Informace o serveru
Číst diskuzi
|
Avatar+nadpis
|
|
| zabijak |
Přidané 17.10.2015 16:48
|
![]() Příspěvků: 2
Založený: 22.06.15
|
čaute chcel by som vytvoriť avatar na ten obrazok by som chcel svoje meno ale bez toho bielo pozadi čisto len pismená ale nie ta nento učet zabijak ale robím si iný tak budem rád ak mi pomôžete na tom obrazku to nevidno meno je _[T]he_[Roc[K]_
|
|
|
|
| sKiLL |
Přidané 17.10.2015 16:59
|
![]() Příspěvků: 1057
Založený: 20.04.14
|
Tak nějak?
|
|
|
|
| zabijak |
Přidané 17.10.2015 17:05
|
![]() Příspěvků: 2
Založený: 22.06.15
|
A keby to meno bolo trocha menšie ? a ešte na konci mena je podčiarkovnik _[T]he_[R]oc[K]_ tak |
|
|
|
| Geroj |
Přidané 17.10.2015 18:22
|
![]() Příspěvků: 1653
Založený: 03.01.13
|
![]() Ber alebo nechaj tak. |
|
|
|
| SmouKy_ |
Přidané 17.10.2015 22:04
|
![]() Příspěvků: 1592
Založený: 23.03.13
|
![]() ![]() |
|
|
|
| Rosta |
Přidané 24.10.2015 22:10
|
![]() Příspěvků: 3128
Založený: 23.07.13
|
Týden neaktivní téma
|
|
|
|
Přejít na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasůBudu jezdit na výlety po Česku
9 HlasůBudu hrát SuperPařbu
17 HlasůNemám ještě žádné plány
18 Hlasů
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Poslední články
Uživatelé online
· Hosté online: 11


na tom obrazku to nevidno meno je _[T]he_[Roc[K]_






