Informace o serveru

Adresa IP
Online hráčů
Partner:
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Logo
dpq7WImm8w
Servus.
Předem Vás musím informovat, že na serveru jsem švorc. Takže, penízky nebudou, všechno sem rozdal když jsem končil..
Tudíž, měl bych takovou žádost, jestli by mi byl někdo ochoten udělat logo s rozměrama 500x200 cca. s tématikou MS-13
+ pod to logo napsat "Mara Salvatrucha XIII"

Našel by se někdo?
Zrušený účet
img.tpx.cz/uploads/MaraSalvatruchaSP.png
Geroj
img.tpx.cz/uploads/malasalvatrucha.png
Upravil/a Geroj dne 14.03.2016 16:31
Rosta
img.tpx.cz/uploads/MSbyROSTA.png
dpq7WImm8w
No, není to přesně to co jsem si představoval. Každopádně, logo už mám. Děkuji všem, kteří se účastnili.

L.
Přejít na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 Hlasů
29%
Budu jezdit na výlety po Česku
9 Hlasů
15%
Budu hrát SuperPařbu
17 Hlasů
27%
Nemám ještě žádné plány
18 Hlasů
29%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13