Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Fifíkovo Vizitka [Upd. 08.11.2018]
Eme
Č fifa, si super admin, a hlavne super cpčkar že? :D Čerstvo odjazdené cca 1-2 hoďky :D gl v RL aj na SP, čau
Panzer
Přijď se radši ožrat ke mě do baru jo.. Furt čekat jestli mě chytíš někde ve městě za opilství mě neba.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Loly
Wau... Super vizitka a to že si ochotný je vidieť aj tu. Odpovieš na každý komentár a pochvalu. Naozaj mám pred trbou REŠPEKT
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Fifa
Eme
Čauves. Díky za pozitivní komentář ve vizitce. Tak super CPčkař určitě nejsem, jelikož na hraní nemam už moc času. A červstvě odjezděné 2 hodiny? Já se toho už najezdil, kamaráde!!! :D

Panzer
Já už se neopijim, tento týden jsem s tím seknul, jelikož mě už nebaví ty následující dny ?D A chytat tě za opilství nebudu, protože nevim, jaký auto máš a abych tě hledal nemam čas a náladu :D

Loly13
Děkuji ti moc za komentář. Abych se přiznal, já tě nějak vůbec neznam, ale jak je vidět, ty mě nějak sleduješ :D Jsem rád, že to takto vidíš a cením si toho. Ještě jednou děkuji.
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Loly
Vizitka je super ale máš tam chybičku, máš napísané že máš 2 nemky ale vypísané máš 3 :D. Inak super vizitoÈ™ a je škoda že uz niesi taký aktivny Sad.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Gameluner
Ahoj, nechci se ti smát, ale oprav si to, přijde mi to jako dost velký překlep x)
Citácia
Tyto statistiky jsou od 4/2014 (vstup do AT) do 10/1016 (povýšení na hlavního administrátora).


Jinak, na serveru nejsi aktivní, ale měl jsem tě na jiném nicku možnost poznat detailněji. Vůbec toho nelituji, jsi v pohodě, nenašel jsem k tobě žádnou výhradu. S momentálním nickem jsem velmi rád, že ses dostal až na hlavního. Škoda jen, že nehráváš, možná bych ti i řekl svůj starý nick, ale nevím, asi se ho nedozvíš ani ty :D Tak jo, ukončím tento komentář, musím jít volat. Měj se hezky
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Čau fifa si dobry hl.admin. Vizitka v pohode
ty klaunik #)
martin25631
mužů se zeptat kdys jsem zapomel heslo od herniho učtu tak to asi nejde zjistit ze ???
Upravil martin25631 dňa 12.11.2017 00:28
Kacka
Moc tě neznám, ale vizitka pěkná Smile Dost mě zaujala Smile A to jsem si dřív myslela, že je ti okolo 30.. :D Tak to se omlouvám :D Ať se ti daří.Smile
Majky_
Hezké počtení, pěkná grafika, přehledný, spousta info a jsi snad úplně první u koho se vidím ve vizitce :D

Známé se od dob, kdy jsem měl popeláře SF aka MOG SF a jsem rád, že se s Tebou znám myslím si, že jsme toho spolu hodně nahráli i se zbytkem Czech Family Crew, za což jsem taky rád že patříš mezi Nás, protože tam, se jen tak nikdo nedostane a když už jo, sám pozná, že tam nepatří a buď je vyloučen, nebo odejde sám :D
Každopádně.. Někdy musíme zajít na pivko, ikdyž to máme k sobě přes celou republiku :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Kuba42
Moc povedené ... Si dobrý a spravedlivý admin ;)
Tak doufám, že v AT zůstaneš co nejdéle Jooo
Ruda
Citácia
A poslední věcí bylo to, že mi polovina tehdejšího admin týmu nevěřila.


Kdopak to asi byl fifo? :-D Tak nějak jsem čekal že tam tu zmínku najdu. :-D Každopádně jsem rád že jsem se spletl, jak už jsem ti několikrát psal, ale chápu že tohohle se jen tak nezbavím. :-D
Samozřejmě jsem rád, že jsem se našel v seznamu tvých vyvolených a přeju ať ti to adminování ještě nějaký ten páteček vydrží, jako hlavní admin si mě opět překvapil, nečekal jsem že to budeš brát tak profesionálně, každopádně pochvala, někdy zajdem na to pivko až budu v Plzni.
BTW: Tohle píšu jen abys mi dal ty práva, jinak bych tě tu vyhejtil, ale víš jak, musím si to trošku zařídit. Smile
Fifa
Loly
Vše už je nějakou dobu upraveno, aktualizováno a snad správně :D To víš, člověk chce něco dopsat a nakonec zapomene na větičku předtím...


Kacka1997
klukům se prý přidávat smí, co je na tom pravdy, nevím... Každopádně děkuji, jsem rád, že se ti vizitka líbí.


Majky_
Jo, nahraných hodin na různých jiných hrách a nejenom SP je opravdu až nezdravě moc!!! Teď to utichlo, přeci jenom když už, tak se postaram o SP a PUBG ty nehraješ, hade :D
Známe se dost dlouho a pivko neni nereálný, pouze složitý. A díky za pochvalu vizitky, snažil jsem se :D


Kuba42
Děkuji ti, jsem rád, že se ti vizitka líbí. Jestli jsem spravedlivý nebo ne, to je už názor každého jedince, ale jsem rád, že ty takový názor máš.


Ruda
To víš, ty aby jsi tam nechyběl, do teď mam noční můry a musím docházet každý týden k psychologovi, abych se z toho nějak dostal!!! Za pivko budu jedině rád, protože to je moje jedno z nejoblíbenějších pití :D Díky za tvůj názor na mě, snad se časem nezmění.
A Rudo, ten post je jenom a pouze na tvojí snaze, tady ani pěkný koment u vizitky nepomůže :D
Zoldik
Pekna vizitka, dobry admin
Opti
Hodně solidně zpracovaná vizitka.Jako hráč/administrátor jsi jeden z těch,kteří mají svou vlastní hlavu a názor za to jsem si tě vždy vážil.A upřímně mi udělalo radost,že jsem v tom seznamu hráčů.Doufám,že během té doby co jsem tu nebyl ses moc nezměnil a stále tomu dáváš nadhled a svěžest.B)
Hamer
Veľmi pekne spracovaná vizitka, aj keď viacej textu, ale zaujímavého. A ten koniec je TOP! Túto vizitku by som dal prečítať všetkým hráčom na superparbe, nech si otvoria oči. Máš môj rešpekt! Hodíš sa na Hl.admina Smile.
Cappuccino
Ahoj,

vizitka je velice pěkná a ještě lépe se čte. Dověděl jsem se o tobě hodně, což mě jen utvrdilo v tom, že jsi člověk na pravém místě.

Dovol mi tě pouze upozornit na mini-chybku. U tvých AT statistik máš "do 1016". Myslím si, že tam měla být dvojka. :D

Přeji ti, ať se ti daří!

Cappuccino
RomaN1
Pěkná vizitka v pohodě admin.
Han
Velmi pěkně propracovaná vizitka. A doufám, že tu s námi vydržíš co nejdéle Smile
GaToo_BoTaS
Vizitka moc pěkná dozvídám se dost nového! Jsem rád, že jsem tě mohl poznat jak v AT tak i z pozice hráče jsi fajn týpek a moc dobrý admin! Chvála bohu za TEBE!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 22