Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
BusLovers
Paranoia
Citace
img.tpx.cz/uploads/srdceeeeeeee.png

img.tpx.cz/uploads/fgnfgngfn.png


img.tpx.cz/uploads/uvodkanaparbudve.png


Vítám vás na firemní vizitce BusLovers. Naše firma se zabývá zaměstnáním řidiče autobusu.Tento job spočívá v tom, že jezdíte od jednoho CP k dalšímu, přičemž Vás každý checkpoint zabrzdí.Zastavení při CP znázorňuje zastávku jako v reálném životě, kde řidič nabírá zákazníky.

•••

Firma sídlí hned vedle spawnu v San Fierru. Tato pozice je nejvýhodnější, jelikož je blízko začátku zelené mise a i mise s tramvají. Tramvajové linky se dají jezdit pouze v San Fierru, nikde jinde. I proto je naše firma tak vyjímečná.

•••

Do firemního teamu bereme na zkoušku kohokoliv, kdo se nám zdá slušný a rozumný. Časem pobytu ve firmě se ukáže, zda je hráč hoden u nás zůstat.




Citace
img.tpx.cz/uploads/vbnbvnvvbnnf.png

img.tpx.cz/uploads/gdfgfdgdghhhh.png


„Chovejte se slušně v chatu a nespamujte!“


•••


„Nedělejte bordel před firmou!“


•••


„Vzájemně si pomáhejte a učte se!“




Citace
img.tpx.cz/uploads/awdadawdadwd.png

img.tpx.cz/uploads/hgfhgfhfghfghfghfgh.png




Majitel
Beast
•••
Spolumajitel
CHLEBA_420
•••
Povolání
Řidič autobusu
•••
Místo
Vedle spawnu v SF ( /cloc 40 )
•••
Kuriozita
Koleje pro tramvaje





Citace
img.tpx.cz/uploads/hodnodhonohodnosti.png

img.tpx.cz/uploads/bhdnst.png



Řidič
PLAT: 90%
TANKOVÁNÁ: 20$ / l
PODMÁNKA: být členem v naší firmě


Autobusák
PLAT: 91%
TANKOVÁNÁ: 30$ / l
PODMÁNKA: Přinést firmě pomocí misí alespoň 100K


BusLover
PLAT: 92%
TANKOVÁNÁ: 50$ / l
PODMÁNKA: Přinést firmě pomocí misí alespoň 200K




Citace
img.tpx.cz/uploads/misekamiska.png

img.tpx.cz/uploads/jujzujzujujzj.png



Na body | ZELENÁ MISE
Zelená mise

Na výdělek | MISE S TRAMVAJÁ
Mise s tramvají



*Tyto mise jsou pouze naše doporučení. Mnoho hráčů jezdí na body například misi AIRPORT, ale ta má tu nevýhodu, že není označena trasou na minimapě.






Citace
img.tpx.cz/uploads/busbusbusssssss.png
img.tpx.cz/uploads/nbvnvbn.png

••• 2x moonbeam •••

img.tpx.cz/uploads/moonbeamsppb.png

••• 1x bus •••

img.tpx.cz/uploads/bussppb.png

••• 5x coach •••

img.tpx.cz/uploads/coachsppb.png

••• 2x tramvaj •••

img.tpx.cz/uploads/tramsppb.png

••• 1x cheetah •••

img.tpx.cz/uploads/cheetahsppb.png

Gameluner
Zdravím,

Hezká vizitka, až budu hledat firmu na autobusáka, což brzy budu, ozvu se ti, rád se k vám stavím. Tak ať ti ta firma vydrží alespoň do té doby, ale i déle, přeji ti, aby ti vydržela co nejdéle, aby se tato vizitka nemusela přesouvat do koše.. Krása Smile

Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Cappuccino
Vizitek jsem viděl mnoho, hodně jsem jich také hodnotil kladně. Někdy se mi opravu líbily, někdy jen z prosté slušnosti. Tady se ale opravdu musím trošku zdržet.

Vizitka je pojata trochu jinak než většina ostatních a je vidět, že si s ní autor opravdu nadmíru pohrál a dovedl jí k dokonalosti. Velice pěkné nadpisy, screeny a barevné pojetí spolu s použitím příkazu quote tvoří naprosto brilantní kombinaci.

Je to zkrátka opravdu úžasná vizitka, možná dokonce nejlepší firemní vizitka jakou jsem kdy viděl. Každopádně přeju hodně štěstí s firmou. Ať vydrží. A počítej s tím že po tomhle díle mě v té firmě asi uvidíš poměrně brzo. *gp* Palec nahoru
Barty
Sám jsem členem firmy pár dní a nemůžu si stěžovat. Kolektiv je slušný a výdělky suprové. Autobusáka jsem nechtěl dělat původně kvůli penězům ale kvůli tomu jelikož jsem nevěděl jaký job dělat. Poslední dobou mě to dost vydělalo.
Co se týče vizitky tak ta je jak po obsahové tak i po grafické stránce na dost dobré úrovni. Doufám že ti firma a členi budou přinášet a firma se bude dlouho živit. Ať se daří Smile
DanyaS
Když jsi tak hezky požádal v SZ tak se připojím Smile :D
Vizitka celkem hezky zpracovaná, tím myslím ty nadpisy a celkově ten text
Nevím jak by ta vizitka vypadala bez těch /quote nebo co to je :D takový to "ohraničení" okolo toho textu.. :D Možná lépe já nevím
Busaře rád nemám, ale je fajn, že aspoň někdo ten job dělá.. Smile)

Ať se daří
As3
Vizitka hezká, vidět, že jsi si dal na ní velmi záležet, po grafické stránce je nádherná a určitě bude dobrá komunita i na serveru, jak říká danyas, je dobře, že někoho ještě baví busař, hodně štěstí s firmou a výborná práce.

Třeba se někdy stavím! Smile

Hodně štěstí Smile
MaReK_
Krásna vizitka, dúfam že Vám to vydrží dlho. Normálne mám chuť sa pridať :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Wain_old
Ahoj,

Jak vidím tak ses možná nechal trochu inspirovat Smile což vůbec nevadí. Jak u popíků, tak nadpisy a texty pěkně ladí :D. Firma má dobrý kolektiv. Nic jiného mě nenapadlo, protože mi všechno vyžrali :D. Prostě další skvělá práce Palec nahoru
SrdcomVychodnar
Zdravím,

Velmi pekná vizitka, vidno že si si na nej dal velmi záležať a len tak si to neodflákol. Inak vela štastia s firmou, keď bude lvl s busákom možno sa uvidíme Smile
Pink
Ahoj,

vizitka je opravdu pěkná, taková originální, liší se prostě od ostatních, opravdu je tu vidět, že jsi si s ní dal mnoho práce. Firma ti doufám dlouho vydrží a neprodáš ji za týden třeba. :D

Takže přeji hodně úspěchů s firmou a jestli zase začnu dělat Busáka, tak určitě dojdu. Smile
Octavia
Zdravím

Vizitka velmi povedená jak graficky tak i obsahově.

Jelikož u autobusáka ještě nemám full hodnost tak se někdy stavím.

Přeji hodně štěstí s firmou. ;)
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Undefeated420
Ahoj, vizitka hezká. Job busák byl kdysi pro mě nejlepší job na vydělávání $$$ když byl tehdy ještě double bonus. Jinak hodně štěstí s firmou. Smile
NIGHTMARE
Parádna vizitka.

Už som ti vela krát písal že sa mi firma páči, a rád by som si šiel zabusákovať je to úžasný job :D.
Tak isto mám z vás pekné výdelky na nemke :D.
Tak držím palce s firmou a dúfam že ti vydrží a hádam sa niekedy stavim.
Toť vše Jooo
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Loly
Ahojky, tak firma je v pohode, podla mňa top čo sa týka autobusaka. Ty si ako hráč tiež super a dokážeš rozbehnúť asi každú firmu.

Ps: Namiesto slova "spawn" by som použil "warp" ale to je len taká moja bezvýznamna pripomienka :D
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
MaReK_
Hráč už firmu nevlastní. Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
13 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15