Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Kdo je Váš oblíbenec?
Svatý 2 Hlasov
18%
Jůda 5 Hlasov
45%
Tadeáš 4 Hlasov
36%
Počet hlasov: 11
 
(Ne)zábavné akce
Ondrah98
Poklekněte přichází další spasitel SP v nezařaditelných topicích! Ne, dělám si prdel. Chci se jen tak nahlas zamyslet nad úrovní akcí...

Je to tak 6 let zpátky, kdy mi ATomas vyčítal, že jako admin nedělám akce, že akce jsou to hlavní na SP. Tenkrát jsem si říkal něco jako "jo to určitě, neotravuj", i tak byla na serveru různá akce za akcí, tak co po mě chce... Dneska musím zpětně uznat, že měl pravdu.

Dnes akci člověk moc neuvidí a když, tak je to nějaký závod. Perfektní vyladěné objekty ve vzduchu nebo prostě naházené CP po mapě, port, start, nazdar. Nic proti, závodů bylo vždy asi nejvíc, ale není to jediný druh akce... Kdy jste viděli něco jiného? A co je vůbec největší problém závodů? Ano, jsou pro úzkou skupinku hráčů, kteří vítězí stále dokola, budiž. Ale hlavní problém je ten, že neposkytují žádnou zábavu mezi hráči. Portneš se, jedeš a nazdar konec.

Kam se poděly jiné akce, které možná nejsou tak technicky dokonalé, ale jsou díky tomu zábavnější?
- Tuning sraz - hráči mají možnost vést kolonu, mají pocit, že se podílí na organizaci, pustím k tomu nějaké audio, udělám nějakou srandu, vezmu tam nějaký divný vozidlo, cokoliv... Půl hodinky jezdíme po mapě a dáme vyhlášení, na konci rozdám RPG, hráči se pozabíjí a hotovo, byla legrace.
- Derby - hráči do sebe bourají, to je vždycky legrace, dám to s divným vozidlem, postavím k tomu mapu, dám tam CP na opravu, ke kterému se ale nedá dostat, cokoliv zase legrace, hráči mezi sebou nějak interagují...
- Vyřazovák - ať už závod, ať už se zbraněmi, cokoliv, zase hráči proti sobě, z toho plyne zábava...
- Akce smrti - i tohle se dá udělat velmi zábavně, když se to připraví...
- Troll akce - ve stylu skoč na vlak, skoč na letadlo pod mostem, v červenci dám na LV vánoční stromeček a pustím koledy, dám někde pickup na rychlost 10000km/h, vtipné otázky, bigtunel, zareaguju nějak na aktuální situaci, udělám výlet po SP a vykládám hráčům nějaký hovadiny, fantazii se meze nekladou...
- Využití eventů ze stadionu - spousta nových eventů je perfektní, proč to nevyužít na drobnou admin akci s lehkou organizací?
- I ten závod se dá udělat důvtipně a ne jen strojově...

Proč tohle dřív šlo a byla legrace, hráči psali do chatu vychechtaný smajlíky, protože se děly neočekávaný vtipný situace na akcích... Upřímně pobaví někoho strojová akce, načtu závod, dám port, odstartuju závod, vyhlásím, nazdar...? Zasmějete se u toho? Proč to nejde dělat vtipně?

Citácia
• Větší pestrost akcí
Tohle se píše jako jeden z cílů Make SP great again. V topiku z 10.10., proč to ještě není, proč se to neděje? Přitom je to nejjednodušší věc z těch cílů tam... Nepotřebuju k tomu nic, jenom fantazii, nemusím nic vyvíjet, nemusím na nic čekat. Prostě si stačí vytvořit zábavu. Tímhle se může komunita obnovit, tím, že se bude bavit. Těžko se něco zlepší videem na TikToku, který uvidí 27 Indů a 15 Filipínců. Přece není tak těžké být aspoň trošku důvtipný a vtipný...

Tohle SP chybí, na to nepotřebujete stovky hráčů... Víte kdy byla v dobách se 400 hráči na serveru největší zábava? V noci a dopoledne, kdy tam těch hráčů bylo 40. Není to o počtu hráčů. Je to o zábavě a tu Vám strojové načtení objektů ve vzduchu nepřinese... Potřebujete mít s hráči nějakou interakci, aby hráči měli interakce mezi sebou, z toho plyne zábava. Konec konců píše se party server, proč tam teda není zábava?
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Jertn
Bohužel dnešní OAčka už nemaj představivost, ani kvalitu a bohužel nikdo kvalitní už nemá motivaci tu něco dělat. Ještě k tomu se na OAčka berou lidi podle suspectu a ne podle kvality...


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Czech_
Jsem stejného názoru a tohoto sem se vždy držel. Nejde o to flákat nějaké savy, ale aby to mělo nějaký smysl a komunikaci mezi hráči. To také zapříčiní to, že hráči více budou na akce chodit.

Bohužel ostatní členové AT na to mají jiné názory a takto jim to vyhovuje, s tím prostě nic dělat moc nejde, protože je jen tak k něčemu nepřesvědčíš a to jsem také již zmiňoval v minulosti v různých topicách o kvalitě akcí, kde všichni slíbili nápravu, ale můžeme se na jejich sliby podívat, jak je dodrželi. LOOL
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Kubon
Podobné téma tu už bylo. Mezi oáčkama není nikdo koho by bavilo vyloženě pořádat a stavět akce, také to tak pak vypadá. Udělají akci ,,street race" dají dvě kola a tím mají na celý den hotovo.
Kdysi jsi matně pamatuju, že bývalo až někde 8-10 oaček a to byla akce za akcí ale ted jich je hrozně málo a neaktivních. Nemají žádnou motivaci stavět a pořádat akce. Chápu, že nemají čas 24/7 stavět akce ale proto jich tam má být víc aby se různě střídali.
Nebo je tu možnost aby se třeba dvě oáčka spojila a udělali jednu bomba akci společně a né každý sám za sebe.
Bylo tu minule řečeno něco ve smyslu ,, Oáčka jsou demotivovaní, protože hráči neocení akci". Na serveru jsou převážně jen závody a to vyhrávají jen hráči, kteří umí závodit a tím pádem to hráče nebaví, když furt vyhrávají ti samí. Poté nemají hráči mít důvod chválit akce, když jen prohrávají.

Na serveru ted hraje přes 100 hráčů a věřím, že mezi nima se najde dost hráčů, kteří by měli zájem stavět akce ale náborů je hrozně málo.


Co se týče jiných akcí jako např.: tuning sraz, troll akce a otázky tu nebývají absolutně nikdy. Na těchto akcí má šanci úplně každý, i ten co neumí třeba tak dobře závodit.
Něco originálnějšího udělal naposledy Pitras před deseti měsíci, když po celém LV udělal objekty a různé pickupy na speed a skok atd. Hodil to do vw 0 a tím pádem byla velké účast.



Určitě toto je téma na promyšlení, na konkurenci nemají tak dobrý systém admin akcí a to by mohlo tomu našemu serveru dost pomoc, když se zaměří admin tým hodně na kvalitu akcí.
Ondrah98
Ono to nemusí být kvalita ve smyslu toho, že to je technicky dokonalý, že to má bezchybně postavený objekty, že všechno funguje, ale musí to mít nápaditost, musí tam být nějaké propojení s těmi hráči. A ne flák akce, flák objekty, flák jeďte, flák vyhlášení, čau. Takovou akci může dělat klidně "stroj", že se v určitou hodinu založí závod a načtou se objekty. To nemá s "párty" nic společnýho.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Czech_
Citácia
Takovou akci může dělat klidně "stroj", že se v určitou hodinu založí závod a načtou se objekty. To nemá s "párty" nic společnýho.


Proč myslíš, že se přidaly random eventy. To je ten tvůj "stroj", hold ani tak furt organizátorům akcí a adminům nedojde to, jaký má admin akce vlastně význam. Přemýšlím
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Warning
Prakticky súhlasím, je to predsa "party server" a ešte trošku viac si rýpnem, mnohé tie strojové závody tiež majú svoje muchy. Mňa napríklad zarazil hneď prvý skyace, ktorý som išiel po pol roku na SP a úprimne ma to fascinuje, že ani po 2 rokoch či koľko to tu už je sa stále nevyužíva /r a treba sa na portovať cez /port 1,2,3 ... jak retard. Neviem, či to nemá OA kto naučiť alebo sa mi jednoducho nechce, ale je to škoda. Taká super funkcia a trt z toho NO Je to prkotina, ale niekto zmysel pre detail mať musí, heh.
Upravil Warning dňa 30.12.2021 16:59
Jertn
Prakticky súhlasím, je to predsa "party server" a ešte trošku viac si rýpnem, mnohé tie strojové závody tiež majú svoje muchy. Mňa napríklad zarazil hneď prvý skyace, ktorý som išiel po pol roku na SP a úprimne ma to fascinuje, že ani po 2 rokoch či koľko to tu už je sa stále nevyužíva /r a treba sa na portovať cez /port 1,2,3 ... jak retard. Neviem, či to nemá OA kto naučiť alebo sa mi jednoducho nechce, ale je to škoda. Taká super funkcia a trt z toho NO Je to prkotina, ale niekto zmysel pre detail mať musí, heh.


Nejsou schopní si postavit ani vlastní závody, pochybuju, že vědí o tom, že tam ta funkce je... Radši používaj starý závody místo toho, aby dělali něco novýho.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
evry
Největší problém celkově, že tím, že nemají kvalitu nemají motivace dělat. Každý říká, že hráči na jejich akce nadávají. Nevím, mně se za celou dobu ještě nestalo, že by hráči nadávali na mé akce. Když pominu totální propadák z mé strany v podobě týmového derby. Rád si nechám poradit, ale vše je jen o přístupu. A o tom, kolik práce a zkušenosti se jim předá. Je potřeba tam mít lidi co si z toho, že jim někdo chce poradit, jak to vylepšit opravit, něco vezmou a nebudou se urážet. Myslím si, že jsem jeden z posledních co ještě děla vyrazovak ze sawnama, sumo a podobne. Osobně nemám problém na ty to akce ty saves poskytnout, ale není o to zájem. A já u počítače nesedím 24/7.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Twixo38
https://superparba.eu/forum/viewthrea..._id=112419
Ondrah98
Twixo, díky za odkaz. Řeší se tam trochu něco jiného na co narážím já, ale podstata toho, že kvalita/kvantita akcí má rezervy je stejná. O to smutnější, že jsem něco takového založil znova, i když se měla udát nějaká změna... Já tvrdím, že ty akce nemusí být 100% vyladěné, ale musí tam být nějaká "duše" nebo jak to nazvat. Musí to být o něčem, na závody jsem nikdy nebyl, ale proč se vytratily jiné akce, kde má šanci každý (jak tu někdo podotknul) a je to zábava? Proč do toho pořádání trošku nezapojit hráče, nechat je řídit něco smrti a podobně. Proč něco dělat na sílu jako strojový event, proč neimprovizovat v průběhu, proč si nedělat legraci (i ze sebe)... O tom to hlavně má být.

Byl bych mimo jiné rád, kdyby se tu vyjádřil někdo kompetentní (OA, SA, (hlavní) admini...). Chápu, že máte všichni svoje starosti, ale týká se to Vás, Vy ty akce tvoříte, tak bez vašeho názoru a vaší aktivity to nepůjde.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Vojta369
nejlepsi organizator akci byl aure a nikdo ho nema sanci prekonat
Ondrah98
nejlepsi organizator akci byl aure a nikdo ho nema sanci prekonat
Jako můžeme si o Aurem myslet cokoliv, je to jistě svéráz a neřízená střela, ale když chtěl, tak zábavu vytvořit uměl. Možná kdyby byli na postu OA lidé, kteří jsou v komunitě známí a umí se bavit, tak by to bylo lepší než tam nabírat hráče podle suspectu, kterým je jedno co to bude za post, ale hlavně když budou v /admins. A než se tam objeví, tak je nikdo nezná, jsou to hráči někde schovaní ve své firmě, kteří ani neumí před tím serverem vystupovat... Jak pak tvořit zábavu v takové pozici?
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Disco
Největší problém celkově, že tím, že nemají kvalitu nemají motivace dělat. Každý říká, že hráči na jejich akce nadávají. Nevím, mně se za celou dobu ještě nestalo, že by hráči nadávali na mé akce. Když pominu totální propadák z mé strany v podobě týmového derby. Rád si nechám poradit, ale vše je jen o přístupu. A o tom, kolik práce a zkušenosti se jim předá. Je potřeba tam mít lidi co si z toho, že jim někdo chce poradit, jak to vylepšit opravit, něco vezmou a nebudou se urážet. Myslím si, že jsem jeden z posledních co ještě děla vyrazovak ze sawnama, sumo a podobne. Osobně nemám problém na ty to akce ty saves poskytnout, ale není o to zájem. A já u počítače nesedím 24/7.


Ale vždyť na moje akce taky nadávali, když jsem je dával. Byly snad 2 závody kdy mi někdo napsal že se jim líbily, ale stejně pak většina napsala po čase že jsou na hovno. To, že to ale říkají tě nesmí odradit od toho se o to pokoušet znovu a znovu. Žádný učený z nebes nespadl a tím, že se budeš snažit dal a dál stavět své akce se naučíš i ty sám jak je tak nějak dělat efektivněji a třeba i líp.

Každopádně další topic, se kterým se naplní opět Koš a nic se nezmění. #MakeSPGreatAgain a doufám, že tentokrát už se pletu.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

evry
Největší problém celkově, že tím, že nemají kvalitu nemají motivace dělat. Každý říká, že hráči na jejich akce nadávají. Nevím, mně se za celou dobu ještě nestalo, že by hráči nadávali na mé akce. Když pominu totální propadák z mé strany v podobě týmového derby. Rád si nechám poradit, ale vše je jen o přístupu. A o tom, kolik práce a zkušenosti se jim předá. Je potřeba tam mít lidi co si z toho, že jim někdo chce poradit, jak to vylepšit opravit, něco vezmou a nebudou se urážet. Myslím si, že jsem jeden z posledních co ještě děla vyrazovak ze sawnama, sumo a podobne. Osobně nemám problém na ty to akce ty saves poskytnout, ale není o to zájem. A já u počítače nesedím 24/7.


Ale vždyť na moje akce taky nadávali, když jsem je dával. Byly snad 2 závody kdy mi někdo napsal že se jim líbily, ale stejně pak většina napsala po čase že jsou na hovno. To, že to ale říkají tě nesmí odradit od toho se o to pokoušet znovu a znovu. Žádný učený z nebes nespadl a tím, že se budeš snažit dal a dál stavět své akce se naučíš i ty sám jak je tak nějak dělat efektivněji a třeba i líp.

Každopádně další topic, se kterým se naplní opět Koš a nic se nezmění. #MakeSPGreatAgain a doufám, že tentokrát už se pletu.


Ja vím, každou kritiku beru, ale bohuzel ostatni pak jen brecej, ze jim na ty akce hraci nechodi, misto toho, aby se snazili udelat lepsi akci, se na to vyserou, jo s tim suspectem na oa souhlasim, psalo mi par lidi u kterych bych si byl jisty, kdyz jsem byl SA, ze by meli kvalitni akce, ale v suspectu meli to a to, takze je automaticky nemuzes vzit no. Ted SA nejsem, nazor na to mam svuj, ale nejsem aktivni, takze :-)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Tearsko
Ak môžem hodnotiť zo svojej skúsenosti, tak pred asi 3+ rokmi ešte pri väčšej hráčskej základni som bol chvíľu OA, a organizoval som naozaj rôzne akcie, ale okrem nejakého závodu som mal na akcii vždy strašne máličko ľudí.
A to som im skúšal naservírovať všelijaké fallouty, fallout derby, akcie s jetpackom, bludisko, parkour, dm s rozstreliteľnou podlahou, vyrazko, skoč na Janciho mamku a vyhraj, zoskoky, bmx parkoury, flappy bird atď atď proste všetky kraviny, čo sa v sampe dajú robiť.
Neboli na to nejaké prehnané hejty, ale ten záujem proste nebol.
Tá komunita a záujem tej komunity sa vyvíja rovnako, ako všetko ostatné na serveri.
To, čo bolo populárne pre nás "starcov", nemusí byť nutne populárne aj teraz, u mladšej generácie hráčov.
V tom "našom" čase sa hráči vedeli celkovo lepšie zabaviť, stačilo nám fakt málo.
Tým ale samozrejme nechcem povedať, že by sa mali aj naďalej organizovať akcie na úrovni, ako sa momentálne organizujú.
Akttuálne OA každopádne nemuseli s daným typmi akcií ani tak úplne prísť do kontaktu. Toto by mali teda iniciovať skôr možno SA smerom ku svojmu teamu. Teda aspoň ja si tak (možno naivne) predstavujem post správcu akcií.
Prípadne novším oa a adminom nie je problém poskytnúť poznatky a info a možnosti tých starých akcií. Len či bude záujem.
Upravil Tearsko dňa 30.12.2021 21:26
Ondrah98
Ak môžem hodnotiť zo svojej skúsenosti, tak pred asi 3+ rokmi ešte pri väčšej hráčskej základni som bol chvíľu OA, a organizoval som naozaj rôzne akcie, ale okrem nejakého závodu som mal na akcii vždy strašne máličko ľudí.
Vidíš, já si tu pobrečel a hned se dneska skákalo na letadlo z mostu (letěla v něm Janciho máma) a byl tuning sraz. A hráčů tam bylo víc než na závodech... Troufnu si říct, že z těch třeba 120 hráčů jich na každou tu akci 30 přijít mohlo (samozřejmě s nějakou fluktuací). Těžko říct, co to aktuálně ovlivňuje. U tebe mám v podstatě jistotu, že to byly kvalitní akce, těžko říct, záludné. Každopádně díky za postřeh z praxe.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Tearsko
Tak doba sa stále vyvíja. 3 roky je strašne veľký časový odstup, takže tento môj skromný poznatok môže byť už tiež zaradený ako archívny :D.
Ak aktuálne záujem bol, tak asi je naozaj na čase vrátiť starým akciám druhý dych.
SLaKe
Když jsem byl oa já tak to svištělo a kvalita byla moje druhé jméno. Bohužel jsem zlobil a už nedostanu asi šanci Pláču
Krowky
Ako reálne samotní hráči môžu za to že OAčka či admini nemajú motiváciu dačo robiť. Pamätám si xy fakt prepracovaných akcií a účasť minimálna. A fakt by som sa čudoval keby niekto našiel motiváciu niečo chystať xy hodín alebo sa snažil baviť hráčov keď mu tam príde 10 ľudí. Ako fakt za takých okolností sa im nedivím že tam dačo načítajú, príde tam 15 ľudí odjazdí sa alebo čo a cs.

Už len ten posraný kopec smrti, kedysi si sa nemal poriadne kde pohnúť na tom kopci čo to bolo narvané, teraz tam je toľko voľného miesta že tam postavíš mcdonalds a ešte ostane miesto na Starbucks a parkovisko.

A takisto by som bol opatrný s tým že na OA môže ísť hocikto nech je aký je v chovaní. Zase aj tie OA sú nejaká vizitka serveru a dať tam niekoho kto reálne dourážal rodiny polke serveru a podobne to by už bol prepal, ktorý nie je na mieste ani keby bola situácia úplne zúfalá.
Samozrejme tým nechcem povedať že keď mal niekto ban tak by na OA nemal ísť, to by som zas tak nehrotil ale padlo tu konkrétne meno Aure a to je teda exemplár absolútne nevyberaného a neslušného chovania ktorý dourážal hráčov a ich rodiny všetkými možnými spôsobmi. Vedel aj zabaviť komunitu o tom žiadna, ale aspoň ako tak slušné chovanie je základ na ten post. Boli tam už nejakí tí "nevychovaní gangstri" a dopadlo to veľmi zle s nimi. Takže nemusí to byť úplny anjel bez akéhokoľvek banu ale zase odtiaľ potiaľ.

Ale celkovo si myslím že proste je to už také že je málo hráčov a tým pádom malá účasť hráčov a pre 10 hráčov asi nikto nebude tráviť hodiny plánovaním niečoho vwľkého. Kedysi mi aj na akciu o ničom dofrčalo 30 ľudí + ale teraz sa k takej účasti sotva priblížiš na závode.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21