Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Jiry.
Panzer
Liberec vole Kappa
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
DangerRMV
č

Dobrý hráč na úrovni všech úrovní možná i úrovní všech úrovní a dalo by se říci, že i král. Vizitku máš vyšperkovanou do posledních detailů a JE vidět i veliké snažení v GRkách tehdejší doby, však víme že jsme všechny válcovali, ale tak...víme VÍME svoje, nebudeme to tady rozmazávat jak Zlín Kometu nebo Chomutov Porubu. Slyšel sem prý nějaký velký JIRY IS BACK!!!!! Tak to budeš asi ty, můžeme říci, že budou i brikule, že ... ale už né takové velké brikulosy jako v 2013/14/15, to si myslím, že petelice maximální tehdá......--.... ještě i Pitříka to chce a bůžky budou

PS. Jinak Raptor, proč mě v tom slohu zmiňuješ? Nevím o co go.
Jiry
Omg žádný brikulos nebudoou B), na to už jsem moc děda
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Pandy
Přesouvám mezi admin vizitky. Boss
rmvecko8
Skvělý hráč a především administrátor. Dalo by se říct, že možná jeden z nejlepších adminů za celou existenci superpařby. Jsem rád, že jsem si mohl zajezdit proti zkušenému grkařovi. Možná se budu opakovat, ale opět jeden z nejlepších blokerů/cépéřkarů, co kdy superpařba zažila. Jen škoda, že jsem nemohl jezdit po tvém boku, protože by jsme byla neporazitelná dvojka (hlavně tvoji zásluhou, já jsem nula). A jak sám řikáš, seš prostě
Citácia
Příjmení: Bůh
!!!
Upravil rmvecko8 dňa 06.04.2020 23:51
Dush3yo
Ahoj Jiry/Patriku!
Jak už jsem ti říkal, tehdy v PG jsem tě moc nemusel, ovšem jsem si uvědomil, že jsem vlastně kvůli tobě změnil svůj přístup z kida na tehdy v rámci možností normálního člověka. (Samozřejmě, že když si svoje zprávy čtu nazpátek, tak mi přijdou nehorázně retardovaný, bylo mi holt 13)
Vizitka jednoduchá, holt jak se říká v jednoduchosti je krása, tak si to využil tím stylem.
No a tak by sis mohl dopsat dům, hotel a podobně na profil. :D
Tak hodně štěstí do AT a málo stížností.
Díky,
Martin
Upravil Dush3yo dňa 07.04.2020 22:02
Kacka
Jiry chtělo by to aktualizovat celou vizitku :D Ale jinak pěkná, něco jsem věděla, něco dozvěděla. Neznáme se nějak dobře, ale od doby co si v mé firmě, se bavíme a hlavně bydlíš v Ústeckém kraji, to máš velké + :D Jsi v pohodě Admin, nikdy bych nečekala, že když jezdíš grka, že budeš jezdit i mise :D Ať se ti daří na SP ale hlavně v reálu! Smile
Jiry
Děkuji vám za komenty lidi, vážím si toho. Smile
+ fakt jen lehčí update
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Pandy
Přesouvám mezi hráče, děkuji za spolupráci v AT Jiry.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17