Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
RuliiCeK @ Vizitka
MissNaboo
Zdravim :D vizitka dobrá, csko ti nejde, prej jsi borec. Docela toho namluvíš. Kappa Všichni tě milujeme <3 S láskou Nabooina.
Yoistik
Hola TruhliiCeKu. Jako začali jsme se spolu bavit až když jsem se dostal na Moda. Zjistil jsem že jsi strašně v pohodě týpeček, se kterým je jakože dost velká prdel :D. Jsi velice dobrý Češtin i když jsi Španělský ptáček. Což palec nahoru, že jsi se za tak krátkou bodu naučit fakt dobře Česky. No dokonce i komunikuje na TS díky gangu a jsem u rád, že jsi mě vzal z5. Tak doufám, že budeme ještě dlouho kolegové. A nezapomeň #RoadToHlavní, #SkylakeV2 :D. Adios Hi .
Ben_
Rulooo čau :D zabudol som ti tu napísať niejaký koment, si fakt frajer ja som na SP začal hrať akurát keď ty si skončil (pred pár rokmi) tak to je škoda no Ale asi pred pol rokom sme sa dosť spoznali a si fakt v pohode drž sa v AT a aj v RL snáď sa niekedy vrátim a zahráme ešte :D
vajcak
Sef boh kral spanel cau
Vizitka dobra
err0rk0
Moc pěkný kluk. Kdybych neměl holku, pořešil bych něco víc, ale bohůžel. Velkej pohoďák, jsem rád že Tě znám. Doufám, že jednou poletíme k Tobě na dovolenou. Věřím, že udržíme kontakt, musím z tebe totiž vycucat zdarma ubytování. :D Perfektní načasování našich comebacků, musíme vydržet alespoň pár týdnů. Mám Tě rád bratku.
RockeR
Vizitka ftopu, luxusní grafické zpracování *gp*
Takový nostalgie v jednom topicu čumím
Nejdéle jsem se zdržel u oblíbených administrátorů a vzpomínal na staré doby Pivo kdy byla pohodička a lidi si hru prostě užívali a neřešili ho*na. :D
No už nějaký pátek se známe, prakticky jsme spolu začali hrát, v každém gangu jsme byli spolu a hodně toho prožili tady na SP. B)

Jsem rád, že jsi znovu na serveru po delší době a také ti přeji post administrátora, což si jako jeden z nejzkušenějších hráčů SP zasloužíš. Doufám, že tu setrváš, abych měl konečně zase pořádný důvod aktivně hrát na serveru.

Užívej si to tady na serveru a můžem někdy zajít TSko třeba, kdyby ses náhodou nudil :D Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Smeky99
Ruliku, ty jsi jeden z mých nejoblíbenějších adminků. Pěkná vizitečka. Ať se Ti hlavně daří a to nejen na SP :-)
OcoNneR
Rudlíčku, ty si nejlepší admin z mého pohledu, dlouho se známe a přijdeš mi jako pohodovej týpek Smile jen tak dál kámo Smile #legendyforever :D
Ember
Super Vizitka. Jeden zo super a phodových hráčov na SP.
Dobrý hráč ale aj friend a neviem čo viac napísať .
Nech sa ti darí v SP a hlavne v reale.
sachmats
Super vizitka, super admin, pohode typek gl na sp aj v reale, posli mi dres s Messiho podpisom hihi <3
Max_Max
Ruliku fajn vizitka .
Něco více o tobě vím .
Logic
Pekná vizitka priehľadná super spracovaná, si super taxikár nech sa darí v gta ale aj irl. *Dobrá práce*
img.tpx.cz/uploads/EDD7DF48-2E11-4A4F-A9EC-F9E8309384D4.png

img.tpx.cz/uploads/C44CCFA3-D5F0-4666-9730-C5A3CDD8E9D8.png
Vrátnik logicius
Simino
No to není možné ze po letech ctu co jsme komu psal a ty tu nic nemáš tak to musím napravit
Rulko ty španělsky krály :D
Vizitka super co potřebuji vědět vidím co nepotrebuju taky vidím a co není na to se zeptám :D takže pohoda
Teď k osobní stránce
Jsi snad jediný kdo zůstal stejný od zacatku až do teď což je strašně super není pochyb ze jsi proste best :D
Jsem rad ze jsem se vrátil a staré tváře jsou tu taky mám té rad a vždy za tebou budu stát SP ZDAR
Simino
Vizitka
Klik
Jertn
Hola rulda
Nos conocemos por un tiempo, pero eres un amigo genial. Te habla bien en ts3. Nunca dejas de hablar, así que nos divertimos. Como lo dicen Espero que llegues lejos en la vida.

Tu amigo Jertn


Co to asi znamená To já ne!

Chybí mi tvůj hlas, snad se někdy ještě uslyšíme po těch letech... Ale asi bys mě nepoznal, teď už mam hrubej hlas, jak pořádnej dřevorubec


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
RuliiKkO
Chtěl jsem se s hráči taky nějakým způsobem rozloučit. Hodil jsem slohovku mým kolegům ale nechci zapomenout i na ty, kteří v týmu nejsou ale v mých vzpomínkách vždy budou. Na SP jsem přišel jako malej kluk a odcházím jako chlap, je to divný pocit ale takový je život což? Chci poděkovat všem, kteří mi ten zážitek ve hře dokázali zlepšit, všem se kterými jsem mohl prohodit pár slov a všem kteří mě nějak měli rádi. Budu na každého z vás vzpomínat v dobrém a věřím že se ještě někdy potkáme, jelikož tohle není definitivní zbohem.. jednou se tam s vámi setkám a prohodíme na chvíli zase pár slov. Přeji všem hodně zdraví, jelikož to je ta nejdůležitější věc a všem mistrům zdar! Pivo




RuliiKkO' king

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Pandy
Přesouvám zpět mezi hráče Pláču
Disco
Přišel jsi jako malej kluk a odcházíš jako španělský král. king Hodně štěstí v reálném životě. To jak jsem říkal, že až budu ve Španělsku se ozvu, to fakt udělám, tak doufám že nedostanu košem. Srdce pro tebe:D
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Jertn
Přišel jsi jako malej kluk a odešel jsi jako chlap, ale neslyšel jsem ani tvůj dětskej hlas, ani tvůj chlapskej hlas a to jsme provolali desítky hodin, ale představuji si tě jako dřevorubce, takže budeš mít asi drsnej hlas. Snad ještě někdy pokecáme


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14