Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SAN FIERRO AIRLINES
Johnnek
Chtěl bych hodně pochválit komunitu a stálost firmy, protože ta se už co já vím roky nezměnila a pořád roste. I když už ve firmě nepracuji, zažil jsem tam skvělé časy a tahle firma je nesmrtelná. Krásná vizitka!
JohnyStar
Musím říct že pěkně propracovaná F.vizitka a ještě lepší firma! jsem rád že ji můžu být součástí Smile Jedna z nejlepších Firem na SP vůbec.. si myslím.

A tady ještě super scren s firmou Smile : img.tpx.cz/uploads/firmasf.png
Primer
Velmi pekná vizitka vidieť že sisi t stým prácu dal!
Dúfam že ti vydrží dlho!(Uvažujem že pôjdem ku vám,ale to je ešte vo hviedzách.Keby áno tak napíšem ti.)
Prajem ti vela štastia s firmou.
Feston
Super firma, aj keď v nej už nie som Smile na tie megaconvoye keď som začínal nezabudnem, snáď ti tá firma ešte dlho vydrží
slaz
Je vidieť,že Ťa baví tento job,krásna vizitka!
Ladik_
Krásaaaa nadpisy i barvy

Mě fascinuje jeďiné to že tě to po Př.2letech baví a jak dlouho vlastníš firmu ja bych to asi nedokázal Smile gl Smile
Johnny
A vlastnit budu dál Smile Díky všem za ovace! ;)
Warning
Pohodičková firma, som v nej už rekordný čas. Gl s firmou etc. nie je potreba.
As3
Vizitka velmi pěkná, job taky, majitel je výborně, jenom ty zástupci co příjdou jednou za 100h jako jo, tvoje věc :D Hodně štěstí s firmou, i když tu firmu máš už hoooodně dlouho, vyjádřit se můžu i jindy :D
NiKo_
Ahoj Johnny Smile
Krásna firemná vizitka obsahovo ale aj graficky Smile
Táto firma je už dlho pod vedením teba čo je dobre.
Ja osobne milujem letecké firmy na SP ale ešte viac milujem lietadlá a dokumenty ako sú napr. Letecké Katastrofy :D
Mám chuť si kúpiť tiež firmu alebo ešte možno pôjdem ku tebe :D
Prajem vela šťastia ;)
d0g_
Nemam co dodat velmi good firma Gl
Gameluner
Ahoj,

Původně jsem si myslel, že jsi to už prodal. :D Koukej si firmu nechat ještě dlouho a ať se ti daří!!!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
CumShot
Moc hezká a povedená vizitka, doufám, že firma vydrží víc než dlouho, jednou až budu dělat body, tak semnou počítej! Smile
vajcak
Vizitka je pekná
Som naozaj rád že som mohol byť členom tejto super firmy
Nech sa firme darí.cccc
Simino
Toto je snad nejstarší firma na sp :D a strávil jsem tam dost času v roce 2015 tam jsem také poznal jak je John suprovy člověk
Doufám ze firma ještě dlouho pojede Smile nebo spis poletí ;)
Vizitka
Klik
Humenne
Takže nadpisy ujdu farby tiež je tam napísané všetko potrebné.. Škoda ze majiteľ už na to dlabe.. Ale firma a job je fajn ❤️
Octavia
Hráč firmu nevlastní Lock!
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
3 Hlasů
60%
Ano, ale hokej moc nesleduji
1 Hlas
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
1 Hlas
20%
Ne
0 Hlasů
0%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasů
0%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20