Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Royal Taxi LV
_Eg1_

img.tpx.cz/uploads/royaltaxilv6.png
Ahoj, chtěl bych Tě za celou firmu Royal Taxi LV přivítat a zároveň ti poděkovat, že ses tady zastavil. Příběh se začal psát, když Mě a Terku pomalu přestávalo bavit SAMP. Řekli jsme si, že je potřeba udělat změnu a koupit nějakou firmu, aby jsme opět dostali chuť zapnout tuto skvělou hru. Dne 30.1. byl ten osudový den, kdy jsem v 22:19 koupil firmu, která právě propadla. No nic, začli jsme úplně od startu. 2členi, obrovská motivace být kvalitní firma a spousty sil. Povedlo se, druhý den nás už bylo 14 a za další dva dny jsme byli plní. Sešla se parta super lidí, někteří setrvali do dnešního dne za co opravdu chci poděkovat.
Hlavně bych chtěl poděkovat hráčům, kteří mi pomáhali rozběhnout firmu, dávali inzeráty, tvořili součást kolektivu, zaučovali nováčky a vlastně Mi pomohli se vším, s čím jsem je poprosil.
Mé dík patří hlavně:
Neozx, [D]eivo, PopCorN, mrts. a samozřejmě i skvělé spolumajitelce Terce, která se semnou na tomto projektu podělila.
img.tpx.cz/uploads/FIREMNIINFOLV3.png
Najdeš nás díky příkazu /cloc 60
Firma se nachází blízko policejní stanice v Las Venturas.
Náš plat je přes týden 97 a o víkendu 99


img.tpx.cz/uploads/VEDENIFIRMYLV4.png
Majitelé- Degitozz & Terka
Správce-
[D]eivo


img.tpx.cz/uploads/NAŠE%20PRAVIDLALV4.png
1. Nenadávat členům firmy ani taxikářům v team chatu.
2.Dotankovávat firemní vozidla (Do kolonky s litry napiš "f" ).
3.Nezamykat firemní vozidla.
4.V žádném případě nepsat PM hráčům z jiných firem a tahat je k nám.

img.tpx.cz/uploads/FIREMNIGARAZLV3.png
img.tpx.cz/uploads/infernuslv.png
2x Infernus




img.tpx.cz/uploads/sultanlv.png
2x Sultan



img.tpx.cz/uploads/cheetahlv32.png
2x Cheetah



img.tpx.cz/uploads/sandkinglv.png
2x Sandking

Upravil/a _Eg1_ dne 08.02.2019 20:15
neozx_
Ahoj, Som rád že si si spomenul na mňa, tak isto aj označil. Ak by trebalo z dačím pomoct,kľudne mi napíš, ak viem pomožem. Ešte raz Dakujem a nek sa darí celej firme i tebe/vám

Díky *gp*
Czech_
Ahoj, co si budeme vizitka je pekna. Je videt u vas snaha a i posun. Co se mi ale nelibi je nedodrzovani pravidla cislo 4 co mate ve firme. Aktivne prebirate / jste prebirali hrace. Nic osobne proti vam nemam, vychazim jen z faktu a overenych zdroju. Takze toto pravidlo bych tam radsi ani nepsal ale je to vase vec zejo. Me je to jedno ze to delate, ale pak ta firma ma takovy obrazek jaky ma. Ale vraťme se zpatky k vizitce. Jak uz jsem psal libi se mi. Ty barvy jsou super a souvisly text též. Takze přeji at se i nadale daří.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
_Eg1_
Citace
Czech_ napsal:

Ahoj, co si budeme vizitka je pekna. Je videt u vas snaha a i posun. Co se mi ale nelibi je nedodrzovani pravidla cislo 4 co mate ve firme. Aktivne prebirate / jste prebirali hrace. Nic osobne proti vam nemam, vychazim jen z faktu a overenych zdroju. Takze toto pravidlo bych tam radsi ani nepsal ale je to vase vec zejo. Me je to jedno ze to delate, ale pak ta firma ma takovy obrazek jaky ma. Ale vraťme se zpatky k vizitce. Jak uz jsem psal libi se mi. Ty barvy jsou super a souvisly text též. Takze přeji at se i nadale daří.

Děkuji, super vyjádření. Ovšem, beru. Byla jedna firma, která si to prostě zasloužila Smile
EDIT: Pro mou obranu. Dělal jsem to samé, co jeden nejmenovaný hráč. Který dříve vlastnil UBER. Začal psát mým členům, že jim zaplatí, pokud k němu půjdou. Přebral mi tak snad 4-6členů. Jednoduše, když mu firma šla do hnoje, tak jsem udělal to samé.
Byla to chyba, poučil jsem se a nyní to vůbec neděláme. Spamuju inzeraty jako blázen, což sis mohl všimnout, jestli si aktivní. Smile
MiKyi
Zdar vizitka v pohode obsahovo i graficky nadpisy pekné hlavne ten vozový park to sa mi ľúbi jak to máš zrobené, taxikára ma baví robiť možno sa niekedy stavím. Nech sa darí a nech firma hlavne vydrží. :D
Pink
Zdravím,

vizitka vypadá pekně, nadpisy vypadají také hezky a celkově s firmou nemám problém. Jsem majitel druhé firmy a dle mého máme mezi sebou dobré vztahy a doufám, že to tak i zůstane, protože opravdu nemám firmu od toho, abych se s někým dohadoval o členy a nebo se s nimi hádal, firmu jsem si koupil, protože je to pohodlné zaměstání, kde si teoreticky můžete jezdit různě po mapě a máte z toho $, takže jsem rád, že je mezi firmami takový vztah jaký je. Smile
xSw0rius
Pěkné barvičky nadpisy taktéž fajnová firma :D občas jsem vás sejmul radlicí ale to přebolí! :D Good Luck s dál žití firmy! :D třeba až budu potřebovat ubytovat v nějaké firmy tak určitě dojdu! :D
_Eg1_
Děkuji zatím všem, co to kladně okomentovali, vážíme si toho. Smile
MaReK_
Firma neexistuje Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Přejít na fórum:
Anketa
Jaké plány máte na léto?
Zahraniční dovolená
20 Hlasů
27%
Výlety po okolí
7 Hlasů
10%
Festivaly
7 Hlasů
10%
Poflakování se s přáteli
16 Hlasů
22%
Sedět doma a hrát videohry
23 Hlasů
32%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online