Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Nosferatu
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Rozhovor-Nosferatu.png


Baseball: Ahoj Nosferatu, jsem rád že jsi byl ochoten udělat rozhovor. Jaké jsou pocity?

Nosferatu: Ahoj, tak jsem rozhodně překvapený. Nečekal jsem, že zrovná já budu vybraný do tvých rozhovorů.

Baseball: Začneme jako vždy, představíš se našim čtenářům?

Nosferatu: Dobrá. Takže jmenuji se Pavel, mám 19 let, bydlím v Moravskoslezském kraji a studují na stavební průmyslovce obor Geodézie a katastr nemovitosti. Moje koníčky jsou asi hlavně auta, ale i box a podobně. Jeden koníček dělám aktivně a to hasičský sport na postu košař a nebo béčka. dále jsem šťastné svobodný rád trávím čas s kamarády jak v hospodě, tak i na sp.

Baseball: Chceš se stát profesionálním hasičem?

Nosferatu: Profesionální hasič ani tak ne jsem u dobrovolných hasičů hlavně kvůli tomu sportu.

Baseball: Hasič je dost náročná práce, co chceš dělat po školách?

Nosferatu: Ano to stebou souhlasím. Co bych chtěl dělat po škole ? Tak to je záludná otázka, protože sám to ještě nevím i když už je na to čas, ale určitě si co nejdříve najít praci v oboru.

Baseball: Chteš se odstěhovat mimo ČR?

Nosferatu: Popravdě jsem vlastenec a ČR mám rád, takže jestli nebude potřeba a budu zde spokojený, tak nevidím důvod se stěhovat.

Baseball: To je dobře, co si myslíš o politicích?

Nosferatu: Tak zrovna tuto skupinu lidí moc nekomentuji, protože víme jak to tam vypadá. Občas se tam objeví někdo u koho to vypadá, že bude přínos, ale stejně to skončí tam, kde to je.

Baseball: Chtěl jsi se někdy dostat mezi ně?

Nosferatu: Tak to určitě ne.

Baseball: Přejdeme k serveru, kdy jsi se poprvé dozvěděl o Superpařbě?

Nosferatu: O Superpařbě jsem se dozvěděl od svého spolužáka ze základní školy a bylo to v Srpnu roku 2013.

Baseball: úplně stejné jak já :D Chceš se dostat do AdminTeamu?

Nosferatu: Určitě bych se tam dostat chtěl. Už dlouho o tom přemyšlím.

Baseball: Myslíš že by jsi na to měl nervy?

Nosferatu: Vím že lehké to určitě není, ale rozhodně to chci zkusit a nabrat nové zkušenosti.

Baseball: Když už jsme u Adminteamu, co říkáš na aktuální sestavu?

Nosferatu: : Já osobně nemám problém s žádným členem AT, takže můžu říct že aktualní sestava není špatná. Ale vždy se najde někdo/něco co to trošku kazí.

Baseball: Měl jsi dlouho Agenturu Roca Escelante, kdy jsi se kní dostal?

Nosferatu: K Agentuře jsem se dostal 14.9.2014 a měl jsem ji přes 5 měsíců , ale poté přišlo rozhodnutí a to že firmu prodáme. Důvod byl ten, že na firmu nebyl čas a já se potřeboval věnovat škole.

Baseball: Plánuješ koupit další firmu?

Nosferatu: Určitě ty plány s Prasatkem_007 máme, ale firmu koupíme zase přes zimu, kdy bude dostatek času se o ní starat.

Baseball: Můžeš nám naznačit o jaké se bude jednat povolání?

Nosferatu: Jedna varianta je tam stále a to ta, že se vrátíme zpět k bezpečákům, ale to nezaručuji.
Nosferatu: Hodně jsme také přemyšleli o řidiči kamionu. ale to je ještě daleko.

Baseball: Jaké je tvé nejoblíbenější povolání?

Nosferatu: Moje nejoblibenější povolání je určitě Popelář a Bezpečák a poslední dobou mě chytla celkem Yakuza

Baseball: Chtěl by jsi přidat nějaké nové zaměstnání?

Nosferatu: Určitě by to špatné nebylo. Ale chtělo by to něco co tam ještě není. Povolané které by bylo odlišné od ostatních, ale to by lehké vymyslet asi nebylo.

Baseball: Líbil se ti návrh "Stavbaře"?

Nosferatu: Četl jsem si to a ano libí, rozhodně bych ho rád na serveru viděl.

Baseball: Když jsme u povolání, které z nich je ti nejméně sympatické?

Nosferatu: Tak přiznám se, že jen jedno povolaní nemám rád a nikdy jsem ho ani na SP nevyzkoušel a to je Dealer.

Baseball: Jaký máš názor na komunitu na SuperPařbě?

Nosferatu: Když jsem na SP začínal, tak si myslím že byla na lepší urovni. Ale tak i dnes to není špatné problém je, že hráči co tuto komunitu ovlivňují svým nevhodným chováním je více vidět než hráče kteří se chovají slušně a chtějí si normálně zahrát.

Baseball: Změníme trochu téma k Gang Systému, jaký máš názor na gangy obecně?

Nosferatu: Dobrá. Já gangům nehoduji, takže se o ně ani moc nezajímám. Občas mě někdo do nějakého vezme, ale to ze známosti, ale že bych se o něj nějak více zajímal se říct nedá.

Baseball: Co si myslíš o vyvolávání hádek v důsedků GR,GW?

Nosferatu: Myslím si o tom to, že je to totálně zbytečné.
Nosferatu: Nechápu co si tím dokazují a kolikrát tím tito Gangsteři jen omezují global chat.

Baseball: Chtěl by jsi nějak předělat Gang systém či oddělit gangy od firem (rozdělit crew)?

Nosferatu: No jediné co bych udělal, tak to že bych vratil firmy a gangy do starých kolejích, tak jak to bylo a né že to je teď dohromady.

Baseball: Jdeme k webu, jaký web design se ti zatím nejvíce líbil?

Nosferatu: Nejvíce se mi zamlouvá design, který je na webu teď. Podle mě je přehledný a vážně pěkně udělaný.

Baseball: Dáme rychlovky:

Baseball: Web / Server
Nosferatu: Sever
Baseball: čaj / káva
Nosferatu: káva
Baseball: Rum / Vodka
Nosferatu: Rum
Baseball: Řízek / Koprovka
Nosferatu: Řízek
Baseball: Auto / Kamion
Nosferatu: Auto
Baseball: Počítač / Postel
Nosferatu: Postel
Baseball: Dívka / Hoch
Nosferatu: Dívka :D :D
Baseball: SP / SP
Nosferatu: PS :D
Baseball: Valentýn / Vánoce
Nosferatu: : Valentýn
Baseball: Dárek / Záchod :D
Nosferatu: Záchod :D

Baseball: Děkuji ti za tento rozhovor, máš nějaký vzkaz pro čtenáře, gangstry, administrátory a dětské čtenáře?

Nosferatu: Taky děkuji. A vzkázal bych asi jen tohle -
Nosferatu: Neberte to vážně je to jen hra. Smile
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:51
aure
ty vole dalsi hrac ktoreho nepoznam cital som to ako pekny rozhovor ale nepoznam tak nvm sudit aky by bol ten hrac aj normalne
Teczka83
Pěkné pěkné. Rozhovory jsou super. Ale hráče, se kterými je děláš, tak neznám. Ale jinak 1 s hvězdičkou
Baseball
Citácia
aure napsal:

ty vole dalsi hrac ktoreho nepoznam cital som to ako pekny rozhovor ale nepoznam tak nvm sudit aky by bol ten hrac aj normalne


Děkuji, více níže :D

Citácia
Teczka83 napsal:

Pěkné pěkné. Rozhovory jsou super. Ale hráče, se kterými je děláš, tak neznám. Ale jinak 1 s hvězdičkou


Díky tečko.

Možná si ho pamatujete pod nickem ST.STAIN nebo tak nějak :D
Upravil Baseball dňa 15.03.2015 16:31
Xena
Už som počula viac ohlasov, že ho ludia nepoznajú...hmm neviem prečo, ale ja ho poznám :D. Úplný pohoďák. Keď som hrávala na SP, tak sme spolu nikdy nemali žiaden problém. Snáď ti to tak vydrží aj naďalej. Takýchto hráčov by mala mať SP a nie tých vývrhelov, ktorými hádže puberta.
Čo sa týka rozhovoru, tak super čítanie. Už neskáčeš z témy do témy. Dobre sa to číta. Vôbec som sa nenudila a to je super. Aj úpravu si zlepšil. Dobrá práca Baseball a hlavne obrovský pokrok! Smile
Baseball
Citácia
Xena napsal:

Už som počula viac ohlasov, že ho ludia nepoznajú...hmm neviem prečo, ale ja ho poznám :D. Úplný pohoďák. Keď som hrávala na SP, tak sme spolu nikdy nemali žiaden problém. Snáď ti to tak vydrží aj naďalej. Takýchto hráčov by mala mať SP a nie tých vývrhelov, ktorými hádže puberta.
Čo sa týka rozhovoru, tak super čítanie. Už neskáčeš z témy do témy. Dobre sa to číta. Vôbec som sa nenudila a to je super. Aj úpravu si zlepšil. Dobrá práca Baseball a hlavne obrovský pokrok! Smile


Děkuji Xeni. Snažíme co to dá. Ale už začíná být dost obtížné vymyslet otázku která nebyla :D :D Už je to dost rozhovorů :D
Ruda
Hráče neznám, ale vypadá inteligentně, rozhovor se povedl i když jsem dotyčného neznal tak se to četlo dobře. Smile
Nosferatu
Citácia
Xena napsal:

Už som počula viac ohlasov, že ho ludia nepoznajú...hmm neviem prečo, ale ja ho poznám :D. Úplný pohoďák. Keď som hrávala na SP, tak sme spolu nikdy nemali žiaden problém. Snáď ti to tak vydrží aj naďalej. Takýchto hráčov by mala mať SP a nie tých vývrhelov, ktorými hádže puberta.
Čo sa týka rozhovoru, tak super čítanie. Už neskáčeš z témy do témy. Dobre sa to číta. Vôbec som sa nenudila a to je super. Aj úpravu si zlepšil. Dobrá práca Baseball a hlavne obrovský pokrok! Smile


Diky Xeno. Smile

A ještě jednou diky za rozhovor Baseballe. :D
Baseball
Citácia
Ruda napsal:

Hráče neznám, ale vypadá inteligentně, rozhovor se povedl i když jsem dotyčného neznal tak se to četlo dobře. Smile


Děkuji :D
Nosferatu
Citácia
Ruda napsal:

Hráče neznám, ale vypadá inteligentně, rozhovor se povedl i když jsem dotyčného neznal tak se to četlo dobře. Smile


Děkuji, jinak párkrát jsem si stebou psal ale to je hodně dávno ještě, když jsem měl starý nick.
HrBeeeC
Pecka rozhovor, ale ještě lepší hráč.
Že ho neznáte, je Vaše chyba. Já ho znám a nelituji toho.
Jen tak dál. Smile
RuliiKkO
Citácia
HrBeeeC napsal:

Pecka rozhovor, ale ještě lepší hráč.
Že ho neznáte, je Vaše chyba. Já ho znám a nelituji toho.
Jen tak dál. Smile
Souhlas! Znám ho a je to bezproblemový hráč. Baseballe opět skvělá práce a chválim Palec nahoru
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Rosta
Taky absolutně netuším kdo to je, delam si prd.. srandu :D dobrej týpek i rozhovor se povedl Smile
Baseball
Děkuji vám Smile
Prasatko_007
pekny rozhovor Smile dobre spracovany akurat s nejakym deckom trapnym :D ...ale nie srandičky :D kamo tak si v rozhovore a to ze ta nepozna kazdy nevadi :D Smile ja ta poznam a si skvely clovek a fakt dobry partak ktoremu verim vo vsetkom Smile dufam ze nas to nerozdeli ked kvoli skole obmädzim SP a budeme v kontakte najdalej Smile PS: to leto stale plati :D tak sa snaz ! :D
Nosferatu
Také děkuji :D a Rosťo teď si mě nasral :D ani otroka ti dělat nebudu ! :D :D
Baseball
Děkuji Tumčo SmilePivo
Nosferatu
Také ti děkuji Tumíku. ;)
Shadow
Nejlepší hráč na takovou tu naší tichou spolupráci (začátek :D)
Rozhovor povedenej, zajímavej..
Rosta
Jen se nedelej Nosferatu, budes dobry otrok :D :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 6