Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
👑 Vizitka Szelby 👑
Ameli1
No hroznej borec. Pokaždý, když zavítám na TS, tak mi chce jednu na*pííííp*bat, ale to k našemu vztahu patří :* *nohomo* Postavili jsme spolu už pár akcí a další ještě určitě budou, pokud ti do tý doby nedáme ban s nějakým kolegou, jako spiknutí :D
Ať se ti daří v reálu i na SP.
PS: Hrozně sexy fotky heheheee
Szelby
Díky ameli Smile Jooo určitě něco postavíme a ty *pííííp* nadávky k našemu vztahu patří :D (Já vám dám bany!) :D
A když se ti libí moje fotky *nohomo* není na místě :D :D ne díky :D

Dííky tobě taky ať se daří Smile
Szelbovsky Cool
DubiikxP
Ahoj Szelby, chtěl jsi něco romantického tak tu ho máš. Si dobrý kupovač respektu a dobře se s tebou telefonuje na skype, ale když ti vždy napíšu tak si zrovna ve vaně. Doufám že zůstaneš v gangu, protože si top člen víšjak. Dík szelby a měj se papa <3
Szelby
Díky dubo :-D
Szelbovsky Cool
Sotasek
Nevím jestli jsem komentoval či ne, rozhodně se mi to hledat nechce.
Super hráč, víš co děláš, ale na tom TSku bych tě někdy nejradši nadrbal :D :D
Jinak jsem rád že jsem tě mohl poznat, jsi super, krom nadávek atp. jsem si i na TS pokecali no :D
K vizitce, vizitka se mi líbí je obsáhlá, dobře jsem si početl, jinak samozřejmě děkuji za označení,snad je to oprávněné :D Palec nahoru
Szelby
Děkuji Sotasku, tobě taky ať se daří... a označení je oprávněné Smile
Szelbovsky Cool
Reggie_
Přesouvám mezi admin vizitky. Vítej v týmu, přeji hodně štěstí a pevných nervů. Smile
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Szelby
Díky reggie Smile
Szelbovsky Cool
Zawy
Szelbyyyyyyyy, super týpek, super kolega v AT, rád jsem Tě poznal. Akorát kdybys nebyl pyro :D
Domes
Čau szelby jsi pohodovej člověk, sranda je s tebou pořád :D. Ať se daří jak v realu tak na serveru,

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Szelby
Díky chlapci SmileHi
Szelbovsky Cool
JamesBonG
Sice jsem ti vizitku už komentoval ale to je dlouhá doba už :D Za tu dobu jsem zjistil že jsi v pohodě typek ale nervičky občas pracujou že :D Tak gl do života a nauč se fandit pořadnému klubu ACS
Floatin
Top admin,gl do buducnosti v AT.
Ladik_
Vizitka dobrá, člověk pohoda , hodně nervů :D a GL do života
Szelby
Díky hoši ! Smile #WCH
Szelbovsky Cool
Nurburing007
V pohode typek s ktorym uz mam nieco odvolane na TSku...Snad tu partiu co mame udrzime a pojdeme s gangom hore.
Szelby
Díky nurbe Smile Taky doufám! B)
Szelbovsky Cool
Zetk0
Ahoj šelbynátor :D Ako hráč velmi v pohode, dospelý normálny chalan.Vizitka prehladná dobre sa mi čítala. Podobné nadpisy som u nikoho nevidel takže podla mňa originálne pekné. Tie kerky si zabil !Kappa
Szelby
Ahoj, díky zetkoš :D Ja ti dám takovou kappu! :D Jsem rád že jsem tě poznal, skvělá parta WCH! Smile
Szelbovsky Cool
zorys
Ze začátku, když si mluvil jsem si myslel, že jsi něžná osoba, ale když vidím tvoje fotky, tak by jsi mi rozmáčkl hlavu.

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12