Informácie o serveri
Čítať tému
|
Damn Grafik
|
|
| Harrier22 |
Pridané 23.11.2014 10:43
|
![]() Príspevkov: 20
Založený: 15.10.14
|
ČUS, Ak je tu nejaký grafik ktorý má na to talent a má čas, ak by mi spravil podpis "KeiSs" - čierne pozadie a biely text.Potom podpis Slow Riders - Čierne pozadie a text farbou takou modrou (HEX KOD: 0066ff). Danke |
|
|
|
Prejdite na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasovBudu jezdit na výlety po Česku
9 HlasovBudu hrát SuperPařbu
17 HlasovNemám ještě žádné plány
18 Hlasov
Len prihlásení môžu hlasovať.
Najnovšie články
Kto je online
· Hostí online: 18

