Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
vizitka b7d]Bianca
Ember
img.tpx.cz/uploads/serverinfoo.gif


Váš nick na serveru: Ember, b7d]Bianca
Odehrané hodiny na serveru: 2000+-
Váš bankovní obnos: 21mg
Nasbíráno marihuany: Nezbieram
Vlastním dům číslo: Momentálne žiadny
Momentálně jsem šéfem/členem gangu:!ncorporated Futhers
Můj oblíbený administrátor: Fifa, Skylake, Mine, Wery, Megabite
Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /e, /kill, /port
Můj nejoblíbenější event serveru: Rally, dm Airport
Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Skyrace Can you do it 2
Mé oblíbené vozidlo: Cheetah
Má oblíbená práce na serveru: Policajt, Kamioňák, Terorista
Ohodnoťte známkou práci administračního týmu: 1-

img.tpx.cz/uploads/webember.gif


Váš nick na webu: Ember
Vloženo komentářů: 1
Vloženo příspěvků ve fóru: 24
Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry:
screen
img.tpx.cz/uploads/nejlepsiscreenzehry.png

Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas:
klik



img.tpx.cz/uploads/aboutmeembr.gif


Jméno: Bianka
Datum narození: 24.9
Kontakty: dc: ember#8061
Kraj: Košický
Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Pravých málo
Zaměstnání Študent
Jazyky: Slovenčina, Čeština, Ruština, Angličtina
Děti: Chcem mať
Kde bydlím: V dome
S kým bydlím: S rodičmi a sestrou
Sexuální orientace: Heterosexuál

img.tpx.cz/uploads/mojapovahaembrr.gif


Typologie osobnosti: Melancholik
Pohled na svět: Realista
Otevřenost: Introvert
Moje povaha: bezstarostná, kľudná, neústupná, presvedčivá, (ževraj tvrdohlavá)

img.tpx.cz/uploads/mojapostavaembrr.gif


Výška: 173cm +-
Hmotnost: 47kg
Postava: Chudá
Barva očí: Hnedá
Barva vlasů: Hnedá
Brýle: Mám do diaľky
Na těle mám: Kožu
Fotografie:
fotka
FU


img.tpx.cz/uploads/zavislostiembr.gif
Kouření: Ne
Alkohol: Nenene
Závislosti Mobil,CS:GO

img.tpx.cz/uploads/stylembrrr.gif


Moje motto: Never back down
Moje webová stránka: Nemám
Co nesnáším: Falošných ľudí
Co miluji: Opice
Oblíbená kniha: To čo je :D
Oblíbené oblečení: Kraťasy,mikina
Oblíbená barva: Čierna, biela, fialová, modrá, červená

img.tpx.cz/uploads/friendsemberr.gif
mats.
Fifa
Skylake
Mine
South.
2PAC
LEGEND.DESTINY
[I]ri$h_
Kubon
fanatik.
Simo
noex
void
pomp
checkm8
Czech
Chmeldix

nadpisy by checkm8

Upravil/a Ember dne 05.04.2021 10:58
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
Czech_
Nejlepší hráčka a má životní láska.
Vizitečka pěkná, ale modrá barvička mi k tobě nesedí šmoulinka. Prej že alkohol ne, ale od mámy sklenky upíjíš. V dome s uřvanou sestrou, to je výhra.

A proč nejsem ve friendech kua. Nasraný

S panem bohom, Richom i hrobom. Dloubu se v nose
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
RockeR
"Co miluji: Opice"
Ahááá, já pořád že proč se bavíš s destinym
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Ember
Nejlepší hráčka a má životní láska.
Vizitečka pěkná, ale modrá barvička mi k tobě nesedí šmoulinka. Prej že alkohol ne, ale od mámy sklenky upíjíš. V dome s uřvanou sestrou, to je výhra.

A proč nejsem ve friendech kua. Nasraný

S panem bohom, Richom i hrobom. Dloubu se v nose


Díky, čo zas kecáš ako. Niekedy si musíme zopakovať to ts do 2 rána ale tento krát, bez toho aby si zaspal! Vo friend liste samozrejme chyba opravená 🙈



"Co miluji: Opice"
Ahááá, já pořád že proč se bavíš s destinym


Záhada rozlúštená :D
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
South
Čau Bianca, vizitka pekná, ďakujem za označenie, btw prečo nemáš vo friend liste Sabku?
-> Since 2019 <-


superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=32569
Simo
Ci pana toto žieňa má vizitošku :D

Až teraz keď som čítal tú vizitku som zistil , že mám narodeniny skôr o 3 dni ako ty :D v Septembri sa rodia hviezdy to si pamätaj....

Hmm ešte , že sa vieš tak dobre opísať ty neustupno tvrdohlavé stvorenie :D ale aj tak ťa máme všetci radi aj keď si myslíš svoje , niekedy to je s tebou ťažko... ale to ty sama dobre vieš :D
Ale ber to pozitívne , s človekom s ktorým sa dá ľahko manipulovať to nie je dobre.

Hmm máš rada opice , tak to vitaj v mojom klube ja som milovník opíc už 5 rokov :D

Ďakujem veľmi pekne za označenie v priateľoch aj keď neviem ako som sa tam dostal a čo tam robím :D však ja som typ človeka ktorého nemá nikto rád :D

Prajem ti veľa šťastia v reálnom živote a veľa zábavy v tom hernom.
S pozdravom
Agresívny Veveričiak Šimo Hi
destiny-
No tak ahoj ty dračica, v prvom rade ti chcem poďakovať za to označenie vo friend liste, i keď môj úžasný nick to trošku rozťahuje, ale dúfam že ti to nevadí :D

K vizitke, taká tá klasická vizitka podľa šablónky, neurazí, ale dozvieš sa všetko potrebne čo chceš vedieť, i farbička tam pasuje, takže v tope Happy Dance

K tebe, asi len toľko, že si strašne veľká výmyselníčka, ty vieš o čom hovorím :D Poznáme sa len krátku dobu, dal som ti šancu sa aj rozvíjať tak dúfam, že nesklameš a neujdeš niekde inde. Zbytočne tu rozpisovať niečo viac, veď vieš čo si o tebe myslím ;D

Sayonara
Ember
Čau Bianca, vizitka pekná, ďakujem za označenie, btw prečo nemáš vo friend liste Sabku?


Ahoooj Totoker, ďakujem za koment, Sabka tam není lebo tam nemá čo robiť.

Ci pana toto žieňa má vizitošku :D

Až teraz keď som čítal tú vizitku som zistil , že mám narodeniny skôr o 3 dni ako ty :D v Septembri sa rodia hviezdy to si pamätaj....

Hmm ešte , že sa vieš tak dobre opísať ty neustupno tvrdohlavé stvorenie :D ale aj tak ťa máme všetci radi aj keď si myslíš svoje , niekedy to je s tebou ťažko... ale to ty sama dobre vieš :D
Ale ber to pozitívne , s človekom s ktorým sa dá ľahko manipulovať to nie je dobre.

Hmm máš rada opice , tak to vitaj v mojom klube ja som milovník opíc už 5 rokov :D

Ďakujem veľmi pekne za označenie v priateľoch aj keď neviem ako som sa tam dostal a čo tam robím :D však ja som typ človeka ktorého nemá nikto rád :D

Prajem ti veľa šťastia v reálnom živote a veľa zábavy v tom hernom.
S pozdravom
Agresívny Veveričiak Šimo Hi


No veverička, v prvom rade Ti ďakujem za koment. Ja viem, že to je so mnou ťažké ale na to si už musíš zvyknúť, do toho friend listu patríš, si v pohode chalan len ti občas trošku prepína, ty vieš o čom hovorím. Tak isto Ti prajem tiež veľa šťastia v reálnom živote a aby si už nebol agent 007 v csku.:D

No tak ahoj ty dračica, v prvom rade ti chcem poďakovať za to označenie vo friend liste, i keď môj úžasný nick to trošku rozťahuje, ale dúfam že ti to nevadí :D

K vizitke, taká tá klasická vizitka podľa šablónky, neurazí, ale dozvieš sa všetko potrebne čo chceš vedieť, i farbička tam pasuje, takže v tope Happy Dance

K tebe, asi len toľko, že si strašne veľká výmyselníčka, ty vieš o čom hovorím :D Poznáme sa len krátku dobu, dal som ti šancu sa aj rozvíjať tak dúfam, že nesklameš a neujdeš niekde inde. Zbytočne tu rozpisovať niečo viac, veď vieš čo si o tebe myslím ;D

Sayonara


Szia destiny, tie nicky dlhšie už ani byť nemôžu nie ? :D

V prvom rade sa ti chcem poďakovať za tú šancu,dúfam, že to v tom klane vydržím.

Je pravda, že sa nepoznáme dlho, ale za tú krátku dobu si ma nasral už viac krát ako niekto za 5 rokov, dobre vieš čo tým myslím. S tým provokovaním by si si mohol dať aspoň na deň pauzu.
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
Jiry
Hezoučká vizitka moc se mi líbí :-)). Krásné nadpisy a hezké barvičky. Mrzí mě, že nejsem ve friend zounu Sad
Ember
Hezoučká vizitka moc se mi líbí :-)). Krásné nadpisy a hezké barvičky. Mrzí mě, že nejsem ve friend zounu Sad


No ty bláho: :---D Díky za koment Jiry, ten friend zoun je krutý no.
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
checkm8
Hezká vizitka, hezká holka, ať se daří všude možně yoursmiles.org/msmile/love/m0840.gif

...Roker vrah Nemůžu
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Koldy
Mocinky moc hezka vizitka Bianka...O tebe jsem se tak trochu zacal zajimat, kdyz jsem videl tiktoky, skoda ze ja jsem te nezaujal...I to se bohuzel stava...Moc ti preju stesticko do budoucna a davej pozor na segru, at ji divocak Domes moc nezlobi *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*
sachmats
Čau čau čauuuuuuuuuu. vizitka fajnova mega nadpisy chvalim šuta. Jednoduchá je tam všetko čo ma, ale nedozvedel som sa nič nové. Dik za označenie vo friendliste, si pohode dievca. A nato že si zavisla na csku tak ti to moc nejde mobil ti ide lepšie. Pozdrav Sabku diky.
Ember
Hezká vizitka, hezká holka, ať se daří všude možně yoursmiles.org/msmile/love/m0840.gif

...Roker vrah Nemůžu


Ďakujem za komentár, nech sa Ti tiež darí. Kytka pro tebe


Mocinky moc hezka vizitka Bianka...O tebe jsem se tak trochu zacal zajimat, kdyz jsem videl tiktoky, skoda ze ja jsem te nezaujal...I to se bohuzel stava...Moc ti preju stesticko do budoucna a davej pozor na segru, at ji divocak Domes moc nezlobi *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*



No Koldy, díky za koment, neboj sa na sestru dám pozor. ;)

Čau čau čauuuuuuuuuu. vizitka fajnova mega nadpisy chvalim šuta. Jednoduchá je tam všetko čo ma, ale nedozvedel som sa nič nové. Dik za označenie vo friendliste, si pohode dievca. A nato že si zavisla na csku tak ti to moc nejde mobil ti ide lepšie. Pozdrav Sabku diky.


Ahoooj Matúš, ďakujem za koment. To csko musíme niekedy zahrať keď už máš ten prime, o mojom skille pomlčíme. :D
img.tpx.cz/uploads/prosimlast.png
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17