Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Veci na pravu mieru
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Vážení priaznivci herného portálu Superpařba.eu,

dovoľte mi napísať pár viet ktoré mi ležia na srdiečku. Pred týždňom som dostal permanentný unban, na základe čoho som sa po vyše pol roku dostavil na tento skvelý server. Prvé pocity fajn, nové veci bla bla, hráči, pokec... Po týždni hrania mám chuť dať si znova permanentný ban, pretože to čo sa tam momentálne deje a nie len to ale aj veci okolo mi jasne dávajú najavo že najlepšie časy sú dávno preč a niektorý jedinci sa to už len snažia udržať nažive čo to len ide. Takže poďme nato. Začnem vecou ktorá mi vadí asi najviac. Z akého dôvodu nemôže bežný hráč vidieť do žiadosti o unban iného hráča ? Z dostupných informácií som usúdil že to bolo na základe reakcí v SB, pričom väčšina takto udelených banov bola neskôr uznaná neplatnými. Ja sa teda pýtam, kto spravil chybu. Admin ktorý si nevie obhájiť trest alebo hráči ktorým sa trest nezdá a majú k tomu pripomienky ? Chalani vy ste admini, ak neviete zniesť kritiku čo tam potom robíte ? Však ak máte dobrý dôkaz tak potom čo vám vadí na tom že to uvidia ostatní hráči ? Bojíte sa že vás hráči v shoutboxe vysmejú ? Dovolím si tvrdiť že v 90% prípadov majú hráči pravdu, však banujete totálne pixoviny. Hrá tu pomaly 120 ludí v priemere, česť dňom kedy to je viac, a vy ešte hľadáte štrbinky kde by sa čo dalo poriešiť. Takže tento krok vidím ako absolútnu blbosť ktorá akurát tak pobúrila komunitu, ktorá už tak vyzerá ako vyzerá. Presuňme sa ďalej, slovník a mute za nadávky. Hráme hru ktorá je od 18+, v každom inom chate (gang, firma, CB, team, job, global) sú povolené ale v globál chate nie. Prečo ? Však to patrí k zábave, občas každému uletí, nevidím v tom adekvátny dôvod to trestať. Urážky bla bla sú samozrejme opodstatnené. A ideme ďalej. Stiažnosti na adminov. Spomeniem tu jedno meno a síce Domes. Počas toho ako som bol v banliste a sledoval web, denne som nachádzal stiažnosti na tohto jediného admina, asi na tom potom niečo bude. Ak je server postavený na hráčoch, tak potom by bolo fajn preriešiť chovanie určitého admina, hlbšie do toho nevidím takže ak sa mýlim pardon, bohužiaľ vyzerá to tak. Nebude jednoduchšie ho vyhodiť a dať šancu niekomu inému ak vadí takému množstvu hráčov ? Veď je to práve o nich. Bez ních si tu budete čoskoro adminovať sami pre seba. Pokračujeme. Vymýšľanie pravidiel za pochodu. Čo je toto za sprostosť ? Bavíme sa o pravidle č.30 ale aj o pravidle o rozvracaní SP ktoré boli cielene vytvorené na skupinu hráčov, popripade hráča samotného. Wtf ? Kde ***** sme ? To keby mne teraz začne vadiť afkovanie hráčov na warpe LV tak to zakážete ? Vy najprv pridáte niečo, čo stojí majland, hráči do toho vrazia kopec peňazí, častokrát aj reálnych z ktorých táto celá vec beží a po čase mu to obmedzíte ako to len ide, sme v GTA san andreas dopixe, však to je hra o gangoch, zbraniach krvy atď. Vadí to niekomu ? Však tu máte toľko premium vecí a výhod čo sme mi starší hráči v živote nemali a prežili sme to aj bez zbytočných obmedzení ktoré len nasrali hráčov ktorý nemajú ďalej chuť hrať. Toto je váš problém, nevidím najmenší dôvod aby si teraz vinu museli znášať hráči. Jednoducho ste si to mali domyslieť, nie si pravidlá formovať tak aby ste mali čo najmenej roboty a nemuseli riešiť iné veci. Stále nekončíme priatelia. Dalšia kapitola bude venovaná adminteamu samotnému. Vy žiadate od hráčov rešpekt a slušné chovanie, pritom neviete prižmúriť oči a myslieť na zábavu. Jak stroje to ťukáte aby ste neboli nútení opustiť tabuľku /admins. Nehovoriac o tom že poslednú dobu sa do AT bere na základe toho, že hráča pozná hl.admin poprípade hráč už v AT bol a teraz sa jednoducho vráti a za pár dni dostane znova práva. Čudujete sa že hráči nebudú počúvať niekoho kto prišiel na server a stal sa adminom ? Ja neviem či vám chýba autorita alebo čo, jednoducho je to celé zle a trebalo by to prekopať, nabrať hráčov ktorý na tom serveri aj niečo robia. Sťažujete sa, že v AT nemáte ľudí na cheaty a veci ktorým vy nerozumiete pretože sa gangom nevenujete. Potom príde hráč s prihláškou do AT kde vám to všetko ponúka po rokoch strávených v danej komunite, tisíckách odjazdených hodín ktoré venoval gangom a vy mu napíšete že NIE lebo chovanie, toto, hento, tamto. Sú to GANGY- viete ako fungujú gangy ? Tam nejde o to kto vyzerá najkrajšie ale o to kto má aký kredit. Ja vám garantujem že keby sa adminteam nezameriaval iba na skupinku tých najväčších slušnáčikov ktorých život je /mise - /lv - /doin - //ahojte, vyzeralo by to inak. Ako chcete komunikovať a slušne vychádzať s takou komunitou keď sa do nej ho*no rozumiete ? Znova opakujem, toto je GTA, nie väzenie. Je to o zábave. Bohužiaľ keď je vám niečo nepohodlné, tak sa odvoláte na naj****nejšie pravidlo - čo nie je zakázané, nie je nutné dovolené. Ohýbaním pravidiel sa len zhadzujete pred hráčmi ktorý vás potom majú za idiotov, skúste od takýchto ľudí potom čakať niečo ako "rešpekt". Len krátko sa vyjadrím na adresu ATomasa. Je to tvoj server, je ťažké nájsť si raz týźdenne čas na hodinku, zapnuť stream, prisť pokecať, venovať sa hráčom ktorý to celé tvoria a ktorý živia server ? Vyzerá to potom tak že ti na SP už nezáleží a len čakáš kým to ešte niečo sype. Záverom k testerom a celkovo týmto novým funkciam. Dostávajú také veci ktoré niektorí hrači v živote mať nebudú, tak nech sakra makajú a vymýšľajú novinky, blíži sa leto, sme všetci doma tak ak vám na tom záleží, navrhujte, snažte sa pre hráčov niečo pripraviť, čo by ich mohlo potešiť. Včera bola akcia o 830mg, keby ste videli čo hráčov sa toho zúčastnilo, bola to sranda, bavili sme sa, bolo konečne čo robiť, snažiť sa získať niečo čo za akciu reálne využijem v tejto dobe kde kredit stojí 25,000$, nemovitosti sa nepredávajú, domy stoja miliardi a hráči len šporia čo to ide. Ekonomika zamrzla a nikde sa nehýbe. Prečo sa zakázalo prepadávanie nemovitostí. Lebo na tom hráči bohatli ? Sakra veď to je zmysel GTAčka. Pred pár rokmi každý večer niečo prepadalo, domy, nemovitosti, proste príležitosť pre hráča so štastím zbohatnúť ktorý následne získal motiváciu k hraniu a vydržal na SP dlhé mesiace. Teraz ? Inkasá na 120 dní, nemovitosť v dražbe sa kúpiť nedá, autá stojá smiešné peniaze. Infernus za 6mg ? Určite tu je niekto kto sa vyzná v tom ako funguje ekonomika, spraviť nejaké riešenia, opatrenia aby hráči neboli len držgroši ktorý si chránia majetok za každú cenu, proste nehráš, nemáš. Hotovo. Takto to vidím ja, hráč ktorý tu bol od konca roku 2013, neskôr admin ktorého post bavil a mal to pre koho robiť a momentálne z*rd ktorého to už sakra nebaví a robím hlúposti lebo balanocovať na hrane a pi*ovať na všetko okolo je to posledné, čo ma drží na tomto serveri. Ak máte potrebu vyjadriť sa, nech sa páči, venované predovšetkým tým ktorý to celé riadia, skuste sa na to pozrieť z druhej strany, nie za všetkým hľadať pravidlá a robiť to hlavne pre zábavu, veď kur*a je to PARTY SERVER. Dajte na radu hráčov, nerobte predsudky a robte rozhodnutia ktoré pokladáte za správne nie odporúčané.

Dovidenia Smile
Domes
No dobrý tak sis postěžoval a teď lock

7) Nezakládejte bezúčelná a bezvýznamná témata! Příkladem je odchod hráče, druhá vizitka apod.


superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Pandy
Odemčeno, jen upozorňuji, že pokud zde budou vznikat nějaké útoky na členy AT či urážky mezi hráči, ihned toto téma zamykám.
Diana
Čau, s pár vecami nesúhlasím.
Sťažnosti.. Nie je dobré všetko valiť zas na adminov v tomto, pretože to neni kvôli tomu, že admini plačú, lebo na nich kydajú v SB. Bolo to kvôli tomu, že hráč sa pomaly aj bál si založiť sťažnosť, pretože určití ľudia ako sú Tears alebo billy ich zlimčovali, ihneď písali ako my, čo si založíme UB / sťažnosť sme nevymáchané decká a tak ďalej.. Toto viedlo už ku kyberšikane a ak mi dáte emoji na tento príspevok, tak vás ľutujem, moc k smiechu to nie je, pretože neústále sa do niekoho navážať.. Administrátor doložil dôkazy o bane, hráči si to pozreli a čo spravili? Vyjadrili sa k tomu v SB, niekedy si hráča zastáli, ale istú skupinku hráčov kritizovali za to sústavne. Komu sa to má ľúbiť? Mne teda osobne nie, ja som s týmto spokojný, keď hráči nevidia do mojej sťažnosti, sú to dôkazy, ktoré patria len mne a tomu administrátorovi + hlavným, AT.. Prečo by to mal vidieť hráč a potom sa mi vysmievať za to? Áno, môžem si za to sám, že som si založil ticket, ale ak si ho už založím, hráči nemajú právo mi za to nadávať a hnusne sa ku mne správať.
Takže toto by sa povoliť mohlo, ak sa dohodneme, že v Shoutboxe jednoducho nebude šikana a vysmievanie, ak sa vieme správať, tak si môžeme povoliť veľa vecí, v tejto situácii je to len a a len na nás, takže spísať topic a dať nejaký neporušiteľný sľub, že jednoducho nebudeme písať na tieto sťažnosti a na hráča blbosti, pretože aj on je len človek a ako sa má cítiť? Vy neviete ako sa ten človek cíti, keď mu celý server vynadá, môže mať osobné problémy a toto môže byť DOSLOVA POSLEDNÝ KLINEC DO RAKVY. Ale nechcem už strašiť zbytočne, len btw nepíšem teraz o sebe, ale o hráčoch, o ktorých viem, že im to vadí.

Čo sa týka slovníku. Ohľadom slovníku nesúhlasím, ja osobne ak by som prišiel na nový server a vidím tam, že hráči sa tam vyjadrujú vulgárne, tak z toho servera bleskom odídem, na takom by nechcel hrať nikto, kde sa len nadáva, to je jak v krčme kde je nafajčené a si nefajčiar, jednoducho tam nebudeš. A to, že to niekomu ujde, to je hlúposť, ujde to niekomu z úst a nie z prstov na počítači, omylom nenapíšeš pár znakov na klávesnici a neodošleš to. Ja osobne si to poviem v myšlienkách po prípade mi to už naozaj ujde z úst, ale do chatu to nepíšem. :D

Ohľadom nových pravidiel, tam to bolo logicky zavedené, ak by sa nič nerobilo, tak by hráči poodchádzali, lebo si nevidel to brutálne ničenie misií. Poviem ti to úprimne, SP je aj o misiách, rovnako ako to je o akciách, o gangoch.. A ak hráč nemôže dokončiť ani jednu misiu za celý týždeň, no fúú, to pravidlo bolo dobré. To o tom rozvracaní. Možno to bolo len ako zastrašenie, no no no, ako vidíš, dlho nikto za to ban nedostal a hráči sa v tomto smere "polepšili"

Čo sa týka Domesa, ja som si prisahal, že konkrétneho administrátora, jeden po jednom, menovite atď.. už riešiť nechcem. :D

Ale čo sa týka celku, tam len vytknem toľko, že.. AT prácu - doin, mute, var, kick.. Robí len jeden. Gameluner. Popravde, nie je to vôbec dobré, podľa mňa by bolo dobré aj nechať priestor ostatným, netreba robiť všetku prácu za iných.
Ako som si všimol, je to už tak dlhšie, súčasný AT za to nemôže, proste raz sa to tak stalo a pokračuje sa v tom.. Za trestmi sa dosť naháňa alebo dotazy. Nie je to o tom ale, AT nie je o tom. Verím, že admini by aj chceli v pohode adminovať, nenáhaňať sa, raz som už videl, že po napísaní niečoho do chatu, už o sekundu bol doin.
Ale našťastie správny admin si vie spraviť svoje útočisko. Ja som sa napríklad niekedy zameriaval na warp a dotazy. Jediné čo by som teda vytkol je to zbytočné naháňanie za trestmi, veď nie ste v pretekách, ste kolegovia, rešpektujte sa, povedzte si, že sa nebudete naháňať za štastistikami, ale proste aj doin ak by padol po 10 sekundách. Nič sa nestane, trest padne, ale po 1 - 2 sekunde už mi to príde moc, čo ja viem.

Ale som tiež za to, že ATomas by sa niekedy na server prísť mohol ukázať. Poslednú takú aktivitu som videl pred cca rokom aj niečo, keď sa spravil večer taký event, že ATomas odpovedal na dotazy čo boli na neho v realite atď.. Proste hráči majú zážitok, že ťa na serveri vidia ATomas, mohol by si sa o to viac starať a ukázať, že ti na hráčoch záleží. Oceňujeme tvoju prácu aj pawnenie aj všetko.. Ale čo sa týka tohto, že ťa na serveri moc neni videť, tak to je pravda.
Ak som sa k niečomu nevyjadril, tak sa už k tomu vraciať nechcem. V niečom máš pravdu Zagz, ale v niečom nie.
Ak ťa SP fakt prestáva baviť. Rovnaký pocit som mal ja po odchode z AT alebo po tom, jak som sa vrátil z pauzy. Treba len vydržať, chytí ta to zagz, máš len prvotný pocit, pretože si prišiel z BL.. Chytí ťa to. Cez leto je to o to horšie, avšak cez zimu, keď bude vonku mrznúť a zababušíš sa pri SP, budú vianočné akcie, bude Xmas.. Sú tu ostrovy, rob niečo originálne, každý si tu nájde zábavu. Podľa mňa SP je o tom, že tu nie je len jeden cieľ, ale každý si tu nájde svoje, iný si tu nájde gangy, firmy, joby, glitche, samp bugy, rekordy, závody, akcie, komunikovanie, stavanie, adminovanie.. Zrejme si len nenašiel to čo ťa naozaj baví, to je môj skromný názor.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Disco
Vlastně jsem rád, že se mi potvrzuje to, že to tak necítím jediný. :D Ono už to tak víceméně ale je strašně dlouho, akorát když člověk hraje a hraje, tak si vlastně neuvědomuje, jak do prdele to tady jde. :D

Narozdíl od tebe teda jsem se nikdy nesnažil dělat naschvály nebo vyloženě kydat na SP hnůj, každopádně čekat, než si uvědomí někdo, kam to spěje dlouhodobě, to bychom se asi nedočkali.

Myslím si, že problém s hráčema a hlavně klesajícím grafem hráčů není čistě to, že hra je stará a nemá co nabídnout. Já se vrátil na SP po pauze, která trvala asi rok. Už v tu dobu prostě jsem cítil nostalgii se jít podívat zpět. Když si tak zpětně říkám, co mě tam mohlo udržet, nebyl to až tak mód, protože jsem měl nahráno asi 1k hodin a většinu znal, až na GS. Co mě ale tenkrát udrželo byly akce. Ač se to možná nezdá, akce jsou věc, co si myslím, že drží aktuálně neskutečně mnoho hráčů na SP. Vlastně teď když jsem se po půlroční pauze vrátil na server jsem čekal na akci, zrovna měla být raceliga, čekal jsem jak blb třeba hodinu aby byla akce a nakonec jsem se na to vykašlal, protože jsem neměl co dělat.

Říkám si, čím to bylo, že ty akce mě tak držely hrát? Bylo to širokou škálou akcí od Eldy, racy od Ameliho, dokonce si vybavuju i akce Azora, který pod jednou akci dal třeba 3 závody s tím autem. Pak tu byl Panther, kterej byl neuvěřitelnej co se týká akcí. Velké akce neustále, furt něco nového, kvalitní OA, který nepolevil ani v admin týmu. Pak přišel Larex, kterej tomu dal svou korunku, brutální akce, brutální nápady. Společně s tehdejšíma OAčkama, kde byl i Skylake to bylo prostě neuvěřitelné složení týmu. Sotva si se nadechnul už byla akce. Dokonce i když to drželo na půlce OA týmu a zbytek byl neaktivní, nestalo se snad že několik hodin nebyla akce. Chvíli jsem měl pak čest do toho vkročit a chvíli mezi nema být na OA, než to nějak začalo padat a tehdejší OAčka šli do AT, už měli jiné starosti, Panther na hlavního a akce nějak začaly upadat. Tohle byla věc co mě mrzela a mrzí doteď. Sám nechápu jak to tenkrát ten tým dokázal, já byl rád že jsem na konci měsíce viděl, že jsem za měsíc zvládal 1 akci denně, někdy i 2-3 🤣. Maximálně jsem dal za měsíc 40 akci, kdežto tehdejší kolegové jeli 60 a nahoru. Max dokonce 200, blázen. 😂

Aby se to netocilo jen kolem akci. Brutálně má co nabídnout gang systém, a to teď myslím vážně. Měl jsem těch pauz víc a tehdá v dubnu 2017 jsem se vrátil z druhé pauzy, byl nábor do AT tak jsem si řekl, bez to zkusit, nic za to nedáš. Nevyšlo to, ale já nepřestal hrát, protože jsem se tenkrát dostal do gangu Ghetto Cartel, ve kterým jsem narazil na lidi, se kterýma prostě byla zábava, bylo to pro mě něco nového, zajímavého a bavilo mě to. A ne, nemyslím GRka, ale ÚZEMKA. Schválně jsem to napsal capslockem, protože to je to, co mi na SP vlastně chybí a možná to SP postrádá celkově. Když kouknu na to kolik je vojáků, chce se mi spíš brečet. Lidi používají VT, brečí když se ničí mise, používají miseVW a nebo prostě jdou /q místo toho aby se bránili. Jako by snad zabití ve hře už byl trestný čin. Místo bránění u spawnkillu reportují hráči o 106 a čekají zásah admina. Proč? Kam se to sakra dopracovalo? Proč to tak je? Nebylo by lepší lidi futrovat do GS, kde by se neustále bojovalo o územka, klidně jezdily GRka (ne jen Rally a Bridge) a SP opět našla rivalitu? Hodiny probojováné na území? Smutný je, že dnešní rivalita je už snad jenom v chatu kdy se řeší či máma je vlastně horší atp.. Smutný, skutečně.

Server samotný aktuálně po 1000 hodinách je úplně o ničem. Možná hráč má firmu, možná se objeví v GS, který v aktuálním stavu ho udrží dejme tomu půl roku, pak to bude stereotypní nuda. Akce v Gang systému, což cením že jsou, ale jsou furt na jedno kopyto. Co jsem i dokonce sledoval, poslední organizace absolutně nepočítala s lidmi, kteří pracují. Ve 3 hodiny doopravdy hodně lidí teprve jedou z práce nebo nejsou ještě doma. Kor v tomto počasí i hodně lidí moc domů nespěchá. Myslím si, že organizace ve večerních hodinách by doopravdy nikomu neublížila.

Zkrátka kouzlo minulých let, už je to asi dlouhý jak prase, tak to nebudu dál prodlužovat. Je tu pár věcí, co mě dokázalo tenkrát vrátit zpět a myslím si, že v tom je SP silná nebo spíš možná už byla. Dneska už mě nemá udržet co, dojdu tam a absolutně nemám co dělat, hnusí se mi to, že furt se jedou jenom závody, ale na druhou stranu mě to i chvíli baví, otázka je, na jak dlouho a jak dlouho budu ochotný na tu akci čekat.

S ATomasem s tebou souhlasím, ale na druhou stranu chápu i jeho. Ono to po 10 letech už dávno ztratí ten elán a chuť do toho pořád. Bohužel ale SP to cítí. Stáří hráči vědí jaký to tenkrát bylo a jsem rád, že jsem to zažil. Od SP už víc nečekám, upřímně ani nevěřím v to, že bych se někdy vrátil s chutí k aktivnímu hraní každý den.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

destiny-
No takze ako zacat. Na SP hram uz od roku 2012 s malickymi pauzami ( pban, osobne prestavky atd. ), a musim povedat, ze SP sa neskutocne zmenila. Nejake casti SP k lepsim, dalsie veci k horsiemu a ten najhorsi zaner je ten, ze niektore veci ktore boli na SP dobre sa prevratili o 180 stupnov a teraz su totalne o nicom.

Ziadosti o unban, preco sa to vlastne zakazalo? Nebolo to preto, lebo sa admin boji, ze jeho ego utrpi ked sa ukaze ze dany prehresok ktory spachal je "cisyy"? Nehovorim, ze to robia vsetci admini, ale paru sa ich najde. Dalsia vec je, ze uz len z principu kolko krat ziadost vyriesil shoutbox ( suhlasim, nemuseli by to riesit urazkami a tak )? Keby to nevyriesil shoutbox, tak by nevinny hrac sedel v bl a mozno by presiel radsej hrat na konkurenciu. Preto by som radsej povolil ziadosti, ale nejak usmernit hracov v shoutboxe.

Dalsia vec je GS. Pohybujem sa v nom asi najdlhsie. Najviac ma bavia grka/gwcka/sklady/uzemka. Posledne roky GS stale upada a upada a GS drzel na zopar ludoch. A preco? Z vacsej casti na to ma dopad navrhy ktore niesu zavedene a lezia tam skoro 1 - 2 roky(?) Nechapem preco ATomas sa nedokope a nezavedie aspon zopar tych navrhov, hned by bol GS krajsi. + prestat banovat za lagy, niekedy sa lagovalo a nikomu to nevadilo.

Admin team. Mne osobne ako hracovy co nahral dohromady 6 k hodin sa nepaci, ze niekto dojde dojde na server, ukaze sa ze ten hrac bol v minulosti admin a uz ho hned niekto tlaci na admina. Ten hrac sa vratil a nepozna totalne mod. Nema ziadnu sancu sa naucit ostrovy, misie na nich, novemu crew systemu atd. Preto si myslim, ze dat sancu novym ludom ktory sa cely cas na SP snazia aby urobili dojem na AT, dat sancu a nebrat ludi ktori sa vratili. Kazi im to "chute" a nadeje.

Slovnik. S tymto musim suhlasit. Preco robit zo servera nejaky nabozebsky humus kde sa bojis napisat aj slovo ktore je normalne, ale hodi ho do cenzury :D naco to tak hrotit, radsej na serveru mat 150 normalnych ludi ktory sa na tej hre prisli uvolnit a nie sa hrat na pan bozkov. Samozrejme urazky na osobu,at a spam trestat.

VT. To nove pravidlo je taktiez odveci, PARTY server a zakazeme vsetko s cim moze byt sranda. Hraci si to kupili, viacery aj za realne peniaze a tym podporili server, a vy im to teraz vsetko zakazete. Mozno bol bordel, ale od coho je tam AT ked na to nedava pozor? Mate ban na VT, tak davajte bany na vt a nie obmedzujete hracov co si to kupia.

To je asi vsetko odomna Hi dopredu hovorim, ze som nechcel nikoho urazit.

PS: Sry za gram. chybicky, ale pisal som to na mobile.
Upravil destiny- dňa 15.06.2020 00:32
asthenic
Podobnych prispevkov na vyplakavanie tu uz bolo nespocet, dokonca som ich niekolko spisal, a je to maximalne useless, akurat si sa obral o cas :D

jedina vec, v ktorej je tento topic uzitocny je, ze sme sa opat mohli pozastavit nad administratorom Domes, ktoreho IQ je na bode mrazu a stupen retardacie zavratne stupa, clap
nurFer
Ako člen “darebáckej” 😀 partie, vďaka ktorej sa zaviedlo nové pravidlo, mám taktiež potrebu sa k tomuto vyjadriť. Vyjadrím sa asi len k tomuto pravidlu, pretože všetko ostatné si vystihol, a nemám čo k tomu dodať.

Takže, všetci vieme vďaka komu toto pravidlo je, a kto si ho s prepáčením vyplakal. Celý server našu partiu má za ničiteľov “herného pôžitku” len preto, pretože sme ničili s VT členov úspešnej firmy po tom, ako dokončili misiu (tým pádom neprišli ani o odmenu a nič iné) Ale nikoho asi zjavne nezaujíma že prečo sme to robili ? Verte alebo nie, ale aj my sme boli šikanovaný touto “nevinnou” firmou a to viac krát. A určite nie len my, ale aj kopec dalších ľudí ktorí to neriešili pretože sa jej asi báli inak si to vysvetliť neviem.

Fifove video ako robia členovia tejto firmy bordel s radlicou pred ďalšou nemenovanou firmou to jasne dokazuje. Ako to dopadlo ? 2 hodiny blokovali výjazd z tejto firmy a nikto to neriešil, dokým neprišiel Fifa a neporozdával jaily a viac sa to neriešilo.

Ako to dopadlo s touto úspešnou firmou ? Nové pravidlo ktoré totálne pochovalo dôvod si kupovať premko misie vo virtuále, a hráči ktorí vlastnia VT môžu na ňu len tak maximálne pozerať ako im hnije v garáži, admini mi na toto povedali, že VT sa na bordel nepridávala, tak sa pýtam na čo iné to asi ma slúžiť, keď to má rakety a minigun ? Ak nie na zábavu ? Celú dobu ako sme ich bombardovali, sa tam admini ktorí aj VT majú len portovali a čumeli, potom tu bude niekto písať, že každý radšej žaluje, než aby sa bránil keď si partička adminov za pochodu vymysli nové pravidlo len preto, pretože sa im nepáči ako sme ich kamarátku a členov firmy kropili po tom, čo dostali odmenu.
KittyKat
Vau takyto rant sa len tak nevidi :D

Nabuduce skus pouzivat akekolvek formatovanie, cita sa to VELMI tazko.

Ja suhlasim s niektorymi vecami co pises, ine mi pridu ako totalne scestne bludy hraca, ktory dlhu dobu nehral a v hlave si vytvoril nejaky idealny obraz SP zo spomienok, ktore si tam nazbieral. Taka SP nikdy neexistovala, je len v tvojej hlave.

Nesuhlasim s tym, ze vela staznosti na admina sa ma rovnat odstraneniu toho admina. ''Brigading'' je tu velmi popularny, a keby to tu tak fungovalo tak v AT je tak jeden clovek.

A tie zcestne veci o slovniku ani nekomentujem, boli ma az pri srdci, ale s Richom musim suhlasit. Global chat je vizitka serveru, nevhodny slovnik sa proste nehodi. Ano, su iste slova, za ktore by mute nemal byt, ale to je skor drobna nedokonalost ako velky problem.
Urcite nie je na mieste, aby si hraci na serveri nadavali do kojotov a pizz a podobnych veci.. Myslim , ze si sa snazil naznacit, ze urazky by boli nadalej zakazane, ale nadavky ako take nie - to je nerealne odstrehnut, adminom by sa pridalo neuveritelne mnozstvo prace.

Ku gangom, gang system je prehnity od zakladu, no urcite nie kvoli ATomasovi, ale kvoli vam, hracom. Viac krat som sa do neho snazila dostat, ale ako neskuseny zavodnik to bol mega problem. Skoro vsetci tam ste spoteni nahanaci respektu a v kazdom GR isiel kazdy na 110% , aj ked vedeli , ze som uplny novacik v zavodeni. Ano, nemali by naschval prehravat, ale ako sa to ma novacik naucit, ked ho nikto pod seba nezoberie kvoli RS? A tie kecy, ze sa furt jazdi iba Rally a Buffalo neznasam - jazdite aj Air Race , moznost je, len ju nikto nevyuziva. Za stav GS mozu iba clenovia GS.

Koniec koncov, bezvyznamny a skaredo formatovany rant.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17