Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
twistedTSD
Citace
yaroush napsal:

Já jsem zvyklej jezdit svižně :D ten motor není slyšet ani v 5000 ot/min, nemám ho rád. Mám ještě favorita, výkon je obdobnej, ale aspoň slyším ten motor když ho trápím :D HTP točím a čekám kdy přijde ten výkon, a on nikde :D Moc důjstojná jízda to moc není. Natřel mě i ford fiesta, za což se stydím, ale nemohl jsem nic dělat. Byl lepší :D

Ono HTP není točivý motor, maximum Nm je docela nízko a ve vyšších otáčkách výkon tak výrazně nestoupá. Což je ve městě apod. příjemné, ale na nějakou sportovní jízdu to holt není.Smile...Fiesta má v základu taky pěkně zdechlou 1.2, asi to byla nějaká silnější.
Fellaz
Fakt máte hoši u mně respekt. Smile
Vědět tolik o autech, do detailů je umění a já takové lidi respektuji..
Jak Vás tu počítám tak jenom čumím a slintám do si oběda. Smile
Ragnar
Fellaz - Oběd v 18 00? to je dobrej oběd
twistedTSD
Tak umění, to je spíš "když to miluješ, není co řešit.":D Ale kam já se hrabu na Radika (a podobné), který na koleně opravuje sešrotované Golfy.:D

Jinak já když měl dlouhý den, tak jsem mezi 17-18 h. obědval běžně.Pohoda
Radik
No abych řekl pravdu tak nebejt tatky tak ještě vypadá asi jak vypadal. :D ale tak ted už si vetsinu věci dělám na autě sam. A zas tak na koleni to taky nebylo. Ikdyz bohužel nemame stolici na rovnání auta ale jinak mame téměř vše.

No ono když neres pomalu nic jinyho než auta neresim, mel bych o tom něco malo vědět. :D
twistedTSD
Jasně, bylo to nadneseně řečeno.:D Ale i tak, závidím takovým, kteří jsou schopní si na autě udělat vše potřebné, už jen těch ušetřených peněz...Taky chci v tomto ohledu získat více zkušeností, ale s autem rodičů je to těžké. :D
yaroush
Není to těžký :D Teď budu měnit destičky a vzadu pakny. Na lancera mě ten materiál vyjde okolo 1500,- (Ferodo, žádnej starline). A jedno odpoledne:D A teď si představ, že bych to dal do servisu.
Díly by byly najednou za 3k a práce v nejlevnějším servise nejde pod 300/hod :D k tomu si daj kafíčko, naúčtujou odmašťovače(který jim zbydou do kapsy:D). A to ještě nemluvím o tom, jací jsou v servisech odborníci....já bych si auto do servisu nedal nikdy. I když mám jen starý auto. Tata dělal šéfa v servise, a vyučený automechanik "narval" destičky naopak. Tak šel na hodinu:D Pokud se mám v autě zabít, tak vlastní vinou. Každej šroubek si zkontroluju...v servise na to není čas.

Twiste, pokud budeš mít cestu okolo Brna, tak ti to ukážu jak se to dělá a příště můžeš už sám :D
DJ_David_SK
Poradte mi nejake dobre auto vykonne a take do 20k dobre byb olo keby nestali vela diely som z dediny tak nemusi mat vykon nad 250km/h :D
eGhE
A potom vecer v TV ako niekto nezvladol riadenie , a nedaj boze ohrozil inych ludi .. Najprv sa treba naucit jazdit , napr. felicia pripadne nieco podobne . A vykon nad 250 km/h ? Nemyslel si nahodou maximalnu rychlost ? V kazdom pripade ked sa chces pretekat tak chod na ukruh , alebo do uzavretej casti kde ked tak ohrozis iba seba .
twistedTSD
Yaroushi, beru tě za slovo...jestli se mi povede sehnat kchár dříve než mě mrskne z VŠ.:D

Jo, servisních historek pár znám, naštěstí ale máme zkušenosti víceméně dobré.
Radik
Dnes u školy stál krasavec, tak jsem je musel spolu hned vyfotit. :D

img.tpx.cz/uploads/IMG_20140918_140051.jpg
yaroush
Citace
DJ_David_SK napsal:

Poradte mi nejake dobre auto vykonne a take do 20k dobre byb olo keby nestali vela diely som z dediny tak nemusi mat vykon nad 250km/h :D


Když vidím jak se vyjadřuješ, tak si kup feldu :DDD

Pokud chceš něco zajímavého, kvalitního, rychlého tak si kup starší japonský auto (Mitsu, Nissan, Toyota, Suzuki, Subaru)

Pokud chceš kundolap, tak si kup starý BMW. Vyzkoušeno a funguje to. I na schnilý starý BMW se lepí baby :D

Pokud chceš být tuctovej člověk a chceš mít to stejný co ostatní, tak si kup koncernový auto (VW, škoda, seat, audi)

Každý auto má pozitiva a negativa. Musíš napsat bližší požadavky. Jak daleko budeš denně jezdit. Co budeš vozit? Jak moc máš pohodlnou řiť (klima, ABS, vyhřívaný sedačky...)


ad. Radik
Mohl jsi aspoň zavřít dveře :D Ty černý kola jsou hodně dobrý :D
twistedTSD
Ten Golf je luxusní.SprávněSprávně
DJ_David_SK
:D môj otec ma felíciu takže zbytočne by mi ju bolo :D ja myslel len tak orientačne rýchlostne max a cenu
ale lepšie by bolo nejaké pretekárske -.-
(a yaroush konkrétni typ ne značku :D)
Toto kúpim určite ale až neskvor :D http://autobazar.sk/4677002/audi-r8-4...pe-4x4-r6/
zatial mi stačí niečo slabšie :D
z Felície na toto .. by som asi neprežil :D
Upravil/a DJ_David_SK dne 20.09.2014 16:23
yaroush
Jsem se pobavil :D až budeš mít koule na to, aby ses v jakýmkoliv autě jen přiblížil k maximálce, tak se ptej kolik jede :D Věř mi, není to taková prdel jak v TOP GEARU....
Myslím, že pokud máš rozum, tak dost dlouho nepojedeš víc než 150...a to umí i favorit i felicia.
S tou R8 mě to dostalo znova :D
a ještě si protiřečíš...
Citace
ale lepšie by bolo nejaké pretekárske -.-
....
zatial mi stačí niečo slabšie :D


Tak co sakra chceš?
Radik
Já mám ted taky "čest" jezdit HTP, protože mě je líto táhat do školy na sídliště Golfa, musíme jezdit kámošovo HTPčkem. No pokud opomenu ten hroznej zvuk, co motor vydává, tak na tohle využití je to v pohodě auto. Sice to nejede víc než 100 km/h, ale dá se s tím jet celkem svižně. Ale pak ta spotřeba, ta je tragická. :D

Jinak Davide, jestli R8, tak jedině s motorem Lambo V10 a né žádnej **** od Audiny. jazyk
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Já mám ted taky "čest" jezdit HTP, protože mě je líto táhat do školy na sídliště Golfa, musíme jezdit kámošovo HTPčkem. No pokud opomenu ten hroznej zvuk, co motor vydává, tak na tohle využití je to v pohodě auto. Sice to nejede víc než 100 km/h, ale dá se s tím jet celkem svižně. Ale pak ta spotřeba, ta je tragická. :D

Jinak Davide, jestli R8, tak jedině s motorem Lambo V10 a né žádnej **** od Audiny. jazyk

Taky dobrý, aspoň si nemusíš tolik užívat ČD (Času Dost...) a šaliny jak já. Koukám po ulicích a teskním...A pak o víkendu sednu do auta a málem ho rozflákám.:D ...Teď jen přežít tenhle semestr (což je taky otázka) a vlak už nechci vidět ani na obrázku.:D
Radik
A už nějak předběžně víš z čeho budeš vybírat?
dapper
Koukám že tady dost i starších lidí tak se zeptám, nemáte někdo zkušenost s přihlášením auta s pravostranným řízením? Jde o to že japonský auta (skyline,evo,subaru atd..) přihlásit jdou, ale problém že třeba škodovka to zakazuje protože je možnost sehnat levostranný řízení tak to nepovolujou tak jestli to je takhle i u mercedesu? Dík
Upravil/a dapper dne 04.10.2014 12:00
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

A už nějak předběžně víš z čeho budeš vybírat?

Myslíš už nějaké konkrétní nabídky? To ani ne, prostě viz zmíněné modely, teď hodně koukám jaké jsou k mání ty naftové Fiesty. Tam je to velmi zajímavé, jen nenarazit na 3x stočený služebák bude oříšek, ojetá nafta je prostě risk.Sad

Momentálně ale spíše řeším jak se svým prokrastinačním přístupem přežít VŠ matematiku a nevyletět v prvním zkouškovém - to bych pak neměl kam jezdit, že.:D Proto by možná bylo rozumnější pojmout auto jako dárek za zvládnutý semestr... Ačkoli shodou náhod - a to nekecám - zrovna dnes jsem si ve vlaku sliboval, že ještě zítra letím ke třem Áčkům i kdybych se měl zadlužit na zbytek života, ale to byl jen další z výbuchů vzteku, které mi způsobují ČD - aneb monopolní státní podnik v akci.:D Kurňa kdyby sem aspoň jezdil RegioJet, to je tak neuvěřitelný rozdíl...

Citace
Koukám že tady dost i starších lidí tak se zeptám, nemáte někdo zkušenost s přihlášením auta s pravostranným řízením? Jde o to že japonský auta (skyline,evo,subaru atd..) přihlásit jdou, ale problém že třeba škodovka to zakazuje protože je možnost sehnat pravostranný řízení tak to nepovolujou tak jestli to je takhle i u mercedesu? Dík


No párkrát jsem o tom něco četl, a mám zato, že přihlášení pravostranného auta je u nás obecně docela problém. Ale nikdy jsem se o to do hloubky nezajímal.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20