Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
👑 Vizitka Szelby 👑
Rich
Citace
Szelby napsal:

Edit-ukončení působení v AT snad se jako hráč na Sp ještě ukážu Smile

ďalší dobrý admin odchádza..Bude mi chýbať Szelbyjepan race :D .Díky za podporu a pomoc.
Tak sa maj dobre,keď tak na skype Hi
Szelby
Díky, akce pošlu kolegům takže pak to bude na nich Smile
Szelbovsky Cool
Barty
V AT jsi působil poměrně dlouho a jsem rád že jsi tam vydržel pač jsi byl skvělej administrátor a ještě lepší Správce akcí který uměl dobře organizovat akce a hlavně akci pořádně postavit. Je škoda že musíš odejít ale vše jednou končí. Szelby ať se daří ve tvém životě když nebudeš na SP a doufám že se ještě ve hře občas vídat budeme Smile
Saph1R
Jako hráče jsem tě měl docela "rád", jako admina jsem tě měl proti srsti. GL
Yamatino108
Jeden z najkvalitnejších administrátorov odchádza.Som rád,že som ťa zažil ako admina,tak viem posúdiť tvoje kvality z môjho uhla pohladu.V AT určite budeš chýbať,ale tak to už býva jeden odíde,druhý príde.Verím ale že sa do AT vrátiš.Možno nie za polrok možno nie ani za rok,ale raz určite áno.Drž sa
Kacka
My jsme se moc nebavily ale vždycky jsi mi dokázal poradit když byla potřeba, nebo večerní akce, na které sem dostala nervy protože sem se nedostala před začátek :D Alw hodně štěstí v realu Smile
Szelby
Bárty díky Smile

Sapho no aspoň si to napsal na rovinu :D

Yama díky vážím si toho a snad ještě někdy bude možnost návratu Smile

Kačka díky, ale to jsme si napsali v Sz Smile
Szelbovsky Cool
Gameluner
Zdravím,

~> Tebe jsem měl v AT obzvlášť rád. Vždycky jsi mi přišel jako největší kliďas a nejvíc v pohodě člověk. Práci sis odváděl na jedničku a snažil ses, aby to tak dělali i ostatní. Skvělé akce, a nejen ty staré, jež pošleš bývalým kolegům. Ty jsi často tvořil nové akce. To mi bude chybět. Moc jsme toho spolu nenamluvili, ale když už, tak to stálo za to. Je mi moc líto, že končíš.
~> Ale přestože končíš Ti přeji mnoho štěstí. A to hlavně v reálném životě. Na SP ničeho nemůžeš dosáhnout. V reálu ano a to jsou věci. Ať se Ti v životě daří a dosáhneš toho, čeho chceš. Hlavně si věř. A přecejen. Když Tě život na chvíli omrzí, přijď na SP. A pokud budeš na ni mít zase čas, doufám, že opět začneš hrát a dostaneš se do AT.

Zatím. Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Szelby
Díky moc Smile
Szelbovsky Cool
Szelby
Tak snad se apríl trošku povedl, nekončím a jedeme dál :D již brzy zpět na serveru Smile
Szelbovsky Cool
Fantasy
Fůha Szelby, Já tomu věřil až do teď, asi sem moc důvěřivý člověk, no co se dá dělat... :D Každopádně sem rád že to byl teda ten aprílový žertík a že nekončíšSmile Těším se až tě uvidím na serveru FU
Szelby
Ale zase tenhle "odchod" ukázal dost věcí takže k něčemu to bylo :D
Takže jedeme dááál fanto :D
Szelbovsky Cool
Szelby
Tak nakonec apríl se naplnil a já opravdu končím k dnešnímu dni v AT SP a dávám si i přestávku s aktivním hraním. Poznal jsem tu fajn kolegy, hráče takže tu na některé jen tak nezapomenu bando Smile tak se tu zatím mějte
Upravil/a Szelby dne 23.04.2018 23:14
Szelbovsky Cool
Pandy
I přes nějaké občasné neshody jsi byl fajn kolega.

R.i.p. SZELBYJEPAN RACEPláču

Drž se a díky za spolupráci v AT. Smile
Szelby
Nápodobně wery, snad tu budeš ještě dlouho sloužit Smile
Szelbovsky Cool
Pandy
Bůh ví co bude, to víš :D ale kdyžtak někdy pokecáme na Skype. Smile

Opatruj se a ať se daří, reál je přeci jen přednější nad hrou... ;)
Domes
Přesouvám mezi hráče. Hodně štěstí Szelby Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Szelby
Jasný a díky Smile
Szelbovsky Cool
Fantasy
Tak přeci jen.. to co sem ti už psal teda platí :D Na tebe budu vzpomínat jen v dobrém a hlavně na ten SZELBYJEPANRACE.. mám ho napsaný dokonce ve své vizitce Smile tak GL v reále a drž se kámo. Hi heheheee
KoLoB
Tak tohle mě mrzí, fajn člověk kterého asi dalších pár dní neuvidím... Už k aprílu jsem ti psal že v AT jsi pro mě byl jeden z nejlepších, jako člověk jsi byl taky super, snad tě zase někdy potkám na serveru.
Hodně štěstí do života ti přeju.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19