Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Zaměstnání - obecně
Pink
Zdravím,

s kolegy hlavními (Fifa a Skylake) jsme se shodli, že by nebylo od věci se Vás hráčů zeptat na názor ohledně všech zaměstnání na serveru. Zajímalo by nás, proč zrovna třeba neděláte tamto, ale tamto zaměstnání. Co je na jakém zaměstnání dle vás špatně, a proto to zaměstnání třeba skoro nikdo nedělá a co je zase třeba dobře a klidně by se to mohlo udělat i v jiném zaměstnání atp. Můžete zde i klidně hned navrhnout něco a nebo popřípadě rovnou to dát do návrhů na vylepšení serveru.

Děkuji Všem za jakoukoliv zpětnou vazbu

Za Admin Tým - Skylake, Fifa a Pink
ItzTom
Já bych rozhodně přidal mezi vojákama a terákama deagle na G a u teráků zpátky čím vyšší wl tím vyšší odměny, ať je na serveru víc lidí s vyšším wl a ne jen pár lidí s wl, u čeho to nemá ani cenu jít lovit
MezerniCZEk
To vaše omezování výdělků je celé špatně
U rybářů se řešilo to že když denně vydělají rybáři celkově víc jak 3,5mega na hlavu tak se sníží výdělky. To je podle mého blbost.
img.tpx.cz/uploads/loonayves11634551228.gif

MafošMezerniCZEk (스페이스 바)
destiny-
Neviem no, mne príde všetko rovnaké. Po čase ťa to omrzí a keď ta nebaví niečo iné ako mňa napr gang systém, tak tam nemáš potom čo robiť. Podľa môjho názoru by to chcelo viac interakcií medzi zamestnaniami, interakcie s npčkama a niečo na tento štýl.
Czech_
Neviem no, mne príde všetko rovnaké. Po čase ťa to omrzí a keď ta nebaví niečo iné ako mňa napr gang systém, tak tam nemáš potom čo robiť. Podľa môjho názoru by to chcelo viac interakcií medzi zamestnaniami, interakcie s npčkama a niečo na tento štýl.


😄 Akorát je problém v tom, že nikdo mise s Npc jezdit nechce, všichni jen convoje, takže proč se s něčím takovým máme dělat, když to není k ničemu. Jakoby problém udělat to není...

No nějaké spojení jobů tam jsou jako např nehody :D a ty také nikdo nejezdí, takže nevím no co víc chcete. Vše tam je co zmiňuješ, ale nic není využíváno, tak proč to dále rozšiřovat, když to má nulový efekt.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
checkm8
Nepomůže nic
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Nxs
Já bych rozhodně přidal mezi vojákama a terákama deagle na G a u teráků zpátky čím vyšší wl tím vyšší odměny, ať je na serveru víc lidí s vyšším wl a ne jen pár lidí s wl, u čeho to nemá ani cenu jít lovit


To s tím deaglem myslíš vážně? Je to OP bug, který ve hře určitě nemá co dělat. Nevidím důvod zákaz c-bugu zrušit a něco takového na server vracet.

//Samozřejmě myslím Deagle na G-čku, s tím c-bugem jsem se přepsal. :D
Upravil Nxs dňa 06.06.2021 12:26
i.imgur.com/WHTT459.gif
TomBanko
Já bych rozhodně přidal mezi vojákama a terákama deagle na G a u teráků zpátky čím vyšší wl tím vyšší odměny, ať je na serveru víc lidí s vyšším wl a ne jen pár lidí s wl, u čeho to nemá ani cenu jít lovit


To s tím deaglem myslíš vážně? Je to OP bug, který ve hře určitě nemá co dělat. Nevidím důvod zákaz c-bugu zrušit a něco takového na server vracet.


C-bug je stále povolený a prítomný, asi si sa poplietol. K téme, meniť zamestnania je podľa mňa blbosť, vždy to po čase omrzí, nejde robiť dookola niečo s tým že ťa to bude stále baviť. Asi najväčším lákadlom v minulosti boli skvelé akcie ako napríklad autodráhy, bigtunel, obrovské tuning srazy atď. Je škoda že kvalita dnešných OAčiek už nieje to čo kedysi bývalo, xy krát za deň streetrace, sem tam kopec smrti a dovidenia. A keď už nejaký skyrace alebo niečo premyslené tak často už len načítaný save niekoho kto závod v minulosti postaval.
Mine
Neviem no, mne príde všetko rovnaké. Po čase ťa to omrzí a keď ta nebaví niečo iné ako mňa napr gang systém, tak tam nemáš potom čo robiť. Podľa môjho názoru by to chcelo viac interakcií medzi zamestnaniami, interakcie s npčkama a niečo na tento štýl.


😄 Akorát je problém v tom, že nikdo mise s Npc jezdit nechce, všichni jen convoje, takže proč se s něčím takovým máme dělat, když to není k ničemu. Jakoby problém udělat to není...

No nějaké spojení jobů tam jsou jako např nehody :D a ty také nikdo nejezdí, takže nevím no co víc chcete. Vše tam je co zmiňuješ, ale nic není využíváno, tak proč to dále rozšiřovat, když to má nulový efekt.

Neviem, ako by to dopadlo, ale napríklad ja by som uvítal, ak by sa čo najviac jobov priblížilo realite... Tá interakcia medzi jobmi a interakcia s NPC neznie vôbec zle, keďže ja osobne nemám rád stereotyp... Aktuálne je to skoro pri všetkých aktívnych zamestnaniach stále jazda z CP do CP, čo možno pre každého nie je úplne lákavé. Spomínaš tu napríklad tie nehody: Tie sa mi páčia, je to premyslené a napriek malému počtu variácií sa s tým dá v poriadku vyjsť. Problém je tu skôr v ľuďoch: skoro každý si namiesto dohadovania sa s ostatnými a krvopotného zavážania niekoľkých zranených do nemocnice radšej zájde misiu rozvozu liekov, za ktorú má vo výsledku možno aj viac peňazí za menej námahy.
Ak by sa mali robiť nejaké úpravy, tak si myslím, že by to chcelo prerobenie rovno celého jobu, nie len pridanie alebo úpravu jednej časti, pretože v takomto prípade tam stále ostáva aj napriek pridaniu niečoho komplikovaného tá jednoduchá časť, ktorú si zvolí drtivá väčšina hráčov, dokým nebudú (napr. levelmi) donútení robiť aj tú komplikovanejšiu.

...druhá vec je tá, či sa až nejaké moc sofistikované návrhy na úpravy jobov vôbec oplatí písať, pretože to buď dopadne ako napríklad návrh na radary, ktorý sa nehodí do módu, alebo ten návrh na SP prejde v mierne inej forme po úprave od toho najvyššieho, kde sú nejaké veci prerobené a vo výsledku sa to už môže líšiť od pôvodnej myšlienky. A občas, ak je to premyslené až príliš, (skôr menšie návrhy) je to zmetené zo stola so slovami ''samp toto nepodporuje''.
//No a tiež sa samozrejme taký návrh môže stretnúť s odporom hráčov, ale takých návrhov teraz moc nebýva...
destiny-
Neviem no, mne príde všetko rovnaké. Po čase ťa to omrzí a keď ta nebaví niečo iné ako mňa napr gang systém, tak tam nemáš potom čo robiť. Podľa môjho názoru by to chcelo viac interakcií medzi zamestnaniami, interakcie s npčkama a niečo na tento štýl.


😄 Akorát je problém v tom, že nikdo mise s Npc jezdit nechce, všichni jen convoje, takže proč se s něčím takovým máme dělat, když to není k ničemu. Jakoby problém udělat to není...

No nějaké spojení jobů tam jsou jako např nehody :D a ty také nikdo nejezdí, takže nevím no co víc chcete. Vše tam je co zmiňuješ, ale nic není využíváno, tak proč to dále rozšiřovat, když to má nulový efekt.


Klik -> Už som to navrhoval, sú to len také útržky a keby ste chceli, môžem pomôcť pri vymýšlani ďalších vecí takéhoto typu // rozširovať to.
Twixo38
Vybalancujte odmeny a to postačí, vždy kazilo job, že málo zarába a preto decka chodili robiť niečo, kde viac zarobia za rovnaký či menší čas.
Czech_
Vybalancujte odmeny a to postačí, vždy kazilo job, že málo zarába a preto decka chodili robiť niečo, kde viac zarobia za rovnaký či menší čas.


Ona je potřeba se i ozvat, třeba například mně, ať se na nějaký job podívám, když se vám zdá, že vydělává málo nebo nějaký hodně. Takto když si to každý řekne sám pro sebe je sice pěkné, ale nikdo to nezmění. :D

Neviem no, mne príde všetko rovnaké. Po čase ťa to omrzí a keď ta nebaví niečo iné ako mňa napr gang systém, tak tam nemáš potom čo robiť. Podľa môjho názoru by to chcelo viac interakcií medzi zamestnaniami, interakcie s npčkama a niečo na tento štýl.


😄 Akorát je problém v tom, že nikdo mise s Npc jezdit nechce, všichni jen convoje, takže proč se s něčím takovým máme dělat, když to není k ničemu. Jakoby problém udělat to není...

No nějaké spojení jobů tam jsou jako např nehody :D a ty také nikdo nejezdí, takže nevím no co víc chcete. Vše tam je co zmiňuješ, ale nic není využíváno, tak proč to dále rozšiřovat, když to má nulový efekt.


Klik -> Už som to navrhoval, sú to len také útržky a keby ste chceli, môžem pomôcť pri vymýšlani ďalších vecí takéhoto typu // rozširovať to.


Jop, hodil jsem ti tam komentář, tak to checkni Smile
Za nové nápady jsme určitě rádi, ale musí mít smysl, né nějaké blbosti, ale to ti je snad jasné.

Citácia
Mine: Ak by sa mali robiť nejaké úpravy, tak si myslím, že by to chcelo prerobenie rovno celého jobu, nie len pridanie alebo úpravu jednej časti, pretože v takomto prípade tam stále ostáva aj napriek pridaniu niečoho komplikovaného tá jednoduchá časť, ktorú si zvolí drtivá väčšina hráčov, dokým nebudú (napr. levelmi) donútení robiť aj tú komplikovanejšiu.


Ano takovým směrem se snažím já jít viz update busaka a pizzaře, ne vždy to ale jde a nechceme měnit základ, který již funguje.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Twixo38
Ona je potřeba se i ozvat, třeba například mně, ať se na nějaký job podívám, když se vám zdá, že vydělává málo nebo nějaký hodně. Takto když si to každý řekne sám pro sebe je sice pěkné, ale nikdo to nezmění. :D


Ja som nikdy joby nerobil na peniaze, avšak ak sme mali napríklad firmu a bolo menej ľudí (zväčša to bola otázka penazí), tak sme robili návrhy. Avšak ono ťa to po 7. rokoch prestane bavíť, vieš? x)
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10