Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Jak se zada o admin prava :)
Zrušený účet
Nejvíc mě dostal borec co žádal o admin lvl že prej má rakovinu koulí a zejtrachcípne :D
Radik
Smutný. Smile
Respy
jáj ten? ... to video čo tam ho každý lutoval a na konci chcel admin level...že zomrie... z tohto si srandu robiť vedia len ****i...
Radik
Přesně @ngel! Rakovina je to největší svinstvo, takovéto věci neříkat ani ze srandy!!! Smile
_PrOKill_
Tak jako ja z týchto borcov nemôžem :D Trašne to vychytali poniektorí :D
jenek12
Citace
@ngel napsal:
Citace
Radik napsal:
Přesně @ngel! Rakovina je to největší svinstvo, takovéto věci neříkat ani ze srandy!!! Smile

Děkuju Ti za pravdu. Aspoň někdo tu má rozum, kolego...


Presne tak! Rakovina je najhnusnejšie svinstvo! O tom sa nesmie ani srandovať mňe tak zomrel Ujo a ked som ho videl v poslednom štadiu tak mám s toho strach dodnes! O TOM SA ANI LEN NESRANDUJE! Na hlavu
S100
V tomto prípade nielenže si robí srandu z rakoviny, ale píše že ju má a radšej by strávil svoj čas na SP než s blízkymi Na hlavuNa hlavu
Respy
Moja mama dnes odišla do nemocnice lebo má nádor ... naštastie nezhubný takže to neni rakovina... a chcel by som odkázať tomu bedovi_travničkovi (ten čo má orej rakovinu) nerob si z tohto srandu lebo sa ti to môže fakt stať Smile
Yankee
Citace
lofastek napsal:
mám tu začít dávat i já ? :D

že sa pýtaš už to tu malo byť Smile
niko
Jop, Klofan pridavaj tu aj ty :D a rovno sem dam aj tvoju :D
Zrušený účet
Využiju citátek :D
Citace
"90% mozgu tvorí kvapalina , bohužel u nekterych brzdová"


Lol
Fugi.
Ale notak Atomas dej jim práva takový hráče co by chtěli bejt adminem nenajdes nikde :D
Acer
:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D original De bilita
Yankee
tomu sa teda hovorí de*bilita :D
Zrušený účet
:D:D Atomas mohol by si ešte niečo pridať :D takto dobre som sa dlho nezasmial ako keď som toto čítal :D
lofastek
Od Gastrolik
Datum 03/12/2011 21:19
Předmět Žiadosť o admin práva
Dobry deň

Jak je známe s predmetu chcel by som požiadať o admin práva zakladni informace sú tu

- vek 15+
- aktivita sem aktivnej 2-3 hodiny
- Poznám prikazy Sp
- Som slovák
- skúsenosti s adminovaním mám
- Všetko riešim s chladnou hlavou a ku všetkému prihlížim s nadhladom

Prečo práve ja ? : Mám skúsenosti s adminovaním i s jiních her a tak viem ako sa správať ku hráčom .. Ku každemu hračovy pristupujem bez phladu na jeho : Vek,narodnosť či rasu !

Znalost Anglického jazyku !

Moje správanie je vždy vzorné ale skromné a chcel by som sa dostať do vašeho admin teamu dakujem s pozdravom Gastrolik

tohle má alespoň úroveň :D ale i tak D: a navíc má nahráno 28 hodin :D
twistedTSD
Citace
lofastek napsal:
tohle má alespoň úroveň :D ale i tak D: a navíc má nahráno 28 hodin :D



28 nebo 60...viď?FU:D

Jinak to je aspoň celkem inteligentní a slušná žádost....
Zrušený účet
To je profesionalita Správně*Ok*
_PrOKill_
Chudáci (Myslím v dobrom), že sa tu takto strápňujú ale čo už ich vec...Smile Ale veď podla mna sú žiadosti o admin práva normálne veci nie ? Nie že by som bol s nimi ale tak..roste chudáci :D :D
_Sh0ck_
mě uplně dostává když sou to hráči třebe pod 100 nebo 50 hodin :D:D:D:D
Přejít na fórum:
Anketa
Jaké plány máte na léto?
Zahraniční dovolená
19 Hlasů
29%
Výlety po okolí
7 Hlasů
11%
Festivaly
6 Hlasů
9%
Poflakování se s přáteli
13 Hlasů
20%
Sedět doma a hrát videohry
20 Hlasů
31%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14