Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Tripsíkova Vizitka \!/ [Edit:28.02.2022]
LSK
Cc matejku,
Vidim ze niesom vo friendliste, asi zmenim svoj vztah k tebe. Ináč si v pohode typek, ETS noci boli topka. Tiež grka, niekedy si ma učil, teraz ti davam ja školu xD
Good luck v živote.
Loly
No ja som sa ti tu ešte nevyjadril a keď už aj Lišak sa odhodlal tu niečo napísať tak musím aj ja. Vizitka je fajn, jak obsahovo tak graficky. Super týpek, na fb väčšinou tíško a na TS-ko bohužial nechodím. RS TOP, najlepši gang v akom som kedy bol. GL v hre a hlavne v reale Smile.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
TripS
Citácia
Loly napsal:

No ja som sa ti tu ešte nevyjadril a keď už aj Lišak sa odhodlal tu niečo napísať tak musím aj ja. Vizitka je fajn, jak obsahovo tak graficky. Super týpek, na fb väčšinou tíško a na TS-ko bohužial nechodím. RS TOP, najlepši gang v akom som kedy bol. GL v hre a hlavne v reale Smile.


Díky bro, RS TOP !! též přeju GL ve hře a realu Smile king
As3
Čau Matějíčku.

Děkuji za ohodnocení mé vizitky na streamu, bohužel ti tam chybí jedna věc. A to komentář.

Velmi mě mrzí, že nejsem ve Friendlistu, protože bych měl být v tom prvním obdelníčku.
Co tě tak znám, tak si byl vždy fajn člověk co má něco v té hlavě.
Vždy byla s tebou sranda a doufám, že i bude.
Někdy se budu muset stavit na ten stream. Nyní není čas.
Zbývá mi jen ti popřát hodně štěstí do Realného života a to, abys mě napsal do FRIENDLISTU.

Díky
Měj se Hi
TripS
Citácia
As3 napsal:

Čau Matějíčku.

Děkuji za ohodnocení mé vizitky na streamu, bohužel ti tam chybí jedna věc. A to komentář.

Velmi mě mrzí, že nejsem ve Friendlistu, protože bych měl být v tom prvním obdelníčku.
Co tě tak znám, tak si byl vždy fajn člověk co má něco v té hlavě.
Vždy byla s tebou sranda a doufám, že i bude.
Někdy se budu muset stavit na ten stream. Nyní není čas.
Zbývá mi jen ti popřát hodně štěstí do Realného života a to, abys mě napsal do FRIENDLISTU.

Díky
Měj se Hi


Díky za komentar,přidam neboj Smile můžeš se kdykoliv stavit na stream až bude Smile vždy budeš vítanej Též přeju hodně štěstí do realu Smile
NiKo_
Tripsík

Poznáme sa už dosť dlho a vizitku som ti komentoval ale to stálo za nič :D

Ďakujem ti velmi pekne za tie krásne chvíle čo som mohol zažiť po tvojom boku Kytka pro tebe
Ty ja ZaGz Eminem a Yoistik sme bola a stále sme super banda a dúfam že nám to dlho vydrží
Vždy si mi dosť pomohol a za to ti dosť dakujem, vždy si mi pomohol a nikdy si sa na mňa nevykašlal
Držím ti palce na SP a hlavne v reale Pusa

Mám ta rád tak ako ty moju mamku a hlavne ZETA + N navždy :D

Hi
destiny-
Zdravi te bozie decko! Nadejny streamer a kamos ktory pomoze zo vsetkym Smile a hlavne top kamarat vo weste hh
Reggie_
Strips, vrať mi 27 ooo ooo$ z konvoje ty šašku nebo reporti



Cením za označení, máš u mě koblih, díky moc ty tester a drž se. Kytka pro tebe
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Jertn
jsi šéf ale neumíš nic Smile
A dlužíš mi 25 000 000 za koment na vizitku... Takže do vánoc at to je u mě
Jinak všechny informace jsem o tobě už věděl, protože tě každý den sleduju. Třeba teď si čteš tenhle koment haha
Užívej život, dokud žiješ. cs


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
TripS
Citácia
Tripsík

Poznáme sa už dosť dlho a vizitku som ti komentoval ale to stálo za nič :D

Ďakujem ti velmi pekne za tie krásne chvíle čo som mohol zažiť po tvojom boku Kytka pro tebe
Ty ja ZaGz Eminem a Yoistik sme bola a stále sme super banda a dúfam že nám to dlho vydrží
Vždy si mi dosť pomohol a za to ti dosť dakujem, vždy si mi pomohol a nikdy si sa na mňa nevykašlal
Držím ti palce na SP a hlavne v reale Pusa

Mám ta rád tak ako ty moju mamku a hlavne ZETA + N navždy :D

Hi
Díky za komentik Niko gratulace k OAčku Kytka pro tebe

Citácia
Zdravi te bozie decko! Nadejny streamer a kamos ktory pomoze zo vsetkym Smile a hlavne top kamarat vo weste hh
Díky Bozie Děcko tomu ver díky kamko Kytka pro tebe

Citácia
Strips, vrať mi 27 ooo ooo$ z konvoje ty šašku nebo reporti



Cením za označení, máš u mě koblih, díky moc ty tester a drž se. Kytka pro tebe
Prosím tě nezkoušej Agente nebo ti rozbiju Felku :D nic nedostaneš. Koblih? Ok počkam napišu ti adresu a posilej Kytka pro tebe

Citácia
jsi šéf ale neumíš nic Smile
A dlužíš mi 25 000 000 za koment na vizitku... Takže do vánoc at to je u mě
Jinak všechny informace jsem o tobě už věděl, protože tě každý den sleduju. Třeba teď si čteš tenhle koment haha
Užívej život, dokud žiješ. cs
No to nene takhle to nebude páne též uživej život.cs Kytka pro tebe
zorys
Vizitka pěkná, v pohodě hráč, díky hlavně za označení. V komentování vizitek jsem nikdy nebyl dobrej, byl jsem spíš donucenej to okomentovat. cscs

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
TripS
Citácia
Zorocus napsal:

Vizitka pěkná, v pohodě hráč, díky hlavně za označení. V komentování vizitek jsem nikdy nebyl dobrej, byl jsem spíš donucenej to okomentovat. cscs


Díky díky jojo donucenej dělat otroka x) *parada*
Woxri
Ahoj TripS super vizitka. Ses pohodovej týpek kterému nevadí ze vedle v byte hoří. Na Ts s tebou je super pokec. Hodně štěstí do budoucna :*
Upravil Woxri dňa 05.02.2019 22:17
TripS
Citácia
Worix81 napsal:

Ahoj TripS super vizitka. Ses pohodovej týpek kterému nevadí ze vedle v byte hoří. Na Ts s tebou je super pokec. Hodně štěstí do budoucna :*


Díky kocoure taky hodně štěsti prostě hoří mám v ... :D víš jak měl sem mu podat vodu a že "Nechcete pomoct?"
Upravil TripS dňa 05.02.2019 22:40
Maxgustin
Zdravíčko Trips Hi

My už se poznáme nějakou tu dobu na serveru, ale nejvíc jsme si začali psát v roce 2018 a od té doby se nejvíc bavíme.

Jsi pohodovej týpek.
Rád s tebou pokecám a nechám se od tebe i něco málo přiučit.
Jsme rád že jsem tě poznal rofl

Tak hodně štěstí jak na SP tak v RL.

PS: Když u tebe hoří, tak aspoň hasičům nabídni něco k jídlu. rofl

Přeji Hezký zbytek dne.Boss

Upravil Maxgustin dňa 05.02.2019 22:33
img.tpx.cz/uploads/maxfinm8teeamaxgustin.gif
TripS
Citácia
Maxgustin napsal:

Zdravíčko Trips Hi

My už se poznáme nějakou tu dobu na serveru, ale nejvíc jsme si začali psát v roce 2018 a od té doby se nejvíc bavíme.

Jsi pohodovej týpek.
Rád s tebou pokecám a nechám se od tebe i něco málo přiučit.
Jsme rád že jsem tě poznal rofl

Tak hodně štěstí jak na SP tak v RL.

PS: Když u tebe hoří, tak aspoň hasičům nabídni něco k jídlu. rofl

Přeji Hezký zbytek dne.Boss


Díky Gustave taky přiju hodně štěsti v RL a SP hlavně dělej akce nebo tě plesknu díky čau*REKONSTRUKCE* king
Woxri
Gratuluju k OA TripS
TripS
Citácia
Woxri napsal:

Gratuluju k OA TripS


Díky, odpoveď na úrovni Nemůžu

//Update Vizitky !
Kacka
Ahoj Trips :D My dva jsme se moc nemuseli takže doufám, že je to teď lepší :D Jinak tě moc neznám, jsme spolu v Gangu a si v pohodě i když toho moc nenapíšeš :D Jinak, vizitka udělaná pěkně, dost informací přečetla Smile Teda, jsem si myslela že si starší :D Ať se ti daří na OA a celkově na SP a hlavně v tom reálu!
MissNaboo
Čabas kocourku <3 jsem neskutečně ráda, že jsem tě poznala. Dobře se s tebou kecá, hraje a kouká na filmy. Máme spolu nezapomenutelný zážitky a jsem za to mega ráda. <3 Hlavně zůstaň sám sebou. <3 ILY
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14