Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka - Shifty
Shifty
img.tpx.cz/uploads/ShiftyServerInfo1.jpg

Váš nick na serveru:
Shifty

Odehrané hodiny na serveru:
3600+

Váš bankovní obnos:
Většinou okolo 250mg ale často se mění.

Nasbíráno marihuany:
Momentálně nemá moc hodnotu takže u sebe žádnou nemám.

Bydlím v domě číslo:
Momentálně nevlastním dům.

Jsem členem gangu:
MILUJEME PARNO

Můj oblíbený administrátor:
Salazar, Kacka, Ben, Terka ale jinak mám rád všechny. <3

Nejoblíbenější příkazy na serveru:
/port, /e, /lv, /kill, /mojefirmy

Nejoblíbenější event na serveru:
Závody - Rally, Tour, Grand SF/LS/LV a Derby - Color Dash, Fallout a hlavně nové mapy jako Jumper, Octagon ...

Nejoblíbenější admin akce:
Mám rád všechny akce, ale kdybych si měl vybrat tak hlavně závody.

Oblíbená vozidla:
Cheetah, Virgo, Hustler, Infernus..

Oblíbené joby:
Hasič, Yakuza, Kamioňák, Pizzař, Terrorista a Voják (nejvíc bodů mám u yakuzy - 23,731 Bodů)

Jakou známkou bych ohodnotil práci AT?:
2-

img.tpx.cz/uploads/ShiftyWebInfo1.jpg

Váš nick na webu:
Shifty

Vloženu Komentářů:
0

Vloženo Příspěvků:
460

Nejlepší screen ze hry:

Zablokování trasy firmou pizzařů. Kačka si dala práci s tím nám ty auta 3× smazat ♥img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0801640466151.png
Pečená Kachna
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-1061640419788.png
Načo ti je Route z 20teho miesta?
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-1891640432736.png
Nejlépe zpracované video ze SP:

Doporučte téma, které by mohlo ostatní zajímat:

img.tpx.cz/uploads/ShiftyOsobni1.jpg

Moje Jméno:
Honza

Datum narození:
12. 4. 2004

Můj Věk:
18

Kraj:
Pardubický

Stav:
Hledám tu pravou

Zaměstnání:
Student

Vzdělání:
Základní

Jazyky
Čeština, Angličtina a něco málo Německy

Sexuální Orientace:
Bojová Helikoptéra

Děti:
Zatím žádné

Kde bydlím:
Ještě v baráku u rodičů

img.tpx.cz/uploads/ShiftyPovaha1.jpg

Typologie osobnosti:
Flegmatik

Pohled na svět:i:
Optimista

Otevřenost:i:
Extrovert

Moje Povaha:
Komunikativní, Nápomocný, Rozvážný, Pečlivý, Přátelský, Upřímný

img.tpx.cz/uploads/ShiftyPostava1.jpg

Výška:
Dlouho jsem se neměřil ale asi kolem 185cm, jsem vyšší jak rodiče takže jsem spokojený :D

Hmotnost:
Kolem 85, musím se sebou něco začít dělat Smutek

Postava:
Plnoštíhlá i když nevim co si pod tim mám teda představit :D

Barva Očí:
Hnědá

Barva Vlasů:
V léte světle hnedá, v zimě tmavě hnědá. Nevim co se mnou je. O_o

Brýle:
Nemám ale už jsem o tom párkrát přemýšlel protože můj zrak na dálku teda nic moc.

Vousy:
Nemám a jsem za to rád.

img.tpx.cz/uploads/ShiftyZavislosti1.jpg

Kouření:
Chtfuj, nemám důvod začínat a nechci ale občas si teda zavapuju no.

Alkohol:
Příležitostně si dám ale alkoholik fakt nejsem

Sex:
Pětkrát denně Kappa

Závislosti:
Seriály, sp, hudba

img.tpx.cz/uploads/ShiftyZajmy1.jpg

Zájmy:
Hasiči, Skaut, Grafika, Střih, Hraní na kytaru, klavír a samozřejmě na PC

Sport:
Jízda na kole, Turistika, Florbal, celkově mě baví míčové hry.

Literatura:
Poslední dobou na čtení celkem se*u ale miluju sci-fi nebo něco nadpřirozeného.

Muzika:
Mám rád hodně žánrů ale hlavně rap a rock nebo všeljaké remixy. Pár příkladů toho co mě právě baví:

FNL Zone - Všechny songy ♥
Fall Out Boy - Champion, Last of the real ones ...
Fox Stevenson - Hlavně Cavalier, Go like (D&B Remix), Dont Care Crown..
Skillet - Famous, Resistance, Feel Invincible, Legendary, Hero..
Mac Miller, Lil Peep, Gleb, Bulhar, Patrik Love, Central Gang, Blakkwood, M+..

Zvířata:
Mám Křečka (Syrský), jsou mu 4 měsíce a jmenuje se Remy

img.tpx.cz/uploads/ShiftyStyl1.jpg

Moje motto:
Při nejhoršim prostě umřu.

Životní Cíl:
Být admin na sp.

Co miluju:
Rodinu, Miniona, Jídlo, Ma Boiiis.

Co nesnáším:
Houby, lidi co říkaj, že žampiony nejsou houby.

Oblíbené Jídlo:
Lasagne, Kebab, to co mamka naháže do pánve a říká tomu večeře <3

Oblíbené Pití:
Mlíko, Birrelos, Voda

Oblíbený Film:
Na hraně zítřka, Machři 1&2 a celkově všechny filmy od Happy Madison Productions, Pacific Rim a spousta dalších..

Oblíbený Seriál:
Fůůů no to bude na dlouho. The 100, The Walking Dead, Fear The Walking Dead, Falling Skies, Sex Education, Z-Nation, To the Lake, Orange is the new black, Love Death and Robots, Papírový Dům, Vychovávat Hope, Průměrňákovy, Punisher, Prison Break, Snowpiercer, Lupin, Futurama, Simpsonovy, Death Note..

Oblíbená barva:
Červená, Modrá, Tyrkysová, Černá a Šedá

img.tpx.cz/uploads/ShiftyFriends2.jpg

Lidi, které mám fakt rád <3

Ero
No co k tobě napsat, za mě asi člověk, za kterého jsem nejradši, že znám a dost jsi mi sedl. Voláme spolu dost často a je s tebou prdel. Sice jsme se občas uplně nepohodli ale vždycky budeš můj Kamil

nurFer
Poslední dobou se moc nebavíme a akorát si děláme naschvály, asi sem se choval jak de*il. Mám tě fakt rád, hlavně dřív s tebou byla fakt sranda.

Erkox
Moc už nehraješ což je škoda ale chápu, že se asi víc věnuješ jiným věcem a motorce :D Seš machr na dmka a postavili jsme spolu supr závod takže za to sem taky rád, jinak seš frajer a bývala s tebou sranda.

JANCO
Člověk, díky kterému jsem mohl poznat většinu z těchto lidí a jsem za to neskutečně rád, i když už nehraješ tak jsi s náma furt v kontaktu čeho si fakt vážím. Měl jsi nejlepší firmu teráků a byly s tebou nejlepší lovy :D

Minsk
I přesto co si o tobě hodně lidí myslí si fakt supr člověk, dá se s tebou supr pokecat, dokážeš člověku pomoct a naslouchat a toho si cením, občas mluvíš fakt howna nebudem si lhát ale je s tebou fakt prdel :D Přeju hodně štěstí do budoucna a předávám ti jednu radu od jedné moudré ženy.. Vem si sluchátka a rozprávaj se slušně, tu nežiješ len ty.

Majky
Strašnej frajer, s hodně věcma si mi pomohl a mrzí mě, že jsem ti to asi nevynahradil tak jak by sis to představoval. Zkušenej hráč valorantu a řidič kamionu, dá se s tebou dobře pokecat a přeju hodně štěstí do života.

Nukaz
Neskutečnej pohodář, všechno bereš se srandou snad nikdy jsem se s tebou nemusel hádat, mám tě rád, snad ti ještě hodně dlouho taková pozitivní nálada vydrží. Držím palce IRL.

Domi
Prostě frajer na druhou, je s tebou fakt sranda i když mě občas se*eš :D Nechápu jak tě může furt bavit obcházet.

petrys
Největší frajer, vždycky dokážeš zlepšit náladu když dojdeš na tsko, padaj z tebe jen ty nejlepší hlášky :D Jako kámo chce to fakt víc činu míň slibu a užívej nový hadry z New Yorkru.

Jertn
Občas se navzájem fakt se*eme ale mám tě rád a ty mě asi taky když jsi schopnej mi volat na pěti aplikacích jen proto abych se odmutoval na tsku. Jinak je s tebou sranda seš fakt dobrej rejsr a sem rád, že zase hraješ na SP

Kubon
Tak kluku ty seš jinej level, hlavně dřív jsme se moc nemuseli ale příjdeš mi čímdál tím víc normálnější a mám tě rád i když se občas pohádáme. Taky skvělý hlášky, ze kterých si můžem dělat prdel ještě hodně dlouho a doufám, že se nám neutopíš.

Lidi, za které jsem rád (Honorable Mentions)

UnderTaker, PowerCZ, Terka, Arko, Maty, Maxgustin (ne MXG), Tomqe, Minimal, Simino, Nervius, Assir, Skiper, Lukant, PanHaskins, Mars, Jarda_Jarax Fifa, Skylake, UnLucky. Wampos (Na koho bych náhodou zapoměl tak mi můžete napsat, rád vás připíšu)

Nadpisy by Já

Upravil Shifty dňa 10.03.2023 12:54
Jertn
Jertn
Občas se navzájem fakt se*eme ale mám tě rád a ty mě asi taky když jsi schopnej mi volat na pěti aplikacích jen proto abych se odmutoval na tsku. Jinak je s tebou sranda seš fakt dobrej rejsr a sem rád, že zase hraješ na SP


Já tě miluju šifty neboj, ale dal bych ti pěstí vole, protože si to zasloužíš a někdy se přepneš v mozku na nucu, sorry a seš hroznej. Jo a jinak to, co jsi ke mně napsat je fakt hnus a zasloužim si něco lepšího. Snad se jednou pozdravíme v kabince...


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
PowerCZ
Zdarec Shifty,

Já ti děkuji za označení v "honorable mentions" vizitka se povedla barvy dobře sladěné. Jinak k tobě samotnému jsi pohodář a hlavně jeden z nejvíce aktivních momentálních OA. Stavíš akce které mě osobně se libí, doufám, že toho nenecháš máš skvělou fantazii pro stavění.

Ať se daří na SP, a hlavně v tom reálu! :D
Arko
Ahoj "někdo"

moc tě miluju <3 jsem rád že jsem tě mohl poznat zrovna na sp, díky za vše bráško Díky
petrys
Citácia
petrys
Největší frajer, vždycky dokážeš zlepšit náladu když dojdeš na tsko, padaj z tebe jen ty nejlepší hlášky :D Jako kámo chce to fakt víc činu míň slibu a užívej nový hadry z New Yorkru.



Ahojda Shifty.

Tak ještě, aby ze mě padalo něco jinýho. Doufám, že až mě příště potkáš v kabince, tak si o ten podpis už řekneš. Ale né, seš v pohodě frája se kterým se dá dobře pokecat a je s ním sranda. Snad už brzo si zamastíme na SP společně na nějaký ty admin akcičce. Šetři mi už peníze do začátku abych měl, díky dík. GL v životě i na postu.
Jarda_Jarax
Fajn chalan. Vizitka je parádně zpracovaná a je vidět, že jsi si s tím dal práci. :D
Jinak díky za označení v Honorable Mentions Smile
Mars
Tvá vizitka se mi opravdu moc líbí je vidět že sis dal velkou práci
jsi fajn a děláš dobré akce a přeji ti hodně úspěchu jako moderátor
Mars
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Nukaz
Dobja vizitka .
Jsi pohodář a dá se s tebou dobře pokecat. Pjostě pohodář.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
NAZDAJ
PanHaskins
Veľmi dobre spracovaná vizitka. Prehľadná a vidno že si sa snažil aj s nadpismi.
A tak o tebe. Dosť trpezlivý a ochotný človek. Nemám ti čo vytknúť. A hlavne ďakujem, že si ma dal do vizitky aj keď ťa veľmi často otravujem a niekedy ti aj robím nervy. :D

To je asi odomňa všetko a nech sa darí aj v živote, aj v rankupovaní na SPčku. Pohoda
Koldy
Ahoj, prvni komentar mi byl bohuzel od Bratka smazan a dostal jsem bananek na 5 dni, protoze jsem ti sem nenapsal slohovku...Za to se ti moc omlouvam a chtel bych ti napsat znova to stejne a nez ti to napisu, tak to radsi jeste o par slov natahnu, abych nedostal dalsi bananek. No Shifty...Chtel jsem ti jen rict, ze jsi fajn kluk.
Eroo
Ahoj Honzo som velmi rad ze si ma napisal ako prveho v tvojom frend liste. Tiez som rad ze sme sa spoznali si MEGA BoReC. Samozrejme GL na superpaře a in ríl lajf.;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34468
img.tpx.cz/uploads/images1653935026.jpg
L1zarb
Ahoj Shifty . Pohoda
Ako vieš tak my máme odhrane toho už veľa. Si strašne v pohode typeček a vizitka ?
Vizitka vyzerá dobre no zabudol si ma pripísať čumím.
A taktiež by sme mohli už konečne niečo zahrať. Ratatata
GL v IRL a na SP ;)
Upravil L1zarb dňa 31.10.2021 22:11
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Jertn
Vizitky už nekomentuju, ale zde musím udělat vyjímku, měl jsem tu čest poznat tvé pravé já a musím říct, že jsi opravdu dobrej člověk. Snad už ti daj ti šátečci toho admina, protože seš jeden z mála, co si by si ho zasloužil.

S pozdravem B.Jertn


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Shifty
Edit: 24.12.2021
Dovolil jsem si trochu poupravit vizitku. Změněn byl můj server nick, smazal jsem část s "který hotel vlastním" protože je to blbost, přepsal jsem informace u mých zvířat, přidal nějakou tu oblíbenou hudbu, aktualizoval server a web info, odebral Reggieho z oblíbených adminů protože už na postu není, připsal jsem někoho do homies a hlavně změnil oblíbené screeny ze hry.
Jinak veselé vánoce všem co tohle čtou a děkuji za odpovědi na vizitce, avšak ke každé z nich se vyjadřovat nebudu. Srdce
Jertn
Je mi lito, ze jsi opustil administrátorský tým, byl jsi dobrý oacko, budeš chybět. Přesouvám zpět mezi hráče... Pláču


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
MaTy
Díky za označení, taky jsem rád, že jsem tě ještě mohl poznat i když na krátkou dobu. V pohodě týpek, vizitka se mi líbí, měj se a užívej života. Čau čau.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Anonym
Zdárek, vizitka čitelná, propracovaná.
Nikdy bych nevěřil tomu že my dva jsme si dali do řeči.
Nakonec jsem poznal že jsi v pohodě.
Nevzdávej tu tvojí kariéru streamera. Kráva
Jinak užívej života a ingame. Palec nahoru
Czech_
Tady ty pozice lítají jak disco talíř.

Proto i tebe přesouvám mezi administrátory a přeji hodně štěstí.
Happy Dance

//Bratek: Disco talíř se vrací zpět do hráčských vizitek.

//Czech: Disco talíř se proměnil v bumerang a je zpět v admin vizitkách
Upravil Czech_ dňa 10.11.2022 19:10
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Terka
Přesouvám zpět mezi hráče.

Ať se daří
img.tpx.cz/uploads/Comp%201_2.gif
Yoistik
Přesouvám mezi tým, vítej zpět a doufám že jsi si už vybrat, jestli chceš být součást týmu nebo hráč.


//Tak opět přesouvám mezi hráče, konečně jsi si už vybral...toto trvalo
Upravil Yoistik dňa 20.04.2023 13:54
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19