Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[VÝSLEDKY] Make SuperPařba great again
destiny-
Co takhle už poslechnout pořádně ty hráče.
To fakt musí o všem rozhodovat admin tým ?
Ty hráči tvoří server ne admini hlavně.
Měli by jste fakt přemýšlet o té amnestii jestli dále chcete mít aktivní server. Good job!


Hlavne ze o tom poucuje typek, co dostal zo serveru 30 ludi ;) ale suhlasim, aspon ze pises pravdu ze amnestiu treba jak sol.
Hendy
Skylake, ja si ťa ako hl. admina vážim a cením si tvoju odvedenú prácu. Som rád, že si dal na hlas ľudu, ale tu si už treba uvedomiť, že jediným východiskom na záchranu serveru je úplná amnestia. Tu už nepomôžu updaty a nové veci. Jednoducho. Hráčov to tam už nebude baviť, nebude ich to tam tak lákať, keď tam hrá denne približne 50 ľudí. Mne osobne sa lepšie hralo, keď nás tam bolo viac a nebolo tam ticho jak v hrobe. A čo som si tak všimol, tak ani tých nových hráčov veľa nepribúda.
E1L0N
WaMpOs mě poprosil abych sem napsal jeho názor:
V jednoduchosti môj názor na túto situáciu ju taký že úplne súhlasím s restartom - SERVER tvoria hráči nie ADMINI ! a taktiež aj s checkm8. Keď to je teda posledná šanca tak kde je problém? Že prídu problémy od hráčov? A aké prosím vás? Že polovica z Ban listu bude jazdiť grka? To je voľáky problém? Z môjho pohľadu by som neuvažoval a skúsil to.. Predsa admini na servery sú keby nehodou boli s niekym problémy.
S pozdravom WaMpOs.
hormoskunk
Za mě by se navíc mělo zaměřit více na Nocz/sk komunitu. Tím ten server můžete zaplnit nejjednodušeji, ale je třeba mít adminy s dobrou angličtinou. Více propojit cz/eng chaty ne-li vůbec zrušit cz/sk jazyk, pokud to tu chcete rozjet. Momentálně když přijde zahraniční člověk a nastaví si angličtinu, tak uvidí hromadu lidí online, ale nevidí je v chatu aktivně(protože v eng chatu skoro nikdo není), eventy pro ně nejsou a když už si změní jazyk na "nějakou" češtinu tak nerozumí absolutně ničemu a ze serveru odejde. Tohle je spíše na atomasovi, měl by tomu serveru udělat reklamu na zahraničních webech s herní/gta komunitou.

Když se všechno tak složitě překládalo, tak by bylo škoda všechno vyhodit.
checkm8
Marketingově se musí po vydání def. edice zaplatit nějaky strýmer, který až to dohraje si půjde zabrnkat na sp heheheee
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Kubon
Určitě by serveru pomohlo trochu rozhýbat sociální sítě.
Na FB serveru to sleduje 5,2k lidí a poslední příspěvek byl 17.6.
Když by se tam více psalo, dávalo fotek ze serveru nebo různé vtipné videa, co kdo třeba natočil nebo udělal, tak to
může poslat někomu, kdo to bude spravovat a nalákat tak nějaké hráče.

Podle mého názoru, jsou sociální sítě to nejlepší na přilákání hráčů buď nových nebo těch starých.
Server si tam vybudoval dost sledujících, tak proč toho nevyužít.
checkm8
Určitě by serveru pomohlo trochu rozhýbat sociální sítě.
Na FB serveru to sleduje 5,2k lidí a poslední příspěvek byl 17.6.
Když by se tam více psalo, dávalo fotek ze serveru nebo různé vtipné videa, co kdo třeba natočil nebo udělal, tak to
může poslat někomu, kdo to bude spravovat a nalákat tak nějaké hráče.

Podle mého názoru, jsou sociální sítě to nejlepší na přilákání hráčů buď nových nebo těch starých.
Server si tam vybudoval dost sledujících, tak proč toho nevyužít.


Koupit reklamu na FB by taky nebylo špatný. Stojí to pár korun a co tak sleduju skáčou tam i servery na mrtvý metin 2 ;)
Upravil checkm8 dňa 16.10.2021 16:33
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Twixo38
mam kamošov v bl, i tak 3/4 po ub nepríde, ale i tak im daj amnestiu lol
checkm8
Taky by se mohly změnit bannery na webu, jelikož polovina těch věcí už na main serveru ani nejsou. Prostor jako kráva tak proč ho nevyužít na lepší informovanost co se na serveru nachází.

img.tpx.cz/uploads/obrázek_2021-10-17_143226.png
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Ad4M_
Taky by se mohly změnit bannery na webu, jelikož polovina těch věcí už na main serveru ani nejsou. Prostor jako kráva tak proč ho nevyužít na lepší informovanost co se na serveru nachází.

img.tpx.cz/uploads/obrázek_2021-10-17_143226.png


Tohle jsem navrhoval asi rok zpět, bylo mi řečeno, že se na tom pracuje a brzy to zmizí, akorát se někde stala chyba. Chápu, že s webem je hodně práce, ale nějak aktuálně by se to udržovat mohlo.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Pandy
Taky by se mohly změnit bannery na webu, jelikož polovina těch věcí už na main serveru ani nejsou. Prostor jako kráva tak proč ho nevyužít na lepší informovanost co se na serveru nachází.

img.tpx.cz/uploads/obrázek_2021-10-17_143226.png


Toto jsem řešila a ne jednou, ale bylo mi řečeno, že tu mají zůstat, protože běží druhý server na DL. Ovšem to by na tom serveru musel někdo hrát, měla jsem v plánu nechat udělat nové bannery, ale když už tak kompletně bez těch z druhého serveru.

Každopádně zkusím to do třetice prosadit, aby se tyhle bannery nadobro vymazaly, jsou tu naprosto k ničemu a hráče to tak plete. Pokud by někdo měl zájem se na nich podílet, bylo by to o dost snažší je vyměnit a rychleji by se na té změně mohlo pracovat. Takhle nemám "v ruce" nic čím bych argumentovala.
Jertn
Taky by se mohly změnit bannery na webu, jelikož polovina těch věcí už na main serveru ani nejsou. Prostor jako kráva tak proč ho nevyužít na lepší informovanost co se na serveru nachází.

img.tpx.cz/uploads/obrázek_2021-10-17_143226.png


Toto jsem řešila a ne jednou, ale bylo mi řečeno, že tu mají zůstat, protože běží druhý server na DL. Ovšem to by na tom serveru musel někdo hrát, měla jsem v plánu dát nové bannery, ale když už tak kompletně bez těch z druhého serveru.

Každopádně zkusím to do třetice prosadit, aby se tyhle bannery nadobro vymazaly, jsou tu naprosto k ničemu a hráče to tak plete.


Mohlo by se tam dát něco, co nepropaguje killator. Třeba gangy, zavody, různý další akce atd. Hlavně, ať tam nejsou kanceláře a takový věci. Teď je tam jen grove street, což si myslím, že nikoho nezaujme. Taky si myslím, že lepší dojem to bude mít, když na těch screenech budou hráči.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Pandy
Taky by se mohly změnit bannery na webu, jelikož polovina těch věcí už na main serveru ani nejsou. Prostor jako kráva tak proč ho nevyužít na lepší informovanost co se na serveru nachází.

img.tpx.cz/uploads/obrázek_2021-10-17_143226.png


Toto jsem řešila a ne jednou, ale bylo mi řečeno, že tu mají zůstat, protože běží druhý server na DL. Ovšem to by na tom serveru musel někdo hrát, měla jsem v plánu dát nové bannery, ale když už tak kompletně bez těch z druhého serveru.

Každopádně zkusím to do třetice prosadit, aby se tyhle bannery nadobro vymazaly, jsou tu naprosto k ničemu a hráče to tak plete.


Mohlo by se tam dát něco, co nepropaguje killator. Třeba gangy, zavody, různý další akce atd. Hlavně, ať tam nejsou kanceláře a takový věci. Teď je tam jen grove street, což si myslím, že nikoho nezaujme. Taky si myslím, že lepší dojem to bude mít, když na těch screenech budou hráči.


No přesně jak píšeš. Prostě od každýho něco.

Gangy, firmy, závody, různé eventy co jsou například na stadionu, zkrátka vše co prezentuje celý server a ne jen určitou část. Nikoho nezajímá warp nebo groove street, který každý zná ze single.
Ideální by bylo pořídit nějaký screen s co nejvíce členy gangů/firem, aby bylo vidět "oč tu běží".

Kdyžtak zadám práci do grafického koutku aby se to co nejrychleji hnulo a mohl se na tom podílet sám hráč.
Undefeated420
Nejvíc takových fotek mají ti, kteří tu hrají několik let a momentálně jsou v BL. Taky by bylo dobré tyto fotky prezentovat i na stránce FB. Ale podle mě by to chtělo nějak oživit i na YT, protože když si člověk zadá do vyhledávače Superpařba a dá poslední týden a třeba i minulý měsíc, tak víceméně tam budou videa víceméně jen od Killatora a všichni víme, že YT je jeden z nejlepších zdrojů na reklamu. Hi
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
destiny-
Nejvíc takových fotek mají ti, kteří tu hrají několik let a momentálně jsou v BL. Taky by bylo dobré tyto fotky prezentovat i na stránce FB. Ale podle mě by to chtělo nějak oživit i na YT, protože když si člověk zadá do vyhledávače Superpařba a dá poslední týden a třeba i minulý měsíc, tak víceméně tam budou videa víceméně jen od Killatora a všichni víme, že YT je jeden z nejlepších zdrojů na reklamu. Hi


Ved reklamu robili i ti degesi kde pri pripojovani na server v klientovi mali aj konkurenciu Nemůžu ale ako sa hovori, na pi*u reklama, tiez reklama. Hi
Upravil destiny- dňa 18.10.2021 16:02
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14