Informácie o serveri
Čítať tému
|
Avatar pre Lišááka :D
|
|
| Stefkoo |
Pridané 18.10.2014 15:09
|
![]() Príspevkov: 111
Založený: 25.04.14
|
|
|
|
|
| Lukasz |
Pridané 18.10.2014 19:12
|
![]() Príspevkov: 155
Založený: 14.08.12
|
Co zkusit dělat avatar rovnou už v 150x150 a dodržovat poměr stran. Takhle je akorát liška rozpláclá chudák malá.
|
|
|
|
| UPBOY |
Pridané 27.10.2014 11:53
|
![]() Príspevkov: 7
Založený: 27.10.14
|
SAP YO UDELAM TI AVATAR, TAK VYDRZ BRUH |
|
|
|
| UPBOY |
Pridané 27.10.2014 14:53
|
![]() Príspevkov: 7
Založený: 27.10.14
|
|
|
|
|
Prejdite na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasovBudu jezdit na výlety po Česku
9 HlasovBudu hrát SuperPařbu
17 HlasovNemám ještě žádné plány
18 Hlasov
Len prihlásení môžu hlasovať.
Najnovšie články
Kto je online
· Hostí online: 8



chudák malá.