Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
¤ Easter Bay Transport ¤ | Aktualizace 24.2.2018
Mixer
img.tpx.cz/uploads/8974897897987987897.gif


img.tpx.cz/uploads/hlavn%C3%AD%20info.png


¤ Majitel firmy ¤

StaaR

¤ Spolumajitel firmy ¤

Mixer.


¤ Zástupci firmy ¤

Je jich dost :D najděte na serveru


¤ Convoy Master ¤

witchcz

¤ Platy ¤

Platy jsou stálé na 95%

¤ Sídlo Firmy ¤

Firma sídlí kousek nad SF letištěm v arealu Easter Bay Chemicals.
Jinak na serveru si příkazem /cloc 39 označíte sídlo.





Firma byla koupena 14.2.2018 v 22:20



img.tpx.cz/uploads/vozparkeasterbay.png


¤ 10x - Roadtrain a ArticTrailer ¤


img.tpx.cz/uploads/mixerjezavodou%20(1).png


¤ 1x - Cisterna ¤


img.tpx.cz/uploads/mixerjezavodou%20(4).png


¤ 2x - Yosemite ¤


img.tpx.cz/uploads/mixerjezavodou%20(2).png


¤ 1x - Sandking ¤


img.tpx.cz/uploads/mixerjezavodou%20(3).png


img.tpx.cz/uploads/fotkyavideaeasterbaytransport.png


Fotky


img.tpx.cz/uploads/za%C4%8Datkyeasterbaytrans.png

img.tpx.cz/uploads/4s8f74awe894e89f4e%20(4).png

img.tpx.cz/uploads/4s8f74awe894e89f4e%20(2).png

img.tpx.cz/uploads/4s8f74awe894e89f4e%20(1).png

img.tpx.cz/uploads/4s8f74awe894e89f4e%20(3).png





Convoye

Superpařba.eu | Easter Bay Transport | Convoy #1 BY MIXER.






poslední aktualizace: 24.2.2018
//Přidaní #1 Convoye//

Upravil/a Mixer dne 02.03.2018 23:25
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Gameluner
Zdravím,

Velmi zajímavá firemní vizitka napsaná za pět minut, vůbec se mi nelíbí. :D
Inu přeji hodně štěstí s firmou, ať ti dlouho vydrží a tu vizitku si prosím trochu editni, toto je fakt humus.

Hi

//Edit: Neber to, prosím, jako urážku, ale když už dělám vizitku, tak si na ní dám trochu záležet, ne?
Upravil/a Gameluner dne 17.02.2018 22:12
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
VinySix651
Možná by bylo lepší přidávat vizitku už hotovou.. Ne takhle odfláknutou.. Zástupce najdete na serveru, je jich dost ? Tohle radši smaž a pak přidej vizitku pěknou, upravenou apod.. U tohohle nečekej pozitivní komentáře.. Taky to neber jako urážku ale tohle je trash.
img.tpx.cz/uploads/instagram1640978471.png
Fatalqo_
****, hoši koukejte, je tam napsáno coming soon. A zástupci jsou BluEs.,Staaar,Spamer,dramatiK. Pokuď neumíš se jet podívat alespon na seznam členu nebo na info, tak to je tvůj problém.

Jinak k vizitce, myslím si že bude krásná protože to dělá mixer, jsem rád že jsme se na ní složili a funguje jak má. GL s plány co si dáváme
VinySix651
Citace
FTQ napsal:

****, hoši koukejte, je tam napsáno coming soon. A zástupci jsou BluEs.,Staaar,Spamer,dramatiK. Pokuď neumíš se jet podívat alespon na seznam členu nebo na info, tak to je tvůj problém.

Jinak k vizitce, myslím si že bude krásná protože to dělá mixer, jsem rád že jsme se na ní složili a funguje jak má. GL s plány co si dáváme


A přečetl jsi co jsem napsal ? Za 1. Psal jsem že by bylo dobré přidat to už hotové, takže ne udělat kousek a dopsat comming soon, za 2. Psal jsem ať pak přidá vizitku již pěknou, dodělanou, nic o tom že to nebude pěkný a za 3. Podívat se na serveru můžu úplně na všechno takže takhle by byly vizitky úplně zbytečné.
img.tpx.cz/uploads/instagram1640978471.png
Mixer
Citace
VinySix651 napsal:

Citace
FTQ napsal:

****, hoši koukejte, je tam napsáno coming soon. A zástupci jsou BluEs.,Staaar,Spamer,dramatiK. Pokuď neumíš se jet podívat alespon na seznam členu nebo na info, tak to je tvůj problém.

Jinak k vizitce, myslím si že bude krásná protože to dělá mixer, jsem rád že jsme se na ní složili a funguje jak má. GL s plány co si dáváme


A přečetl jsi co jsem napsal ? Za 1. Psal jsem že by bylo dobré přidat to už hotové, takže ne udělat kousek a dopsat comming soon, za 2. Psal jsem ať pak přidá vizitku již pěknou, dodělanou, nic o tom že to nebude pěkný a za 3. Podívat se na serveru můžu úplně na všechno takže takhle by byly vizitky úplně zbytečné.

Ale uvědom si že tady nebudeš nikomu nic diktovat :D prostě jsem na to neměl čas a jsem linej člověk co by to jinak neudělal.
Ale všichni víme proč jste sem psali *Tu sem*
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
MaiLo
Kvalitne vedenie, prijemny kolektiv a convoye ani nevravim xd Tesim sa ked bude vizitka hotova ;) GL s firmou!
(MaiLo.)


// telefon
Mixer
Citace
Malios16 napsal:

Kvalitne vedenie, prijemny kolektiv a convoye ani nevravim xd Tesim sa ked bude vizitka hotova ;) GL s firmou!
(MaiLo.)


// telefon


Díky díky šefe :D vizitku ještě budu předelavat a dodělavat :D.
Doufám že to takhle zustane na další měsíce :D(že se ti u nás bude líbit).
Mohl by jsi někdy dojít za nama na tsko kdybys měl zajem :D prijdeš mi mega v pohodě typek
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
MaiLo
Jojo, niekedy mozeme urcite :D Dufam ze to zachvilu nepredate a bude to super firma ako aj teraz ;)
destiny-
Dobra firma pro kamionaka Smile skor by som povedal top , dufam ze ti to dlho vydrzi a vratim sa s5 k tebe :D ale dik aspon za to malo co som tam bol.
KoLoB
Firma? Nevim nebyl jsem vni a asi ani neprijdu... Kcemu si delas vizitku kdyz vypada takhle? 5 minut prace? Prehanim 3 minuty...
Jakoze lidi vizitka neni povinna a takovahle vizitka dela fakt spatny dojem na firmu, vic spatny nez dobry.
Zkus stim neco udelat, ver mi ze za pul hodiny z toho vytvoris nadheru..
Ondrah98
Pro všechny experty na tvorbu vizitek, kteří tyto zkušenosti získali vedením asi 150 firem za 100 dní, bych tu měl vzkaz.

Kritizujte si jak je libo, ale debatovat tu o tom, jak fatální dopad na firmu bude mít to, že si někdo dovolil zveřejnit nekompletní vizitku, která vypadá minimálně na stejné úrovni jako ten zbytek, co se tu objevuje? Když nechápete "comming soon", tak zkuste google translate (překladač), aby vám to objasnil, vy marketingový experti ze Superpařby. Je mi záhadou, že při svých úžasných schopnostech při analýzách dopadu nějaké veřejné prezentace na veřejnost máte čas na to, abyste se vyjadřovali tady. Čekal bych, že máte dobře placený místa ve významných společnostech.

Jinak velice dobrá firma, protože je buď můžu ničit anebo si na nich vydělávat za "mýtné", že? LOOL Nějak se domluvíme ku vzájmené spokojenosti, co? LOOL
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Spamer
Vizitka pekná som rád že som vo vášej "CREW" tešim sa až vizitku dokončiš <3
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Mixer
Citace
ThaDonMachiaveceli napsal:

Dobra firma pro kamionaka Smile skor by som povedal top , dufam ze ti to dlho vydrzi a vratim sa s5 k tebe :D ale dik aspon za to malo co som tam bol.

Díky díky jasně ukaž se někdy aspon trošku schopnejch ridiču neni nikdy dost :D

Citace
KoLoB napsal:

Firma? Nevim nebyl jsem vni a asi ani neprijdu... Kcemu si delas vizitku kdyz vypada takhle? 5 minut prace? Prehanim 3 minuty...
Jakoze lidi vizitka neni povinna a takovahle vizitka dela fakt spatny dojem na firmu, vic spatny nez dobry.
Zkus stim neco udelat, ver mi ze za pul hodiny z toho vytvoris nadheru..

Na holou
Přiště to chce čist než něco napíšeš jazyk

Citace
Ondrah98 napsal:

Pro všechny experty na tvorbu vizitek, kteří tyto zkušenosti získali vedením asi 150 firem za 100 dní, bych tu měl vzkaz.

Kritizujte si jak je libo, ale debatovat tu o tom, jak fatální dopad na firmu bude mít to, že si někdo dovolil zveřejnit nekompletní vizitku, která vypadá minimálně na stejné úrovni jako ten zbytek, co se tu objevuje? Když nechápete "comming soon", tak zkuste google translate (překladač), aby vám to objasnil, vy marketingový experti ze Superpařby. Je mi záhadou, že při svých úžasných schopnostech při analýzách dopadu nějaké veřejné prezentace na veřejnost máte čas na to, abyste se vyjadřovali tady. Čekal bych, že máte dobře placený místa ve významných společnostech.

Jinak velice dobrá firma, protože je buď můžu ničit anebo si na nich vydělávat za "mýtné", že? LOOL Nějak se domluvíme ku vzájmené spokojenosti, co? LOOL

Zase hoši dostali diss :D a díky mohl by jsi se pridat k nám a nicit kamionem co ty na to ? :D:D a nás by to vyšlo levněji a ty by sis vic vydělal :D

Citace
Spamer napsal:

Vizitka pekná som rád že som vo vášej "CREW" tešim sa až vizitku dokončiš <3

Taky díky :D a doufám že zustaneš Kappa No ono už moc změn nebude asi ale něco malo jo
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Gameluner
Zdravím,

Musím se vyjádřit ještě jednou, protože nyní je již vizitka snad dokončená, takže tu nebude pouze kritika.
Vizitka se mi po grafické stránce nyní velmi, ale velmi líbí, hezky sladěné barvy, vypadá to úžasně. Musím říct, že alespoň 10x lépe, než vizitka předtím, bez nadpisů, červenozelená, to byl humus. Ale tato se vskutku povedla. Smile
Přeji ti hodně štěstí s firmou, ať ti dlouho vydrží a možná se někdy stavím na nějakou tu chvíli i já. Zatím se měj.

Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Cappuccino
Zdravím,

vizitka je naprosto parádní. Nevím jak vypadala, ale vím že teď je opravdu vidět že tuhle viziku dělal grafik, protože je nádherně barevně sladěná a obsahově dostačující.

Ve firmě jsem teď hrdým členem, tak doufám že jí jentak neprodáš a bude stále takto skvělá i nadále..

S pozdravem
Freeze
Mixer
Citace
Taiki napsal:

Zdravím,

vizitka je naprosto parádní. Nevím jak vypadala, ale vím že teď je opravdu vidět že tuhle viziku dělal grafik, protože je nádherně barevně sladěná a obsahově dostačující.

Ve firmě jsem teď hrdým členem, tak doufám že jí jentak neprodáš a bude stále takto skvělá i nadále..

S pozdravem
Freeze


Díky momentalně se bude vizitka skoro kompletně predělavat :D jelikož jsme firmu vyměnili za LSska
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Cappuccino
Všiml jsem si. Smím se zeptat, proč?
Fatalqo_
vizitka super, jsem rád že jsme se takto rozhodli :D Přeji nám hodně štěstí.

Taiki, pokusím se ti na to odpovědět. Dostali jsme dobrou nabídku prodat tuto firmu, jelikož jsme měli 2 a to LS / SF. Rozhodli jsme se prodat SF a nechat LS. Myslím si že i lepší pro voz.park, misi kde dostaváme o něco víc $.
Cappuccino
Dobře, díky.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20