Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka = [Z]acek[D]an
Zacek
Dneska to opravdu stálo za to, asi musíme omezit alkohol :---)
Ameli1
Nazdar, ani nevim, že jsem ti sem ještě nenapsal :D
No co s tebou ty kluku, doufám, že se brzo dostaneš do toho AT, abys zase rozjel svoje akce, když už jsem si dal práci s tím je nechat obnovit :D.
Jsi fajn týpek, dobře se s tebou kecá, často děláš usměrňovače sporů, což bys nemusel, ale jinak pohoda Smile
Hodně štěstí s tím AT, a drž se Smile
Zacek
Citácia
Ameli1 napsal:

Nazdar, ani nevim, že jsem ti sem ještě nenapsal :D
No co s tebou ty kluku, doufám, že se brzo dostaneš do toho AT, abys zase rozjel svoje akce, když už jsem si dal práci s tím je nechat obnovit :D.
Jsi fajn týpek, dobře se s tebou kecá, často děláš usměrňovače sporů, což bys nemusel, ale jinak pohoda Smile
Hodně štěstí s tím AT, a drž se Smile


Ahoooj, nenapsal no ono to bylo oboustranné :D To já taky převelice doufám Smile Díky moc, ale občas se i do sporů pustím, když mám popito :D :D Ještě jednou díky moc Smile
Hi

//EDIT: 4.2.2018 (edit údajů + AT věci)
Upravil Zacek dňa 04.02.2018 20:34
CpT
Ahoj mi sa nejako nebavíme ale spory medzi sebou nemáme takže to je fajn čo sa týče vizitky tak je v pohodičke :D nech sa ti darí či už na SP alebo v Reale Hi
Zacek
Citácia
CpT napsal:

Ahoj mi sa nejako nebavíme ale spory medzi sebou nemáme takže to je fajn čo sa týče vizitky tak je v pohodičke :D nech sa ti darí či už na SP alebo v Reale Hi


Ahoj CpT. Díky za komentář, ať se v OA daří atak celkově ;)
DangerRMV
Gratulace kamaráde, že jsi řadovýýýýý. Opravdu si překvapil a vykonával si své práce na post moderátora na výbornou a konečně máš tuto odměnu. Poctivý a chytrý administrátor na svém místě. Jo a neboj... --> Dáme si jedno nee?
Kacka
Dane moc ti gratuluji k řadovému zasloužil si si to, uz jen proto, co si udělal pro mě, a jak pomahas hráčům, dekuji ti i za tvou pomoc, a hlavně musíme dát zas Discord. Ještě jednou moc gratuluji Smile Přála sem ti to, ať se daří v realu i na sp. Smile
Zacek
Citácia
Kacka1997 napsal:

Dane moc ti gratuluji k řadovému zasloužil si si to, uz jen proto, co si udělal pro mě, a jak pomahas hráčům, dekuji ti i za tvou pomoc, a hlavně musíme dát zas Discord. Ještě jednou moc gratuluji Smile Přála sem ti to, ať se daří v realu i na sp. Smile



Děkuji Kačko. Snad budou spokojení i ostatní hráči :D Ať se ti daří též. Good job!
Zacek
Citácia
Ove8 napsal:

Gratulace kamaráde, že jsi řadovýýýýý. Opravdu si překvapil a vykonával si své práce na post moderátora na výbornou a konečně máš tuto odměnu. Poctivý a chytrý administrátor na svém místě. Jo a neboj... --> Dáme si jedno nee?


Díky, díky, díky Jooo Už ho chladím Dáme si jedno nee? :D






Citácia
Kacka1997 napsal:

Dane moc ti gratuluji k řadovému zasloužil si si to, uz jen proto, co si udělal pro mě, a jak pomahas hráčům, dekuji ti i za tvou pomoc, a hlavně musíme dát zas Discord. Ještě jednou moc gratuluji Smile Přála sem ti to, ať se daří v realu i na sp. Smile



Děkuji Kačko. Snad budou spokojení i ostatní hráči :D Ať se ti daří též. Good job!
KoLoB
Tak Dane.. Nevim jestli jsem ti uz sem psal ale myslim ze ne :D
Poznaly jsme se tak ze jsme se navzajem ( nebo to bylo jednostranne? ) nemely radi, nejak te stvalo to co delam a me stvalo ze se do me staras, ale casem mi doslo ze jsi to nemyslel spatne. Vklidu chlap, dobry hrac i majitel firmy :D
No a ted, kdyz jsi nastupoval na moderatora tak jsem myslel ze me klepne, takovej moralizator do AT, to zas bude saskarna... No a po prvnim tydnu jsem te nejak poznal vic, takoveho jaky doopravdy jsi a jsem fakt rad. Beztebe by to tam nemelo takove grady :D nebudu se tu nejak rozepisovat, moc nato nejsem :D
Opravdu a opravdu ti z celeho mozku gratuluju k postupu na post radoveho Administratora! A jinak sorry za interpukci, na mobilu by mi to jinak trvalo hodinu napsat :D
Zacek
Citácia
KoLoB napsal:

Tak Dane.. Nevim jestli jsem ti uz sem psal ale myslim ze ne :D
Poznaly jsme se tak ze jsme se navzajem ( nebo to bylo jednostranne? ) nemely radi, nejak te stvalo to co delam a me stvalo ze se do me staras, ale casem mi doslo ze jsi to nemyslel spatne. Vklidu chlap, dobry hrac i majitel firmy :D
No a ted, kdyz jsi nastupoval na moderatora tak jsem myslel ze me klepne, takovej moralizator do AT, to zas bude saskarna... No a po prvnim tydnu jsem te nejak poznal vic, takoveho jaky doopravdy jsi a jsem fakt rad. Beztebe by to tam nemelo takove grady :D nebudu se tu nejak rozepisovat, moc nato nejsem :D
Opravdu a opravdu ti z celeho mozku gratuluju k postupu na post radoveho Administratora! A jinak sorry za interpukci, na mobilu by mi to jinak trvalo hodinu napsat :D



Wau, super komentář. Kytka pro tebe
No to byl ten non-stop večer, kdy wery dávala parkour :D Poté jsem měl špatný den a vyblil jsem se ti do vizitky no což. Je pravda, že jsem jiný na lidi co neznám a jiný na lidi co znám, což je bohužel chyba, ale s tím už nic nenadělám, takže se všem omlouvám a pokud vám to vadí, tak se se mnou spřátelte nebo si polibte prdel :D :D Díky moc Smile Hi
Zrušený účet
Jak tak koukám, tak ses konečně dostal tam o čem jsi cca třičtvrtě roku básnil. Tak hodně štěstí a pevné nervy. ;)
Jinak co k tobě? Fajn kluk, jak ve hře, tak i v realitě. Ochotný, přátelský a taky pěkně ukecaný. :D No doufám, že se na jaře, nebo v létě uvidíme a nebo v létě společně s Wery něco podnikneme. ;)
Pandy
Citácia
Kikush napsal:

Jak tak koukám, tak ses konečně dostal tam o čem jsi cca třičtvrtě roku básnil. Tak hodně štěstí a pevné nervy. ;)
Jinak co k tobě? Fajn kluk, jak ve hře, tak i v realitě. Ochotný, přátelský a taky pěkně ukecaný. :D No doufám, že se na jaře, nebo v létě uvidíme a nebo v létě společně s Wery něco podnikneme. ;)


No prej pojedeme, ale musíme mu přispět na benál :D Chce to zase nějaký Vánočky a koláče, ty byly posledně TOP a taky na pivoooooo :D

Jinak Danča, jsem ráda, že jsme kolegové, snad Ti to vydrží tentokrát déle a budeš taky můj všestranný kolega, nejen Pan Dotaz :D Takže Ti gratuluji k postu Admina a hodně nervů s děckama, co si rádi dokazují své herní EGO B)
Zacek
Citácia
Kikush napsal:

Jak tak koukám, tak ses konečně dostal tam o čem jsi cca třičtvrtě roku básnil. Tak hodně štěstí a pevné nervy. ;)
Jinak co k tobě? Fajn kluk, jak ve hře, tak i v realitě. Ochotný, přátelský a taky pěkně ukecaný. :D No doufám, že se na jaře, nebo v létě uvidíme a nebo v létě společně s Wery něco podnikneme. ;)


Noo. já o tom básnil déle, ale to je jedno :D Děkuji převelice Smile No v létě je to jistotka !! *VZDAVAMSE*



Citácia
Wery napsal:

No prej pojedeme, ale musíme mu přispět na benál :D Chce to zase nějaký Vánočky a koláče, ty byly posledně TOP a taky na pivoooooo :D

Jinak Danča, jsem ráda, že jsme kolegové, snad Ti to vydrží tentokrát déle a budeš taky můj všestranný kolega, nejen Pan Dotaz :D Takže Ti gratuluji k postu Admina a hodně nervů s děckama, co si rádi dokazují své herní EGO B)


Jak jsem psal Kikush, v létě budou brikule i s Panem Dangerem alias Ove8. Dáme si jedno nee? JOHOHOOO!!

Taky jsem rád, tentokrát si to nenechám ujít jak posledně :D Díky Smile Kytka pro tebe
Ruda
Určitě jeden z těch adminů co mi hodně sedí povahově, jseš takovej pozitivní typan, co si dělá srandu a umí se i dobře zbořit, to oceňuju. Taky se na tom serveru tak nějak známe už pár let, ačkoliv nikdy nějak víc, ale to se hádám v následujících měsících pořeší.
Zacek
Citácia
Ruda napsal:

Určitě jeden z těch adminů co mi hodně sedí povahově, jseš takovej pozitivní typan, co si dělá srandu a umí se i dobře zbořit, to oceňuju. Taky se na tom serveru tak nějak známe už pár let, ačkoliv nikdy nějak víc, ale to se hádám v následujících měsících pořeší.


Zatím se to rozvíjí dobře, taky mi dost sedíš a věřím, že časem bude vetší spolupráce Smile Děkuji moc za pozitivní komentář Kytka pro tebe
RomaN1
Pěkná vizitka a celkem na pohodu adminstrátor.
Pandy
Přesouvám opět mezi hráče. Děkuji Ti za spolupráci v AT Hi
Rich
Toto sa mi moc neľúbi :/
No je ťa škoda, neviem prečo už nie si v AT, tak trochu som to očakával na základe tvojej aktivity, ale chápem to. Prajem ti veľa šťastia a ďakujem za ochotu pomáhať mi.
Príď niekedy na server. ;)
Rich - nenávidený hráč, bývalý OA, helper, moderátor, žurnalista, supernews redaktor Stop
Kacka
Dane, já vím žes aktivitu neměl dobrou, i tak jsem ráda, že tě ty roky znám. Byli krušné chvíle, ale i dobré. Pokuď nebudeš hrát samp, doufám že i tak příjdeš na TS pokecat, i tak děkuji ti za všechno, ať se ti daří! Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16