Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
No kdopak asi ... (BMBN.)
DaJaS_
Ahoj Boome
Ty jsi vždycky patřil mezi moje oblíbenější hráč
Vizitka fakt pěkná, díky za označení oblíbeného hráčeSmile
OD navždy, Jonas s náma [img]http://outlawsdeckers.clanweb.eu/images/smiley/JC_flirt.gif[/img]
BMBN
Dajas - Díky za koment,
Citácia
Ty jsi vždycky patřil mezi moje oblíbenější hráč

to je pěkné vědět :D
Citácia
OD navždy, Jonas s náma

Jinak bych to nenapsal, OD navždy :D

//Zase malý edit ... Smile, budu rád za další komentáře.
Arbys
Fajn týpek, cpčkár, sawner, grafik.. :D je mi líto že jsme se neměli v rámci SP ještě možnost pořádně poznat a tvým nástupem k nám do gangu počínaje se snad poznáme :D ty nadpisy jsou fakt luxusní, celkově i styl vizitky se mi líbí, big up Good job!
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
BMBN
Arbys - Chtěl si abych ti sem odpověděl, tak ti teda i odpovím :D
Díky, za pěkný koment,
Citácia
je mi líto že jsme se neměli v rámci SP ještě možnost pořádně poznat a tvým nástupem k nám do gangu počínaje se snad poznáme

no tak už nějak jsme se poznali :D, GL na SP i v RL.
Upravil BMBN dňa 25.09.2017 21:30
Gameluner
Další hráč, se kterým jsem na starém nicku dobře vycházel.. No nic, vizitka cool, GL no.. :D
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
BMBN
Gameluner - Ahoj, díky za komentář. No tento nick neznám, ale když mi napíšeš ten starý tak třeba budu vědět o koho jde. :D každopádně díky a i tobě GL.
Upravil BMBN dňa 10.10.2017 17:16
Tom14
Škoda toho, že už nejsi minimálně organizátor, měl si fajn akce. GL v RL i v herním životě Smile.
Upravil Tom14 dňa 10.10.2017 20:31
Yoistik
čč Boome. Jsi super týpek , dobře se s tebou kecá , suprovej sawner . Byl jsi jeden z těch nejlepších OA , stavěl jsi dobré akce . Přeju ti hodně štěstí jak na SP tak v Real Life . Btw díky za oznáčení Smile
BMBN
Tom - Díky, díky. OA nebo admin nejsem kvůli tomu že už na SP nemám vůbec čas ... No každopádně díky, že se ti moje akce líbily Smile
---
Yoistik - Tak i tobě děkuju, za pěkně napsaný koment Smile, taktéž jsem rád, že se ti ode mě líbily akce, to vždy potěší. Vždy jsem se snažil dělat co nejkvalitnější akce. Smile No i tobě GL na SP i v Rl.

Edit
Malý edit vizitky.jazyk

Upravil BMBN dňa 24.11.2017 17:07
Borek_
Vizitka moc dobrá (y) jinak tě moc neznám, ale podle toho jak jezdíš a komunikuješ tak budeš asi dobrý týpek GJ, a pokračuj v tom, jinak hodně štěstí.
BMBN
Borek - Díky moc, i tobě hodně štěstí...
Upravil BMBN dňa 01.08.2018 17:48
Suve
Šéfis *ocicka*
BMBN
Suve - děkuju Smile

//Úprava Vizitky.
Upravil BMBN dňa 27.08.2018 13:45
popi
mám tě rád boome jsi jeden z těch starších hráčů jako my všichni v gangech, vždy si byl v pohodě ať už sem přišel do OD nebo jsem tě vzal do LH ;)
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17