Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[VÝSLEDKY] Make SuperPařba great again
Skylake
Jelikož se mě dost lidí ptá na amnestii a dost lidí to zmiňuje i zde v topicu, tak se k tomuto bodu tedy vyjádřím... Amnestie momentálně v plánu není, tedy ne, amnestie nebude. Neříkám, že nebyla předmětem jednání, to byla, ale bylo odhlasováno v poměru 2:1 pro ne.
Na jednu stranu by se určitě hratelnost opět zvedla, na druhou stranu by na server mohla přinést ještě větší problémy, to si nebudeme lhát. Ty lidé jsou v ban listu z nějakého důvodu, ať už za neustálý cheating, neadekvátní chování, neustálé podvody... nebo si ban prostě nechali dát z trucu, či kolektivně naprosto nesmyslně - nechci hrát? Vypnu to a odinstaluju. Nechat si dát permu protože končím je ta největší hloupost. Zkrátka a jednoduše, můžou si za to sami. Další věcí je to, že amnestie je vlastně i z jedné stránky výsměch pravidlům, ostatním hráčům a i administračnímu teamu, bohužel. Vzhledem k těmto věcem a k tomu, že mini amnestie byla na začátku prázdnin, tedy není to tak dávno, bylo takto rozhodnuto.

Všichni lidé v ban listu mají možnost si podat žádost o pUB na serveru, nikdo jim to nezakazuje a jestli nedělali nějak extra velké problémy, neobcházeli ban a nepoškozovali server, určitě mají nějakou šanci na úspěch. 6 měsíců je dlouhá doba? Nepřijde mi, ale nasbírat známých 6 platných banů mi přijde opravdu na hlavu, to ten hráč prostě problémový je.

Tedy závěrem, hratelnost by se amnestií zvedla, ale na úkor čeho...?

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
TomBanko
V tom prípade si na protest proti amnestií idem dať permaban, som zarmútený, hlboko sklamaný a môj deň je zruinovaný. Takúto ranu pod pás som teda nečakal. Hráči si to nezaslúžia. #FREEAURE
checkm8
Citácia
na druhou stranu by na server mohla přinést ještě větší problémy


Co může být větší problém něž že tam nikdo nebude hrát ? Vždycky se ti lidi můžou znovu zabanovat.

// Proč jste první nehlasovali a pak to podle toho dali nebo nedali do toho dotazníku ? 87% je pro amnestii ale vlastně je to k h*vnu protože vy si odhlasujete svoje. Až to zdechne úplně tak to už bude jedno, tohle je asi poslední šance to ještě zachránit a vám jde o tom aby tam nehráli problémoví lidi.
Upravil checkm8 dňa 11.10.2021 20:12
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
TomBanko
Taký dodatok, ak ti to príde ako výsmech hráčom tak im namiesto amnestie vymažte suspecty.
Fatalqo_
Hoja, ke všemu jednotnému se vyjadřím jako hráč který tu hraje poměrně dlouho, a taky jako administrátor, a taky že se k tomu musím vyjadřit jako nestranný


• Eliminace hráčů kazící komunitu a morálku chatu : S tímto se nic řekněme neudělá, protože to co se teď děje, se dělo, a bude se dít. Přijdou horší tresty ? Oka, takhle se zase umrtví SP, a nikdo nebude mít možnost hrát. Taky je zase + že se s tím něco bude dělat, ale tohle člověka neudělá lepším. Jak mi lidi říkali a řikají, ¨Fyzičku spravíš, Psychika se ale nedá spravit´

• Reforma AT ve smyslu řešení neadekvátního chování často zmiňovaných členů : K tomu se vyjadřím jako administrátor, a taky se mi nelibí u nějakých administrátoru chování, a přístup k práci mých kolegů. Zmiňovat tu nikoho nebudu, každý by si měl sáhnout do svého svědomí, jestli tu práci dělá dobře, a s tím by si měli i pohnout hlavní ( nemyslím hlídat, ale psát si s těmi administrátory na co je to poukazovano, a prohodit pár slov, jak to myslel, atd.)

• Větší pestrost akcí : To chybí vždy, a vždy bude chybět. Nikdy nejde vyhovět plno hráčům ( 100 lidi - 100 chutí )

• Střílení zbraní Desert Eagle na "G" bude povoleno : nevím z jakého důvodu se to zakazalo, a jsem rád že se to přidalo

• Zákaz skákání ve vězení bude zrušen : To samo jako u G s deaglem.

• Zrušení doplňku - rakety na vozidle (kompenzace hráčů, kteří tento doplněk mají) : toto samo, jak u akcí. Někomu vyhovuje toto, někomu toto. Je mi to nějak jedno, nemám ani jedno, ale doufám že ta kompenzace bude taková, že ti co mají ty rakety, tak tu radlici dostanou ( můj pohled na to )

• Radlice na vozidlo bude vrácena : Odpověď u zrušení raket

• Střelbyschopná vojenská technika bude na server vrácena : Za mě +, ikdyž budou zase plakat hráči co dělají mise, ale na to mají možnost si koupit premium misevw

• Žádosti o UB/Stížnosti na administrátory budou opět viditelné pro hráče - Správně

• Hráč bude mít možnost nahlédnout do svého suspectu trestů - konkrétně bany : Tohle by měli vidět, ale né že se budou ptát co 3 dny, ale to se nějak neuhlídá, ale já jako člen bych taky chtěl vědět, co mám za tresty, a kolik mi chybí abych si vůbec uvědomil mé chování a vystupovaní na serveru

• Gang sezóny budou vráceny, avšak bez mazání získaného respektu : Správně

• Více soutěží pro crew - gangy a firmy : Za mě je to +, ale doufám že to nebudou akce tipu kdo bude mít nejvíc bodu od toho do toho datumu, a nějakých videí. Jsem zvědav co si sami připravili správci crew, a držím jim v tomhle palce, a kdyby chtěli nějak pomoct či poradit ohledně akcích, tak neváhejte a kontaktujte i hráče co mají v tom větší zkušenosti jak vy samotní ;)

• Získávání společné odměny zaměstnání ruská mafie a yakuza opět na "G" : To je také +, nevím proč se to rušilo, vždy to tak fungovalo, a doufám že fungovat bude

• Získání premia za nepřerušené (každodenní) napojování na server, tzv. "streak" : To mi příjde zase jako, aby tu hráči chodili s ´donucení´ aby něco dostali. + Pro ty co tu hrají každý den, nebo se aspon napojí, ale co když se nenajde ten čas se aspon připojit, a celý streak se pokazí. To by se mělo ještě nějak pořešit, aby to nebylo přikaždodenním napojení.

• Získání premia za nejaktivnějšího hráče na serveru (nejvíce nahraných hodin za měsíc) : V tomhle doufám že jen to nebude fungovat i jako AFK, a nevím jak si to pohlídáte

Amnestie : K tomu nemohu souhlasit zase s hlavním. Ano hlavní má právo veta řekněme, ale proč se o tom nebaví s námi a nerozhodují s námi taky ? Přece jen, my jsme dostali většinu zpátky do bl, máme my důkazy ( neříkám že vy též nic neděláte, ale mělo by být porotců k tomu aby byla ta amnestie nebo ne, nekoukat jen na sebe ) A pokuď amnestie, tak bych pouštěl jen někoho, a né určitě všechny, tak jak zmínil že si někteří hráči dali pban jen tak, že je to nebaví, nebo končí. Amnestie by pomohla pro ´znovuzrození´ pro aktivitu na sp.

Můj pohled na to vše, děkuju za pochopení, a případné úpravy ;)
S pozdravem a hezkým večerem Fatal
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
E1L0N
Tak jak píše checkm8, kdo by dělal problémy tak se jednoduše vrátí do bl. Nepíšu tady nějak v můj prospěch, já si klidne počkám měsíc a půl do žádosti, ale určitě jsou v bl i aktivní hrači, co jsou úplně neškodní pro server, třeba ti co porušovali pravidla, dokonce bych se nebál napsat,ze takový typ hráče jsem i já. Celkem skoda když bude za par týdnu xmas. S amnestii se zas rozhodne, jak už bude ještě víc pozdě než je teď.
Undefeated420
Když se nad tím zamyslím, tak jestli mám chodit na server s 50 hráči z toho 1 čtvrtina jsou missionáři, druhá afkeři a třetí trofeje stojící na warpu, tak už bude lepší risknout tu amnestii všech banovaných. Já vím, že je to pro nováčky otřesná věc, ale jestli je to jediná možnost, jak zvednout hratelnost, tak prosim. Většina viděla nové video od Killátora a taky hodnocení 1 části updatu a všem je jasné, že nový update hráče nepřinese možná tak kritiku od konkurence. *vlajkazamirBoy*Hi
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Skylake
Asi jste mě špatně pochopili, já pro amnestii jsem a hlasoval jsem pro ni, protože si myslím, že by to nějak pomoci mohlo a je to taková poslední záchrana - to je můj subjektivní názor. Ale poukázal jsem a vypsal jsem věci i z druhé stránky objektivně, proč asi neprošla hlasováním, abyste byli v obraze... Tím to ale pro mě končí, protože já hlasoval a mám hlas za jednoho, ne za všechny. :D

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
TomBanko
Hlasovali ste aj o ostatných veciach alebo len o amnestií ?
Tooophx98
Jsem rád že se konečně kouklo směrem k hráčům co vlastně chtějí a je podle mě škoda že tohle nepřišlo o dost dřív.
Z druhé strany taky sem připíšu tu větičku, BEZ AMNESTIE TO PROSTĚ NEPUJDE.

BEZ AMNESTIE TO PROSTĚ NEPUJDE. suhlasim kral moj
Mindie
Pokud tohle má být "poslední" šance, jak znovu oživit server, tak moc nechápu, proč se opět dává na hlasy dvou lidí, ač určitě důležitých vs 87% hráčů serveru. Však nemusíte pouštět na server ty nejhorší hráče a ostatní můžete vždycky zabanovat.

+ Jste dali konečně jednou šanci hráčům něco změnit a možná pomoct nějakým způsobem. Tak byste nemuseli tu hlavní věc zase rozhodnout po svém. Jak píše Fatalqo, stejně je budou posílat zpět do bl většinou klasický admini než-li hlavní.
Upravil Mindie dňa 11.10.2021 20:46
destiny-
Škoda tej amnestie no, určite by to zvýšilo aspoň o 50% hrateľnosť na serveru Smile ale tak čo už, závisí to len a len na vás akým smerom poputuje server a zatiaľ sa to vyberá tou horšou cestou :D
Simino
Škoda tej amnestie no, určite by to zvýšilo aspoň o 50% hrateľnosť na serveru Smile ale tak čo už, závisí to len a len na vás akým smerom poputuje server a zatiaľ sa to vyberá tou horšou cestou :D



Lepší cesta ani nebude když nový hrací nepřihazeji a jedné my starší by to dokázali rozjet. Když už amnestie tak pro všechny, ono by se stejně časem ukazalo kdyby se měl vrátit z5 do bl a kdo už se “poučil”
Aspoň by se admini nenudili
Jertn
Škoda tej amnestie no, určite by to zvýšilo aspoň o 50% hrateľnosť na serveru Smile ale tak čo už, závisí to len a len na vás akým smerom poputuje server a zatiaľ sa to vyberá tou horšou cestou :D


Mia by stejně dostala do měsíce zas permu a byl bys opět smutnej, takže je to jedno. ALE BEZ AMNESTIE TO NEPUJDE


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
KoLoB
Dovolím se zapojit a byl bych rád kdyby se do tématu zapojili i hlavní administrátoři kteří jsou proti.
Amnestie musí být úplná, chápu že máte strach z toho co přijde, zcela pochopitelně ale odtoho tu máte admin team který musí ať se mu to líbí nebo ne, bojovat nejvíc.
Dovolím si vytáhnout jednu věc kterou mi nedávno psal Pink osobně, předem se omlouvám kamaráde.
Citácia
Nedivím se administrátorům že nehrají když vlastně na serveru nemají co dělat.

Přesně tak, máte narvaný tým lidmi který na server nechodí protože tam pro ně nemáte žádnou práci ( čest minemu, benovi, kacce a simovii že se na to nevykašlali taky ).
Pokud máte pocit že to váš tým nezvládne tak to můžete rovnou vzdát, protože nemáte žádnou šanci server rozjet a dostat ho alespoň z půlky do starých kolejí.
Další věc, to co výrazně narušilo chod serveru a počet lidí na serveru je úpadek GangSystému který a teď si to přiznejte z velké části způsobila neschopnost AdminTeamu, čímž neuražím nikoho z AT přímo protože jsem v tom AdminTeamu sám byl ve chvíli kdy tohle pomalu ale jistě začalo. Cheating v GS už tehdy byl absolutně normální věci v GangSystému a je smutné že aby se v GS uplatnili, tak cheaty používali i administrátoři které tu nebudu veřejně jmenovat.
Takže ano, amnestie dotáhne zpět dost lidí hlavně co se gangů týče, to dá možnost serveru aby se znovu nadechl a začal fungovat, no na jak dlouho to bude učinkovat rozhoduje už jen a jen AdminTeam samotný který musí lidem ukázat že se cheatery bude opět trestat a pro poctivé hráče nabídne hromadu možností jako například gang akce atd.

Další věc tebou zmíněná sky jsou hráči kteří se nechali zabanovat úmyslně protože už nechteli hrát na SP, ty bych zde vůbec nezmiňoval pochybuji totiž že tito hráči se sem vůbec vrátí a i kdyby, není těžké je okamžitě poslat zpět do BL.

Jinak to že je to výsměch AT, pravidlům a tak je úplná hloupost, vy ty hráče teď potřebujete takže se snad nebudeme dětsky bavit o tom kdo se komu vysmívá protože to mi přijde trochu pod úrovni.

Mimochodem už tu někdo zmínil že nechápe proč se ptáte na náš názor vůči amnestii, když nakonec amnestie nebude protože o tom hlasovali 3 lidi.
Ehm, jde tu o budoucnost serveru tak proč nehlasoval ATomas, adminteam a dlouholetí hráči? Jedná se tu o něco co nás všechny baví a myslím že názor všech kteří na SP hrají nebo se starají o jeho chod je sakra důležitej a neříkejte mi že to tak není.
Nevím co tu víc psát, předem se omlouvám pokud je něco nesrozumitelné nebo jsem to špatně popsal, píšu to cestou na noční a myšlenky mám trochu jinde ale myslím že i z tohohle blivajzu jde pochopit kam tím mířím. Chcete server nechat doklepat a pak ať zemře nebo mu chcete ještě vdechnout trochu života? Amnestie nebo ubírání práce nic nedělajicímu AT?
Protože jestli amnestie nebude, tak je jedno jestli to je úmyslný nebo neúmyslný ale je to výsměch všem hráčům kteří tu už dlouhodobě hrají a chtěli se pomocí dotazníku zapojit k projektu znovuoživení SP, a to je čistý fakt.
E1L0N
Dovolím se zapojit a byl bych rád kdyby se do tématu zapojili i hlavní administrátoři kteří jsou proti.
Amnestie musí být úplná, chápu že máte strach z toho co přijde, zcela pochopitelně ale odtoho tu máte admin team který musí ať se mu to líbí nebo ne, bojovat nejvíc.
Dovolím si vytáhnout jednu věc kterou mi nedávno psal Pink osobně, předem se omlouvám kamaráde.
Citácia
Nedivím se administrátorům že nehrají když vlastně na serveru nemají co dělat.

Přesně tak, máte narvaný tým lidmi který na server nechodí protože tam pro ně nemáte žádnou práci ( čest minemu, benovi, kacce a simovii že se na to nevykašlali taky ).
Pokud máte pocit že to váš tým nezvládne tak to můžete rovnou vzdát, protože nemáte žádnou šanci server rozjet a dostat ho alespoň z půlky do starých kolejí.
Další věc, to co výrazně narušilo chod serveru a počet lidí na serveru je úpadek GangSystému který a teď si to přiznejte z velké části způsobila neschopnost AdminTeamu, čímž neuražím nikoho z AT přímo protože jsem v tom AdminTeamu sám byl ve chvíli kdy tohle pomalu ale jistě začalo. Cheating v GS už tehdy byl absolutně normální věci v GangSystému a je smutné že aby se v GS uplatnili, tak cheaty používali i administrátoři které tu nebudu veřejně jmenovat.
Takže ano, amnestie dotáhne zpět dost lidí hlavně co se gangů týče, to dá možnost serveru aby se znovu nadechl a začal fungovat, no na jak dlouho to bude učinkovat rozhoduje už jen a jen AdminTeam samotný který musí lidem ukázat že se cheatery bude opět trestat a pro poctivé hráče nabídne hromadu možností jako například gang akce atd.

Další věc tebou zmíněná sky jsou hráči kteří se nechali zabanovat úmyslně protože už nechteli hrát na SP, ty bych zde vůbec nezmiňoval pochybuji totiž že tito hráči se sem vůbec vrátí a i kdyby, není těžké je okamžitě poslat zpět do BL.

Jinak to že je to výsměch AT, pravidlům a tak je úplná hloupost, vy ty hráče teď potřebujete takže se snad nebudeme dětsky bavit o tom kdo se komu vysmívá protože to mi přijde trochu pod úrovni.

Mimochodem už tu někdo zmínil že nechápe proč se ptáte na náš názor vůči amnestii, když nakonec amnestie nebude protože o tom hlasovali 3 lidi.
Ehm, jde tu o budoucnost serveru tak proč nehlasoval ATomas, adminteam a dlouholetí hráči? Jedná se tu o něco co nás všechny baví a myslím že názor všech kteří na SP hrají nebo se starají o jeho chod je sakra důležitej a neříkejte mi že to tak není.
Nevím co tu víc psát, předem se omlouvám pokud je něco nesrozumitelné nebo jsem to špatně popsal, píšu to cestou na noční a myšlenky mám trochu jinde ale myslím že i z tohohle blivajzu jde pochopit kam tím mířím. Chcete server nechat doklepat a pak ať zemře nebo mu chcete ještě vdechnout trochu života? Amnestie nebo ubírání práce nic nedělajicímu AT?
Protože jestli amnestie nebude, tak je jedno jestli to je úmyslný nebo neúmyslný ale je to výsměch všem hráčům kteří tu už dlouhodobě hrají a chtěli se pomocí dotazníku zapojit k projektu znovuoživení SP, a to je čistý fakt.
.

Napsaný úplně přesně *Dobrá práce*
Kubon
Nebylo by od věci aby AT trochu respektova aktivní hráče a nesnažit se za každou cenu dávat trest i za malou blbost co kdo napíše třeba v chatu.
Přijde mi že se každý admin snaží za každou cenu dát co nejvíc trestů.
Upravil Kubon dňa 11.10.2021 22:52
hormoskunk
Vojenskou techniku bych zavedl s pravidly před rokem 2013. V té době si myslím fungovala na 100%, byla oblíbená a nedělala zas takový velký bordel na serveru.

1. Od každé techniky 2 kusy v každém městě.
2. Můžou ji používat hráči s full levelem.
3. Můžou ji používat pouze vojáci a teráci.

Těmto 2 jobům to vrátí něco unikátního a navíc bordel budou dělat hlavně jen mezi sebou. Kdysi ty neustále boje o VT byly jedna z největších zábav obzvláště, když vojáci měli v lv spawn u věznice.
ATomas
Když se nad tím zamyslím, tak jestli mám chodit na server s 50 hráči z toho 1 čtvrtina jsou missionáři, druhá afkeři a třetí trofeje stojící na warpu, tak už bude lepší risknout tu amnestii všech banovaných. Já vím, že je to pro nováčky otřesná věc, ale jestli je to jediná možnost, jak zvednout hratelnost, tak prosim. Většina viděla nové video od Killátora a taky hodnocení 1 části updatu a všem je jasné, že nový update hráče nepřinese možná tak kritiku od konkurence. *vlajkazamirBoy*Hi

Kde hodnoceni video dostalo jeste pred tim nez se otevrela premiera... Jak nenapadne. Kritika od konkurence zacala skr nastrcene "bile kone" driv nez se lidi vubec dozvedeli co v updatu bude.
Anonym
Co takhle už poslechnout pořádně ty hráče.
To fakt musí o všem rozhodovat admin tým ?
Ty hráči tvoří server ne admini hlavně.
Měli by jste fakt přemýšlet o té amnestii jestli dále chcete mít aktivní server. Good job!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18