Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[NOMINACE] Rozhovory
_Steve-Man_
1. Nosferatu

2. skoro 3000

3. Je to podle mě nejrozumnější hráč na SP, dobrý admin a skvělý majitel firem. (jeho skype: Nosferatu2212)

img.tpx.cz/uploads/rozhovorvytvorenybyrich1.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:08
Rosta
Citácia
_Steve-Man_ napsal:

1. Nosferatu

2. skoro 3000

3. Je to podle mě nejrozumnější hráč na SP, dobrý admin a skvělý majitel firem. (jeho skype: Nosferatu2212)



Nechceš si projít sekci s rozhovory a nedávat tu stále zbytečné příspěvky?? https://superparba.eu/forum/viewthrea...d_id=65841
Suve
Citácia
Baseball napsal:

img.tpx.cz/uploads/Rozhovor.nesouhlas.png


Citácia
TomCZe napsal:

1) [J]ohnek
2) Účet se mu smazal hraje od znovu, ale měl kolem 500
3) Skype na něj máš, je to pohodový hráč, hodně jsem s ním volal, proč se o něm nedozvědět něco nového Smile


Uvidíme jak dlouho tu vydrží.

Citácia
_Prdonn_ napsal:

1: EviL_FusioN

2: Asi 2000 hodín.

3: Hrá tu dlho a furt aktivne,celkom dobrý je v GR.Preto ho nominujem.

//Edit

1: [$]kill[$]

2: Asi 500 hodín,ale predtým mal asi 1000 hodín len mal permu.

3: Hrá tu stašne dlho,dobre vie GR a ešte lepšie vie sawny.Dá sa s ním pokecať.


Podle mě jsou oba takoví nevýrazní. Vůbec ničím se neproslavili.. Možná tím že [$]kill[$] měl SpeedHack ale to je tak vše..

Citácia
hormoskunk napsal:

1) Carter_
2) přes 1000 určitě
3) Chtěl bych si přečíst rozhovor s hráčem, který se jako cheater dostal, místo do banlistu, do AT. Hraje tu hodně dlouho měl vůči mě velké komplexy a celkově mě zaráží jak se takový **** jako on mohl udržet v AT tak dlouho. Rád bych si přečetl ten rozhovor Good job!


Tento bych rád udělal, ale Cartera jsem neviděl skoro půl raoku. Pokud dáš kontakt klidně ale myslím že o jaké koliv spojením se SP už nestojí.

Citácia
metju22 napsal:

1. apero
2. 1200+
3. V pohode človek, kluďas hraje už ten nejaký piatok na servery. Kontakt bohužial nemám


Podle mě nevýrazný člověk, ničím není na SP "proslaven". Nemám nějaký hlubší důvod dělat s ním rozhovor

Citácia
VaciQ napsal:

1) Nick hráče kterého nominujete. baseball

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí) netušim

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ ))skype ani icq netušim, netušim kdo nebo co to je zač, tak bych si to třeba rád přečetlking


Podívej se do mé vizitky.

Citácia
Ruda napsal:

Snad to tu ještě nebylo(já to každopádně neviděl)

Nick: S0uky
Odehrané hodiny: Počítám tak 3000
Důvod: Protože je to jeden z lidí, kteří patří k hodně, hodně dlouhodobým hráčům a patřil do nejlepších gangů na SP a celkově je to člověk se kterým by mě nějaký rozhovor zajímal.
Skype: mc_motak :D:D:D


Neodpověděl mi.

Citácia
gego35 napsal:

1) Mr.Caesar

2) 2000 hodin

3) Člověk který by se dost hodil na rozhovor.Znám ho a vím ,že by rozhovor s ním nebyl k ničemu ;) Na serveru hraje taky nějakej ten čas takže má určitě hodně zkušeností Smile
Skype: davidmasek1


No, zase jako u apera.

Citácia
BetterSeeYA napsal:

Gato alebo Mawerik

Načo dôvod?

Kontakt ti na nich nedám, nejako obaja už ani na Skype nechodia nechodia. Takže ak zoženieš aspoň jedného budeme všetci radi.


Nechtějí mít se SuperPařbou už nic společného.

img.tpx.cz/uploads/S0uhlas.png


S Gerojem jsem domluven.

ZwerymeX - by maty

Ostatní nejdříve za 3 týdny.


To jako cézar je nevýrazný člověk ? Děláš si srandu ? Ten člověk byl něco okolo 590x v dannu za vyhrání akce.Vyhrál 1.Krále SP (nebo jak to bylo).V gang systému ho zná každý a je nevýrazný ? :D Chlubíš se tu tisíce hodinama přitom neznáš ani pořádné hráče....TO samé jako u Moveho.Nechápu proč budeš dělat rozhovory,když tam nezapojíš legendy....
Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:10
Baseball
Každý ma na legendu pohled jinak, to ze ho zná pár gangsterů není důvod byt legenda a doufám že mi nechceš tvrdit že tím že vyhraješ akci jsi legenda Na hlavu. btw OT budu mazat.

Pokud s tím máš takový problém, tento topick není moje POVINNOST ale dobrovolné aby jste mohli ovlivnit kdo tam bude takže pokud budete dělat problémy tak to tady zamknu.
Upravil Baseball dňa 12.12.2015 17:06
Tom14
1)Bony
2)asi 3000
3)Na serveru působí dlouho, je klidný a teď se dostal na moderátora.



Sotasek: Zdravím, abych pravdu řekl sám jsem také nad Bonym přemýšlel, Určitě rozhovor s ním by nebyl od škody, neřeknu ti přesně kdy, ale určitě bude.

img.tpx.cz/uploads/Souhlas.rozhovor.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:11
mkj
1. petrys

2. 800

3. Je to organizator akci, sympatak od kosti. Nezname se dlouho ale za kratkou dobu, jsme zjistili ze toho mame mnoho spolecnyho.



Sotasek: Ano, přesně jak píšeš, na skype a TS jsme si s ním dobře a často pokecal, takže by rozhovor problém nebyl, připravím si otázky a vlétneme na to! Smile

img.tpx.cz/uploads/Souhlas.rozhovor.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:12
WEYN
1. szelby

2. HELPERIS KAPO DE LA TUTINYS

3. +1200

img.tpx.cz/uploads/rozhovorvytvorenybyrich1.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:12
Ruda
Citácia
To jako cézar je nevýrazný člověk ? Děláš si srandu ? Ten člověk byl něco okolo 590x v dannu za vyhrání akce.Vyhrál 1.Krále SP (nebo jak to bylo).V gang systému ho zná každý a je nevýrazný ? :D Chlubíš se tu tisíce hodinama přitom neznáš ani pořádné hráče....TO samé jako u Moveho.Nechápu proč budeš dělat rozhovory,když tam nezapojíš legendy....


Nějakej Cézar že je legenda? Já jsem o tom člověku v životě neslyšel. Legendy jsou lidi jako Flexkillah, Provocateur, lofas atd. ne nějakej týpek co umí vyhrávat akce.

//sorry za OT, nedalo mi to.
Baseball
Zdravím,
ze začátku bych se chtěl omluvit že dlouho nic nebylo, měl jsem v plánu jednoho legendárního človíčka ale nemohu ho už přes měsíc sehnat Sad

Určitě již brzo něco z toho co jste zde dali sesmolím Smile
Ragnar
1) eGGy_

2) 3000+

3) Proč? Prostě je to týpek co tu má nahrano pres 3000 h hodin, každej ho zná, a kdo nezná, pozná, je to borec, ve všem na co šáhne je nejlepší a je to jednoduchá rovnice, kde je on tam je to nejlepší, přínaší pro SP úspěch a klid, snaží se vše řešit v klidu a já uplně stejný jako v realném životě, má rád všechny hráče na SP bezohledně na to jestli lagujou, nemaj PC, nebo je rodiče nechtěli, je to mírumilovnej muslim a chce mír na SP.

img.tpx.cz/uploads/zamietambyrich1.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:13
Krowky
Citácia
Ruda napsal:

Citácia
To jako cézar je nevýrazný člověk ? Děláš si srandu ? Ten člověk byl něco okolo 590x v dannu za vyhrání akce.Vyhrál 1.Krále SP (nebo jak to bylo).V gang systému ho zná každý a je nevýrazný ? :D Chlubíš se tu tisíce hodinama přitom neznáš ani pořádné hráče....TO samé jako u Moveho.Nechápu proč budeš dělat rozhovory,když tam nezapojíš legendy....


Nějakej Cézar že je legenda? Já jsem o tom člověku v životě neslyšel. Legendy jsou lidi jako Flexkillah, Provocateur, lofas atd. ne nějakej týpek co umí vyhrávat akce.

//sorry za OT, nedalo mi to.


Nevidím rozdiel medzi nimi a Cezarom, teda akurát ten že oni tu aktívne hrali pred 4 rokmi a Cezar tu hrá teraz. Ale to je jasné že pre každého bude legenda ten s kým hral.
Lofas nie je legenda... možno by aj bol ale potom ako sa zachoval je to len ďalší **** čo nevie načo má práva.
chovalcuk
1) Ray_

2) 3000+

3) Vyzerá na nenapadného človeka avšak zdanie môže klamať.Má toho dosť za sebou.
skype: Andrejkooo

img.tpx.cz/uploads/zamietambyrich1.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:13
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=10946
Sotasek
Zdravím vás, děkuji vám za hromadu kvalitních lidí, které nominujete do rozhovorů, jak jste si mohli všimnout na rozhovory zůstal sám Sotásek, ale nebojte se budu dál pokračovat. Pokusím se do toho obout trochu aktivněji aby třeba jednou za měsíc byl minimálně jeden rozhovor, to bude snad takovou tradicí.

Dále bych chtěl dodat, když budete někoho nominovat, připište prosím ke kontaktu nejlépe skype, (Ve většině případu se nedá brát server/web jako kontakt) usnadníte mi tím práci abych ho nemusel někde dohledávat na webu nebo na serveru.

Děkuji vám za přečtení a trpělivost.
Žurnalista Sotásek. Smile
petrys
1)Mak3_, Mrtn.
2)1800
3)no jako celkem slusnak, docela zavodak chtel bych se o nem dozvedet vice vite jak.


Splněno
Upravil Sotasek dňa 04.07.2016 22:31
</3
Suve
1) Movement

2) Víc jak 2000.

3) Move hraje na SP dost dlouho a má dost zkušeností s gang systémem. Jsou tu rozhovory s dost lidma a tenhle člověk se dá říct, že je legenda. Rád bych se o něm dozvěděl i věci, které o něm nevím. A myslím si, že prostřednictvím rozhovoru by to mohlo jít.;)

Skype:themovementsp

img.tpx.cz/uploads/Souhlas-Rozhovory.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:14
EviL_FusioN
1) [$]kill[$]

2) 1 000+ hod. ale má bohužel pBan Sad

3) Spousta hráčů ze SP s ním má vzpomínky, je to dobrej závodník, takže bych se o něm rád dozvěděl něco víc a myslím, že to ocení i jiní Smile

Kontakty Skype: filajs-hrabal a ICQ 692069621


EDIT - NiKo_

img.tpx.cz/uploads/urobenyrozhovorkonec.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:14
JamesBonG
1)Melmen

2)3600hod+

3)Je to organizátor akcí a je to sympaták myslím že by hodně lidí ocenilo tento rozhovor.

SKYPE-Melmen68

img.tpx.cz/uploads/Nesouhlas-Rozhovory.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:15
Nurburing007
1)Fellaz/Kriss

2)2000H+

3)Byvali admin,človek čo posobil dlhu dobu v gang systeme SP,byvali redaktor

Skype:camrongs

img.tpx.cz/uploads/Nesouhlas-Rozhovory.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:15
EM1N3M
1) cbg.trips

2) 2900 hod

3) Je to super hráč a dobrý na pokec, poznáme sa dlho a rád by som ho videl v rozhovore . Smile Skype má : hidenick69


EDIT - NiKo_


img.tpx.cz/uploads/urobenyrozhovorkonec2.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:15
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
TripS
1)..Eminem..

2)3700h

3)Pohodovej hráč společenskej a super kamarad taky bych ho rád viděl v rozhovore


EDIT - NiKo_

img.tpx.cz/uploads/Suhlasimbudemehnedpokracovat2.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:16
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15