Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Jak se zada o admin prava :)
Shiterko
Prečo to má tolko kliknutí?
Lebo sa počíta každý jeden od jedného užívatela. Čiže keď Ty si pozrieš prvú žiadanku o práva tak sa zasmeješ, keď pridá ATom druhú tak zase klikneš a takto sa to nazbiera ako nič. Smile
Kapo
Viem viem,ale niektorý si to isto tak mysliia.. :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Respy
omg z darkwara sa smejem :D to y-i :D
LuKe
Citace
Byl jsem tu,
příjdu zas,
práva nedám,
ATomas


Stačí si to prečítať.:D
soach
nejlepší jsou ti co prosej o práva a ani neuměj pravopis :D :D
nuGGet
Ked ti napisem nejaku ziadost tak to tiez das tu ?? :D
jenek12
Od ritmus
Datum October 28 2011 22:04:25
Předmět admyn
atoasm do ryty mas neschopny admyn tym dostal som uplbe zbitocni ban a nechapem preco, nic som nerobil chcem odskodnenie zato, urob ma adminom a mozno nepoadm zadost o prec ban odpis mi sz kdy mi ich das, alebo co , ak nedas bedas mat somnou ete problemi, chapes?



Tak s tohoto chudaka som sa posral ten pravopis že RYTY :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
wlcacek
Sakra! ATome schovej se :D budeš sním mýt problémyNemůžuNemůžuNemůžu
Boha je mě ho vážně líto. Předpokládám že mu je tak deset možná jedenáct. NO
jenek12
A je tu nová :D
LuKe
Ten týpek čo mu to písal asi pri pôrode spadol doktorom na hlavu a zranil si mozog(teda ak tám nemá piliny):D.
twistedTSD
Citace
jenek12 napsal:
Od ritmus
Datum October 28 2011 22:04:25
Předmět admyn
atoasm do ryty mas neschopny admyn tym dostal som uplbe zbitocni ban a nechapem preco, nic som nerobil chcem odskodnenie zato, urob ma adminom a mozno nepoadm zadost o prec ban odpis mi sz kdy mi ich das, alebo co , ak nedas bedas mat somnou ete problemi, chapes?



Tak s tohoto chudaka som sa posral ten pravopis že RYTY :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A tohle je co?čumím...Další "admynystrátor"? A dokonce by chtěl Atomase vydírat a vyhrožovat mu, ten 5letej panchart?čumím....Tohle už je na mě moc...
Upravil/a twistedTSD dne 11.11.2011 23:57
_PrOKill_
Od PrOKiLL
Datum November 11 2011 20:45:12
Předmět Prava
Serus ATomas ja viem, že mi dáš práva díky ti moc, vážim si toho :D :D :D

Môžem ti tak napísať ? :D Ale né, sranda..jazyk
Zrušený účet
LOOOOL - tady vidíte že ani ATomas to nemá lehké =D
jenek12
Citace
twistedTSD napsal:
Citace
jenek12 napsal:
Od ritmus
Datum October 28 2011 22:04:25
Předmět admyn
atoasm do ryty mas neschopny admyn tym dostal som uplbe zbitocni ban a nechapem preco, nic som nerobil chcem odskodnenie zato, urob ma adminom a mozno nepoadm zadost o prec ban odpis mi sz kdy mi ich das, alebo co , ak nedas bedas mat somnou ete problemi, chapes?



Tak s tohoto chudaka som sa posral ten pravopis že RYTY :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A tohle je co?čumím...Další "admynystrátor"? A dokonce by chtěl Atomase vydírat a vyhrožovat mu, ten 5letej panchart?čumím....Tohle už je na mě moc...


Sak on nevedel ani písať :D
lofastek
mám tu začít dávat i já ? :D
fuxxoneyo
Citace
jenek12 napsal:
Citace
twistedTSD napsal:
Citace
jenek12 napsal:
Od ritmus
Datum October 28 2011 22:04:25
Předmět admyn
atoasm do ryty mas neschopny admyn tym dostal som uplbe zbitocni ban a nechapem preco, nic som nerobil chcem odskodnenie zato, urob ma adminom a mozno nepoadm zadost o prec ban odpis mi sz kdy mi ich das, alebo co , ak nedas bedas mat somnou ete problemi, chapes?



Tak s tohoto chudaka som sa posral ten pravopis že RYTY :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A tohle je co?čumím...Další "admynystrátor"? A dokonce by chtěl Atomase vydírat a vyhrožovat mu, ten 5letej panchart?čumím....Tohle už je na mě moc...


Sak on nevedel ani písať :D






Nepodám žiadosť o " preč ban " :D :D :D
LuKe
Lofastek daj, chcem sa zasmiať.:D
jenek12
Aj ja :D daj nejakého týpka :D
Respy
ved ale to vidno že majú pod 11 ... ked píšu všade i :D
jenek12
:D inačie nepoznajú :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jaké plány máte na léto?
Zahraniční dovolená
19 Hlasů
28%
Výlety po okolí
7 Hlasů
10%
Festivaly
7 Hlasů
10%
Poflakování se s přáteli
14 Hlasů
20%
Sedět doma a hrát videohry
22 Hlasů
32%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15