Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
€URO FCK!NG GANG
Ticka

[img]http://img.9e.cz/uploads/1498766436.png[/img]

img.tpx.cz/uploads/EFGGSIDLOVIZITKA.jpg

img.tpx.cz/uploads/historiegangunadpisEFG.png

Gang poprvé vzniknul v lednu 2017. Tehdy ho založil Suve a
Flex. S názvem gangu přišel hráč Flex. Ze začátku se do gangu připojili hráči Ezy a Pentagram. Gang se začal rozjíždět a později do gangu přišli hráči Tička a Matt. Podařilo se získat během cca. měsíce něco okolo 15 tisíc respektu. Poté gang pokračoval do konce února, do té doby se nasbíralo 19 tisíc respektu. V únoru z gangu odešel hráč Pentagram, který šel do West Side Thug-Life. Na začátku března se Suvemu rozbil počítač , takže byl přes 3 týdny neaktivní. Gang začal trpět neaktivitou , protože nikdo neměl čas na hraní. Hráč Matt šel zkusit své štěstí do gangu Outlaws Deckers a Flex s Tičkou skoro vůbec nehráli. Proto se rozhodlo, že se gang zruší.


img.tpx.cz/uploads/soucasnostgangunadpisefg.png

Když se Suve vrátil na SP, tak šel s Tičkou do gangu Outlaws Deckers. V gangu bylo hodně neshodů, proto se s Tičkou rozhodli odejít a znovu založit €FG. Hned ze začátku se do gangu připojil hráč Matt, který taktéž odešel z gangu Outlaws Deckers. Od té doby se gang drží a stále se rozrůstá. Když se rozpadl gang Outlaws Deckers, tak do gangu přišlo hodně hráčů z rozpadlého OD. Např. Movement, Menezeris, Strnys a další. Dnes má gang 45 tisíc respektu (rank 66) a stále stoupá výš.

img.tpx.cz/uploads/vedeninadpisefg.png

Ticka

Suve

Matt.

MovemenT.


img.tpx.cz/uploads/grgwnadpisEFG.png

Menezeris

NTSKO.

kkci.Nurb

Sizr

PENTAGRAM

Strny.


img.tpx.cz/uploads/clenovegangunadpisEFG.png

[S]kiP[e]R

Domes

Ray_

Floatin.

Danya$

Gigamer

BloodMoney

GUNWAYS

MADING

Brado

MarTaS

Kratoos

img.tpx.cz/uploads/screenyavideanadpisEFG.png





img.tpx.cz/uploads/efgspolocnafotkahh.png

img.tpx.cz/uploads/efgshbughh.png

img.tpx.cz/uploads/efghotdoghh.png

img.tpx.cz/uploads/EFGGvizitkafotka.png

img.tpx.cz/uploads/EFGPOSTAKDOSTAL.png

Nadpisy by Mrtn.

Upravil/a Ticka dne 15.07.2017 18:41
Alexx_GOD
Vizitka vyzerá super a gang a ludia v ňom tiež :D GL
L4GZ
I kdyz mam s vámi určité neshody, vizitka super jak uz po grafické stránce tak i po obsahové. Gl do budoucna
Pegasus
Som rád , že som v gangu mohol byť ešte pred rozpadom a teraz pokračovať v "členstve" gangu. Top komunita ludí , není o čom. GL s gangom Peckaaaa

cs
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
Floatin
si sef ticka,rektis kazdeho na gr proste boh.. som rad,ze si ma zobral do gangu aspon na tankovanie aut Kappa
Ticka
Díkes dalo to aj zabrať kedže po každom pridanom slove to riadkovalo celý text hh.

Kevine asi ťa vyhodím Suve sa prihlásil že by to rád robil Pláču Kappa
Bakerko
čo povedať, máme neshody podla mna dosť velké, no ja to neriešim vážne takže asi tak. Vizitka určite pekná, gang tiež až na niektorých členov pohoda. kusok ma mrzí že s tebou mám neshody ticka ale čo narobíme. wcs
MaTy
Kvalitní jezdci, ale výhovorky mají neustále x) Mám nitro, tank, skiny a vše možné #staycleař
Teď k vizitce hh.. Vizitka se mi asi jako jediná líbí na tomto gangu, navíc nechápu proč máte ve videu záběr z roku 2015 :D :D, jsem se trošku pousmál nad tím..
Co víc napsat, neustále budou neshody mezi námi, jelikož mě obviňovat z clea budete neustále asi.. :D ale tak co už. Hodně štěstí a ať se vám to nerozpadne už.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Suve
Citace
_MaTy_ napsal:

Kvalitní jezdci, ale výhovorky mají neustále x) Mám nitro, tank, skiny a vše možné #staycleař
Teď k vizitce hh.. Vizitka se mi asi jako jediná líbí na tomto gangu, navíc nechápu proč máte ve videu záběr z roku 2015 :D :D, jsem se trošku pousmál nad tím..
Co víc napsat, neustále budou neshody mezi námi, jelikož mě obviňovat z clea budete neustále asi.. :D ale tak co už. Hodně štěstí a ať se vám to nerozpadne už.


Zajímalo by mě, kdo tě obviňuje z cheatů :D Neviděl jsem snad, že bys proti nám vyhrál gr, takže si myslím, že není důvod tě obviňovat z cheatování. Pokud ti to někdo píše, tak mi napiš sz. Jinak videa jsou spíše pro pobavení, nikdy mi v nich nešlo o nějaké "klepačky", "solení" a podobné pitomosti. Navíc Sízr je u nás, tak jsem to tam hodil. :D Jinak díky za koment Smile
Arbys
jako jo, vizitka je pěkná, není o čem, nebudu tady řešit kdo je lager, kdo je cheater a kdo je kdo, o tom se někdy pohádáme na serveru :D jako každej gang (i my) máte pár členů který bych nejradši prohodil oknem a pár členů který jsou uplně v pohodě, nebudu jmenovat, ale ať se vám daří
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Ticka
Citace
Arbys napsal:

jako jo, vizitka je pěkná, není o čem, nebudu tady řešit kdo je lager, kdo je cheater a kdo je kdo, o tom se někdy pohádáme na serveru :D jako každej gang (i my) máte pár členů který bych nejradši prohodil oknem a pár členů který jsou uplně v pohodě, nebudu jmenovat, ale ať se vám daří


Ešte aby nebola hh.Cheater a Lager si tu len ty Kappa
Upravil/a Ticka dne 01.07.2017 23:22
Jiry
Takový to, když si převlečený ODčko dá sídlo na místo bývalého HDL :D :D :D, no nic, alespoň furt hrajete B)
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Suve
Citace
Jiry_ napsal:

Takový to, když si převlečený ODčko dá sídlo na místo bývalého HDL :D :D :D, no nic, alespoň furt hrajete B)


To je jenom přechodové místo. Čekali jsme, až se nám uvolní místo, kde bylo první EFG :D
Upravil/a Suve dne 02.07.2017 12:44
Ezy
Až mi opět půjde tank a nitro tak tam zajdu se na Vás podívat :D
gummy
Gang se mi líbí. Aj ta barva je taká... no ... žlutá. Celkem šefové tam jsou. Pokud budete chtít maskota tak /pm. Historie gangu celkem srdceryvná. (Slza ukápla) Jinak GL do budoucna.
Ticka
Citace
Ezy napsal:

Až mi opět půjde tank a nitro tak tam zajdu se na Vás podívat :D


Máme v gangu Matta takže cheater nieje treba Kappa


Citace
gummy napsal:

Gang se mi líbí. Aj ta barva je taká... no ... žlutá. Celkem šefové tam jsou. Pokud budete chtít maskota tak /pm. Historie gangu celkem srdceryvná. (Slza ukápla) Jinak GL do budoucna.


Máme už danyasa ale porozmýšlam hh
Upravil/a Ticka dne 04.07.2017 11:41
DanyaS
Jsem perfektní maskot gangu a hodlám s tím pokračovat. Gang jsem dovedl na první místo.
Jo dobrej gang. Ticka dobře jezdí dodávky
Pěkná vizitka :D
Kratoos
Pěkná vizitka díky že jsem mohl bejt členem gangu top gang gl
Ticka
Citace
DanyaS napsal:

Jsem perfektní maskot gangu a hodlám s tím pokračovat. Gang jsem dovedl na první místo.
Jo dobrej gang. Ticka dobře jezdí dodávky
Pěkná vizitka :D


Kappa

Citace
Kratoos napsal:

Pěkná vizitka díky že jsem mohl bejt členem gangu top gang gl


Už si znova xd

Menší update
FleX_
TOP GANG MOJA SRDCOVKA Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jaké plány máte na léto?
Zahraniční dovolená
25 Hlasů
30%
Výlety po okolí
7 Hlasů
8%
Festivaly
7 Hlasů
8%
Poflakování se s přáteli
17 Hlasů
20%
Sedět doma a hrát videohry
27 Hlasů
33%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 29