Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - [Z]acek[D]an
As3
i.imgur.com/cB6QnRh.png


Zdravím,
vítám vás u dnešního rozhovoru s
administrátorem ZackemDanem, hezky se usad'te a jdeme na to.

Červený text text - As3
Bílý text - ZacekDan

i.imgur.com/tIwmre6.png


Zdravím, Dane Žáčku nebo jak ti mám spíš říkat :D vitám tě u dnešního rozhovoru se mnou, jsi připraven a můžeme jít na to?

Ahoj As3, říkej mi prostě Dane :D Děkuji za tvé pozvání do rozhovoru, moc si toho vážím Smile Jdeme na to.

Sděl nám něco o svém realném životě

Tak jak většina ví jmenuji se Daniel Žáček, což není zas tak podstatné. Pocházím z Jižní Moravy. Věk si nechám pro sebe, jsem zastánce aspoň minimální anonymity na internetu. Jako vedlejší aktivitu jsem pedagog volného času, kdy učím děti a dospívající na akustickou kytaru a sem tam jako vedoucí na tábory. Mezi další koníčky patří moje auto a babetta :D (Pokud chceš, zašlu foto). Tohle si myslím, že z mého života pro Vás čtenáře stačí Smile

Anonymitu si určitě zachovej, s tím nemám problém, baví tě práce "pedagoga" ve volném čase? Na jakém táboře děláš někdy vedoucího?
Určitě pošli fotečku, at' máme co probrat :D :D

Tahle ''práce'' mě opravdu baví a snad mi to nadále vydrží na dalších spoustu let. Tak třeba minulé léto na téma ''Den kdy se zastavila země'' na celých 10 dní a byla zábava, i když to občas skřípalo mezi vedoucími.
Tak tedy k autu... Honda Civic 1.5i Vtec-e 66kW, 1995

img.tpx.cz/uploads/bmwi54x4.jpg

Je to už dědeček, ale za rok co ho mám, mě ještě nikde nenechalo a teď se pomalu připravujeme na technickou :D

Dále mám babettu 210, je to tedy dvourychlostní babetta, kde Vám stačí řidičská skupina AM, kterou už dnes dostanete k Béčku. Zatím je ve stádiu rozkladu, kdy ji renovuju a pomalu skládám, tady je něco málo.

img.tpx.cz/uploads/kawasakininja.jpg


Dobře , jak jsi spokojen s autíčkem jede dobře? Jake bys chtěl v budoucnu auto? Z jakého důvodu renovuješ babetu

S autem to mám jak ženská, někdy mě štve a někdy jezdím dokud je benzín :D Jak jsem psal, zatím mě nikde nenechalo, ale přece už má dost roků. Babettu renovuju z toho důvodu, že chci aby nějak vypadala, když na ní budu frčet 45 městem :D a nevypadala jak většina špinavých, pomalu rozpadlých co vídám :D

Ted' jsem se zasmál :D Jakou školu a obor momentálně studuješ?

Se mnou je to složitější. 3 roky jsem chodil na střední oboru elektrikář, ale z osobních důvodů jsem musel přestoupit na jinou taky obor elektrikář, kde letos snad dokončím výučák.

Snad ano, budu držet palce :D Jaká je tedy tvoje vysněná práce?

Moje vysněná práce je řidič, ale stejně se prostě časem uvidí. Nevím zda budu pracovat v oboru, protože u nás není zas tak moc možností, ale jak říkám nechám to volnému průběhu :D

Řidič je pěkná práce, myslíš dálkového řidiče (kamion) nebo třeba linky (autobus)?

Skoro každý kluk chce řídit kamion, ale tady se mi můj sen nesplní, protože v takových podmínkách a stále na cestách prostě být nechci. Myslel jsem něco jednoduššího jako řidiče auta nebo dodávky. Tady je to složitější, protože takových prací moc není....uvedu příklad : ososbák (taxikář, rozvoz jídel), dodávka (rozvoz pečiva, pošťák) atd..

To je taky velmi zajímavá práce a určitě zajímavá, doufám, že se ti to splní, ale čas uvidí. Máš nějaké koníčky?

Přesně tak. No jako svoje koníčky považuju auto, babettu, pedagog a SP, ale o tom už jsme si psali.

Ano, podobné věci jsi už říkal, neděláš už žádnou aktivitu ve svém volném čase?

Tak samozřejmě, že trávím volný čas s přáteli, ale většina aktivit je už zmíněná.

Tak to ano, odskočím zas směrem ke "Škole", plánuješ i vyšší studium?

Jenom to ne, snažím se tím nějak proplout a šup vydělávat. :D

Rozumím ti, máš nějaké domácí zvíře? Pokud ano, doložíš fotku?

Nee, domácí zvíře nemám. Jako dítě jsem měl křečky a andulky, ale jak víme to je chvilková záležitost :D

Nic není chvilková záležitost! :D S kým bydlíš?

Já to myslím takhle, že to rádo chcípá za pár let na rozdíl od koček a psů :D Už jsem prozradil, že studuju, takže prozradím i to, že bydlím s mámou a sestrou, jelikož jsem stále studentík. :D

Jo tak to jo v tom případě v pořádku, chtěl bys ještě něco sdělit čtenářům o tvém realném životě nebo můžeme přejít na Virtuální život?

Vše podstatné jsem napsal, věřím, že to bude stačit.


i.imgur.com/Mx8VZFB.png


Taky si myslím, sděl nám, kdy ses poprvé připojil na SuperPařbu?

Tahle otázka je pro mě velice zapeklitá, kdy sám opravdu nevím, kdy přesně to bylo, ale nejspíš v roce 2013 :D

Tak to máme stejný datum, jaké byli tvoje první začátky na SuperPařbě?

Tak začátky měl pomalu každý hráč stejný, poznával jsem server, dělal lvly a věnoval se odjakživa firmám, gangy mě nikdy neuchvátily a byl jsem pouze v defaultních.

U mě to bylo pomalu stejné, já se dřív také věnoval jen firmám, dělal různe vizitky a rozjízděl, v momentální době jezdím only gang, protože jsem zjistil, že tam je lepší komunita, ale je špatný Gang Systém, máš na Gang Systém nějaký názor i ty?


No, nebyl jsem nikdy součástí žádného gang systému a tak to i nadále zůstane. I kdybych chtěl s admin povinnostmi to nepůjde. Jednou jsem se učil jezdit Gr a Sawny, ale nikdy mi to pořádně nešlo, to byl asi hlavní důvod.

Tak to ti rozumím, kdy jsi poprvé přemýšlel o kariéře na Super Pařbě?

Poprvé jsem o tom začal přemýšlet v roce 2015, kdy se mi to dokonce splnilo a stal se Helperem, poté Administrátorem. Bohužel to i v tom roce skončilo z důvodů, které nechci řešit, ale nic špatného jsem neudělal nebojte :D

Kdy jsi znovu uvažoval o post administrátora? Jaký den / rok se ti to splnilo?

Znovu jsem o tom uvažoval v roce 2017, kdy jsem čekal asi rok než se mi to znovu splnilo. To ti můžu říct úplně přesně : Moderátorem od 8.12.2017 - do 17.2.2018 a Administrátorem od 17.2.2018.

Co tě příjmulo k tomu, se vrátít znova na post administrátora?

To, že už jsem nevěděl co na serveru dělat a kdyby mě nepoháněl chtíč dostat se na post asi bychom si teď nepsali.

Tak to jsem rád, že jsi se tak rozhodol, máš nějaké další cíle v admin kariéře?

Nějaké vyšší cíle zatím neplánuju ani jsem nad tím nikdy nepřemýšlel, asi mi stačí to co dnes mám Smile

Skromný člověk tohle :D Máš nějaké cíle v obyčejném hrání?

Samozřejmě že mám :D Vlastnit nějakou super nemovitost, aby mě dokázala uživit :D Ale to je otázka času a hodně dalších proseděných hodin hraní :D
Jinak firem jsem měl taky spoustu, tak už žádné cíle ani nemám.

Tak to ano, snad se ti to splní :D

Jak jsi spokojen s momentální komunitou na Super Pařbě?

Komunita SP byla vždy svá, plná rozdílných lidí a to se nikdy nezmění. Nějaká část komunity mi vadí a některá ne, ale buďme rádi, že na serveru lidi stále hrají Smile

To máš pravdu, jsi spokojen s kolegami v admin teamu?

Naprosto, podle mě tahle skupina administrátorů je jedna z nejlepších, kdy se všichni respektujeme a žádné konflikty snad ani nejsou Smile


Tak to jsem rád, že máš takový názor, jsi spokojen s hlavními administrátory?

Tak teď je složení hlavních asi nejlepší co kdy bylo. Já jsem s nimy naprosto spokojen a oni snad se mnou.

Chtěl bys ještě něco sdělit s virtuálním životem nebo přejdeme na Co bys radši?


Lidi, nesuďte admina podle trestů, děláme co musíme.

Dobře, jdeme na CBR

i.imgur.com/CGDhfGl.png


Realný Život / Virtuální život
Realný život

Práce / Škola
Práce

Admin / Moderátor
Admin

Auto / Babeta
Auto

Česko / Slovensko
Česko

Morava / Čechy
Morava

Praha / Brno

Ani jedno :D

Pivo / Vodka
Pivko

Čaj / Káva
Káva


Dogy / Drogy
Dogy

Pes / Kočka
Pes

Osel / Kůň
Kůň

SP / PS
SP

Jidlo / Pití
Jídlo



Dobře, to je pro dnešní trápení vše, děkuji ti za tvojí ochotu a bylo mi potěšením s tebou pracovat, měj se a užívej života Smile


Já děkuji za pozváni Smile měj se ty taky


-

A to je pro dnešní rozhovor vše, děkuji za dočtení až sem! Pro příště se můžete těšit na rozhovor s hráčem jménem SystemeR.

Za grafické nadpisy děkuji hráči zrcsgfx.

Upravil As3 dňa 17.03.2018 14:16
Yoistik
Pěkněj rozhovor , jeden z mála kterej jsem dočetl do konce :D Skvěla práce Ase
Rosta
Rozhovor se povedl, docetl jsem se nove veci, ktere jsem o Danovi nevedel. Kazdopadne mi prijde trochu usmevne, ze si snazis zachovat jakousi anonymitu a neprozradis vek, ale reknes kolik let jsi studoval na skole a o tom jak si presel a kdy te cekaji zkousky :D takze kazdy kdo ma v hlave minimalne nasrano si to stejne dokaze zpocitat :D
KoLoB
Huuu, tak tohle jsem si přečetl rád :D
Dana tak trochu znám, řekl bych že je to fakt fajn člověk a pro mě asi jedno z největších jmén na SuperPařbě.
Rozhovor se mi líbí, jak po grafické stránce tak i po informační.
*Dobrá práce*

Takže děkuju oboum stranám za to že spolu vytvořily další báječný rozhovor!
Kacka
Opět dobrý to rozhovor, sem ráda že je to Danem, sice par informaci vím ale ne vše Smile Dane tobě ať se daří, a splní všem co si přeješ.. Smile
Zacek
Díky As3 za báječný rozhovor jsem rád, že jsme ho udělali, ještě jednou díky Smile


Citácia
VinC napsal:

Pěkněj rozhovor , jeden z mála kterej jsem dočetl do konce :D Skvěla práce Ase


Děkujeme, ceníme si toho Smile


Citácia
Rosta napsal:

Rozhovor se povedl, docetl jsem se nove veci, ktere jsem o Danovi nevedel. Kazdopadne mi prijde trochu usmevne, ze si snazis zachovat jakousi anonymitu a neprozradis vek, ale reknes kolik let jsi studoval na skole a o tom jak si presel a kdy te cekaji zkousky :D takze kazdy kdo ma v hlave minimalne nasrano si to stejne dokaze zpocitat :D


Tady jde o to, že ten kdo na to má to zjistí a ten kdo ne má smůlu...a o tom to je :D

Citácia
KoLoB napsal:
Huuu, tak tohle jsem si přečetl rád :D
Dana tak trochu znám, řekl bych že je to fakt fajn člověk a pro mě asi jedno z největších jmén na SuperPařbě.
Rozhovor se mi líbí, jak po grafické stránce tak i po informační.
*Dobrá práce*

Takže děkuju oboum stranám za to že spolu vytvořily další báječný rozhovor!



Wau Omg Díky za obrovskou podporu Smile


Citácia
Kacka1997 napsal:

Opět dobrý to rozhovor, sem ráda že je to Danem, sice par informaci vím ale ne vše Smile Dane tobě ať se daří, a splní všem co si přeješ.. Smile


Díky, tobě taky Smile
Pink
Čau,

rozhovor jsem si přečetl už včera, ale pak jsem zapomněl sem hodit koment, protože jsem musel něco řešit. Takže k rozhovoru, nadpisy jsou pěkné a celkově grafické zpracování mě zaujalo, doufám, že uvidím více spolupráce právě se Zorocusem. V rozhovoru jsem se dočetl celkem dost nových věcí a i mě celkově rozhovor celkem pobavil. :D Další dobrý rozhovor, dobrá práce, pokračuj takto nadále.
As3
Citácia
VinC napsal:

Pěkněj rozhovor , jeden z mála kterej jsem dočetl do konce :D Skvěla práce Ase


Moc děkuji, vážím si toho Smile

Citácia
Rosta napsal:

Rozhovor se povedl, docetl jsem se nove veci, ktere jsem o Danovi nevedel. Kazdopadne mi prijde trochu usmevne, ze si snazis zachovat jakousi anonymitu a neprozradis vek, ale reknes kolik let jsi studoval na skole a o tom jak si presel a kdy te cekaji zkousky :D takze kazdy kdo ma v hlave minimalne nasrano si to stejne dokaze zpocitat :D


Děkuji moc Smile

Citácia
KoLoB napsal:

Huuu, tak tohle jsem si přečetl rád :D
Dana tak trochu znám, řekl bych že je to fakt fajn člověk a pro mě asi jedno z největších jmén na SuperPařbě.
Rozhovor se mi líbí, jak po grafické stránce tak i po informační.
*Dobrá práce*

Takže děkuju oboum stranám za to že spolu vytvořily další báječný rozhovor!


Děkuji za pochvalu :D

Citácia
Kacka1997 napsal:

Opět dobrý to rozhovor, sem ráda že je to Danem, sice par informaci vím ale ne vše Smile Dane tobě ať se daří, a splní všem co si přeješ.. Smile


Jsem rád, že se ti rozhovor líbil Smile


Citácia
ZacekDan napsal:

Díky As3 za báječný rozhovor jsem rád, že jsme ho udělali, ještě jednou díky Smile


Citácia
VinC napsal:

Pěkněj rozhovor , jeden z mála kterej jsem dočetl do konce :D Skvěla práce Ase


Děkujeme, ceníme si toho Smile


Citácia
Rosta napsal:

Rozhovor se povedl, docetl jsem se nove veci, ktere jsem o Danovi nevedel. Kazdopadne mi prijde trochu usmevne, ze si snazis zachovat jakousi anonymitu a neprozradis vek, ale reknes kolik let jsi studoval na skole a o tom jak si presel a kdy te cekaji zkousky :D takze kazdy kdo ma v hlave minimalne nasrano si to stejne dokaze zpocitat :D


Tady jde o to, že ten kdo na to má to zjistí a ten kdo ne má smůlu...a o tom to je :D

Citácia
KoLoB napsal:
Huuu, tak tohle jsem si přečetl rád :D
Dana tak trochu znám, řekl bych že je to fakt fajn člověk a pro mě asi jedno z největších jmén na SuperPařbě.
Rozhovor se mi líbí, jak po grafické stránce tak i po informační.
*Dobrá práce*

Takže děkuju oboum stranám za to že spolu vytvořily další báječný rozhovor!



Wau Omg Díky za obrovskou podporu Smile


Citácia
Kacka1997 napsal:

Opět dobrý to rozhovor, sem ráda že je to Danem, sice par informaci vím ale ne vše Smile Dane tobě ať se daří, a splní všem co si přeješ.. Smile


Díky, tobě taky Smile



Děkuji za komentář Smile Děkuji také za spolupráci Smile

Citácia
PinK napsal:

Čau,

rozhovor jsem si přečetl už včera, ale pak jsem zapomněl sem hodit koment, protože jsem musel něco řešit. Takže k rozhovoru, nadpisy jsou pěkné a celkově grafické zpracování mě zaujalo, doufám, že uvidím více spolupráce právě se Zorocusem. V rozhovoru jsem se dočetl celkem dost nových věcí a i mě celkově rozhovor celkem pobavil. :D Další dobrý rozhovor, dobrá práce, pokračuj takto nadále.


Jsem rád, že jsi i přes to okomentoval Smile Jsem rád, že se ti líbí a určitě budu pokračovat bráško Good job!
Teczka83
Hráče neznám, ale jako bývalý novinář rozhovor chválím. Pěkně rozdělenej na osobní a virtuální život Smile
evry
Ahoj,
pěkný rozhovor stejně jako ostatní,které jsem četl,ale nekomentoval.Co mě těší je tvá aktivita v téhle sekci,protože předtím to bylo takové mrtvé.Kvalitu to má,takže supr práce.Určitě v tom pokračuj.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
As3
Citácia
Teczka83 napsal:

Hráče neznám, ale jako bývalý novinář rozhovor chválím. Pěkně rozdělenej na osobní a virtuální život Smile


Ahoj moc děkuji, že se ti líbí můj styl Smile Hi

Citácia
evry napsal:

Ahoj,
pěkný rozhovor stejně jako ostatní,které jsem četl,ale nekomentoval.Co mě těší je tvá aktivita v téhle sekci,protože předtím to bylo takové mrtvé.Kvalitu to má,takže supr práce.Určitě v tom pokračuj.


Ahoj,
děkuji za pochvalu, já bych dělal i větší aktivitu, ale většině to nevyhovuje, tudiž dávám větší rozestup, můžu tě ujistit, že v tom budu určitě pokračovat Smile Hi
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9