Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Ohodnoť chod serveta
★★★★★ 8 Hlasov
14%
★★★★ 5 Hlasov
9%
★★★ 13 Hlasov
23%
★★ 18 Hlasov
32%
12 Hlasov
21%
Počet hlasov: 56
 
Diskuzia o "správnom" chode server
destiny-
Welcome


Zdravím, v poslednej dobe si všímam extrémny úbytok hráčov na serveri a preto mi nedalo niečo k tomuto napísať. Neviem, či sa všetci bojíte ozvať, ale tým, že budete ticho, to stále pôjde viac a viac dole vodou ako teraz. Preto sa pohodlne usadte a prečítajte si tento "zaujímavý" príspevok.

Chod servera


Určite každý jeden aktívny hráč, ktorý na sp hraje aktívne, si všimol, že sp ma extrémny pokles hráčov na deň. Napr. v túto chvíľu je na serveru 85 hráčov a to odpočítaj 28 hráčov ktorý sú AFK len aby im nezmizol drahocenný bonus. Nechcem aby ste mi tu začali písať, že to je hrou, a tak podobne, kedže na konkurencii je 3x viac hráčov ako na SP. Tam by nemalo platiť pravidlo, že je to stará hra? ...


Kde je chyba?


Chyba je len v zlom vedení servera, hlúpe update, niekedy moc nedomyslené, ale aby som len nekydal, tak nie všetko je zlé. Niektoré updaty boli dobré, ale v poslednom čase sa na server hrnú len a len samé, no dajme tomu "somariny", ktoré tú serverovú aktivitu ubíja viac a viac. Zdražil si auta na extrémnu čiastku, nehovorím, že som to nechcel sám, ale nepredstavoval som si, že to nastavíte na takú veľkú čiastku. Odrovnali ste obchodovanie s autami, a ostali len kredity. Tie si momentálne tiež odrovnal, takže už ani firmičkári nemajú pomaličky s čím obchodovať. Nemky sa tiež držia, domy po celom SA sú voľné, a teraz sa ide ešte zrušiť strieľanie na G s deaglom. Pomaličky ale isto si ATomas odháňa ľudí zo serveru a už to není to čo bolo. A kedže mi na sp záleží, lebo som tu vyrastal, tak mi to je strašne ľúto, že to ide takto dole vodou. Veď si zoberte reformu, každý ju ospevoval aký dobrý ťah sa ide spraviť a nakoniec sa všetko dokašľalo vysokými cenami u všetkého.

Toto má slúžiť iba vypustenie do sveta čo si o celom chode sp myslím, preto to zakladám aj sem, aby ste vyjadrili svoje pocity z tohto všetkého. Svoj pláč som vypustil, a čakám, že aspoň trošku sa niekomu otvoria oči.


#Destiny

Upravil destiny- dňa 09.12.2020 21:35
checkm8
Tady už nikdo nový hrát nebude. Půlka lidí co hraje teď to hraje jen z nostalgie a kvůli lidem a druhá půlka hraje protože mají slabý komp. To že prachy jsou totálně k p*či je snad jasné každému i kdyby jste měli 4564 miliard tak si za to koupíte leda hovno protože vám nemovitost nikdo neprodá a i kdyby tak k čemu je mi něco, co vydělává peníze které jsou k ničemu. Vilu si taky nekoupíte protože proč by někdo prodával unikátní věc za něco, co nemá hodnotu. Firmy ty ztratily cenu už pár let zpátky a je to stejné jak s nemovitostí, vydělává to peníze, které jsou k ničemu. Kredity ty se usmrtily hned po reformě jelikož každý druhý má premko na rok dopředu díky tokenům + nikdo nemá důvod skipovat questy když tam není radlice. Před reformou byla peněžní motivace aspoň ta VT nebo kredity na skipquest pro radlici ale teď není důvod aby někdo šetřil.

Za mě tedy chybí možnost do čeho narvat peníze ale ne stylem že budu pul roku šetřit na auto a až si ho koupím tak zjistím že teď vlastně nemám co dělat jelikož můj cíl koupit si auto byl splněn. Naschle
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
ATomas
Tady už nikdo nový hrát nebude. Půlka lidí co hraje teď to hraje jen z nostalgie a kvůli lidem a druhá půlka hraje protože mají slabý komp. To že prachy jsou totálně k p*či je snad jasné každému i kdyby jste měli 4564 miliard tak si za to koupíte leda hovno protože vám nemovitost nikdo neprodá a i kdyby tak k čemu je mi něco, co vydělává peníze které jsou k ničemu. Vilu si taky nekoupíte protože proč by někdo prodával unikátní věc za něco, co nemá hodnotu. Firmy ty ztratily cenu už pár let zpátky a je to stejné jak s nemovitostí, vydělává to peníze, které jsou k ničemu. Kredity ty se usmrtily hned po reformě jelikož každý druhý má premko na rok dopředu díky tokenům + nikdo nemá důvod skipovat questy když tam není radlice. Před reformou byla peněžní motivace aspoň ta VT nebo kredity na skipquest pro radlici ale teď není důvod aby někdo šetřil.

Za mě tedy chybí možnost do čeho narvat peníze ale ne stylem že budu pul roku šetřit na auto a až si ho koupím tak zjistím že teď vlastně nemám co dělat jelikož můj cíl koupit si auto byl splněn. Naschle

Akorat ze to je problem, Jakou odmenu ma clovek vymyslet, pak pak s tou odmenou nebyl tvoren takovy bordel (VT, radlice). Dokud ta odmena proste nesere okoli, tak nikdo nema motivaci se za ni hnat mi prijde...

Myslim ze ten boost je dobra nahrada radlice, jen tim boostem nikoho neodpalis pres pulku mapy no...
Upravil ATomas dňa 09.12.2020 16:29
destiny-
Tady už nikdo nový hrát nebude. Půlka lidí co hraje teď to hraje jen z nostalgie a kvůli lidem a druhá půlka hraje protože mají slabý komp. To že prachy jsou totálně k p*či je snad jasné každému i kdyby jste měli 4564 miliard tak si za to koupíte leda hovno protože vám nemovitost nikdo neprodá a i kdyby tak k čemu je mi něco, co vydělává peníze které jsou k ničemu. Vilu si taky nekoupíte protože proč by někdo prodával unikátní věc za něco, co nemá hodnotu. Firmy ty ztratily cenu už pár let zpátky a je to stejné jak s nemovitostí, vydělává to peníze, které jsou k ničemu. Kredity ty se usmrtily hned po reformě jelikož každý druhý má premko na rok dopředu díky tokenům + nikdo nemá důvod skipovat questy když tam není radlice. Před reformou byla peněžní motivace aspoň ta VT nebo kredity na skipquest pro radlici ale teď není důvod aby někdo šetřil.

Za mě tedy chybí možnost do čeho narvat peníze ale ne stylem že budu pul roku šetřit na auto a až si ho koupím tak zjistím že teď vlastně nemám co dělat jelikož můj cíl koupit si auto byl splněn. Naschle

Akorat ze to je problem, Jakou odmenu ma clovek vymyslet, pak pak s tou odmenou nebyl tvoren takovy bordel (VT, radlice). Dokud ta odmena proste nesere okoli, tak nikdo nema motivaci se za ni hnat mi prijde...

Myslim ze ten boost je dobra nahrada radlice, jen tim boostem nikoho neodpalis pres pulku mapy no...


To ale že nevieš vymyslieť odmenu za questy neznamená, že musíš proste "kaziť" server novými novinkami. Tvoju prácu si fakt cením, neber tento topic ako hate na teba, ale niekedy je dobré 3x premyslieť čo treba zaviesť a čo hodiť do koša.
checkm8
Omezit nemovitosti a domy na jednu na hráče + pravidlo s nahráním hodin jinak máš smůlu a propadne ti to. Bohužel každý bude p*čovat jako vždycky ale není normální aby jeden člověk vlastnil 20 domů a nebo domy vlastnil někdo kdo má inkaso na 3 roky. P*čovina aby my co hrajeme se měli koukat na domy od lidí, co se na server napojí jen aby doplnili inkaso a šli zas na čtvrt roku do prdele. Proč by někdo kdo už SP odepsal tam měl vlastnit něco, na co se třepou další lidi, kteří hrají právě proto aby si to mohli koupit ale tím stylem že si koupí jeden dům / nemovitost a mají z toho radost a ne že nakoupí 30 baráků v jedné vesnici a bude tvrdit že kvůli 30 barákům ho sp baví.

// Zrušení VT si vybrečelo pár lidí co neumí sundat blbej hunter se 100 hp a radlice vadila jen firmičkářům co jim bylo líto vyhodit pár kreditů na misivw
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
ATomas
Tady už nikdo nový hrát nebude. Půlka lidí co hraje teď to hraje jen z nostalgie a kvůli lidem a druhá půlka hraje protože mají slabý komp. To že prachy jsou totálně k p*či je snad jasné každému i kdyby jste měli 4564 miliard tak si za to koupíte leda hovno protože vám nemovitost nikdo neprodá a i kdyby tak k čemu je mi něco, co vydělává peníze které jsou k ničemu. Vilu si taky nekoupíte protože proč by někdo prodával unikátní věc za něco, co nemá hodnotu. Firmy ty ztratily cenu už pár let zpátky a je to stejné jak s nemovitostí, vydělává to peníze, které jsou k ničemu. Kredity ty se usmrtily hned po reformě jelikož každý druhý má premko na rok dopředu díky tokenům + nikdo nemá důvod skipovat questy když tam není radlice. Před reformou byla peněžní motivace aspoň ta VT nebo kredity na skipquest pro radlici ale teď není důvod aby někdo šetřil.

Za mě tedy chybí možnost do čeho narvat peníze ale ne stylem že budu pul roku šetřit na auto a až si ho koupím tak zjistím že teď vlastně nemám co dělat jelikož můj cíl koupit si auto byl splněn. Naschle

Akorat ze to je problem, Jakou odmenu ma clovek vymyslet, pak pak s tou odmenou nebyl tvoren takovy bordel (VT, radlice). Dokud ta odmena proste nesere okoli, tak nikdo nema motivaci se za ni hnat mi prijde...

Myslim ze ten boost je dobra nahrada radlice, jen tim boostem nikoho neodpalis pres pulku mapy no...


To ale že nevieš vymyslieť odmenu za questy neznamená, že musíš proste "kaziť" server novými novinkami. Tvoju prácu si fakt cením, neber tento topic ako hate na teba, ale niekedy je dobré 3x premyslieť čo treba zaviesť a čo hodiť do koša.

Neberu to jako hate, vzdy si vyslechnu nazory. Jako radlice a hunteri stval ii me. A ktere novinky to podle tebe zkazili ?
RockeR
Upřímně mě taky už SP ničím neláká ani nebaví (krom GS, který mě aktuálně tak nějak drží na serveru). Příjde mi, že všechny věci jsou dělány tak, aby to sypalo Tomáškovi do kapsy. Na všechno existuje různý druh prémia, který stojí nekřesťanské peníze, a že by se dalo s kredity obchodovat mezi hráči, to se taky aktuálně zrušilo.

Jsem zastánce názoru, že hráč by měl za např. odehraný čas, levely nebo nějaké jiné věci, do kterých ten člověk obětuje svůj čas, obětuje ten čas ATomasovi, dostat nějaké odměny, vylepšení, aby si tu hru mohl pak užívat plnohodnotně. Možnost koupit si nemovitost za nahraný čas, firmu, gang. Ale místo toho si nejdřív musíte zaplatit prémium, aby jste tu hru vůbec mohli pořádně hrát, což mě příjde jako totální nesmysl. Z tohoto pohledu to vypadá, že u ATomase jsou peníze na prvním místě a hráči, kteří mu ty peníze dobrovolně dávají až na druhém a to mi příjde opravu nefér a nechutné.

Jsem rád, že mi ATomas takhle nahrál.

Akorat ze to je problem, Jakou odmenu ma clovek vymyslet, pak pak s tou odmenou nebyl tvoren takovy bordel (VT, radlice). Dokud ta odmena proste nesere okoli, tak nikdo nema motivaci se za ni hnat mi prijde...

Myslim ze ten boost je dobra nahrada radlice, jen tim boostem nikoho neodpalis pres pulku mapy no...


Co takhle odměnit dlouhodobé hráče, aby mohli mít například nekonečné nitro ? 50% vesty ? Základní prémium by se dalo různě rozložit(neříkám, že celé) a tím odměnit hráče za to, že ti ty peníze a čas do doby než dosáhnou nějakého cíle obětovali. Mě je upřímně úplně u prdele nějaká skvrna za autem nebo rakety na boku.

Jak shut psal, většina tu hraje z nostalgie a na účtech mají přes 1000hodin, ale ty je vidíš jenom jako další číslo. Měl by si je vidět jako další příležitost, nabídnout jim něco, že tady hrají a třeba by se těch lidí vrátilo více, pozvali další kámoše, řekli jim že to je super, že majitel se stará o své hráče. Všichni ty hráči tady tomu věnovali spousty času, někteří i spoustu peněz, své úsilí zlepšit server, navrhnout nějakou dobrou věc, pořádali akce, prostě chtěli, aby to tu za ten ztrávený čas stálo. Nesnažím se na tebe házet špínu a stín, že si špatný nebo tak, ale z pozice právě toho hráče mě to hrozně mrzí. Nejspíš to bude taky zaviněno tím, že na serveru nejsi, nevíš jak to tady chodí, máš ten vztah k SP jiný než my jakožto majitel.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Gameluner
Ono SP má i potenciál přilákat nové hráče, kteří ten "starý systém" ani vůbec nezažili, problém je nicméně v reklamě. Viz novinka o posledním updatu. Pro oko naprosto nečitelná, sám jsem se prostě nedonutil přečíst ji, i když update mohl být skvělý... Nicméně opravdu oceňuji posílání newstelleru. Ke zbytku nemám co napsat.
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Jertn
Mě už sp neláká vůbec ničím, nebaví mě GS, závody, mise a vlastně absolutně nic. Proto tam chodim jen provokovat, to je poslední co mě tu drží.

Přijde mi, že všechny ty updaty jsou prostě jen na chvilku a hned to každýho omrzí. Vem si třeba ostrovy, dělal jsi se s tim tolik hodin a lidi tam jezdili 2 týdny. Místo toho se mohl vymyslet nějaký lepší update. Chce to prostě něco, co udrží i nás, co tu hrajem několik let. Ty updaty co se přidávají jsou prostě spíš pro nováčky. Ale bohužel ani nemam žádnej nápad, jak to vymyslet.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
ATomas
"Na všechno existuje nějaký druh premia". To je právě to že si nemusíš koupit vše, jako kdyby existoval jen jeden druh, ale koupíš jen to co reálně využiješ. V konečném důsledku premium klasik na měsíc stojí 100kč. Z smsky ma SP 50kč. Provoz serveru je v tisících.

Sám hraju na více nicích bez premia. Premium dost často odemyka jen věci, které je třeba regulovat. Jako třeba počet vlatněných aut, protože má samp limit vozidel. Ochranka a domy jsou za kredity, aby se omezilo a hlavne stižilo vlastnictvi vice nemek a domu jednim hracem.

Jako když si budes nemky kupovat z nahrane hodiny, kdo pak bude travit cas budovanim firmy a kolektivu, do ktereho lidi chodi hlavne aby si vydelali $ a mohli si pak koupit veci ?
TimG
Najväčší problém, ako už bolo povedané sú nemovitosti a investovanie herných $. Bežní hráči sa k slušným nemovitostiam nedostanú, pretože majiteľ to nemá dôvod predávať a tak je to už dlho a nerobí sa s tým nič. Majiteľ nemovitosti niečo odohra a ide preč, lebo si už nemá čo kúpiť a bežný hráč ide preč tak isto, lebo si nekúpi nič. Toto sa malo vyriešiť spolu s reformou a priniesť nejaký funkčný systém ohľadom nemovitosti a investovania. Miesto toho sa zmazali auta, je*li sa tam šialené ceny. Neviem, či to malo znamenať, že "Dáme nezmyselné čiastky za autá, nič nové neprinesieme a počkáme 4 roky do ďalšej reformy.". Keď už sa mazali auta, mali sa resetovať aj nemovitosti ako navrhoval Krowky. Takto kto mal pred reformou majetok je vysmiatý a kto nemal ma holú pi*u. Reforma, ktorá priniesla viac škody ako úžitku. Mávačka
RockeR

Jako když si budes nemky kupovat z nahrane hodiny, kdo pak bude travit cas budovanim firmy a kolektivu, do ktereho lidi chodi hlavne aby si vydelali $ a mohli si pak koupit veci ?


Ty porad bereš peníze na SP jako hlavní záminku toho že tady ty "starý" lidi hrajou ? Určitě jsem se vrátil na SP, abych vydělal miliony a byl prostě dobrej gangster. Vrátil jsem se na superpařbu, kvůli kolektivu a těm hráčům, a teď se budu zas opakovat, které TY vidíš jenom jako další číslo. Uvědom si, že za tím PC sedí reální lidi a né boti co ti budou 24/7 jezdit mise aby si vydělali na premium nebo infernus za 120 mega. Vůbec tě nezajímal názor ohledně té komunity, aspoň je vidět na čem tady jsme (y) Smile

E:// Jak tak koukám, tak hráči to vidí dost podobně, takže na tom něco asi bude. Bohužel pro tebe ten vlak už je rozjetý a opravdu jsem zvědavý jak do něj nastoupíš Smile
Upravil RockeR dňa 09.12.2020 17:46
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Loly
Celý mód je o tom, že robíš stále niečo dookola a zameriavaš sa na jednu misiu niekoľko desiatok možno až stovák hodín. Vždy mi tu chýbalo niečo čo by šlo mimo firmy a dalo by sa tým zarobiť. Jasné, máme akcie ale tie sú pár krát za deň ak nie je raceliga. Pridal sa gang business a prilákalo to nie úplne málo hráčov do gangov a myslím si, že to hlavne kvôli tomu, že je to vec, ktorá zarába a môžu ju robiť popri tom ako robia nejaký job. Presne také niečo mi na serveri chýba. Väčšinou som zástancom kvality nad kvantitou ale tu by som sa možno aj hádal. Ak by bolo na serveri xy rôznych a originálnych vecí, ktoré sa dajú robiť a zarábajú, tak by to bola oveľa väčšia sranda. Tie misie na ostrovoch ma napríklad celkom dosť bavili a možno by sa takéto niečo dalo spraviť aj na normálnej mapy až na to, že by to nemusel byť príbeh. Rozmiestniť NPC, pre ktoré máš spraviť nejakú random prácu a oni ti za ňu zaplatia, prácu budeš môcť spraviť len vtedy a vtedy, raz za nejaký čas. Niektorých NPC sprístupniť od vyšších levelov a podobne. Hádžem tu úplne random nápady, ktoré ma napadli počas toho ako som to tu písal ale myslím si, že to nie je úplne zlý nápad ak by bola práca odmenená aj dobrými peniazmi.

V podstate mi ide len o to, aby sa dalo niečo robiť mimo firiem, niečo čo nebude stále to isté dookola, keďže v poslednej dobe buď jazdím gang závody, gangujem s drakmi alebo proste afkujem.
Disco
Já sám jsem si zkusil několikrát vrátit k hraní, ale nevydržím tam, protože k tomu co se tam děje mám nějaký způsobem odpor.

Co tam reálně mám dělat? Jezdit mise jak trotl furt dokola, hnát se za penězi, když jsem vše už nějakým způsobem měl, a navíc všechno ve výsledku generuje jen peníze zpět.

Není tam moc co právě přidat pro ty staré hráče. Snad jen vidím potenciál v těch akce odměnách, kdyby měly nějaké odměny ve stylu questů, ovšem s omezenou dobou. Avšak věřím, že teď zase něco vymyslet by bylo taky dost obtížné, protože sebrat něco z questů, tak to zabije smysl questů zase.

Čímž se ale dostávám k tomu co dát těm hráčům. Je to dost zapeklitá otázka. Ale třeba tím, že by to bylo omezené, proč těm pár jedincům nedat tu radlici třeba na 14 dnů, nebo VT. Podstatně hodně by to regulovalo právě to množství těch akce bodů potřebných pro aktivaci a zároveň by to tomu hráči i došlo a neměl by to napořád.

Co bych ale třeba rozhodně hnedka vrátil zpět je aktuální systém propadávání nemovitostí, kdy ti hráči už se bojí vzít zbraň do ruk. Ačkoliv přesně vím, proč se Admin dražby zavedly, zabilo se tam nějaké spojení komunity, nějaká rivalita, dobrý pocit, že jsem získal tu nemku. Bohužel ale na druhou stranu, zase to odsere ekonomika.

K tomu teda rozhodně podpora zaměstnání, které nejsou o misích. Právě teď máte možnost ovládat celou komunitu jak se Vám zachce, dostat je do věcí, do kterých by před reformou nešli a to za pomoci výdělku. Posílil bych odměny vojáků, teraků při bojích (ne atentátech a zajišťování), ruské mafie a Yakuzy při obraně nemovitosti. Ať se naučí střílet, branit se a nechodí si schovávat prdel pod /report ID. Možná že i tohle by dokázalo nahnat lidí do GS na uzemka třeba.

Tyhle věci o penězích pravděpodobně neudrží starší komunitu, ale přestane z lidí dělat právě otroky Simulátoru misí.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

ypres
tak disko to vystihol presne,toto som prave pisal skoro vsetko :D ale ma predbehol

este by som doplnil.

dlhodobi hraci sa citia reformou poskodeni.
napriklad
-skipovanie questov ktore sme dostali po reforme uz nefunguje,ja,ale aj ini ludia si to setrili ,ked budu mat na to naladu a ta moznost je bez varovania fuc.a nemienim to zas robit odznovu a platit za to kreda este.len za posledny tyzden som videl troch ludi co sa to dozvedeli len teraz
-zbrane ako RPG/c4 50k kus,je to jedina zbran ktorou sa nemehla jak ja mozu branit sawnerom.
-ceny aut su fakt prestrelene,a to som bol aj ja zato aby sa zdrazilo,ale nie taky nepomer k vydelkom,hlavne ked ma nebavia mise.mohlo ostat dake VIP auto,ale nie vsetky lepsie auta za desiatky mega.

tato novinka s kreditmy a fixnou cenou.
-ja som tu rozdal (skutocne rozdal) statisice kreditov ako odmeny na hociake sutaze.dokonca AT a OA som dal cez Hlavneho na prerozdelenie asi 50k kreditov ako motivaciu na robenie akcii(pre tych co by si mysleli,ze ma zato nechavaju vyhrat,bolo to anonymne-"ako podakovanie od hracov",vedel o tom len Skylake,presne preto aby neboli reci).teraz ani neviem ako by som niekomu mohol len tak dat kredity,kedze ich musim dat do tej kreditnej banky,alebo cez drazbu a tam riskovat ze to niekto prehodi.
a to nevravim.ze to pochova obchodovanie.
Mitarn
Ahoj
Můj osobní názor je takový, že bych první upravil bonus a to že za nahranou hodinu bych dal+ 20-30% do 100%, nepřičítalo by se v AFK ale zároveň ani nezmizlo. Q druhá věc je ubrat +-75% z ceny aut (u každého invidualně) Inf by stal třeba 30-40mg, přece jen koho má bavit jezdit několik hodin mise nebo nějak jinak vydělávat no prostě jak už zmínili nademnou.
NIGHTMARE
Zdravíčko Santa
Na sp hrávam od 2012 a vždy to bola pre mňa veľká srdcovka. Nič tam poriadne nebolo, jeden druh prémia, joby ktoré neboli domyslene a niektoré boli nehrateľné, gang systém ktorý bol jednoduchý a perfektný. Nemyslím si že ATomas tú sp kazí, áno uznávam že strašne veľa krát ma nasrali nejaké updaty ale bohužiaľ ten server nedostáva žiadnu inováciu. Treba sa vyjadriť k Admin Teamu, ten už ma tie najlepšie časy tiež odzvonené, keď boli v AT hráči ako Elda, Mordis, Johnny, Panther, Wery, Nosfe tak to bolo fakt super, bolo z nich cítiť nejakú autoritu a mali slovo. Pokúsim sa nejakým spôsobom vyjadriť slušne k aktuálnemu AT, jedna prašivá skorumpovaná banda ktorá je nepríjemná už len keď dáš normálny dotaz, fakt posledný normálny admin je Salazar. Salazara som fakt nemal rád ale ukázal sa ako jeden z posledných pohodových administrátorov na servery. Skúste si všimnúť AT s akou nechutnou aroganciou na všetko odpovedajú. Česť výnimkám ako je Krowky ktorý to berie všetko s humorom a nadhľadom. Ďalšia vec sú nováčikovia, keby prídem na server ako nováčik a hneď ma začne šikanovať nejaký sultán tupcov a admin team neni s tým ochotný nič robiť tak sa na to s prepáčením vyseriem a idem na konkurenciu kde dáva všetko zmysel a sú tam určené zdravé hranice. Ďalšia vec je čo pôjde robiť nováčik na SP ? Pôjde nejaký trápny 4 ročný race ktorý ma 10 ľudí natrénovaný a prebiehajú sa tam s cleo nitrom ? Pôjde robiť job ? Aký ma isť robiť keď ja 80% jobov neaktívnych, skúste si spomenúť kedy ste videli naposledy zdravotníka jazdiť misie prípadne konvoj, dovolím si povedať že zdravotník bol vždy taký job pre začiatočníkov, neaktívny jobov je fakt veľa. Prakticky keby si predstavím seba ako neviem sawny, neviem šoferovať poriadne, nedokážem sa nejak brániť tak by som nemal absolútne do čoho píchnuť lebo sa nájde kľudne nejaký tupec ktorý ma bude resskilovať pol hodinu (legálne že si odbehne 50m od spawnu) a ešte bude do chatu písať ez. Táto veľmi malá časť hráčov čo su teraz aktívni a hrávajú tu fakt hrajú už len kvôli tomu že tu zažili pekné časy alebo tu hraju s kamarátmi. Ja som sa vrátil zas po pol roku, hrám tu týždeň lebo ma kamaráti ukecali a už mam zas chuť skončiť. Osobne si myslím že dobré časy už sp nezažije pretože je tu extrémne nepríjemná a toxická komunita, česť výnimkám. Skorumpovaný admin team ktorého členovia sa správajú jak totálni hulváti a nikto to nerieši. Ďalšia vec sú nemovitosti ktoré je nereálne získať pretože su rozkúskované medzí pár komunit ľudí, ja viem že keby dáš reformu na nemovistosti tak by si prišiel o dosť veľký príjem ktorý ti vlastníci posielajú ale vyber si či ti umré server alebo ti bude chodiť par desiatok eur za nemovistosti. ATomas tebe by som odporučil si spraviť nejaký multi acc a sledovať čo sa deje na tej super parbe, sledovať prácu adminov, aktivitu zamestnaní a mať všeobecný prehľad pretože neviem si predstaviť ako dokážeš schváliť nejaký návrh keď absolútne nevieš čo sa na servery deje, potom sa ti bude diať že tu bude stále menej a menej hráčov. Mávačka
príklad toxicity
img.tpx.cz/uploads/domesarogant1.png

jedna z vecí ktorú som našiel, viac asi nebudem mať. Zbytočne nepríjemná a arogantná odpoveď.
Upravil NIGHTMARE dňa 09.12.2020 17:59
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Pandy
Já jsem v AT bohužel ještě Pláču
NIGHTMARE
Já jsem v AT bohužel ještě Pláču

áno viem ale sama vieš ako hrávaš, to sa už nedá ani brať že si v AT :D Kytka pro tebe
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Pandy
Já jsem v AT bohužel ještě Pláču

áno viem ale sama vieš ako hrávaš, to sa už nedá ani brať že si v AT :D Kytka pro tebe


Já teď byla dost aktivní všude, bohužel mám teď v reálu starosti, které vyřešit musím a není čas hrát.
Po novém roce to už bude lepší Smutek

Teda snad.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11