Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Shalmay - Vizitka
sachmats
Vizitka pekná, pohode typek dosť som sa dozvedel ale stále v dajaké chmáre zabúdaš
práva hh. Gl na sp aj v reále.
Shalmay
Citácia
mats_ napsal:

Vizitka pekná, pohode typek dosť som sa dozvedel ale stále v dajaké chmáre zabúdaš
práva hh. Gl na sp aj v reále.


Děkuji ;) Snažil jsem se:D
Max_Max
Ahoj shalmayi
Vizitka je vzhledově hezká a stručný obsah proto se mi vizitka líbí.
Shalmay
Citácia
Max_Max napsal:

Ahoj shalmayi
Vizitka je vzhledově hezká a stručný obsah proto se mi vizitka líbí.


Ahoj, děkuji ;)
vajcak
serus starky vizitka pohodova pohode typek nech sa dari na sp a hlavne rl ccscsc
Shalmay
Citácia
Vajcak napsal:

serus starky vizitka pohodova pohode typek nech sa dari na sp a hlavne rl ccscsc


Děkuji omeleto ;)
Laurinka
Zajímavé docela, cením hudbu. *Dobrá práce*
Shalmay
Citácia
Laurinka napsal:

Zajímavé docela, cením hudbu. *Dobrá práce*


Děkuji Smile
Yoistik
Přesouvám mezi Administrátory. Přeji hodně štěstí, dlouhé působení v týmu a snad nezklameš
Kacka
Shall pěkná vizitka, hezké barvy. Známe se nějaký ten pátek, dost nových informací jsem se o tobě dozvěděla. Jinak ti děkuji, co si všechno pro mě udělal. At se ti daří v povolání, na SP ale hlavně celkově v tom reálu! Smile
Shalmay
Citácia
Kacka napsal:

Shall pěkná vizitka, hezké barvy. Známe se nějaký ten pátek, dost nových informací jsem se o tobě dozvěděla. Jinak ti děkuji, co si všechno pro mě udělal. At se ti daří v povolání, na SP ale hlavně celkově v tom reálu! Smile


Děkuji ;)
BrunetQa
Ahoooj Šelmíku, pěkná vizitka, barvu si vybral pěknou! *Dobrá práce* Jsi v pohodě, ráda si s tebou na serveru povídám! Hodně štěstí jak na SP tak v RL!Smile
Shalmay
Ahoooj Šelmíku, pěkná vizitka, barvu si vybral pěknou! *Dobrá práce* Jsi v pohodě, ráda si s tebou na serveru povídám! Hodně štěstí jak na SP tak v RL!Smile


Bruníku, děkuji ;) Čekám od tebe tu kávu Smile
arnoo
Shelmynaaaatore! Zuper vizitka, pár zážitků spolu už máme ty zaaavislaku! Jsem rád že jsem tě poznal ty hade... Věřím že spolu toho ještě zažijeme dost.. Teď si dám pauzu, ale až se vrátím bude peklo!! 👿 Jinak hodně štěstí v zaměstnání kamaráde!
Shalmay
Shelmynaaaatore! Zuper vizitka, pár zážitků spolu už máme ty zaaavislaku! Jsem rád že jsem tě poznal ty hade... Věřím že spolu toho ještě zažijeme dost.. Teď si dám pauzu, ale až se vrátím bude peklo!! 👿 Jinak hodně štěstí v zaměstnání kamaráde!


Děkuji Smile
xBack
Zdár

Vizitka se ti dost povedla Palec nahoru osobně tě neznám, ale přes klávesnici se zdáš vcelku fajn, cenim tvoji práci a to jak máš celkový přistup k světu Bezdomovec ať se ti dáří jak v realu tak ve hře Happy Dance
Shalmay
Zdár

Vizitka se ti dost povedla Palec nahoru osobně tě neznám, ale přes klávesnici se zdáš vcelku fajn, cenim tvoji práci a to jak máš celkový přistup k světu Bezdomovec ať se ti dáří jak v realu tak ve hře Happy Dance


Děkuji ti Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=12460
Pandy
Přesouvám zpět mezi hráče Přemýšlím
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20