Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka Primer.
Primer
Citácia
Aqks napsal:

Tak nepis, ze na nich nezabudnes, ked si na nich, "nahodou", zabudol;-), pretoze uz len tym boli urazeny


"Ludia na ktorých nezabudnem" má pre mňa význam BF.
A ako si ích nicky mám zapamätovať keď sú vyše sto.
Dreamys
Vizitka docela super Smile Jenom to chce ještě trošku dodělat, např. tam máš napsáno "Závislosti: Asi žádné nemám" a hned pod tím máš velký nápis "Závislosti" Smile Ale to je detail ;)
Hráč luxusní, doufám že tu s náma ještě nějakou dobu budeš Smile
GL v reálném i ve virtuálním životě Smile
Jo, a díky za označení Smile

MARRY CHRISTMAS

Upravil Dreamys dňa 14.12.2015 20:38
Primer
Citácia
danik0306 napsal:

Vizitka docela super Smile Jenom to chce ještě trošku dodělat, např. tam máš napsáno "Závislosti: Asi žádné nemám" a hned pod tím máš velký nápis "Závislosti" Smile Ale to je detail ;)
Hráč luxusní, doufám že tu s náma ještě nějakou dobu budeš Smile
GL v reálném i virtuálním životě Smile

MARRY CHRISTMAS


Díky moc za upozornenie,už je to zmenené.
ďakujem ti za kometík,napodobne ti prajem.
Cappuccino
Znám tě jako věrného busáka :D Vizitka je pěkně barevná. ;)
Primer
Citácia
Taiki napsal:

Znám tě jako věrného busáka :D Vizitka je pěkně barevná. ;)

Tak to je pravda... :D
Díky za kometárik Smile

//Edit vizitky
Upravil Primer dňa 15.05.2016 19:58
Fatalqo_
Wow. Vizitka krásná a taky jsi výborný hráč.. Poznal jsem tě v gangu flying Mafia.. Ale to už nebude to co bývalo
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Primer
Citácia
Fatalisto napsal:

Wow. Vizitka krásná a taky jsi výborný hráč.. Poznal jsem tě v gangu flying Mafia.. Ale to už nebude to co bývalo


Jój FM,staré dobré časy To jsem nechtěl
Inak díky za komentár Smile
A ozaj ešte ťa pridám do "nezabudnem"...



//Aktualizácia vizitky!
Upravil Primer dňa 23.05.2016 21:52
Reggie_
Hoj,
vizitka i hráč v pohodě, nikdy jsem s Tebou neměl žádný problém, děkuji za označeni. Smile

Ať se daří. Hi
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Ghost_Hunter
Hráč v pohodě, vizitka tak též. Jen škoda, že už na serveru tolik nehraješ.
Primer
Citácia
Reggie_ napsal:

Hoj,
vizitka i hráč v pohodě, nikdy jsem s Tebou neměl žádný problém, děkuji za označeni. Smile

Ať se daří. Hi


ďakujem,podobne nech sa darí.Díky za komentík.


Citácia
Ghost_Hunter napsal:

Hráč v pohodě, vizitka tak též. Jen škoda, že už na serveru tolik nehraješ.


No ja viem tá aktivita...Vieš ako napr. koniec šk. roka práca na vonku atď. tak nemám nato moc času ale cez letné prázdniny to bude lepšie,ver tomu... Smile
Upravil Primer dňa 11.06.2016 07:26
ZaboS
Čau prdonko,
vizitka pěkná, hráč v pohodě, občas si spolu hezky pokecáme, ale je fakt, že už jsem ti docela dlouho nenapsal, asi bych to měl napravit Tu máš Ve vizitce jsem se dozvěděl pár věcí, které jsem o tobě nevěděl. Jinak až bude nějaká firmička, tak tě zase čekám Mimo
A jak to tak už bývá, tak hodně štěstí v životě a i ve hře teda no :D
S pozdravem
Tvůj milovaný žabánek
Primer
Citácia
ZaboS napsal:

Čau prdonko,
vizitka pěkná, hráč v pohodě, občas si spolu hezky pokecáme, ale je fakt, že už jsem ti docela dlouho nenapsal, asi bych to měl napravit Tu máš Ve vizitce jsem se dozvěděl pár věcí, které jsem o tobě nevěděl. Jinak až bude nějaká firmička, tak tě zase čekám Mimo
A jak to tak už bývá, tak hodně štěstí v životě a i ve hře teda no :D
S pozdravem
Tvůj milovaný žabánek


Ahoj,žabáčku
Už sa teším keď budeš mať niaku firmu :D
Podobne ti prajem,vela štastia Smile
PS: Keď budeš mať firmu tak hneď píš na skype...


// Edit vizitky!
Upravil Primer dňa 20.07.2016 18:23
r3pl1kat0r
Dobrá, dobrá :D Díky za označení <3
Primer
Díky za komentár...
+Menšia aktualizácia vizitky
Fatalqo_
Celkem dlouho jsem nekomentoval tvou vizitku tak to napravím.
Hráč jsi jako super ! chovaní na velkém umístění, to že ti je 15, Nevěřím !
Podle hlasu , chování vypadáš na víc. Dobrý parťak ve firmě a nevím ve všem jiném. Jsem rád že jsem takového člověka poznal. GL v realu a virtualu Smile
Primer
Citácia
Fatalisto napsal:

Celkem dlouho jsem nekomentoval tvou vizitku tak to napravím.
Hráč jsi jako super ! chovaní na velkém umístění, to že ti je 15, Nevěřím !
Podle hlasu , chování vypadáš na víc. Dobrý parťak ve firmě a nevím ve všem jiném. Jsem rád že jsem takového člověka poznal. GL v realu a virtualu Smile


ďakujem ti za komentár,ja tiež som rád že som ťa spoznal,tiež ti prajem vela šťastia.
Warning
Čau, vizitka pekná, na môj vkus trošku moc namáganá na kope, ale to je jedno jazyk Hráč si rozumný a bezproblémový. Ešte k vizitke, čo máš ten Friend list alebo čo to tam je, to si tam dal každého koho poznáš? :D GL v PC aj v reále.
PS: Závody máš na jedničku Kappa :D jazyk
Primer
Citácia
WarningSVK napsal:

Čau, vizitka pekná, na môj vkus trošku moc namáganá na kope, ale to je jedno jazyk Hráč si rozumný a bezproblémový. Ešte k vizitke, čo máš ten Friend list alebo čo to tam je, to si tam dal každého koho poznáš? :D GL v PC aj v reále.
PS: Závody máš na jedničku Kappa :D jazyk

Ahoj,ďakujem ti za komentár.
Nie nedal som tam každého koho poznám,ale dal som tam s kým som niečo zažil atď.proste kamarádov.
A ten závod bol môj prvý závod,takže asi tak.Však ak má prímu opať tak potom uvidíš,čo vytvorím...:D


//Menší edit.
Upravil Primer dňa 13.04.2017 23:48
Diana
Ahoj,
ďakujem ti za označenie ;) si naj fajn týpek na serveri pár krát sme volali s patom v skupine (a s damianom (bratranec) :D )nech sa ti darí v živote
Hi
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Primer
Citácia
Rich napsal:

Ahoj,
ďakujem ti za označenie ;) si naj fajn týpek na serveri pár krát sme volali s patom v skupine (a s damianom (bratranec) :D )nech sa ti darí v živote
Hi


To bol čas keď sme volali :D
ďakujem ti za komentár,napodobne Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16