Informace o serveru
Číst diskuzi
|
Damn Grafik
|
|
| Harrier22 |
Přidané 23.11.2014 10:43
|
![]() Příspěvků: 20
Založený: 15.10.14
|
ČUS, Ak je tu nejaký grafik ktorý má na to talent a má čas, ak by mi spravil podpis "KeiSs" - čierne pozadie a biely text.Potom podpis Slow Riders - Čierne pozadie a text farbou takou modrou (HEX KOD: 0066ff). Danke |
|
|
|
Přejít na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasůBudu jezdit na výlety po Česku
9 HlasůBudu hrát SuperPařbu
17 HlasůNemám ještě žádné plány
18 Hlasů
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Poslední články
Uživatelé online
· Hosté online: 12

