Informace o serveru
Číst diskuzi
|
MaTy vizitka
|
|
| MaTy |
Přidané 15.06.2018 23:35
|
![]() Příspěvků: 1299
Založený: 30.08.14
|
Díky za sloh Destiny, občas se tam juknu, neboj. Dík za sloh, potěšil mě a mé srdíčko. Třeba se potkáme, až si zjistím tvou adresu a vykastruju tě za ty prohraná grka hodně štěstí i tobě, čau čau.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me. -Stephen Curry ![]() 12 let na SP ![]() |
|
|
|
| Ruda |
Přidané 04.07.2018 03:46
|
![]() Příspěvků: 2692
Založený: 15.03.13
|
Ty si z Vanďáku ty šmejde? :-D Našel jsem nějaký starý komentář u rozhovoru se mnou. :-D |
|
|
|
| MaTy |
Přidané 18.07.2018 14:28
|
![]() Příspěvků: 1299
Založený: 30.08.14
|
Ne, vesničan z JRK. xd
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me. -Stephen Curry ![]() 12 let na SP ![]() |
|
|
|
| DankoJankoSK |
Přidané 30.07.2018 22:22
|
![]() Příspěvků: 26
Založený: 23.06.16
|
pekne
|
|
|
|
| Dush3yo |
Přidané 14.10.2018 23:19
|
![]() Příspěvků: 164
Založený: 23.09.14
|
Čau MaTy. Předtím, než přestanu navštěvovat i tenhle web, chtěl bych se jen zeptat, co tě tak sakra změnilo. Dřív si byl mega v pohodě kluk a měl jsem tě napsanýho v lidech na který nezapomenu. Potom co vidím tvé projevování na serveru, tak jsem se za to styděl. To tě fakt ta špatná komunita dostala taky, že se s tebou ani nedá bavit? Jako Martin ti teda přeju zlom vaz, pěkná vizitka. |
|
|
|
| MaTy |
Přidané 18.10.2018 06:57
|
![]() Příspěvků: 1299
Založený: 30.08.14
|
Nevím o jakém chování mluvíš, když na SP chodím jednou za čas. Možná žiješ v minulosti a mezitím lidé okolo tebe dospívají, já nevidím žádné negativní chování a kdyby náhodou, tak se chovám v rámci pravidel Bavím se se všema kolem sebe, nevím jaký problém je v něm chování, tak mi to můžeš více rozepsat do SZ. Btw., Já špatnou komunitu na SP neregistruju. Jen staří lidé přestávají hrát a nováčci začínají. Dík za komentář.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me. -Stephen Curry ![]() 12 let na SP ![]() |
|
|
|
| Ondrah98 |
Přidané 18.10.2018 08:24
|
![]() Příspěvků: 7500
Založený: 28.10.13
|
Nevymlouvej se, určitě ses změnil... Dřív si byl přece tak strašně v pohodě, až se s tebou Ondrah nebavil a myslel si kde co. Poslední dobou se s tebou baví nějak normálně, takže ses zhoršil směrem k oslímu údu! |
|
|
|
| Antihrdina |
Přidané 18.10.2018 09:03
|
![]() Příspěvků: 548
Založený: 14.02.18
|
Jen mě štve, ze už nenatačíš videa na youtube - záznamy z gang raců a tak. Vzdycky jsem te sledoval a chtěl jezdit jak ty. A vůbec proč se už nevěnuješ gangům? Upravil/a Antihrdina dne 18.10.2018 09:16 |
|
|
|
| MaTy |
Přidané 18.10.2018 19:30
|
![]() Příspěvků: 1299
Založený: 30.08.14
|
Nu což Ondro, je tomu tak, začal jsem se více bavit s normálními lidmi a jsem za toho horšího. Celkově jsem upustil aktivitu na SP, takže není tomu tak, že se nevěnuji gangům. Občas na SP zavítám a zajedu si pár GRek. Ještě někdy něco natočím, ať se je na co koukat, jinak díky, ale zase tak dobrej nejsem.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me. -Stephen Curry ![]() 12 let na SP ![]() |
|
|
|
| Fatalqo_ |
Přidané 18.10.2018 19:56
|
![]() Příspěvků: 820
Založený: 12.03.14
|
Maty, možná si došel k lepšímu že jsi ukončil hraní na SP. Tam už nic netahá, nic. Vše stejné apod. Bohužel jsme začali dost brzo, a skončili celkem i rychle když se to tak veme. Já mohu maximálně poděkovat, za učinkování v tvém gangu, csku apod. Byli jsme nerozdělená dvojka, ale pak se to změnilo. Lidi se mění. Nakonec ti popřeju hodně úspěchu v práci, a s přítelkyni
|
|
|
|
| MaTy |
Přidané 18.10.2018 20:25
|
![]() Příspěvků: 1299
Založený: 30.08.14
|
Tak realita je vždycky lepší jak nějaká hra. Ti dám, že jsme byli nerozdělitelná dvojka, my pořád jsme ![]() Tobě taky jen to nejlepší, ať se ti daří. /////// Edit po těch pár letech.
Upravil/a MaTy dne 13.02.2021 22:57 |
|
|
|
| RuliiKkO |
Přidané 13.02.2021 23:17
|
![]() Příspěvků: 2531
Založený: 18.07.12
|
Děkuji za označení oblíbeného admina, vidím že tam jsem mezi starými kolegy a diky tobě jsem si na ně vzpomněl. Vždy jsi pro mě byl v pohodě hráč, bezproblémový a trochu blazen, třeba ty tvoje modré vlasy. Doufám že se na serveru někdy uvidíme a přeji hodně zdraví.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo.
![]() Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man. |
|
|
|
| MaTy |
Přidané 15.02.2021 02:55
|
![]() Příspěvků: 1299
Založený: 30.08.14
|
Díky moc za komentář amigo očekávám, že mě budeš vozit na serveru zase jako za starých časů z taxi santos nápodobně ruličko.
|
|
|
|
| Kacka |
Přidané 26.06.2026 11:40
|
![]() ![]() ![]() Příspěvků: 1302
Založený: 15.06.17
|
Přesouvám mezi AT, ať se ti daří!
|
|
|
|
| Gluzzik |
Přidané 26.06.2026 21:44
|
![]() Příspěvků: 12
Založený: 04.04.26
|
Můj fav pokémon
|
|
|
|
| Legend |
Přidané 26.06.2026 21:50
|
![]() Příspěvků: 142
Založený: 24.07.18
|
Ja som aj tak lepsi hihisek mnau ale inak si borec maťo ja som si aj tak došiel iba nahrabať stat do prispevkov
Outlaw Gangsters Legendary Homies Tygri v dzungli Mutanti Generace ![]() Organizátor Akcí - 18. 04. 2024 / 06. 07. 2024 Organizátor Akcí - 28. 01. 2026 / 25. 04. 2026 Moderátor - 21. 02. 2026 / 25. 04. 2026 Administrátor - 25. 04. 2026 / ACTIVE Správca Crew - 06. 05. 2026 / ACTIVE Správca CEO - 16. 06. 2026 / ACTIVE Top 1 superparba airdrop collector |
|
|
|
| MaTy |
Přidané 27.06.2026 16:09
|
![]() Příspěvků: 1299
Založený: 30.08.14
|
Kacka: Děkuji ti Gluzz: ![]() Legend: Chtěl jsem tě dopsat do adminů, po tomhle si to ještě rozmyslím hihisek. Jinak díky za koment btw a taky si nahrabu.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me. -Stephen Curry ![]() 12 let na SP ![]() |
|
|
|
Přejít na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 HlasůBudu jezdit na výlety po Česku
11 HlasůBudu hrát SuperPařbu
18 HlasůNemám ještě žádné plány
18 Hlasů
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Poslední články
Uživatelé online
· Hosté online: 20


hodně štěstí i tobě, čau čau.
12 let 







Byli jsme nerozdělená dvojka, ale pak se to změnilo. Lidi se mění.






.gif)

.gif)