Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Lolyho (jednoduchá) vizitka
Loly
K Jerrymu stačí asi len "haha". :D

Jeden z najlepších určite nie som práve kvôli tomu že som tak kľudný Hendy, proste je to len hra, netreba to hrotiť. Aj tebe GL
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Conway
Caw Loliver, spoznali sme sa asi v roku 2017-2018 mozno skor ale naviac si to pamatam v PoHu, ked sme boli najlepsi grkari ako vzdy Pivo. Vzdy si bol kludny a rozumny clovek a kvalitny admin hehe. Teraz nam to spolu slape ako hodinky a dost si rozumieme snad nam to este dlho vydrzi. Prajem vela stastia IRL aj na SP :D
i.imgur.com/WHTT459.gif
Loly
Poprosím o deportáciu vizitky medzi hráčske, ďakujem veľmi pekne.

K tebe sa nemusím vyjadrovať ani Konvajko, strasny depil si. Kvalitny admin až do konca haha, cmuk
Pandy
Deportuji mezi hráče Pláču

Děkuji za spolupráci v AT Loly.
RockeR
Loly největší šéf, škoda že si na nás takhle došlápli kamarátko. Vytáhneme to vysoko, zůstaň tvrdej, seš dobrej klučina, máme tě všici rádi <3
destiny-
Skvelej clovek ktoremu asi najviac na SP verim, lebo potom vsetkom co za hovna som spravil, tak stale drzi so mnou tu "bandu" na SP, za co som rad. Nerob si z toho nic, to ze niesti v AT sa ti zivot nezruti :D Len je skoda, ze mi uz nic nevyneses Sad Kappa Si fakt skvelej clovek, takze sa drz a uzivej, cs
Upravil/a destiny- dne 31.10.2020 12:12
Loly
Dik dik borci. Neviem či je potrebne vysvetľovať môj kick, keďže o tom už väčšina asi vie ale taká skrátená verzia možno.

Kacka v skupine, Kacka screennuť, Kacka nahlásiť.

Nikdy som ani nerozmýšľal nad tým, či si vybrať kamarátov alebo AT, erykovci navždy.
Ad4M_
Vybrať si kamaráta pred AT sa nestává často. U mňa si bol vždy šéf, no teraz si to dotiahol najvysšie. Ako sa hovorí, každá sranda niečo stojí, toto nás stálo sosť 😀. Vitaj mezi nami hráčmi.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Simino
Hezká přehledná proste jak má byt jako hráč super hodně štěstí Smile
reinz
Největší šéfis a hlavně upřímnej klučina, kterýmu jako jednomu z mála na SP věřím. Mega si cením toho, že sis vybral mě před právama, ikdyž mě to zároveň i celkem mrzí, protože jsi v AT byl 100x prospěšnější, než nějaká Kačena. Ale jak říkáš - snitches get stitches Pivo Doufám, že na mě kvůli tomu teď nejseš nějak nasranej a něco v brzký době zahrajem..

Hodně štěstí irl a v hledání nějaký baby, přecejen na to máš už nejvyšší čas a myslím si, že s tvým charakterem nebude těžký nějakou najít. Kytka pro tebe
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Loly
Dík borci, cením <3

Určite na teba nie som naštvaný reinz, nikto ma nenútil ťa kryť, nemám byť prečo nahnevaný. Nikdy som adminovanie nebral nejak extra vážne, šiel som tam s tým, že je to len hra a s tým som aj odišiel, ak to niekto hrotí, nech to hrotí ale to proste nie je môj štýl. Inak na nejakej tej holke sa už pracuje no, uvidím čo z toho bude :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 25