Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Domes - vizitka
Domes
Citácia
HARS napsal:

Vizitka jednoduchá, přehledná a prostě tak jak to mam rád! Admin v pohodě, i nějakou tu akcičku udělá. Tak zase na nějakym hitmanu! GL na SP i v RL!


Díky a tobě taky. Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
evry
Čau Dome.Děkuji za označení oblíbeného admina vážím si tohoHi.Nemám s tebou problém dobře se mi s tebou spolupracuje a doufám,že to tak bude i dál.Gl ve všem co potřebuješ.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Domes
Citácia
EVRS napsal:

Čau Dome.Děkuji za označení oblíbeného admina vážím si tohoHi.Nemám s tebou problém dobře se mi s tebou spolupracuje a doufám,že to tak bude i dál.Gl ve všem co potřebuješ.


Čus, díky moc Smile. Také s tebou nemám problém. Tobě taky jedno velké GL. ;)

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
_Shine_
Úžasná vizitka, přehledná a taky jsem se o tobě něco nového dozvěděl. Smile Přeju štěstí do života a na SP. Smile
Primer
Stručná jednoduchá a pekná,pekné nadpisy ladia s farbami.
S tebou som problém nemal keďže ťa ani moc osobne nepoznám,ale ako administátor si robíš svoju prácu na jedničku...ďalej ti prajem vela šťastia v živote.Hi
Domes
Citácia
_Shine_ napsal:

Úžasná vizitka, přehledná a taky jsem se o tobě něco nového dozvěděl. Smile Přeju štěstí do života a na SP. Smile


Citácia
Primer napsal:

Stručná jednoduchá a pekná,pekné nadpisy ladia s farbami.
S tebou som problém nemal keďže ťa ani moc osobne nepoznám,ale ako administátor si robíš svoju prácu na jedničku...ďalej ti prajem vela šťastia v živote.Hi


Díky Smile Vám taky hodně štěstí

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
xBack
Vizitka slušná a hezká, jsi pán a nemám stebou problém. Jsem rád, že tě znám a dokážeš i pomoct. Hodně štěstí do života Smile
Domes
Citácia
Justin napsal:

Vizitka slušná a hezká, jsi pán a nemám stebou problém. Jsem rád, že tě znám a dokážeš i pomoct. Hodně štěstí do života Smile


Díky. Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
DaJaS_
Čus Dome, tak zaprvé, myslím, že by jsi mohl editnout "oblíbený administrátor", jinak nebudeme kamarádiSmile
Ale né, teď vážně.
Skvělý hráč i administrátor. Rozumný, trochu i toho IQ má.
Pěkná vizitka, gl v životě a na SP
Jsem rád, že spolu můžeme být v teamuSmile
Moravska_Slaninka
Vizitka dobře zpracovaná, přehledná, takže není co vytknout! Jako admin i jako hráč si v pohodě (až na ty akce no :D). Hodně štěstí a peněz jak IRL tak na SP. ;)
rmvecko8
muj nejlepsi kamarad domesando SmileSadSmile.).(.).(Smile)
Gameluner
Ahoj,
Vizitka hezká, hráč hroznej, GRkař ještě horší. Kappa Ale né si dělám srandu mám tě rád. :D Že ti je 19 když ses narodil 1998? Se omlaďuješ trošku. :D Si to aktualizuj, pěkně kecáš. Ještě opožděně všecko nejlepší, ale to už jsem ti říkal i jinde. Ale když už sis ten koment vynutil tak i tady. :D Gl na SP, hodně penízků a nepřešlapuj. Pivo
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Domes
Citácia
Gameluner napsal:

Ahoj,
Vizitka hezká, hráč hroznej, GRkař ještě horší. Kappa Ale né si dělám srandu mám tě rád. :D Že ti je 19 když ses narodil 1998? Se omlaďuješ trošku. :D Si to aktualizuj, pěkně kecáš. Ještě opožděně všecko nejlepší, ale to už jsem ti říkal i jinde. Ale když už sis ten koment vynutil tak i tady. :D Gl na SP, hodně penízků a nepřešlapuj. Pivo


cs,
nejsem horší jak ty Smile. Alé né srandu si nedělám :D. Někdy za pár let tam něco aktualizuju. Díky za koment!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Skylake
Čus Domes,

samozřejmě jsem nezapomněl sem jít večer napsat komentář, jak jsem slibil, spíš teď už ráno. Celkem jsem se divil, že tu ještě nemám koment, protože jsem žil v přesvědčeni, že ano. Vím, že za chvíli vstáváš do práce a vím, že to budeš ráno číst, takže ti přeji ať se tam nenudíš. Smile

Jinak k vizitce, je fajn, převážně všechny věci jsem o tobě věděl, až na to zaměstnání, pane řediteli na “židličce” :D Možná se jevíš pro dost lidi jako arogantní a nepříjemná osoba (což je pravda někdy), ale jinak jsi mega v pohodě a není to tak úplně pravda, mám tě rád. Dlouhé pokecy na TS, kde se s Gamem neustále smějeme si budu ještě dlouho pamatovat.
Chtěl jsi tu po mně 151 slov, což nevím jestli splňuji, asi ještě ne. Takže bych tě chtěl pochválit na tvém novém postu SC, kde se opravdu snažíš a děláš toho dost, což jsem se dozvěděl teda i z namátkových kontrol. Abych se vešel do limitu, tak ti ještě děkuji za užitečné rady na GR a díky za trpělivost nás to učit. Za ten gang jsem opravdu rád a jsem rád, že jsem do toho šel.
Dále děkuji za označení u administrátorů, ale před mnou je nějaká chyba, tak ji oprav. :D:D

Já ti teda přeji hodně štěstí v reálném životě, ať se ti splní životní cíl, který “si necháváš pro sebe” a taky GL na SP no, když to je v módě přát. Snad se koment líbí. :D

Měj se a zdar! Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Domes
Citácia
Skylake napsal:

Čus Domes,

samozřejmě jsem nezapomněl sem jít večer napsat komentář, jak jsem slibil, spíš teď už ráno. Celkem jsem se divil, že tu ještě nemám koment, protože jsem žil v přesvědčeni, že ano. Vím, že za chvíli vstáváš do práce a vím, že to budeš ráno číst, takže ti přeji ať se tam nenudíš. Smile

Jinak k vizitce, je fajn, převážně všechny věci jsem o tobě věděl, až na to zaměstnání, pane řediteli na “židličce” :D Možná se jevíš pro dost lidi jako arogantní a nepříjemná osoba (což je pravda někdy), ale jinak jsi mega v pohodě a není to tak úplně pravda, mám tě rád. Dlouhé pokecy na TS, kde se s Gamem neustále smějeme si budu ještě dlouho pamatovat.
Chtěl jsi tu po mně 151 slov, což nevím jestli splňuji, asi ještě ne. Takže bych tě chtěl pochválit na tvém novém postu SC, kde se opravdu snažíš a děláš toho dost, což jsem se dozvěděl teda i z namátkových kontrol. Abych se vešel do limitu, tak ti ještě děkuji za užitečné rady na GR a díky za trpělivost nás to učit. Za ten gang jsem opravdu rád a jsem rád, že jsem do toho šel.
Dále děkuji za označení u administrátorů, ale před mnou je nějaká chyba, tak ji oprav. :D:D

Já ti teda přeji hodně štěstí v reálném životě, ať se ti splní životní cíl, který “si necháváš pro sebe” a taky GL na SP no, když to je v módě přát. Snad se koment líbí. :D

Měj se a zdar! Hi



Čau Adame,

díky za komentář i když ti to tak dlouho trvalo. Skoro vše jsi o mě věděl to bude tím, že seš detektiv Smile. Já jsem nejvíc arogantní Smile. Chtěl jsem 151 slov, ale mám přes 200 hezky ty! Já bych chtěl tebe pochválit na tvém novém postu hl. admina a doufám, že nebudeš dělat přešlapy! Až si založíš vizitku tak ti taky popřeju hodně štěstí v realu

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Simino
Vizitka jednoduchá a hlavně přehledná ! *Dobrá práce*
Jako hráče jsem té neznal až teď jako člena AT té pomalu poznavam jsi super hráč a když můžeš pomuzes což je super :D
Jsem rad ze chápeš můj smysl pro humor na serveru a občas se přidáš do mých vtipku:D
Mnoho úspěchu přeji jak na Sp tak v reale Smile
Simino/Právnická kancelář SF
Vizitka
Klik
Ember
Čau Domes

Vizitka pekná, GRka s tebou radšej ani nejazdím (ty vieš prečo :D). Sabka by sa od teba už konečne mohla naučiť tie bloky.
Admin uplne na hovno :D :D :D ale nie svoju prácu si vykonávaš dobre . Tak na záver Ti prajem veľa štastia na SP ale aj v RL.
S pozdravom zlá sestra :D
Upravil Ember dňa 02.11.2020 18:19
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
Domes
Vizitka jednoduchá a hlavně přehledná ! *Dobrá práce*
Jako hráče jsem té neznal až teď jako člena AT té pomalu poznavam jsi super hráč a když můžeš pomuzes což je super :D
Jsem rad ze chápeš můj smysl pro humor na serveru a občas se přidáš do mých vtipku:D
Mnoho úspěchu přeji jak na Sp tak v reale Smile
Simino/Právnická kancelář SF


:D díky za koment

Čau Domes

Vizitka pekná, GRka s tebou radšej ani nejazdím (ty vieš prečo :D). Sabka by sa od teba už konečne mohla naučiť tie bloky.
Admin uplne na hovno :D :D :D ale nie svoju prácu si vykonávaš dobre . Tak na záver Ti prajem veľa štastia na SP ale aj v RL.
S pozdravom zlá sestra :D


čau zlá sestro Smile

díky za koment. Hele na hovno? Takze zapomen uz na to, ze ti budu nadrzovat jo? :D. Taky hodne stesti

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Kacka
Pěkná jednoduchá vizitka, něco sem o tobě věděla, něco dozvěděla. známe se nějaký ten pátek a jsem fakt ráda, že jsem tě poznala. Nejlepší, když si mě učil GRKO a byl si na prášky :D Ale brzo bych s tebou zašla GR, takže s tím pak někdy počítej. TSKO bylo taky v pohodě, takže doufám že zas brzo pokecáme a nebudu čekat rok, ale jak tě znám tak možná asi jo.. :D Děkuji ti za všechno, ale moc nezlob, znáš se :D Hodně štěstí na SP, ale hlavně v tom reálu! Smile
Jertn
Seš supr admin, i když mi furt nadáváš a jsi na mě zlej, tak vím, že uvnitř seš hodnej člověk. Hodně štěstí v rl a doufám, že mě pozveš za 6 let na svatbu. Mám tě rád


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13