Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
arbys
Arbys
dík lagzi i maty Smile
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Gameluner
Čau čau,

Předem ti musím pogratulovat k úžasné vizitce :* Barvičky jsou hezky slazeny do sebe, a tvoří to úžasně klidnou atmosféru, nebo jak to mám říct.

Dále je zde bod server.. Super hráč, best týpek, pohodář, a nevím co všechno dobrého ještě :D Potkali jsme se myslím u lékaře, ale to je fuk. Máš vcelku klidnou povahu, což je popravdě na SuperPařbě vzácný jev. Chování není na úrovni malého dítěte, hned dva zázraky na SuperPařbe u jednoho člověka :D

Nechápu ale, jak můžeš být zase tak moc ochotný, přijde mi, že toho pro ostatní děláš na serveru více, než-li pro sebe. Samozřejmě je to můj názor, a ten může být naprosto subjektivní, ale z mého pohledu to je velmi objektivní.

Prostě velmi milý člověk, se kterým se dá i normálně pokecat. Nejsi ani moc agresivní, takže třetí zázrak. Jinak hezký avatar. Podpis se mi moc nelíbí, ale každý máme jiný vkus Smile

Pak je tady ta naše sázka. Těch 5mg mi prostě dáš, já ti tu soutěž vyhraju :D

Doufám, že na SuperPařbě ještě hóóódně dlouho setrváš. Prostě a jednoduše Good Luck do života. Jak reálného, tak imaginárního, na Superpařbě.

PS: A snaž se nedostat do BanListu, protože jestli se tam dostaneš, tak ti zakroutím krkem, už jen proto, že bys mi nedal mých 5 mega :D

//JoJo, tenhle podpis je už hezčí Smile
Upravil Gameluner dňa 04.10.2017 16:56
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Arbys
Nazdar zámečku Smile

Citácia
Potkali jsme se myslím u lékaře, ale to je fuk

Ano, je to tak, pamatuju si tě ze svého medical center LV kdyz jsem ho měl

Citácia
přijde mi, že toho pro ostatní děláš na serveru více, než-li pro sebe.

to se ti možná zdá protože jsem se přestal zajímat o virtuální $ a začal jsem hrát prostě jen pro zábavu, ale něco na tom asi bude

Citácia
Podpis se mi moc nelíbí, ale každý máme jiný vkus

Popravdě ani mě, ale zrovna vyrábím nový, jednoduchý podpis :D

Citácia
A snaž se nedostat do BanListu

Toho bych se fakt nebál.. :D

dík za koment každopádně
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
LSK
Fasa typek, radost s nim pisat a hrat. Good luck na SP aj v reale.
P.S. dame este niekedy RL jazyk
Arbys
čuz liška Smile super trader, spoluhrac RL Smile dik
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
d0g_
Neviem ci som sa uz vyjadril, hráč si super a btw. Baseball je z5 v AT tak nezabudni zmeniť
Arbys
Nevyjadril ses, dik za koment, ale fuu, nejsem si uplne iisty, kdo jsi, odkud sr na serveru zname ? Smile

//edit 1/11
Upravil Arbys dňa 01.11.2017 20:18
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Kacka
Sice tě neznám, ale tvoje vizitka mě zaujalaSmile Hezky si se rozepsal, má vše co splňuje, ať se ti daří na SP i v reálu.Smile
Arbys
ahoj, díky, jsem rád že se ti vizitka líbí
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Diana
Ahoj Arbys.
Vizitka pekná,na serveri vidím že rád závodíš teda si skôr na gangy.Ale si v poho nemôžem na teba nič povedať.Rád by som ťa uvidel v AT,máš mnoho skúseností(veď ty vieš :D ) pomáhaš serveru.GL v živote Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Arbys
díky za komentik

/edit 1/1
Upravil Arbys dňa 01.01.2018 15:27
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Floatin
ahaaa takže ďalší Adam :D rád mi robí nervy,ale inak sa s ním dá baviť v pohode
gangrace ovláda na jednotku Kráva
Arbys
čus kevinko, dik za komentik a tvoje nervy po hovoru se mnou vždy rupou Kappa
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Warning
čau adam.
Citácia
Warning /akcekral/

Ty geňo. Dúfam, že ti chodí mamka ke komínu. Kappa
Vizitka dobrá, grafik a OA nahovno, dokonca ešte za taký odpad aj $ vyberá.

Ale inak celkom šéfko, ďalší gangster s rozumom.
Arbys
čau warne, ti dam nahovno jinak dik za koment, taky si nahovno rofl wcs

edit 22/1
Upravil Arbys dňa 22.01.2018 19:46
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
CpT
Zdar šefe Hi my sme sa nejako spolu nebavili až do kým sme sa nestali OA :D ten tvoj vek ma celkom prekvapil myslel som si že maš viac rokov :D v pohode týpek už iba čakam na koniec mesiaca kedy sa mi vysmeješ že maš viac akcí Kappa :D nech sa ti darí či už pri grkách,akciach či v reale
Arbys
čč, akci budu mit vzdy vic, vzdyt me znas Kappa diky za komentik, čus
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
No takto. V Prvom rade mi vždy budeš písať keď bude sawn-off vyrazovák. Za druhé , vizitka po grafickej stránke zmáknutá fajn. Za tretie , volal som s tebou len raz ale si dosť pohoďák , dúfam že si ešte niekedy zavoláme. No a za štvrté , nauč sa stavať akcie. čau Hi
ty klaunik #)
Arbys
Za prve ti vzdy zavolam, dej mi svoje číslo na foun, za druhé díky, za třetí jasnéé, za čtvrté drž hubu, za páté dáme RL :D čau zagzo dik za koment
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
DangerRMV
Bezproblémový hráč a vynikají organizátor akcí. Na svůj věk máš opravdu skvělé chování a chováš se dokonce i líp, než ti starší, kteří už by měli mít mozek na té vyšší úrovni, ale bohužel nemají. Neznám u tebe zatím žádnou špatnou vlastnost a myslím, že ji ani v budoucnu nenajdu. Jsem rád, že tě mám v OA za kolegu. Ať se daří.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18