Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Familia de marihuana
err0rk0
img.tpx.cz/uploads/fdm1.png


Mega soutěž č.1
OD 24.06. DO 12.07. MEGA FIREMNÍ SOUTĚZ V HODNOTĚ JEDNÉ MILIARDY

Soutěž má 6 kategorii, každá kategorie obsahuje odměnu 100,000,000$. Ten, kdo vyhraje nejvíc kategorii získá navíc 15.000 KREDITU!


SEZNAM KATEGORII:

1. Kdo vydělá nejvíc POUZE za všechny konvojové dny (6dnů) - Odměna: 100,000,000$ Vítěz: Psyco
2. Kdo vydělá nejvíc POUZE za všechny mimo-konvojové dny (13dnů) - Odměna: 100,000,000$ Vítěz: ProcessCall$$
3. Kdo přinese firmě nejvíc bodů - Odměna: 100,000,000$ Vítěz: ZoomiceQ
4. Kdo bude mít nejvíc dnů s výdělkem pro firmu aspoň 150,000$ - Odměna: 100,000,000$ Vítěz: ProcessCall$$
5. Kdo vyhraje nejvíc firemních eventů ze stadionu během trvání soutěže - Odměna: 100,000,000$ Vítěz: Redux
6. KVÍZ: Kdo uhodne nejvíc otázek, které budeme dávat na konvojích - Odměna: 100,000,000$ Vítěz: Redux
Chceš bonus 15,000 kreditů? Vyhrej nejvíc kategorii! Vítěz: ProcessCall$$ a Redux


Vítám Vás na naší firemní vizitce!




img.tpx.cz/uploads/fdm2.png


Firma byla přebrána 04. 10. 2019 od hráče [C]zech_

Jak už většina ví, zabýváme se zaměstnáním Dealer.

Nacházíme se u Truthovy farmy hned pod Jackovou, dostaneš se k nám pomocí /cloc 52.


img.tpx.cz/uploads/fdm3.png


Majitelem firmy je err0rk0 & Elizabeth

Jako zástupci jsou Shalmay & Psyco


img.tpx.cz/uploads/fdm4.png


Jako každá firma máme pár pravidel, které se musí dodržovat, ale není to nic co by normální hráč nezvládl.

Nejdůležitější pravidlo firmy je, aby se hráč zeptal jestli může respawnout vozidla.

Dále se chovat slušně a neničit ostatním delarům co pěstují mise.

Neohlášená neaktivita více jak 72hodin znamená kick z firmy.

Tankovat vozidla za firemní peníze.

Nabíráme hráče od 300 bodů.


img.tpx.cz/uploads/fdm5.png


Momentálně máme k dispozici všech 14 vozidel a jsme sladěni do fialovo-černé kombinace.

Ve firmě se nachází hned 4x Police Maverick pro rychlejší plnění misí. Dále 1x Infernus pro členy co mají slabost pro rychlé auta.
2x Sandking do kopcovitého terénu, který máme u firmy a farem a na závěr 7x Sadler na konvoje, aby každý člen měl vozidlo.


Vozový park
img.tpx.cz/uploads/FDM-Voz.park1.png

img.tpx.cz/uploads/FDM-Voz.park2.png

img.tpx.cz/uploads/FDM-Voz.park3.png

img.tpx.cz/uploads/FDM-Voz.park4.png


img.tpx.cz/uploads/fdm7.png


Zde bude pár typů, které Vám usnadní pěstování.

Než začnete pěstovat musíte si koupit na farmě 12 sazenic za 180,000$.

Vždy musíte nejdřív sazenice zalít a až pak hnojit, tento proces provádíte 10x na jedné farmě.

Pokaždé když zalejete nebo pohnojíte sazenice tak čekáte několik minut než budete moci znovu zalít/hnojit a proto doporučuji jít na další farmu a tam udělat to stejné co na první, to samé potom z druhé na třetí pokud Vám dvě farmy nestačí. Až doděláte třetí farmu můžete opět jít na první a takhle to opakovat.

Vždy se sklízí 960g!


img.tpx.cz/uploads/fdm6.png


Když se naplánuje konvoj tak se také udělá zpráva do firemního chatu v kolik se pojede a kolik gramů bude hráč potřebovat. Potom je už jen na hráči jestli si gramy sežene od jiného hráče nebo si je sám vypěstuje. Konvoj začíná tak, že zadáme příkaz /mise (počet gramů) a jedeme určenou trasu. My dealeři se můžeme pyšnit nejlepšíma a největšíma konvojema na serveru a jsme moc rádi, že zrovna díky naší firmě se opět tento job oživil.


img.tpx.cz/uploads/fdm8.png

img.tpx.cz/uploads/FDM1.png

img.tpx.cz/uploads/FDM2.png

img.tpx.cz/uploads/DEALERI-KONVOJE.png


img.tpx.cz/uploads/Firemn%C3%AD%20screen2.png

LEGENDY FIRMY

[M]ultiplaye[R]/Banned.

Psyco

Upravil/a err0rk0 dne 04.10.2020 11:05
Ad4M_
Dobrý majitel, dobrá firma, pěkná vizitka. Nic jiného Ti tady asi neřeknu, takže přeji, aby Ti firma vydržela ještě dlouho.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Pandy
Ahoj Pusa

vizitky nekomentuju moc to už mě musí nějak zaujmout. Každopádně v této firmě jsem už nějaký pátek a nemám si na co stěžovat. Super členové, nikdo po mě nic moc nechce, takže si zde odpočinu u plnění misí a hlavně co je největší + je obrovská tolerance majitele, který trpí naší ne moc velkou aktivitu nebo lépe řečeno je to jak na houpačce :D

A vizitka po grafické stránce perfektní není co dodat, snad v této firmě ještě nějakou dobu vydržímm nepodporuju firemni turistiku, ale tak nikdy nevíš, třeba mě vyhodíš :D

Věřím, že tato firma tu bude ještě hodně dlouho aspon minimálně tak jako jsem měla já kdysi TLD Kytka pro tebe
Jertn
Jsem rád, že jsi firmu převzal zrovna ty. Protože se můžu spolehnout na to, že firma bude na top urovni a nepošpiníš název firmy. Taky díky za to, že jsi nám na začátku s firmou pomohl, když jsme ji s koldym rozjížděli. Třeba se ještě někdy ve firmě potkáme a rozvozíme tuny trávy ;)
Czech_
Ahoj,
jsem moc rád, že jsem firmu přenechal zrovna tobě. Už od začátku jsem v tobě viděl velký potenciál k této firmě, a jednoduše jsem věděl, že firma bude v dobrých rukou.

Pamatuji si, jako by to bylo včera, co jsem ti firmu vnucoval, aby jsi ji vlastnil. Ale i přesto jsem rád, že jsem tě nakonec přesvědčil a dokázal ti, že na to máš. Už je to nejakej ten čas a firmě se pořád daří, takže díky že jsi mě nezklamal.

At se daří i nadále, a pokračuj v tom co děláš. <3
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Moravsky_kluk
Skvělý majitel. Krásně udělaná vizitka. Doufám že ti to vydrží ještě dlouho. Přeji vám hodně štěstí ať se daří. :D
err0rk0
Děkujeme všem za pozitivní komentáře. Ta tolerance tam nějaká být musí a vždy lze vše řešit v klidu. :D Myslím, že tato firma tady bude do mého konce, takže věřím že to nějaký ten pátek ještě vydrží. Každopádně úspěch stojí rovněž na členech co jsou ve firmě dlouhodobě a neskáčou z firmy do firmy a za to jim patří velké DÍKY. Czech a Jertn jsou důvody proč to začalo, tak se snažím nezklamat a že se k nám zatoulala a usadila Wery? Co víc si přát no ne? :D

Ještě jednou, všem velké díky a hlavně Multiplayerovi, který mi to pomohl celé rozjet!
Simino
Vizitka super ! Tak jako celá firma , plna obetavych a rozumných lidi Smile
+ jsem rad ze mezi námi funguje spolupráce při ch Smile
Vizitka
Klik
Nucamore
Ahoj err0rk0, firma opravdu suprová, skvělej kolektiv a to je to důležitý co firma potřebuje. Vizitka se taky moc povedla krásně jsi to zkombinoval s firemní barvou.
dlouho jsem takovou firmu hledal až jsem jí našel takže já neplánuju někam odcházet.
Ať hlavně firma vydrží do toho tvého konce na sp. ;)
img.tpx.cz/uploads/27pH.png
Volání do Free Radia 2024

Xmas party 2023 adminteam
img.tpx.cz/uploads/xmas party 2023..png
err0rk0
OD 24.06. DO 12.07. MEGA FIREMNÍ SOUTĚZ V HODNOTĚ JEDNÉ MILIARDY

Soutěž má 6 kategorii, každá kategorie obsahuje odměnu 100,000,000$. Ten, kdo vyhraje nejvíc kategorii získá navíc 15.000 KREDITU!


SEZNAM KATEGORII:

1. Kdo vydělá nejvíc POUZE za všechny konvojové dny (6dnů) - Odměna: 100,000,000$
2. Kdo vydělá nejvíc POUZE za všechny mimo-konvojové dny (13dnů) - Odměna: 100,000,000$
3. Kdo přinese firmě nejvíc bodů - Odměna: 100,000,000$
4. Kdo bude mít nejvíc dnů s výdělkem pro firmu aspoň 150,000$ - Odměna: 100,000,000$
5. Kdo vyhraje nejvíc firemních eventů ze stadionu během trvání soutěže - Odměna: 100,000,000$
6. KVÍZ: Kdo uhodne nejvíc otázek, které budeme dávat na konvojích - Odměna: 100,000,000$
Chceš bonus 15,000 kreditů? Vyhrej nejvíc kategorii!

Upravil/a err0rk0 dne 18.06.2020 19:05
Hendy
Čus, err0re,

ako prvé Ti poviem, že vizitka je super spravená, nadpisy krásne, vybrané farby sú tiež pekné.

Teraz k firme.. ja poriadne ani neviem, čo mám povedať, ale asi len to, že firma je super, aj keď som v nej ešte nikdy nebol, no som si tým istý lebo má skvelého majiteľa. Spolupráca medzi všetkými 3 firmami je super, vieme sa dohodnúť apod. V poslednej dobe si mal neaktívnu firmu (keď ste boli 3 z Vašej firmy na cj :D), no dobrý ťah je tá súťaž, ktorou si pomaly znova rozbiehaš firmu.

Snáď Ti firma vydrží do Tvojho konca. ;) Pusa
err0rk0
Děkujeme za pozitivní komentáře, ale rozhodně se nesmí zapomínat na to, že nejsem jediný majitel firmy. :D Elizabeth se stará o hodně věcí a rovněž organizuje soutěže, díky bohu.. :D O chod firmy se taky stará Psyco a to hodně spolehlivě.

Soutěž začíná již zítra, tzn. středu 24.06.

Info o soutěži
OD 24.06. DO 12.07. MEGA FIREMNÍ SOUTĚZ V HODNOTĚ JEDNÉ MILIARDY

Soutěž má 6 kategorii, každá kategorie obsahuje odměnu 100,000,000$. Ten, kdo vyhraje nejvíc kategorii získá navíc 15.000 KREDITU!


SEZNAM KATEGORII:

1. Kdo vydělá nejvíc POUZE za všechny konvojové dny (6dnů) - Odměna: 100,000,000$
2. Kdo vydělá nejvíc POUZE za všechny mimo-konvojové dny (13dnů) - Odměna: 100,000,000$
3. Kdo přinese firmě nejvíc bodů - Odměna: 100,000,000$
4. Kdo bude mít nejvíc dnů s výdělkem pro firmu aspoň 150,000$ - Odměna: 100,000,000$
5. Kdo vyhraje nejvíc firemních eventů ze stadionu během trvání soutěže - Odměna: 100,000,000$
6. KVÍZ: Kdo uhodne nejvíc otázek, které budeme dávat na konvojích - Odměna: 100,000,000$
Chceš bonus 15,000 kreditů? Vyhrej nejvíc kategorii!
Elizabeth
Ďakujem všetkým za pekné komentáre a hlavne verným členom a legendám firmy za ich podporu a obrovskú pomoc s organizáciou. V poslednej dobe sme stagnovali ale verím tomu, že sa zase rozbehneme a ukážeme že sme právom prvý v rebríčku Smile
err0rk0
SOUTĚŽ:

Od 6. do 14.2 bude probíhat CONVOYOVÁ soutěž. To znamená, že se budou počítat vaše výdělky ale POUZE z convoyových dní, kterých je v tomhle termínu 5! Konkrétně 6. 7. 10. 13. a 14.2 - to znamená, že není nutný tady prosedět každý den 24/7 ale účastnit se hlavně konvojů.
POZOR výdělek z convoyového dne se počítá i mimo CJ, celý den! Takže i když budete pěstovat nebo převážet trávu před nebo po CJ, počítá se to. Odměněny budou 3 místa!

1. místo je dům v PC s defkou 38M + 10M$ + 5K kreditů!
2. místo získá 7,500,000$$ + 3 000 kreditů
3. místo získá 5,000,000$$ + 1 000g trávy
Anonym
Firma odkoupena jiným majitelem. Pláču Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17