Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Tripsíkova Vizitka \!/ [Edit:28.02.2022]
TripS
Citácia
MissNaboo napsal:

Čabas kocourku <3 jsem neskutečně ráda, že jsem tě poznala. Dobře se s tebou kecá, hraje a kouká na filmy. Máme spolu nezapomenutelný zážitky a jsem za to mega ráda. <3 Hlavně zůstaň sám sebou. <3 ILY


Čauky Kočko moje <3 Prostě dokonala soulmate 5.10 Forever <3 ILY To Kytka pro tebe Pusa
UniCorN
Ahoj zlato, vizitka nádherné zpracována. Pro mě nic moc informace jelikož tě už nějaký pátek znám, a většinu věcí o tobě vím, taky bych rád podotkl že jsi se narodil v krásný datum, což je u mě velké +.. Abych tu nepsal blábol každym slovem, vizitka krásně provedena, přeji hodně štěstí jak na SP v OA tak i v IRL
Skylake
Vítám tě v admin týmu, přeji hodně štěstí na postu!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
TripS
Citácia
Skylake napsal:

Vítám tě v admin týmu, přeji hodně štěstí na postu!


Děkuju moc.

Vizitka Upravená !

Citácia
Smexy napsal:

Ahoj zlato, vizitka nádherné zpracována. Pro mě nic moc informace jelikož tě už nějaký pátek znám, a většinu věcí o tobě vím, taky bych rád podotkl že jsi se narodil v krásný datum, což je u mě velké +.. Abych tu nepsal blábol každym slovem, vizitka krásně provedena, přeji hodně štěstí jak na SP v OA tak i v IRL


Díky moc Smexynko 5.10 Forever <3
Anonym
Ahoj tripsíku, koukám že jsem na tvojí vizitku ještě nenarazil, ani neokomentoval..
To musím ihned napravit.
Vizitka fajná, krásný mix barev.
Známe se dlouho tak nějak, jsi hroznej frajer bráško. :D
Přeju ti štěstí do života i do ingame.
Gratulka k Adminovi, doufám že to dotýhneš co nejdál, tak jak chceš :D
Někdy zase pokecáme a zahrajeme, peeace frajerko. :D

Jinak, děkuju za označení, vážím si toho :D
Floatin
Jo? takže admin.GL HF morečko,ako to stíhaš popri práci? aha nemáš IRL život,jo chápem :D :D :D
Simino
Tak čím bych měl asi začít XD
Vizitka krásně propracovaná to se musí nechat !!
Znám té už šílené dlouhou dobu a jako jeden z mala jsi nademnou nezanevrel po návratu na sp za co ti dekuji
Doufám ze v nejbližší době zborime nejen Plzen ale i nějakou tu NAŠÍ firmu :D
Simino
Vizitka
Klik
Pafee
No neviem ako začať.. Začal by som s tým, že si veľký frajer a naučil sa ma strašne veľa, len je teraz škoda, že som v BANLISTE, inak by som s vami aj hral, no bohužiaľ nemôžem..

Vybav mi PUB a budeme ešte lepší kamaráti ako smeMám ban
Yoistik
Přesouvám mezi hráče Sad. Přeji nadále hodně štěstí na SP a v realu.
Reggie_
TripSičenko, bude tě sakra velká škoda! Doufám, že se sakra brzy vrátíš a došlo k nedorozumění. Jinak zůstaň v pohodě šéfem, jakým seš. Smile
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Kubon
Zdar Trips, vizitka pěknáSmile dozvěděl jsem se zajímavý informace.
Jako hráč jsi nejvíc v pohodě a každýmu pomůžeš když má nějaký problém, což je na tobě tak dobrý. Gl v real life a nezapomeň neházet vajgly po lidech co ti chodí pod oknem. Nikdy nevíš kdo tam jde :D
Jertn
nevim ehm byl jsi výbornej kolega, výbornej kamarád, velkej ku*evník. Vždy s tebou byla sranda, na ts, na skypu, v on chatu, admin chatu. Byl jsi výborné OA a skrachované SAčko. Dopadl jsi stejně jako já, miluju tě.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Ad4M_
Dobrý hráč, admin ještě lepší, Tebe tam bude škoda. Konečně můžeš říct určité věci upřímně. Frajer budeš pořád, takže gl s holkama a tak :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Laurinka
Nejlepší človíček in da world :3 Kytka pro tebe
TripS
RsT_ - Díky moc tobě taky

Floatin - Ale jo mám SP je jenom zabava na čas

Simino -Si piš že zbořime Plzeň SP už ne ale Plzeň učitě !!

Pafee - Díky díky vždy se můžeš stavit viš jak king

Yoistik - Díky čmoudiku :/ drž se !!

Reggie_ - Co už Agentko drž se tam budete mi chybět !!

_Kubon_ -aaaaaaaaa pan Richman dobrý večer díky moc za koment cením !

Jertn -Jerry Jerry prostě typeček jak pareček díky moc

Ad4m_ - Díky díky šéfiku admin neadmin svůj nazor sem řikal vždy king

Laurinka - Díky moc kočičko <3 Kytka pro tebe to samé platí pro tebe B)
Czech_
Hola amigo Strips,
tak tebe uz znám fest dlouho. Vždy jsi byl v pohodě typecek se kterým bylo až moc srandy. Do teď pamatuji na naše společné hovory s Woxrim a balení borek na omegle. Škoda že nejsi tak půvabný a zabanovali tě Kappa Užívej akcicky a klasicky motej mladé slečny. Snad už ti vyjde na noc nějaká ta mamina jazyk moc to neprehanej s alkoholem Pohoda, ale takové jedno pivko ještě nikoho nezabilo. I když už nejsi admin, tak věřím, že se nic nezmění a že budeš ještě víc chillovat.

Těším se na další společné převážení alkoholu Mimo, snad se tě na těch convojich dočkám častěji.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
TripS
Citácia
Czech_ napsal:

Hola amigo Strips,
tak tebe uz znám fest dlouho. Vždy jsi byl v pohodě typecek se kterým bylo až moc srandy. Do teď pamatuji na naše společné hovory s Woxrim a balení borek na omegle. Škoda že nejsi tak půvabný a zabanovali tě Kappa Užívej akcicky a klasicky motej mladé slečny. Snad už ti vyjde na noc nějaká ta mamina jazyk moc to neprehanej s alkoholem Pohoda, ale takové jedno pivko ještě nikoho nezabilo. I když už nejsi admin, tak věřím, že se nic nezmění a že budeš ještě víc chillovat.

Těším se na další společné převážení alkoholu Mimo, snad se tě na těch convojich dočkám častěji.


Díky díky šéfiku hned jak dostanu zas UB tak pišu a jdem tam potřebuju follows :D :D :D Ja nepiju vůbec to víš Kappa. Taky se těším <3 king
checkm8
Borec jak blázen jen škoda že nevychází reakční videa Smutek :D
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Anonym
Vitej zpet tripsiku,
Skoda pbanu jako, ted uz kdyz jsi zpet tak jsem rad ze jsi zacal opet hrat ;)

Dekuji ti za oznaceni jinak. Mej krasny zivot a hodne majetku na sp klasicky. Na hlavu
LoadiNg
Pekná Vizitka!

Díky za označenie ;)

Teším sa že čoskoro budeme zase susedia! :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20