Informácie o serveri
Čítať tému
|
Vaše plocha
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 15:39
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Návod jak sem vložit obrázek: 1. Na ploše dejte tlačítko Print Screen. 2. Otevřete si malování (vyhledávání pomocí WIN+Q). 3. Zmáčkněte CTRL+V, obrázek si uložte. 4. Nahrajte obrázek na img.tpx.cz. 5. Zkopírujte si celou adresu obrázku, který jste nahráli. 6. U nového příspěvku klikněte na ikonku obrázku viz. obrázek níže. ![]() 7. Odkaz obrázku vložte mezi vytvořené značky, viz. příklad níže. ![]() 8. Odešlete příspěvek. Upravil Pandy dňa 21.07.2020 22:34 |
|
|
|
| Radik |
Pridané 08.03.2011 15:48
|
![]() Príspevkov: 705
Založený: 19.02.11
|
Tu je moje ![]() [img]http://upnito.sk/0/mee8wg64yrycj9yg84xfnwgfmevnzf9a.png[/img] |
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 15:53
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Citácia FOX-Eddy napsal: tak to hod do gimpu napr proste do neakeho grafickeho programu a nechapu jak te napadlo ho vyhodit
|
|
|
|
| jatkar |
Pridané 08.03.2011 16:19
|
![]() Príspevkov: 279
Založený: 19.02.11
|
[img]http://oi52.tinypic.com/30cma0x.jpg[/img] |
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 16:24
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
[img]http://m2.aimg.sk/forig/f_383170397_2dedbe3ba3f663bbe5d1fb73496bebce.jpg[/img] I am biker and this is the rock machine volcano 70*Suverén* |
|
|
|
| retrouch |
Pridané 08.03.2011 16:24
|
![]() Príspevkov: 193
Založený: 21.02.11
|
LOL jatkar
|
|
|
|
| retrouch |
Pridané 08.03.2011 16:26
|
![]() Príspevkov: 193
Založený: 21.02.11
|
[IMG]http://i54.tinypic.com/xptstf.jpg[/IMG] |
|
|
|
| lofastek |
Pridané 08.03.2011 16:28
|
![]() Príspevkov: 260
Založený: 19.02.11
|
Moje plocha ![]() [img]http://oi52.tinypic.com/330v4hi.jpg[/img] |
|
|
|
| retrouch |
Pridané 08.03.2011 16:37
|
![]() Príspevkov: 193
Založený: 21.02.11
|
tu sem jedinej kdo ma na plose poradnou buchtu ?
|
|
|
|
| Radik |
Pridané 08.03.2011 16:40
|
![]() Príspevkov: 705
Založený: 19.02.11
|
Sry za OT ale Missko co to je nahoře za lištu? Docela by bodla... |
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 16:43
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Citácia -BSG-Radik napsal: jn to by mě tky zajimalo
|
|
|
|
| jatkar |
Pridané 08.03.2011 16:43
|
![]() Príspevkov: 279
Založený: 19.02.11
|
Citácia retrouch napsal: tak si tu plochu změním
|
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 18:30
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
MEINE PLOCHA ![]() [img]http://i51.tinypic.com/5njcs0.jpg[/img] |
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 18:38
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Citácia helusenka12 napsal: dobra tapeta pošli mi prosím ten obrázek :D |
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 18:39
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Citácia Deluxe napsal: máš ho tady ve fotogalerii
|
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 18:53
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Citácia helusenka12 napsal: díky |
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 19:06
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Citácia Tino_O napsal: ale pak to mame vrat spatky na kona
|
|
|
|
| Zrušený účet |
Pridané 08.03.2011 19:11
|
![]() Príspevkov:
Založený: 01.01.70
|
Citácia Tino_O napsal: :o
|
|
|
|
| Matesd |
Pridané 08.03.2011 19:43
|
![]() Príspevkov: 193
Založený: 01.03.11
|
a kolik mu je?
|
|
|
|
| retrouch |
Pridané 08.03.2011 20:11
|
![]() Príspevkov: 193
Založený: 21.02.11
|
nejake teplo
|
|
|
|
Prejdite na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasovBudu jezdit na výlety po Česku
10 HlasovBudu hrát SuperPařbu
17 HlasovNemám ještě žádné plány
18 Hlasov
Len prihlásení môžu hlasovať.
Najnovšie články
Kto je online
· Hostí online: 20









