Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka - Kuba42 -> 28. 1. 2020 ( EDIT )
Gameluner
Zdar Kubo, předem díky za označení. Kytka pro tebe Hned po mně nejhezčí šlapka na serveru a hlavně dobrej kámoš. No a samozřejmě člen ve firmě že jo. Dáme si jedno nee? Jinak vizitka super práce, určitě jedna z těch nejlepších. Ať to tu nenatahuju tak hodně štěstí na SP i v RL. Smile
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Kuba42
Kacka - krásný pololetní den přeji kočko <3 merci moc moc za hezkej komentík <3 vážím si toho, že někdo hodnotí kladně. RP body budou fuuurt... a kritika tvoji jízdy samozřejmě taky ^.^

Gameluner - Gameeee moc moc mooooc potěšilo <3 vy jste na mě tak hodní <3 přece jenom jsem tě zapomněl hodit dolů do friends listu, takže tam už jsi tak, jak se patří. Ještě jednou děkuju, protože tohle fakt udělá radost <3


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Undefeated420
Ahoj Kubo. Vizitka pěkně přehledná a zpracovaná. Co se týká tebe, tak v pohodě týpek. Přeji ti hodně štěstí na Sp i v reálném životě. Merci za to že jsi. jazyk
Disco
Ahoj,

vidím že moje noční snaha naučit tě naučit závodit asi nevyšla (ehm... Jednou), stejně si tam napsal akci smrti, za což máš minus Sad.

Vůbec mi nepřipadáš jako introvertní člověk, právě naopak co se týká vizitky a už jsem ti to i kdysi psal tuším v žádosti do AT :D.

A jestli tě černá fakt dělá hubenějším, tak bys na ní měl dávat bacha, už teďka jsi kost a kůže. Nažer se. čumím

Hodně štěstí v životě, kočku prej doma máš, tak už jen sežeň pandu a budeš frajer.B)
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Kuba42
2PAC - Děkujuuuu packo <3 Moc moc potěšilo <3 Taky se drž kotě a ještě jednou merci

Disco - Discuško merciiii za krásnej komentík kočko <3 Ale jooo, nějaký to moudro v řízení jsi mi předal :D Takže za to taky díky <3 Až seženu pandu, tak ti dám vědět. Zatím mám jen medvěda a kočku. Na serveru se asi už těžko uvidíme, takže alepsoň tady ti taky přeju všechno nejlepší v životě, to je přednější než hra.

Ještě jednou merci za krásný komentíky koťata <3


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
fanatykk
CAU JAKUBE

Keď už si mi ty takto napísal tak musím tiež že.Si v pohode týpek je s tebou furt sranda ale ešte zajdi na ten server pokecať.Tak nech sa ti darí v realu.
Will
Ahoj Kubi, vizitka sexy, originálna ( ako inak u teba ), nadpisy khrásne. Aaaaaa teraz k tebe, pri vizitke mi ušlo pár slzičiek ( popravde to bol celý ocean (: ), pretože si mi pripomenul časy, ktoré sme SPOLU zažili. Takisto si mi pripomenul, ako úžasnoděvkovský vieš byť. Keďže mi došlo, že jedna z posledných časti bola mierená na mňa, tak sorry, do**bal som to. Ďakujem za označenie vo Friend liste a v obľúbených adminoch. Som typ človeka, ktorý nerád píše komenty k vizitkám a obzvlášť nedokážem písať dlhé, but you are QUEEN and I had to. Ukončujem tento koment a posielam lásku všetkým čo to čítajú. Niekedy napíš, poteší. <3 QUEENS NEVER DIE, ILY <3

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
Kuba42
Nějak jsem zapomněl odpovědět a kdy je lepší možnost než tehdy, když je novej web heheh.

Fanatyk – CAU FILIPE, děkujiii moc za krásný komentíček. Na server už chodíííím tak nějak, takže mě tam můžeš spatřit v plné kráse. Taky si v pohodě týpeček, takže ať se ti daří jak na sp, tak hlavně je důležitější reál. Srdce

Will alias Adrian alias Mária Brehatá – No takže, i když mě dokážeš nasrat a to dost, tak tě přesto mám nějakým svým způsobem i rád.. Ale už to nebude jako nikdy před tím, ale to si myslím, že to oba víme.
Děkujiiiii strašně moc za pozitivní hodnocení vizitky a vlastně i mě.. A btw. nedosral jsi to ty, ale my oba (:
Moc ani nevím co psát, tak bych to už končil pomalinku, ale queen jsi pořád, i když se pomalu vzdaluješ. Srdce

PáPá Srdce pro tebe


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Skylake
Čauko Kubíí,

právě se mi smazal text, který jsem psal asi 10 minut, když jsem dal odeslat. (: Takže znova, všiml jsem si, že nemám u tebe komentář pod vizitkou, což je velká, velká chyba a musím ji napravit a zakrýt stopy! Vizitka je opravdu povedená, pěkné originální nadpisy pane grafik a hlavně vtipná. :D Nejvíc jsem se zasmál asi u toho běžícího pásu. :D:D Takže máš like, jako jediný jsem! Četl jsem to úplně až do konce a děkuji ti za označení nahoře u administrátorů a dole u přátel.

O tvé osobě můžu mluvit jen pozitivně, protože jsi fakt hodný člověk s pěknými vlastnostmi. Když se opiješ krabicákem, tak to je úplně jiná liga a často se nemůžu přestat smát. :D Když mám nějaké problémy v životě, nebo potřebuji s něčím pomoct, tak se na tebe obrátím a vždy pomůžeš... Nikdy jsi mě neodstrčil, nebo neodbyl a toho si já vážím!
Co si pamatuji, tak jsme nezačali úplně dobře, hádali jsme se, štěkali po sobě a neměli se rádi. Tuto skutečnost změnila tvá ochranka na nemovitosti a také, myslím, Michal. Napsal jsi mi na skypu, poděkoval a už to šlo. Právem sis zasloužil FB, jako jeden z mála zde na SP a nelituji toho, že jsem ti ho dal. Takových super lidí na blbé hře bych tu chtěl poznat více.

Měj se hezky, hodně štěstí v reálu (to už máš!) a tak, znáš to! Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Kuba42
Skylake - Čaukyy Ado.. Nejvíc na těhlech slohovkách mám rád přesně to, že si ten člověk udělal čas to napsat.. Děkuju strašně moc.. Krásně jsi mi vylepšil den 🥰

Děkujuuu za hodnocení vizitky 😄 A jako jedinýmu díky za lajk 🥺 Samozřejmě si taky cenim toho, že jsi to dočetl do konce zejo 😄

Moc moc moc merci taky za kladné hodnocení mě 😄 Toho si vážím ze všeho nejvíce, protože tohle často neslyším zejo 😄 Zmínil jsi i krabicák, takže ho někdy ochutnáme spolu, aby jsi věděl, jak úžasný pití to je 🥰

Moc si tě vážím a taky budu! Protože jsem tě poznal snad jako prvního normálního člověka na sp.. a hlavně inteligentního, co to má v hlavě uspořádáný.. (víc napíšu, až budu psát já koment k tvoji vizitce hehe 😄)

Ehm ehm, mimochodem, teď je to +- přesně rok, co začaly naše hádky 😄 přesně vím i jak a místo, kde jsem zrovna stál, když jsi mi nechtěl poslat chatlog (poslal bych samolepku toho medvídka z messu, ale nejde to no.. ATomas musí přidat)

Děkujuuuuuuu ještě jednou za všechno Běžím Srdce


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
3 Hlasov
100%
Ano, ale hokej moc nesleduji
0 Hlasov
0%
Ano, těším se na gaučové trenéry
0 Hlasov
0%
Ne
0 Hlasov
0%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14