Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
#Yoistikova černá vizitka (EDIT:13.7)
L4GZ
Díky za označení po tech všech sporech, co jsme měli, přece jen jsou i dobre vzpomínky :D vizitka jinak Pekne zpracována, gl do hry i rl
Yoistik
Citácia
L4GZ napsal:

Díky za označení po tech všech sporech, co jsme měli, přece jen jsou i dobre vzpomínky :D vizitka jinak Pekne zpracována, gl do hry i rl


Spory jsme měli jen když bylo LH, ted když není LH tak snad už nejsou :D ,Vzpomínek je celkem hodně , to se musí uznat :D . Díky za koment a taky ti přeju gl ve hře i v realu Smile
MaoS
Si pánko :-) aj ten gang, kolektiv bol proste top :-)
Yoistik
Citácia
MaoS napsal:

Si pánko :-) aj ten gang, kolektiv bol proste top :-)



Díky Díky Smile LH bylo vždycky top.
Yoistik
Aktualizace 1.2.
Kacka
Hezká vizitka, krásné nadpisy, já tě moc neznám, ale jsi u mě ve firmě, když si čekal na místo těch pár hodin xd Ale přišel si mi rozumnej, a hlavně si mi hned pomohl, třeba tou grafikou, doufám že ve firmě, vydržíš dlouho. A taky jsem myslela, že je ti víc, chováš se jak na 20 xd At se ti hlavně daří jak na SP, tak v réálu a v mé firmě xd
MightyDaniel_
Luxusní vizitka! Líbí se mi ten styl zakomponovaný s BMW značkou :O jen tak dál a at se daří Smile
Yoistik
Kačka - Děkuju za okomentování vizitky Smile S tou grafikou to byla maličkost Smile Já tě taky moc ještě neznám, ale věřím že se ještě víc poznám když jsem ve firmě Smile Taky ti přeju hodně stěstí jak na SP tak v Real Smile Hi

MightyDaniel - Děkuju za okomentování vizitky Smile Jsem rád že se ti líbí styl s BMW :D taky ti přeji hodně štěstí Smile
Yoistik
Aktualizace poloviny vizitky
savage
pjekne yoiPivo
Yoistik
Děkuji ti Savage za krásný koment Smile
Reggie_
Děkuji za označení boiiiii, vizitka f topu Good job!

co kouříš za cigára btw? jestli vůbec to heheheee
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Yoistik
Není za co, i já děkuji Smile

Kouřím černé P&Ska nebo červené Malbory king
sbq
si flexis s malborkama jo?
Ale ne, vizitka pekna, dik za oznaceni
Yoistik
Citácia
sbq napsal:

si flexis s malborkama jo?
Ale ne, vizitka pekna, dik za oznaceni



Přesně tak :D

Děkuji a není za co, pan sawner Smile
Quaid
dík za označení, jinak v pohodě týpek, už toho máme spolu dost odježděno.. GL na sp i rl a nauč se dělat hodnosti haha :D :D
Yoistik
Já děkuji Qade za koment Smile Jojo máme toho hodně odježděného a dost nervů xd Nikdy nezapomenu na společné chvilky jak v GC tak v LH Smile Já ti také přejí hodně štěstí jak na SP tak v real Intráku :D A neboj, hodnosti se naučím dělat už :D
shoody123
diky za oznacenie dzojstik pekna vizitka, si sefko len tie grka tam trochu .... Smile jazyk
Dapunisher_
Super hráč a asi jeden s najrozumnejších ľudí aký na servery sú , vždy keď sa niečo opýtam dostanem odpoved a tie akcie čerešnička na torte Smile
Yoistik
Shody - Díky ti Shody za koment Smile

Dapunisher. - Děkuji moc, i když si nemyslím, že jsem ten nejrozumnější :D A to odpovídání a akce jsou mojí povinosti Smile


AKTUALIZACE
- aktuální stav
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17