Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Mordisova vizitoš - 22.7.2019
Mordis
Redy$ - Moc ti děkuji za pěkná slova Smile
Vážím si toho, určitě ještě popíšeme Smile
Zatím se měj a na serveru Hi

kuBCa_ - Tak od tebe si toho komentáře opravdu vážím Smile
Nějak jsme si nikdy nepsali, ale to se může změnit Smile Rozhodně by mi to nevadilo.
Často tě pozoruji na webu což je samozřejmě jen dobře.
Tak snad se ty pálky líbí :D
Tolik chvály si ani nezasloužím Smile Velké díky, končit neplánuji takže tak.
Tak se měj a na serveru / webu Hi Smile
Gameluner
Vizitka hezká, o Tobě jsem se dozvěděl, co jsem potřeboval. Líbí se mi i barevné zpracování, vypadá to úchvatně. I když se moc neznáme, jsi dle mého názoru velmi v pohodě člověk, jež ví, co říká. Taktéž doufám, že se někdy poznáme. Hezký den Smile
*Dobrá práce* Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Ondrah98
Nebudu tu psát něco o vizitce nebo nějaký rádoby vtipný kecy, protože je to nesmysl. Ale zase bych to nebyl já, kdybych se tady nepochválil. Protože tvoje vizitka v této sekci je důkazem, že scouting možná k něčemu byl, byť by ses do AT dostal i bez toho. Každopádně zpětně můžu pouze litovat, že jsi nebyl povýšen dříve, protože ses vypracoval do pozice administrátora, kterýho bych chtěl mít pod sebou. Prostě zodpovědný člověk zřejmě na svém místě, takových jsem si v AT vážil nejvíc. Samozřejmě teď do toho úplně nevidím, ale působí to tak na mě, takže se snad nepletu. Myslím, že jsem tě relativně dost poznal, a i když bych nějaký výhrady měl (†), tak po osobní stránce v pohodě, tak si toho važ od nejhoršího člověka na SP.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Mordis
Gameluner - Díky moc Smile To jistě potěší, není snad potřeba více reagovat, vše jsem ti napsal k tobě do vizitky. Ještě jednou děkuju Smile Jede jede mašinka

Ondrah - No jo, to by nebyl Ondrah aby nejdřív nenapsal co všechno stojí za starou Bellu, pak se nepochválil a potom až napsal něco smysluplného :D
Moc ti děkuju za kladný názor na mou osobu, od tebe mě to upřímně těší.
Nevím jak to za tebe fungovalo v AT, byl jsem v té době helper, ale věřím, že bych snad nezklamal ani tebe. Snažím se svou funkci zastávat co nejlépe to jde.
Citácia
nějaký výhrady měl (†)

No jo, každý v něco věří, nemůžu za to že jsi si vybral víru v sunar s rtutí :D

Ne opravdu si tvého komentáře vážím, potěší to, to rozhodně Smile
Měj se fajn a zase popíšeme Hi
OndraS1
Zdarec, pohodovej člověk, kamarád, pohodář. Vizitka se mi líbí, je prostě do tvého stylu. Hodně štěstí, "Čůs"
Hi
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
NIGHTMARE
[bcolor=#663300]Zdar vizitka pekná je to prehladné a zaujmavé a dobre sa to číta Smile. Ten tvoj pes tam nesmel chýbať ten je najvac :D Mačku si si mohol odpustiť :D. A k tej tvoje hudbe no neviem či by som si to vedel predstaviť nejak počúvať :D Skôr sa mi to hodí do niakých starých černoských filmov rofl . Ja radšej zostanem pri tom[/bcolor] [bcolor=#000000] METALE [/bcolor] *JSEM FAKT NAŠTVANÝ* Jojo . A chýba mi na tej vizitke jedná vec :D Že som tam neni označený čumím Kappa nezaslužim si tam byť zdar :D
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Mordis
Ondras - Pohodář, jeden z těch hráčů s mozkem.
Máš pravdu, vizitka je do takového "mého stylu" :D Ještě aby ne, v jednoduchosti je krása a síla. A vidíš jakou parádu dokáží 2 barvy vytvořit Smile
Každopádně ti děkuji za kladné hodnocení jak mě samotného tak vizitoše, byť krátce, potěší to Smile
Měj se a snad brzy na serveru Hi

JancO_ - Pohodář, miluje vraky... co víc dodat... prostě dokonalý člověk :D
Moc ti děkuji, jsem rád že je vizitka přehledná a obsahuje vše podstatné.
Oh, moc mě potěšila pochvala pro Arga Jede jede mašinka díky! :D
Jo kočka už to se mnou táhne 14 let. Děkuji Bohu za každý její den života neboť má bohužel zdravotní problémy stářím Sad

Tak na hudbu mám denně různé názory :D Někomu se líbí, někomu ne... 100 lidí, 100 chutí.
Já osobně z hudby preferuji hlavně Swing, DnB a české starší songy. To je prostě moje :D
Zagorkou nikdy nepohrdnu.
Metal není špatný, také se dá. Ale něco jako hip-hop? to neberu ani jako muziku.
A to označení? no proč by né :D Je tam jasně napsáno že seznam bude průběžne narůstat a zrovna kvůli takovým lidem jako jsi ty se kterými jsem se bohužel nesetkal a nepoznal je dřív. Smile
Takže vizitka editnuta a Jančo tam je samozřejmě dopsán jazyk
Měj se, ještě jednou děkuji a snad brzy na serveru Hi
Ad4M_
Zdarec, vizitka velmi pěkná, přehledná. Pejsek a kočička pěkní :D S pozdravem Ad4M_ :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Diana
Ahoj Mordis.
Vizitka pekná nadpisy tiež,obsahovo dobrá.
Na Serveri si pohodový najmä ma teší tvoj prístup.
Vela šťastia do života a prajem vela romantických rokov s Bartym Mám tě rád :D
Maxgustin
No tak mordo konečně ti tu něco napíšu :-D I když jsem ti to sliboval dřív.
Naše první setkaní bylo po mém Pub, vše si mi vysvětlil a jsem rád že jsem tě poznal :-)
aspoň třeba vyhraju otázky o tobě :D.
Jinak ať se ti daří v životě a na SP, cg k manželství(kappa) s bartym. :D
BTW: Pěkná vizitoš a někdy určitě musíme ZAVOLAT !!!
#RŮSKÁMÁŠA

img.tpx.cz/uploads/maxfinm8teeamaxgustin.gif
Mordis
Ad4M_ - Zdravím, vzal jsi to opravdu hopem :D Každopádně ti moc děkuju za kladné hodnocení vizitoše i zvířectva Smile Snad brzy na serveru Hi

Rich - Zdravím, moc děkuju za vlídná slova na mou vizitku i přístup, vážím si toho. Nadpisy mi dělal samotný Sotásek začeš jsem mu byl neskutečně vděčný, on mi se vším pomáhal Smile
No a ta poslední, nejdůležitější věta, děkuju Smile S mojí láskou to budou krásné léta Mimo Pusa Je prostě úžasný *Andílek*
Tak zatím, na serveru Hi

Maxgusta!! - Zdravíčko šéfe :D
No jo, já toho taky napovídám a pak na to zapomenu :D Každopádně jsi se k tomu dokopal a mě nezbývá nic jiného než ti poděkovat za pěkný komentář.
Je to tak, po pUB jsme se poznali a nelituji toho, s tebou se člověk prostě nenudí *parada* Jsem moc rád že jsem tě poznal a mohl ti pomoc když jsi jí potřeboval Dáme si jedno nee?
Moc děkuju Maxi Smile A děkuju i za Bártíčka Pusa

To si piš! už ti to slibuju asi rok, ale zavoláme, opravdu! Jsi dobrý! LOOL
#RUSKÁMÁŠA

Měj se a brzy na serveru Hi
Mordis
01.12. 2017
Celková Aktualizace vizitky
Upravené drobnosti jako hodiny, dům, webové příspěvky...
Přidáni hráči do nezapomenutelných.
Užitá nová webová funkce "Spoiler"
DangerRMV
Morďo, super vizitka, je přehledná a je tam dostatek informací. Jsi výborný admin, je s stebou zábava a máš furt optimickou náladu. Psal bych klidně o tobě i slohy, ale to se mi nechce :D. Jsem prostě rád, že jsi na SP. Jsi borec.
Kacka
Ahoj, hezká vizitka Smile Nadpisy taky pěkné, a hlavně super DJ na SP :D Ať se ti daří na SP a hlavně v reáluu Smile)
Mordis
Ove8 - Zdravíčko, moc ti děkuju Ove, tohle potěší Smile
Slohy psát nemusíš, bohatě stačí tohle Kamarádi
Optimistickou náladu v poslední době mám, dřív tomu tak nebylo. To jen díky jednomu dokonalému človíčkovi Mimo Ty víš Smile
Moc ti děkuju a brzy na serveru případně discordu. Hi

Kacka1997 - Moc ti děkuju Kačí, krátké ale jak to dokáže potěšit Jede jede mašinka
Nadpisy jsou krásné že? kdo by to byl řekl že to Sotásek tak krásně zvládne. Doufám že toho našeho kluka ušatého ještě na serveru někdy uvidím Smile
Yeah!!! DJ!! :D I tobě, moc děkuju Music Hi
Spamer
Tákže vizitka po grafickej stránke pekná (podobá sa mojej :-D) dozvedel som sa z nej to čo by som potreboval, ako hráča/admina ťa poznám pomerne dlho a nemál som stebou zatial nejaký problem (aspoň o tom neviem) čo ďalej napísať hmm, takže aby sa ti darilo či už na SP alebo v živote ;)

PS. dopíš má tám dik Smile :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
As3
Ahoj Mordísku,
Vizitka krásná Jooo
Jak obsahově tak vzhledově king
Co tobě vím, tak si fajn člověk a vážně se mi to potvrdilo u rozhovoru s tebou, krásné popsání jak v rozhovoru tak i mimo něj, hodně toho o tobě vím a jsem rád, že tě znám i dýl a nejenom skrz rozhovor, bylo mi ctí s tebou pracovat.

Vírá nás drží nad vodou bratře! Good job!

A dopiš mě prosím :D king Good job!
Mordis
Spamer - Moc děkuju, nadpisy mi dělal samotný Sotásek Smile Neměli jsme spolu žádný problém a to jsem jedině rád, takže moc děkuju za kladné hodnocení vizitoše! Smile
Doplněný jsi :D Zasloužíš si to Smile Měj se, zatím Hi

As3 - Ahooj, Ohh, moc děkuji za slova chvály king Se mnou taktéž, určitě, jsme spolu v kontaktu a času na psaní je dost :D Padli jsme si do oka jak se říká a jsi fajn člověk, tak ať ti to vydrží. Ale myslím si že po tom, co vím ti to vydrží určitě Smile

Tak tak Good job!
Citácia
"Víra je to, co nás pohání i když motory vyhasnou, pádla se zlomí a plachty roztrhají, i kdyby jsme měli plout proti proudu... pokud věříš, dokážeš to"


Dopsáno king Moc ti děkuji za pěkný komentář Smile
Mordis
Oficiální konec na SP se přikládá k datu:
12.02.2018

Všem vám moc děkuji za vaší podporu, těm co mi psali SZ a ptali se co a jak se stalo. Všem jsem vám to vysvětlil a tak děkuji za váš zájem a pochopení Smile
V AT jsem byl téměř 2 roky. 2 roky "bezchybné" práce, chyby jsou lidské, avšak žádná fatální chyba. Ani mě to nějak netrápí že v AT nejsem. Když vidíte tu morálku.

Abych zamezil dalším zprávám, protože si ze SP už nikoho na skypu přidávat nebudu, jednoho dne jsem se snažil pomoci své již bývalé "kolegyni" aby nedostala seřváno od hlavních za jednu krátkou větu co napsala do "Zeptejte se AT". Bohužel jsem se snažil někomu pomoci jak to mám ve zvyku a bohužel se opět uplatnilo přísloví "Pro dobrotu, na žebrotu". Její příspěvek jsem upravil následně: Tu větu jsem hodil do hide protože tam neměla co dělat. Avšak nenapsal jsem jí že jsem to udělal, mám svých starostí dost.
Má práce jako moderátora fóra byla se o něj logicky starat a tak jsem to udělal.
Co ale přišlo pak, kolegyně měla žaludek na to, mě za pomoc pro ní "nahlásit" vedení, se slovy že je svéprávná a mohla to udělat ona sama. Já myslím že to v tomto případě bylo zcela jedno. Ale budiž, je svéprávná, zabíte mě za pomoc jí :D
Tak následoval suspend za úpravu cizího příspěvku. Budiž, smál jsem se tomu s flaškou vína a bylo mi to tak nějak jedno. Když jsem se tohle dozvěděl chtěl jsem skončit, prostě v klidu odejít protože na tyhle žabo - myší války nemám chuť ani náladu, prožívám si své a nepotřebuju tohle. Za pomoc se trestá, tuto fatální chybu už na SP aplikovat nebudu, jelikož zde již ani nebudu Smile
Hlavní, zejména pak Nosferatu který to se mnou řešil se k tomu postavil velice razantně a při požádání o ponechání práv ještě chvilku abych mohl sepsat žádost o odchod a jednou pro vždy tu šaškárnu plnou přetvářek ukončil mi vítězně nevyhověl, bylo po jeho a suspend byl okamžitý. Doufám že mu to udělalo radost. Jestli to bude číst, což si nemyslím tak určitě ano. Budiž, vedení rozhodlo mi bylo několikrát opakováno a vysvětlení nepomáhá. Hold když se "vedení" rozhodne, nejede přes to vlak. Obhajoba je zbytečná, jako vlastně vždycky :D

Dobře, tak jsem měl suspend, takovou tu kravinku, SUSPENDOVANÝ ADMINISTRÁTOR z důvodu porušení pravidel... Ukažme si na něj prstem a vláčejme ho ulicemi! :D
Tak přišel suspend za pomoc kolegyni a hráčům. Protože ta věta se týkala zejména ochrany anonymity.
Následně si mě Nosferatu zablokoval jak na fb tak skypu za to, že jsem se hráčům snažil vysvětlit situaci a napsal jsem toto:
Citácia
No a přišel Nosfe který o tom věděl hovno protože to neřešil a že mi dá suspend na webu a serveru :D

Opět si to nenechal vysvětlit, protože proč že? Není důvod.

Aby jste to pochopili vy, Nosfe odcházel z AT, což všichni víte, prostě nebyl měsíc aktivní a tak neřešil interní věci v AT, což se dá chápat, když ředitel společnosti předává své křeslo jinému a ten jiný už v něm sedí a pracuje, starý ředitel taktéž neřeší interní záležitosti. Já mu to nezazlíval, ale hold... je to prý pomluva. Dám si 10x otčenáš. *hehehe*
No následoval ten block všude kde se dalo.

A Mordis přišel bez práv na server pozdě večer mezi asi 20 lidí, psali si, srandovali a Mordis napsal osudovou větu, která sloužila jako sranda, ale jsi Mordis, tak drž prosím tě hubu :D
Citácia
If you wanna cancer, go to AT

Tím cancerem je myšlena ta skvělá kolegyně která místo "děkuju" dala /report :D
A pak takový jeden slovenský cápek co už je v AT veterán, který na mě měl poslední 3 měsíce jen kecy a nedalo se jinak než ho absolutně ignorovat.

Ale opět, vysvětlení nepomohlo, já to těm hráčům psal, ale to prý vedení nezajímá, prostě jsi myslel celé AT a čau.
Také jsem tam napsal "Krowky a Wery proti mě bojovali dlouho, tak už se jim to povedlo :D " Ale ne vole! myslel jsi celé AT. Dobře, tak asi někdo ví lépe než já, co jsem myslel a nemyslel. Smile

A zde 12.02.2018 končí má cesta SuperPařbou na které jsem trávil bohužel nějakých 1 500h a už dávno jsem říkal že je to ztráta času.
Vlastně člověk skončí a co mu to přineslo? vůbec nic, nic, prostě nic, děláš ze sebe vola pomalu 2 roky, hádáš se kvůli kravinám. Věříš falešným lidem a co z toho? no nic. Naopak tě vyhodí a ještě třešnička na dortu, že něco rozesílám. Jo takže kdyby se to k vám dostalo, že rozesílám fb a fotky a další kraviny, nevím z jaké vymleté hlavičky to vzešlo, ale já, který tyhle demen.ty banoval, určitě budu dělat totéž když vím, jaké to je a bývalý kolega Šrekby hojně rozesílal moje fotky mezi hráče a je stále v AT :D
Měli jsme tam také vynašeče, ale je stále v AT!
Ale Mordis se snažil pomoci a dostal suspend a ze srandy pak kick z AT.
Nedáme ti možnost odchodu, ale vyhodíme tě. To je logika. Ale já jsem se přeci jen bavil. Protože někteří to stále moc prožívají. A po těch mých zdravotních problémech už na takové kraviny není ani čas, ani chuť, nic. Ale pár lidiček ví že bych to stejně tak jako tak nejpozději do konce dubna zabalil. To bylo známé protože jsem řekl že už více svého života zde trávit nehodlám. Ta hra, nikomu nic nepřinesla. Absolutně nic.
Kromě hádek. Takže zde milý hráči máte mojí konečnou cestu, shrnutí pár poslední dní co jsem byl v tom cirkusu odvážejícího si říkat Administrační TÝM Tým kde si jde polovina lidí po krku a tým, kde tě za pomoc někdo nahlásí je mi k smíchu. A to se na mě nezlobte. Moji draží, již bývalý kolegové, nevím kteří z vás to budou číst. Ale přejí vám pevné nervy a hodně zdaru nejen na této hře, to je nic, na nějaký počítače... kde to jsme. Většinu svého času již trávím venku, ve společnosti lidí, kteří vám nevrazí kudlu do zad za práva na serveru, nebo za autíčko ve virtuální hře... Ne... mezi pravými přáteli. Smile
Co bych chtěl vzkázat Wery, no snad ať někdy v budoucnu najde mozek, protože ho postrádá a místo toho tam má tu bublaninu co upekla a dala to na net. #SorryJako

A Krowkymu snad že už přesluhuje a anižby si toho byl vědom. Ser*eš tam už hodně lidí, oni ti to neřeknou jako já. Protože se s tebou nehodlají bavit o kravinách a ztrácet s tebou nervy tak, jako jsem to dělal já. Ty tvoje neustálé provokace a hádky o ničem. Na hlavu
Vy si furt myslíte že se všechno řeší jen v té ****ní a hloupé skupině :D Ale existují normální, soukromé debaty. Kdybys ty jen věděl... :D Ale dělej si co chceš, je ti asi 30 a tak asi potřebuješ hrát PC hry už no. Já naštěstí ne. Ale to jen tak bokem. Smile

K Nosfemu se vyjadřovat nebudu, platí ten komentář co jsem psal do tvé vizitky.

Fífovi a Šálovi mockrát děkuji a všem zbylým kolegům.
Zejména pak Domeskovi za skvělou spolupráci ve všem, hlavně ve ztrátách, nastupoval jsme spolu šéfíku, přežil jsi to z naší skupiny X lidí už jen ty, tak bojuj! :D

Regíčkovi, člověkovi s mozkem, příteli který tě nepotopí. Smile Díky Regíčku!

Antimu za jeho dokonalé vtípky, ty mi budou chybět :D

Maťovi za jeho upřímnost a přátelství Smile

Pinkovi a nově příchozím za váš přístup (Gloodys., Žáček, Systém...) Užasná práce kluci, Žáčku, ty máš mozek na správném místě, takže držím palce, ikdyž nevím vlastně proč. :D Teď už mohu říct že to byla ztráta času Smile

Johnnymu za to, jaký je a jak se choval celý čas co jsem byl v AT, tebe jsem chtěl vždycky vidět na hlavním, tak uvidíš jak to dopadne. I když to teď upadlo s aktivitou, což chápu :D

A všem se kterými jsem nastupoval, kteří mi pomáhali počas mého působení v AT.
Jakožto řadový administrátor jsem dosáhl absolutně všech funkcí, kterých jsem dosáhnout mohl. Zejména mě bavila práce na webu, kde jsem si třeba za měsíc leden udělal práci za více jak 2 moderátory fóra, což mě mile překvapilo Smile

OBROVSKÉ DÁKY!!! Patří Sotískovi, bez kterého bych v AT ani nebyl Pusa
Bohužel a zároveň Bohudík už spolu adminovat nebudeme. Je mi líto že jsem s tebou byl v AT jen jako helper, ale není mi líto toho, že už v AT nejsem, odsloužil jsem si své je čas jít do "důchodu" :D

Tak to bylo AT

Teď hráči, nebudu už jmenovat, já později aktualizuji vizitku a rozepíšu se ke každému jedinci zvlášť Smile
Každopádně jsem za své působení poznal hromadu skvělých lidí, naopak i dost blbců, naštěstí je lidí s mozkem stále více :D
A tak vám všem děkuji za podporu co jste mi dávali a za to, co jste říkali a říkáte.
Děkuji ještě jednou těm, co psali o zájem a pochopení. Vlastně všichni jste se tomu smáli :D A já to chápu, já se smál taky. Hold lidem nepomáhejte, nebo tedy si vyberte lidi, kteří si vaší pomoc zaslouží a ne že to obrátí proti vám Smile

Pokud jsem na někoho z kolegů zapomněl tak se omlouvám, jsem hold člověk sklerotický :D
A k hráčům se pak vyjádřím ve vizitce Smile

Mějte se krásně, přeji vám pevné nervy a hodně úspěchů. Ale ne na SP. Tam ničeho nedosáhnete, ale to musíte pochopit tak, jako jsem to pochopil já. No mě k tomu napomohl nádor, vám snad čistá mysl. Krásný večer a ještě jednou, hodně úspěchů přátelé! Smile

Váš Mordis Kytka pro tebe
Nosferatu
Pleteš se a já si to přečetl.
Každopádně si ze mě udělal tu největší svini, ale prosím. Nemám s tím problém.
Co chci říct, na fb sis mě odebral ty, takže ti asi pamět moc dobře neslouží.
Já si pak pozastavil příchod tvých zpráv, protože psát si s tebou, když píšeš v každé větě vulgárně to mi za to nestojí.
A hodil si tady na mě celou to Suspendaci, hoď v pohodě nemám s tím problém.
Jedeš si tady to, že jsi nejvíc ublížený, pravda je jiná.
Já řešil tvou suspendaci to ano, musel jsem ti jí dát já, protože kolegové neměli čas.
Ale nebyl jsem to já, ten co řekl že máš suspend a ten co hned šel a hodil ti to.
Shodlo se na to celé vedení já byl jen ten co měl zrovna čas ti to říct. Ty jsi pak začal to, že já o tom nic nevím a podobně. Ano, tohle se řešilo, když já tu nebyl.
Ale o tvém prohřešku jednalo celé vedení a celé se shodlo na tvé suspendaci a to Hlavní webu a všichni hlavní serveru.
Já byl jen ten co měl čas ti to říct.
Takže ty lži si šiř mezi hráče dál opravdu mi to nevadí.
Měj se a ať se daří.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online