Informácie o serveri
Čítať tému
|
Avatár pre Reeboka
|
|
| AlinoLEk |
Pridané 22.04.2014 17:02
|
![]() Príspevkov: 171
Založený: 30.12.12
|
Zdravím, Chcel by som poprosiť GRAFIKOV aby mi troška upravili tento obrázok, pozadie nechám na nich len nech je tam ten autobus A dole niekde v rožku alebo hore by som chcel mať meno Reebok ďakujem. //Reebok Upravil AlinoLEk dňa 22.04.2014 17:52 |
|
|
|
| AlinoLEk |
Pridané 22.04.2014 17:52
|
![]() Príspevkov: 171
Založený: 30.12.12
|
Kurňa zabudol som ho sem dať |
|
|
|
| AlinoLEk |
Pridané 22.04.2014 18:05
|
![]() Príspevkov: 171
Založený: 30.12.12
|
Díky moc Tumik
|
|
|
|
Prejdite na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasovBudu jezdit na výlety po Česku
9 HlasovBudu hrát SuperPařbu
17 HlasovNemám ještě žádné plány
18 Hlasov
Len prihlásení môžu hlasovať.
Najnovšie články
Kto je online
· Hostí online: 13


A dole niekde v rožku alebo hore by som chcel mať meno Reebok