Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
MEGA CONVOY | GLOBAL TRANSPORT
Fantomas_
Zdravím,
Chci se s vámi podělit o sice už starší konvoj, ale furt stojí za to se na něj podívat.
Díky za shlédnutí!
Ondrah98
Dobrý no, proč to video nemá aspoň nějakej edit, když obsah je úplně nudnej? Že by to aspoň mělo formu nějakou koukatelnou... Ve špatné kvalitě s vodoznakem bandicamu a ve 4:3 vidím, jak 5 minut jede kamion a jak 5 minut stojí kamion. A to se odehrálo před tři čtvrtě rokem. O čem to je, co mi to má sdělit? Kdyby byla v pozadí aspoň nějaká hudba, tak bych si to mohl pouštět jako hudební video.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Fantomas_
Citace
Ondrah98 napsal:

Dobrý no, proč to video nemá aspoň nějakej edit, když obsah je úplně nudnej? Že by to aspoň mělo formu nějakou koukatelnou... Ve špatné kvalitě s vodoznakem bandicamu a ve 4:3 vidím, jak 5 minut jede kamion a jak 5 minut stojí kamion. A to se odehrálo před tři čtvrtě rokem. O čem to je, co mi to má sdělit? Kdyby byla v pozadí aspoň nějaká hudba, tak bych si to mohl pouštět jako hudební video.

Tohle video je staré jak již píšeš a psal jsem i já, proto je v takové kvalitě jaké je, našel jsem ho v PC a líbilo se mi, tak sem ho sem hodil, proč sakra ne. Teď začínám vydávat video, které už bude klasicky sestříhané apod. Díky Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14