Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
#Yoistikova černá vizitka (EDIT:13.7)
Yoistik
Skončilo to rychleji než jsem čekal. Nikdy bych si nepomyslel, že zrovna já budu vyhozen z AT. Ale tak všechno jednou něco končí. AT byla jediná věc který mě na SP držela a teď když už není, tak mě tu nic nedrží. Timto chci naznačit že jsem skončil. Nahrál jsem na serveru přes 6400h, což není máloo. Poznal jsem mnoho super lidí a některými jsme měl možnost se vidět i osobně. Chci poděkovat těm, kteří tu při mě stáli a věřili mi. Doufám, že vám to někdy budu moct ještě oplatit.
Hendy
Dosť ma to mrzí, ale nenazývajte to riťolezectvom.. bol si dobrý admin. Sad Veľa šťastia v real živote a snáď ešte niekedy prídeš.Pusa
EM1N3M
Yoistik drž sa kontakty máme dáme stretko určite . Mňa na sp už tiež nemá čo držať kedže o majetok som prišiel a tiež už asi na to kašlem. Cs drž sa bude ťa škoda v AT. WCS
Jertn
Cg v rl, někdy tě urvu na silnici
Disco
Neznám okolnosti tvého vyhození, ale bude to pro AT škoda. Co si pamatuju z našeho společného působení, tak si byl jeden z těch lepších pracantů, hlavně na modovi na fóru.

Díky za označení a díky taky, že jsem tě mohl alespoň trošku poznat ve hře a zabavit se, i když někdy docela přes čáru humor :D.

Hodně štěstí v RL, teď budeš mít kopec času a doufám, že ho pořádně využiješ Cool;)
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Kacka
Je opravdu velká škoda že v AT nejsi, ale my budeme v kontaktu pořád. Díky moc, že jsem tě mohla poznat, taky děkuji za společné TSKA ale někdy ti zavolám ve 3 Ráno takový budíček :D Díky moc, za všechno a opatruj se hlavně v tom reálu! Pusa A děkuji za označení! Kytka pro tebe
Yoistik
Konec dojatý, ale jsme na SP. Tady není nikdy ničemu konec.

Menší aktualizace vizitky
Czech_
Přesouvám mezi administrátory. Vítej opět v teamu Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Radis
Čauko bratu, krásna vizitka si pohodak prajem hodne šťastia na SP a hlavne v reálu a hodne Ooooh z mladú Dáme si jedno nee?

PS: Hľadam hľadám ale na mňa si nejako zabudol WTF
img.tpx.cz/uploads/prdelka.gif
Ooooh Ooooh Ooooh Ooooh
Yoistik
Díky ti Radu za pekný komentár. Vela štěstíčka, zdravíčka a už si najdi nějakou na stalo ty bejku.

Moje hlava děravá, hned jsem to napravil.

//Menší aktualizace vizitky;)
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
13 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18