Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Mikull
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Nadpis_mikull_rozhovor_v2.png


Baseball: Zdravím Mikulle, dnes jsi se dostal po třech letech opět do rozhovoru, jaké jsou pocity?

Mikull: Chtěl bych poděkovat své rodině za morální podporu, bez nich bych to nedokázal. Cítím se šťastný a můj život má konečně smysl.

Baseball: Jako vždy začneme od reálu, představíš se nám?

Mikull: Tak jmenuju se Kuba, bydlím kousek od Ostravy, momentálně tu smrdim už 17 let. "Studuji" průmyslovku - strojírenství a jsem na půl severní maďar. Ve volném čase oxiduju za PC(GTAčko, LoLko, HotS atp.), nebo jdu ven.

Baseball: Hraješ nějaký sport?

Mikull: Ne, na to jsem moc línej a tlustej :D Dříve jsem hrál s kámošema floorball.

Baseball: kde chceš pracovat až dostuduješ?

Mikull: Jestli dostuduju :D To zatim nevím, budu rád když se nějáká práce najde.

Baseball: Co si myslíš o průjezdu americké armády evropou?

Mikull: Určitě je to invaze a už jsem na internetu četl, že na Lipnu lidi viděli murikánské ponorky. Ve skutečnosti je mi to celkem fuk. Trpí spíš oni, že musí jet přes české dálnice :D

Baseball: Myslíš si že bude 3. sv. válka?

Mikull: Určitě. Možná ne tak brzo, ale určitě ano.

Baseball: Bude to podle tebe konec lidstva?

Mikull: To asi ne, vidim to na nadvládu ťongů.

Baseball: Přejdeme k serveru, kdy jsi se dozvěděl o SuperPařbě?

Mikull: Listopad 2011 tuším +-

Baseball: Jak jsi se dostal prvně do admin teamu?

Mikull: Protekcí a úplatkama. Nabral mě Lapour pár dní po Rocketově odchodu.

Baseball: Myslíš že se hodně změnil stávající Admin Team oproti minulému?

Mikull: Samozřejmě že se změnil, navážu na starou trapnou písničku, ale podle mého se změnil krapet k horšímu.

Baseball: Těšíš se na nový client?

Mikull: Popravdě ani nevim co se tam změní, ale updaty jsou vždycky fajn a to platilo 2x při starém vehicle systemu, kdy se i restartovala auta

Baseball: Jsi tu teď delší dobu nebyl, je velká změna na SuperPařbě?

Mikull: Ani ne, čekal jsem větší změny.

Baseball: Co teď děláš momentálně za job?

Mikull: Ruskou mafii, vlastním i firmu co se maskuje jako pohřební služba

Baseball: CHtěl by jsi nějaké nové povolání které by SP oživilo?

Mikull: Nové není potřeba, jsou tu věci co potřebujou předělat, nebo doladit.

Baseball: Co říkáš na aktuální komunitu herního portálu?

Mikull: Lidi brečí že tady nejsou normální lidi. Ti tady furt jsou, jen nemají potřebu na sebe upozorňovat jako většina SP "celebrit"

Baseball: Jaký máš názor na aktuální gang systém (pokud vůbec nějaký)

Mikull: O gangy se delší dobu nezajímám, ale podle lidí co se o gangy zajímají je na 2 věci.

Baseball: Chtěl by jsi zpět do administračního teamu?

Mikull: Když napíšu nechtěl tak mi to pak nějáký inteligent připomene u možné budoucí žádosti. Takže takhle - momentálně to neplánuju.

Baseball: Chtěl by jsi zavést nějaké nové premium?

Mikull: Premium sloty do crew, bez premia můžeš zaparkovat pouze 2 auta.
Mikull: Kappa

Baseball: Tímto ukončíme část o serveru a skočíme na druhou část "života" na superpařbě a tím je web. Líbí se ti aktuální web design? Nebo který byl nejlepší?

Mikull: Není špatný, ale pro mě byl nejlepší ten co byl v roce 2011

Baseball: Nějakou dobu jsi byl žurnalist, chtěl by jsi svou funkci zpět?

Mikull: Nejspíše ne

Baseball: Tak dáme rychlo-turbo otázečky

Baseball: Skype / ICQ
Mikull: skype
Baseball: Život / smrt
Mikull: život vole:D
Baseball: Postel / skříň
Mikull: to jako v čem chci spát? tak postel
Baseball: ATomas / Mikull
Mikull:
Baseball: SuperPařba / Spánek
Mikull: spánek je pro slabé, ale ne radši spánek.
Baseball: Angličtina / čeština?
Mikull: jsem čech tak čeština


Baseball: To by bylo vše, nějaký vzkaz pro čtenáře ?

Mikull: "Nepijte za volantem, rozlijete pivo!"
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 10:50
Rosta
Rozhovory celkem pěkný, ale byl i lepší. Mikull je týpek. Když byl ještě v AT tak sme vlastnili zkrachovalou firmu pravniku SF :D ale moc hraje lolko :D
Qvosty_
Baseball pekný rozhovor LOOL
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
HrBeeeC
Pěkný rozhovor, ale zklamáním pro mě jsou rychlovky. :D Čekal jsem trochu větší odvaz. :D :D

Hi
Jiry
Asi nemáme stejný smysl pro humor, jinak to uslo
Mikull
Citace
Tumik napsal:

Vždycky jsem měl na Mikulla kladnej názor. Ještě když jsem byl hráč, stačilo sledovat jeho chování v AT, nebo si pak jako nováček v AT číst jeho názory. Pak když jsem se s ním v ATčku seznámil víc (Sex) tak jsem si tyhle myšlenky jenom utvrdil. Vážně super týpek kterej bere všechno s humorem a nebojí se říct vlastní názor.
Citace
Baseball: Chtěl by jsi zpět do administračního teamu?

Mikull: Když napíšu nechtěl tak mi to pak nějáký inteligent připomene u možné budoucí žádosti. Takže takhle - momentálně to neplánuju.

Doufám že tahle situace ještě někdy nastane, nejen že bych se tu s Tebou zase rád setkal, ale nynější sestavu AT by jsi mohl rozproudit.
Pěknej rozhovor. Palec nahoru


Díky tume, ale kdybych byl v AT tak nemůžu urážet hráče a hádat se s nima LOOL
RuliiKkO
Soudruha Mikulla znám už delší dobu :D Je to týpek, pohodář a rozumný člověk. Souhlasím s Tumem Správně

Baseballe, skvělá práce. Palec nahoru

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
rikardo
Fajný rozhovor Baseball. Good job!
Mikull v pohode týpek z gangu.
Mikull
Citace
RuliiCeKo_OCze napsal:

Soudruha Mikulla znám už delší dobu :D Je to týpek, pohodář a rozumný člověk. Souhlasím s Tumem Správně

Baseballe, skvělá práce. Palec nahoru


Jak jsem psál výše, fakt je pro mě lepší být hráč, než admin. Alespoň momentálně, ať mě zas někdo nevezme za slovo:D
Baseball
Děkuji všem, HrBeeeC nějak mi v těch 7 ráno docházeli nápady :D příště doladím :D
Ruda
Mikull je špína serveru co mě nahlašuje když mám escape. :-D Ale ne fajn hráč ze staré gardy a starého AT. Jen tak dál baseballe, další rozhovor co jsem si od tebe rád přečetl.
Teczka83
Super rozhovor!!! Tleskám chválím a klaním se. A HLAVNĚ: Rozhovot s člověkem, kterýho si vážím. Adminoval jsem s ním. Přistupoval k práci razantně. A teď? Sdílím jeho názory na SP a některé "adminy". A líbí se mi jeho názor, že v pohodě lidi tu jsou pořád, ale neupozorňují na sebe jako SP "celbrity"
Battery
Rozhovor se mi líbí *Dobrá práce* Mikulla si pamatuji jako administrátora, když jsem já začínal na SuperPařbě Smile
Baseball
Rudo - díky Smile

Tečka - Jooo díky moc :D

Battery - děkuji
saftySR
Rozhovor sa dá, je celkom v pohode :D Mikulla si pamätám ako admina čo si mi dal pban :D
Teczka83
Akurát trošku výtka. Nech ty hráče, ať se trošku rozepíšou.Tedy ty, co se rozepsat chtějí.
Bratek
Oni udělají rozhovor s mým věrným černoškým přítelem a on se mi ani nepochlubí, asi měl moc práce s banány na plantážích v Minnesotě :D Každopádně rozhovor pěknej. tenhle způsob humoru poslouchám každý den :D a škoda že Malcolmovi zamítli žádost pouze kvůli gangu ..
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9