Informácie o serveri

Adresa IP
Online hráčov
Partner:
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
AVATAR
nyeD
Chel by som pekny avaar pismo určte vi farbu si som si prosim fialovu a obrazok pošlem Smile)
nyeD
AHA A NADPIS mOJE MENO nyeD
Kosovoy
Avatar chceš udělat z toho obrázku z GTA?
Wenneis
img.tpx.cz/uploads/7987987979.png
Zkus sem dát lepší screen, vypadá to, že hraješ na 800x600.
Prejdite na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 Hlasov
29%
Budu jezdit na výlety po Česku
9 Hlasov
15%
Budu hrát SuperPařbu
17 Hlasov
27%
Nemám ještě žádné plány
18 Hlasov
29%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21