Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
###[L]ádikovo vizitka ### <---
Ladik_
img.tpx.cz/uploads/ladikbyROSTAnewgen.png


Citace
KappaLadík a Organizátor akcí Kappa


Citace
Vstup do OA jako zkušební Organizátor:14.9.2016

Oficiální Organizátor:20.9.2016
Konec organizátora akcí: 8.1.2017
Přijat na Moderátora: 9.1 2017
Konec V Admin teamu : 21.3 2017

Statistiky za Leden 2017 První měsíc v Admin Teamu

61-/var
34-/jail
7-/freeze
38-/mute
562-Odpověd na dotazy
24-/kick
1-Time Ban
29-Akce

Ukončení funkce 22.3.2017


img.tpx.cz/uploads/jaktoladikBYROSTA.png

Fůůha, tak se přesuneme trošičku do minulosti,
Jednoho krásného dne kolem roku 2011-2012 když obtloustlý Ládík seděl u svého vyproseného notebůčku tak mu zavolal kámoš který právě objevil GTA san andreas Multiplayer.Hned se mi rozsvítili očička a musel jsem to zkusit, tak po dlouhé době stahování GTačka jsem ho konečně spustil,Hráli jsme na Ruských,Amerických,.. serverech ale furt nám něco chybělo
CZ/SK
server kde budem aspoň chatu rozumět,Tak jsme s kámošem rozjeli těžké hledání na Netu Cz/Sk serverů, vyzkoušeli sme jich fakt mnoho ale pořád to bylo to stejné,Peníze,Job,Auta pomocí /v a po chvilce nás to přestalo bavit,Tak jsme hledali dám a najednou jsme objevili server Superpařba který se nám zdál docela fajne jelikož CZ/SK komunita a 100+ hráčů, když jsem se připojil za moje první jméno RiStErPooF
tak se mi server hned zalíbil, byl to takovej můj svět kde jsem objevoval strašně dobré věcí jako byly firmy,Joby,Vlastní auta,když jsem se rozhodl že tady určitě budu hrát tak následoval můjprvní ban 336 Hodin za Parkour *!* tak jsem si zase na 14 dní dal oddych od SP, ale po 14 dnech mi to nedalo a musel jsem se připojit na server znovu,a rozdej jsem mojí těžkou práci která byla zaměřena jenom na to mít $ a nahrát 200hodin Nic jiného mě nezajímalo tak jsem u sampka proseděl dny a noce.

img.tpx.cz/uploads/webladikbyROSTA.png
Můj webový nick je Ládík_
Vložil jsem celkem 307 přispěvků ve fóru
Moje nejlepší Screen: https://img.tpx.cz/uploads/LadikScree...creens.png
Na Webu se moc nezdržuji jennom projíždím žádosti o UB, chci se občas zasmát jelikož občas co tam najdu tak nevěřím že takový člověk existuje.

img.tpx.cz/uploads/ladikrealbyROSTA.png

Abych se vám přestavil jmenuji se Ladislav Pocházím z Ústeckého kraje.Hodně lidí mě označuje jako pohodáře a člověka ze zvláštní nemocí mamvpi*izmus, kdo to nepochopil nic neřeším vše mi je jedno.Jinak já sporty sem líné prase chodím hodně s kámošema ven řekněme-li že to je pro mě takovej sport kterej dělám rád a baví mě.Jinak měřím tak cca 170cm a jsem celkem hubený svaly ???? Hahaha špeky vyhráli.Snažím se s každým vycházet jak na serveru tak real ale občas to je až moc těžký.Je mi 16 Let.

Kdo by chtěl o mě vědět více ať napíše Smile

img.tpx.cz/uploads/splifeladikbyROSTA.png

Na serveru mě znáte jako [L]adika_,Mám celkem 1050 Hodin na serveru,Vlastním dům číslo 137 takový karavánek ale postačí, Mariuhana se u mě drží na krásném čísle 0 Gramů,

Popravdě nevím co více psát do toho tématu, všichni mě asi znáte jako Organizátora akcí a kdo mě znal před tím, tak mě určitě zná lépe ;).Teď si povíme něco o mě a o Adminech a organizátorech.


Citace
Mordis
Strašný pohodář,Administrátor které ho jsem si oblíbil, ať ti to vydrží co nejdéle Smile


Citace
Fifa
Administrátor co nedá nikomu nic zadarmo,věřím že když si už teď ten hlavní tak se na serveru lecos změní. Smile


Citace
Nosfe
Administrátor taky pohodář,ale teď co seš ten hlavní tak už to není ono.. Sad


Citace
Zawy
Administrátor co mi vždy pomůže a má užasnou povahu Smile


Citace
Elda
Pohoda člověk,spíš té beru taky něco jako OA jelikož děláš kvalitní akce, někdy bych se chtěl od tebe něco přiučit . Smile


Citace
Geroj.
Když jsem nastoupil na místo OA tak právě ty sis mě vzal pod své křídlo a vše mě naučil za to moc děkuji Smile


Citace
Domes
tobě taky musím poděkovat za mé začátky taky si mi moc pomohl, pohoda člověk Smile


Citace
Reggie_
Prostě Reggie :D


Citace
Ev3ry.
Pohoda člověk s kterým je sranda Smile


Citace
Baseball
Strasně pohoda člověk, nedá taky nic nikomu zadarmo Smile


Citace
Rosta
Můj snad jako první oblíbený administrátor Smile
A díka za napisy na vizitku :D


Citace
EviL_FusioN
V pohodě týpek Smile který ze vším pomůže,

Upravil/a Ladik_ dne 22.03.2017 17:08
Zetk0
Luxusné nadpisy lúbia sa mi, vizitka stručná prehladná tiež sa mi lúbi a hráč fakt v pohode ! SprávněGood job! Medzi moje oblúbené akcie patrí určite od teba tvoj 2 závod. Jooo
saftySR
Čau ladik, nvm prečo ale ako OA som si ťa nejak oblúbil :D si šéf a dobra vizitka
visionary_
Super vizitka, tak samo aji její stvořitel. GL Do dalších vytvořených zavudku. Jojo
Mordis
Ahoj Ládíku! Hi
Vizitka má moc pěkné nadpisy takž GJ Rosto :D
Dost informací a při čtení jsem se i pobavil.
Tvojí nemoc má zdá se mi 90% republiky. Možná by to chtělo nějaký lék :D
Každopádně, jsi fajn člověk, jak píšeš moc toho neřešíš a všemu se směješ.
Tvoje akce jsou kvalitní a hráči jak můžeš vidět jsou s nimi maximálně spokojení Smile
Tak se měj pěkně a ať ti to dlouho vydrží! Smile Hi

PS: Děkuji ti za označení, vážím si ho Kytka pro tebe
NiKo_
Ahoj Smile Super vizitka + Luxusné nadpisy Smile A ako Organizátor akcí si super Smile Mas TOP zavody :D
Warning
Čau,
Citace
Ukončení funkce Organizátora akcí:až mě vykopnou jelikož jsem Retardér Kappa
Tam nechápem prečo si dal kappu :-P Kappa Inak vizitka celkom pekná, OA dobrý, GL do života
Ladik_
Zetko-Ahoj díky moc za podporu Smile a neboj závůdky #2 eště bodou :D

Safty-Ahoj, tak zrovna od tebe mě to těší :D Někdy se ozvy na skype uděláme spolu race :D

Czecho-Ahoj, díky moc :D take se někdy ozvy uděláme taky race Smile

Mordis-Ahoj, díky moc za podporu a za ty krásná slovíčka :* jednou se možná ten lék najde ale moc tomu nevěřím :D , až budeš mít full práva tak dáme spolu nějaký akce naučim tě to :D :*

Nikous-Ahoj, díky moc za podporu Smile

Warning-Ahoj, To Kappa je tam přimo pro tebe aby ses měl na co ptát :D, a díky za gl do života tobě taky Smile
Lunyx666
DObrá vizitka Ládíku nci tam duležitého nechybí Kappa
gummy
cau muj mily Ladiku,

vizitka je hezky barevna a libi se mi. Moc jsem se s tebou nebavil, ale kdyz jsem dosahl na sp 3000 hodin tak sis u me splhl tim, zes mi udelal kopecek. To ti nezapomenu. Pry si OA. Tak at ti to vydrzi a znicim ti co nejmene akci. Preju ti hodne uspechu!

PS v podpisu mas babu co ji jde videt vis nez bys urcite chtel. V malovani jsem to upravil, aby to bylo pro decka jako jsem ja nebo ty.
img.tpx.cz/uploads/fenixpodpisvizitkav1novy.png
https://img.tpx.cz/uploads/fenixpodpi...v1novy.png
není zač.

TVUJ BFF
Gummy. :*
Tom14
Lenoch jo? Smile v pohodě týpek, tak ať se daří a sportuj ! Smile
Szelby
Ládíček, strašnej borec, dobrej OA , a dobře se mi s tebou dělají Akce. Taktéž dobrej sparing partner na pokec na Tsku :D Ať se ti daří Hi
Szelbovsky Cool
Domes
Tady máš ten můj komentář co jsem Ti slíbil tak měsíc zpátky :D. Výborný organizátor akcí a ještě lepší je s tebou pokec. Ať se ti daří a čau :D

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Založte si topic ohledně změny nicku na webu ZDE (klik)
Nick na webu nepodporuje speciální znaky jako je tečka, čárka a tak podobně.
evry
Děkuji za označení ladiku cením si toho někdy zas pokecáme a přeju hodně štestí do života.Smile Jinak vizitka pěkná přehledná.Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
FiniX
Takže Ladík podla mňa si skvelý týpek OA super vizitka je to prehladné a hádam v tom AT vydržiš pokým sa vrátim na SP :D
Ladik_
Díky moc všem jazyk Kytka pro tebe
Reggie_
Přesouvám, přeji hodně nervů.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Szelby
Ahoj , vítej kolego v naších řadách , přeji mnoho pevných nervů , a ať se ti daří Smile Hi
Szelbovsky Cool
Ladik_
Děkuji moc . budu se snažit :D
DaJaS_
Pěkně zpracovaná vizitka, super a inteligentní hráč Palec nahoru
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16